Skip to main content

URBO-NKL

Martynas
Arlauskas

STATISTIKA / 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:3341.5%
27/65
29.4%
5/17
87.5%
14/16
2.5
1/1.5
1.30.51.20.20.41.114.94.717 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-16 1366.7%
2/3
-
0/0
-
0/0
4
1/3
112003044
03-14 2422.2%
2/9
0%
0/1
100%
1/1
6
3/3
011011253
03-12 16100%
1/1
0%
0/1
100%
2/2
0
0/0
200001145
03-08 2818.2%
2/11
33.3%
1/3
-
0/0
2
1/1
301000070
03-02 2016.7%
1/6
66.7%
2/3
-
0/0
4
2/2
111023183
03-01 2125%
1/4
25%
1/4
50%
1/2
5
1/4
101101165
02-19 3150%
1/2
-
0/0
100%
2/2
1
0/1
122001145
02-16 1833.3%
1/3
-
0/0
-
0/0
3
3/0
101010022
02-15 1740%
2/5
-
0/0
-
0/0
1
0/1
410011045
02-07 22100%
4/4
-
0/0
-
0/0
3
1/2
2001000814
APIE

2015-2016: Kauno Sabonio krepšinio centras (RKL)
2016-2017: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2017-2018: Kauno Žalgiris (LKL) ir Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2018-2019: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2019-2020: Gonzaga Bulldogs (NCAA)
2020-2021: Gonzaga Bulldogs (NCAA)
2021-2022: Gonzaga Bulldogs (NCAA)
2022-2023: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2023-2024: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2024-2025: Jonavos CBet (LKL)
2025-2026: Galacio CSM (Rumunija)
2026-2027: Jonavos Jonava (LKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:3341.5%
27/65
29.4%
5/17
87.5%
14/16
2.5
1/1.5
1.30.51.20.20.41.114.94.7 17 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:1945.7%
59/129
31.9%
15/47
66.7%
38/57
2.7
0.7/1.9
1.50.91.50.30.21.61.95.35.9 38 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL19:0141.2%
54/131
39%
32/82
68.6%
24/35
1.3
0.4/0.9
1.70.81.30.10.21.815.23.7 44 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 18/19
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-16 Kauno Žalgiris-2 83-591366.7%
2/3
-
0/0
-
0/0
4
1/3
112003044
03-14 Kauno Žalgiris-2 71-972422.2%
2/9
0%
0/1
100%
1/1
6
3/3
011011253
03-12 Kauno Žalgiris-2 111-7216100%
1/1
0%
0/1
100%
2/2
0
0/0
200001145
03-08 Kauno Žalgiris-2 75-612818.2%
2/11
33.3%
1/3
-
0/0
2
1/1
301000070
03-02 Kauno Žalgiris-2 93-772016.7%
1/6
66.7%
2/3
-
0/0
4
2/2
111023183
03-01 Kauno Žalgiris-2 89-872125%
1/4
25%
1/4
50%
1/2
5
1/4
101101165
02-19 Kauno Žalgiris-2 70-853150%
1/2
-
0/0
100%
2/2
1
0/1
122001145
02-16 Kauno Žalgiris-2 70-801833.3%
1/3
-
0/0
-
0/0
3
3/0
101010022
02-15 Kauno Žalgiris-2 102-731740%
2/5
-
0/0
-
0/0
1
0/1
410011045
02-07 Kauno Žalgiris-2 94-7822100%
4/4
-
0/0
-
0/0
3
1/2
2001000814
02-02 Kauno Žalgiris-2 75-871750%
1/2
0%
0/1
100%
3/3
3
0/3
101001257
01-26 Kauno Žalgiris-2 88-711850%
2/4
-
0/0
75%
3/4
0
0/0
102000376
01-25 Kauno Žalgiris-2 77-9117100%
3/3
50%
1/2
-
0/0
2
0/2
1130012910
01-19 Kauno Žalgiris-2 77-791775%
3/4
0%
0/1
-
0/0
3
1/2
111002167
01-18 Kauno Žalgiris-2 87-8012100%
1/1
-
0/0
100%
2/2
4
3/1
2000011410
01-12 Kauno Žalgiris-2 77-6360%
0/2
-
0/0
-
0/0
2
1/1
00100200-3
01-04 Kauno Žalgiris-2 102-62120%
0/1
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
01411020-3
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas – I etapas12:0750%
4/8
0%
0/2
100%
2/2
2.3
1.3/1
0.80.51.50.30.31.312.52.84 »
Reguliarusis sezonas – II etapas21:1940.9%
18/44
38.5%
5/13
81.8%
9/11
2.4
0.8/1.6
1.60.51.20.20.40.8165.710 »
Atkrintamosios varžybos17:5838.5%
5/13
0%
0/2
100%
3/3
3.3
1.3/2
10.7100.31.714.343 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas19 Kauno Žalgiris-2 2016-10-28
Taškai17 Kauno Žalgiris-2 2017-03-02
Atkovoti kamuoliai puolime3 Kauno Žalgiris-2 2017-10-28
Atkovoti kamuoliai gynyboje6 Kauno Žalgiris-2 2018-02-24
Atkovoti kamuoliai7 Kauno Žalgiris-2 2017-11-25
Rezultatyvūs perdavimai7 Kauno Žalgiris-2 2017-02-03
Perimti kamuoliai4 Kauno Žalgiris-2 2017-02-24
Blokuoti metimai2 Kauno Žalgiris-2 2018-03-17
Minutės34 Kauno Žalgiris-2 2017-03-09
Dvitaškių pataikė4 Kauno Žalgiris-2 2017-11-25
Dvitaškių metė11 Kauno Žalgiris-2 2019-03-08
Tritaškių pataikė3 Kauno Žalgiris-2 2016-10-28
Tritaškių metė6 Kauno Žalgiris-2 2017-03-16
Baudų pataikė5 Kauno Žalgiris-2 2018-03-24
Baudų metė6 Kauno Žalgiris-2 2018-03-24
Pražangos5 Kauno Žalgiris-2 2017-02-17
Išprovokuotas pražangos8 Kauno Žalgiris-2 2018-03-24
Prarasti kamuoliai4 Kauno Žalgiris-2 2016-11-05
Gauti blokai2 Kauno Žalgiris-2 2017-12-02
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2018/2019 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.