Skip to main content

URBO-NKL

Martynas
Arlauskas

STATISTIKA / 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:1945.7%
59/129
31.9%
15/47
66.7%
38/57
2.7
0.7/1.9
1.50.91.50.30.21.61.95.35.938 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-14 Didysis finalas140%
0/3
-
0/0
50%
1/2
1
1/0
10110321-2
04-13 I pusfinalis12100%
3/3
-
0/0
-
0/0
1
0/1
202002166
04-03 Ketvirtfinalis17100%
2/2
-
0/0
100%
2/2
2
0/2
112003267
03-31 12100%
1/1
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
101000022
03-29 210%
0/2
0%
0/2
100%
2/2
3
0/3
101103221
03-27 18100%
1/1
50%
1/2
-
0/0
4
1/3
302003157
03-24 2580%
4/5
0%
0/1
83.3%
5/6
2
0/2
01100181319
03-17 29100%
1/1
33.3%
1/3
-
0/0
2
0/2
202201056
03-15 160%
0/2
-
0/0
50%
1/2
0
0/0
00100111-3
03-13 2166.7%
2/3
50%
1/2
66.7%
2/3
3
0/3
213003399
APIE

2015-2016: Kauno Sabonio krepšinio centras (RKL)
2016-2017: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2017-2018: Kauno Žalgiris (LKL) ir Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2018-2019: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2019-2020: Gonzaga Bulldogs (NCAA)
2020-2021: Gonzaga Bulldogs (NCAA)
2021-2022: Gonzaga Bulldogs (NCAA)
2022-2023: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2023-2024: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2024-2025: Jonavos CBet (LKL)
2025-2026: Galacio CSM (Rumunija)
2026-2027: Jonavos Jonava (LKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:3341.5%
27/65
29.4%
5/17
87.5%
14/16
2.5
1/1.5
1.30.51.20.20.41.114.94.7 17 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:1945.7%
59/129
31.9%
15/47
66.7%
38/57
2.7
0.7/1.9
1.50.91.50.30.21.61.95.35.9 38 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL19:0141.2%
54/131
39%
32/82
68.6%
24/35
1.3
0.4/0.9
1.70.81.30.10.21.815.23.7 44 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 17/18
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-14 Kauno Žalgiris-2 Didysis finalas68-57140%
0/3
-
0/0
50%
1/2
1
1/0
10110321-2
04-13 Kauno Žalgiris-2 I pusfinalis77-8212100%
3/3
-
0/0
-
0/0
1
0/1
202002166
04-03 Kauno Žalgiris-2 Ketvirtfinalis75-7717100%
2/2
-
0/0
100%
2/2
2
0/2
112003267
03-31 Kauno Žalgiris-2 89-7712100%
1/1
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
101000022
03-29 Kauno Žalgiris-2 75-71210%
0/2
0%
0/2
100%
2/2
3
0/3
101103221
03-27 Kauno Žalgiris-2 94-10018100%
1/1
50%
1/2
-
0/0
4
1/3
302003157
03-24 Kauno Žalgiris-2 75-852580%
4/5
0%
0/1
83.3%
5/6
2
0/2
01100181319
03-17 Kauno Žalgiris-2 86-7429100%
1/1
33.3%
1/3
-
0/0
2
0/2
202201056
03-15 Kauno Žalgiris-2 79-94160%
0/2
-
0/0
50%
1/2
0
0/0
00100111-3
03-13 Kauno Žalgiris-2 102-602166.7%
2/3
50%
1/2
66.7%
2/3
3
0/3
213003399
03-09 Kauno Žalgiris-2 81-782375%
3/4
100%
3/3
-
0/0
3
2/1
11300211515
03-03 Kauno Žalgiris-2 56-842133.3%
1/3
33.3%
1/3
100%
3/3
5
1/4
2100005817
03-02 Kauno Žalgiris-2 82-991450%
2/4
50%
1/2
66.7%
2/3
2
0/2
112012498
02-24 Kauno Žalgiris-2 79-762333.3%
2/6
-
0/0
-
0/0
6
0/6
203002144
02-23 Kauno Žalgiris-2 87-841625%
1/4
-
0/0
50%
1/2
1
1/0
200002232
02-10 Kauno Žalgiris-2 76-10026100%
1/1
100%
1/1
-
0/0
6
1/5
1120011511
02-09 Kauno Žalgiris-2 89-802666.7%
4/6
100%
1/1
50%
1/2
3
2/1
10210231213
02-03 Kauno Žalgiris-2 85-93190%
0/6
100%
1/1
50%
1/2
4
1/3
00201114-2
02-02 Kauno Žalgiris-2 79-8423100%
3/3
0%
0/2
100%
2/2
3
1/2
3211022814
01-27 Kauno Žalgiris-2 75-662337.5%
3/8
0%
0/1
-
0/0
2
2/0
222001164
01-26 Kauno Žalgiris-2 91-701475%
3/4
-
0/0
100%
1/1
4
0/4
2220001713
01-13 Kauno Žalgiris-2 73-581833.3%
1/3
0%
0/2
-
0/0
1
0/1
00200222-3
01-12 Kauno Žalgiris-2 88-842733.3%
1/3
-
0/0
100%
2/2
0
0/0
232001145
01-06 Kauno Žalgiris-2 66-741533.3%
1/3
0%
0/3
0%
0/2
2
0/2
110101120
01-04 Kauno Žalgiris-2 84-602033.3%
1/3
0%
0/2
50%
1/2
3
1/2
331020337
12-09 Kauno Žalgiris-2 74-641233.3%
1/3
0%
0/1
50%
1/2
4
2/2
020002235
12-08 Kauno Žalgiris-2 91-732233.3%
1/3
0%
0/1
50%
1/2
3
0/3
013102433
12-02 Kauno Žalgiris-2 72-832150%
2/4
-
0/0
100%
1/1
4
1/3
003022252
12-01 Kauno Žalgiris-2 72-74230%
0/4
-
0/0
-
0/0
2
1/1
330010003
11-25 Kauno Žalgiris-2 70-792666.7%
4/6
0%
0/2
0%
0/2
7
3/4
4100033814
11-24 Kauno Žalgiris-2 75-5321100%
1/1
0%
0/1
66.7%
2/3
1
0/1
311004244
11-17 Kauno Žalgiris-2 77-712666.7%
2/3
50%
1/2
-
0/0
2
0/2
522014178
11-11 Kauno Žalgiris-2 64-841733.3%
1/3
0%
0/1
66.7%
2/3
1
1/0
121101245
11-10 Kauno Žalgiris-2 96-741775%
3/4
100%
1/1
100%
2/2
1
0/1
20010211113
10-28 Kauno Žalgiris-2 74-881850%
2/4
0%
0/2
0%
0/2
6
3/3
002001243
10-27 Kauno Žalgiris-2 74-78240%
0/4
100%
2/2
-
0/0
3
2/1
002001163
10-06 Kauno Žalgiris-2 75-711650%
1/2
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
01201102-3
10-05 Kauno Žalgiris-2 63-64170%
0/4
0%
0/1
100%
2/2
3
1/2
222000426
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas20:4442.5%
45/106
33.3%
12/36
62.5%
25/40
2.9
0.9/2
1.51.11.50.20.31.51.95.46.228 »
Atkrintamosios varžybos19:0660.9%
14/23
27.3%
3/11
76.5%
13/17
1.9
0.2/1.7
1.30.31.60.402255.210 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas19 Kauno Žalgiris-2 2016-10-28
Taškai17 Kauno Žalgiris-2 2017-03-02
Atkovoti kamuoliai puolime3 Kauno Žalgiris-2 2017-10-28
Atkovoti kamuoliai gynyboje6 Kauno Žalgiris-2 2018-02-24
Atkovoti kamuoliai7 Kauno Žalgiris-2 2017-11-25
Rezultatyvūs perdavimai7 Kauno Žalgiris-2 2017-02-03
Perimti kamuoliai4 Kauno Žalgiris-2 2017-02-24
Blokuoti metimai2 Kauno Žalgiris-2 2018-03-17
Minutės34 Kauno Žalgiris-2 2017-03-09
Dvitaškių pataikė4 Kauno Žalgiris-2 2017-11-25
Dvitaškių metė11 Kauno Žalgiris-2 2019-03-08
Tritaškių pataikė3 Kauno Žalgiris-2 2016-10-28
Tritaškių metė6 Kauno Žalgiris-2 2017-03-16
Baudų pataikė5 Kauno Žalgiris-2 2018-03-24
Baudų metė6 Kauno Žalgiris-2 2018-03-24
Pražangos5 Kauno Žalgiris-2 2017-02-17
Išprovokuotas pražangos8 Kauno Žalgiris-2 2018-03-24
Prarasti kamuoliai4 Kauno Žalgiris-2 2016-11-05
Gauti blokai2 Kauno Žalgiris-2 2017-12-02
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2017/2018 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.