| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:01 | 41.2% 54/131 | 39% 32/82 | 68.6% 24/35 | 1.3 0.4/0.9 | 1.7 | 0.8 | 1.3 | 0.1 | 0.2 | 1.8 | 1 | 5.2 | 3.7 | 44 » |
2015-2016: Kauno Sabonio krepšinio centras (RKL)
2016-2017: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2017-2018: Kauno Žalgiris (LKL) ir Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2018-2019: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2019-2020: Gonzaga Bulldogs (NCAA)
2020-2021: Gonzaga Bulldogs (NCAA)
2021-2022: Gonzaga Bulldogs (NCAA)
2022-2023: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2023-2024: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2024-2025: Jonavos CBet (LKL)
2025-2026: Galacio CSM (Rumunija)
2026-2027: Jonavos Jonava (LKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:33 | 41.5% 27/65 | 29.4% 5/17 | 87.5% 14/16 | 2.5 1/1.5 | 1.3 | 0.5 | 1.2 | 0.2 | 0.4 | 1.1 | 1 | 4.9 | 4.7 | 17 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:19 | 45.7% 59/129 | 31.9% 15/47 | 66.7% 38/57 | 2.7 0.7/1.9 | 1.5 | 0.9 | 1.5 | 0.3 | 0.2 | 1.6 | 1.9 | 5.3 | 5.9 | 38 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:01 | 41.2% 54/131 | 39% 32/82 | 68.6% 24/35 | 1.3 0.4/0.9 | 1.7 | 0.8 | 1.3 | 0.1 | 0.2 | 1.8 | 1 | 5.2 | 3.7 | 44 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-18 | Kauno Žalgiris-2 | 90-68 | 21 | 66.7% 2/3 | 0% 0/5 | 100% 1/1 | 2 0/2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 3 | 3 | 5 | -1 | |
| 03-16 | Kauno Žalgiris-2 | 58-78 | 29 | 0% 0/5 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | -1 | |
| 03-14 | Kauno Žalgiris-2 | 87-56 | 23 | 25% 1/4 | 100% 2/2 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 4 | |
| 03-11 | Kauno Žalgiris-2 | 86-69 | 31 | 25% 2/8 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 5 | 1 | 9 | 6 | |
| 03-09 | Kauno Žalgiris-2 | 62-53 | 34 | 50% 3/6 | 0% 0/2 | - 0/0 | 4 1/3 | 3 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 6 | |
| 03-07 | Kauno Žalgiris-2 | 95-68 | 25 | 100% 3/3 | 60% 3/5 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 15 | 16 | |
| 03-04 | Kauno Žalgiris-2 | 72-67 | 24 | 50% 2/4 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 0 | |
| 03-02 | Kauno Žalgiris-2 | 86-80 | 32 | 50% 3/6 | 60% 3/5 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 5 | 3 | 4 | 0 | 1 | 2 | 4 | 17 | 18 | |
| 02-25 | Kauno Žalgiris-2 | 83-61 | 32 | 40% 2/5 | 60% 3/5 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 14 | 8 | |
| 02-24 | Kauno Žalgiris-2 | 83-80 | 25 | 12.5% 1/8 | - 0/0 | 100% 4/4 | 0 0/0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | 6 | 4 | |
| 02-18 | Kauno Žalgiris-2 | 65-72 | 30 | 14.3% 1/7 | 25% 1/4 | - 0/0 | 1 0/1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | |
| 02-17 | Kauno Žalgiris-2 | 67-77 | 25 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 1 0/1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 5 | 5 | 5 | 2 | |
| 02-11 | Kauno Žalgiris-2 | 79-84 | 28 | 28.6% 2/7 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 1/2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 4 | |
| 02-04 | Kauno Žalgiris-2 | 72-59 | 31 | 33.3% 1/3 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 | 8 | |
| 02-03 | Kauno Žalgiris-2 | 91-76 | 27 | 25% 1/4 | 100% 2/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 7 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 8 | 9 | |
| 01-28 | Kauno Žalgiris-2 | 78-74 | 18 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | |
| 01-27 | Kauno Žalgiris-2 | 77-60 | 14 | 75% 3/4 | - 0/0 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | 11 | |
| 01-17 | Kauno Žalgiris-2 | 66-79 | 28 | 50% 1/2 | 25% 1/4 | - 0/0 | 1 0/1 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 5 | 3 | |
| 01-08 | Kauno Žalgiris-2 | 79-63 | 11 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -3 | |
| 01-07 | Kauno Žalgiris-2 | 98-55 | 14 | 33.3% 1/3 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 11 | |
| 01-05 | Kauno Žalgiris-2 | 73-80 | 23 | 0% 0/1 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 3 2/1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | |
| 12-30 | Kauno Žalgiris-2 | 66-78 | 13 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 1 1/0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | 8 | |
| 12-07 | Kauno Žalgiris-2 | 93-74 | 9 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | -1 | |
| 12-06 | Kauno Žalgiris-2 | 89-97 | 2 | - 0/0 | - 0/0 | 0% 0/2 | 0 0/0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | -2 | |
| 12-03 | Kauno Žalgiris-2 | 89-69 | 13 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | |
| 12-02 | Kauno Žalgiris-2 | 76-72 | 5 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |
| 11-29 | Kauno Žalgiris-2 | 83-63 | 12 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 11-26 | Kauno Žalgiris-2 | 86-64 | 17 | 75% 3/4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | -1 | |
| 11-25 | Kauno Žalgiris-2 | 65-73 | 10 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -2 | |
| 11-22 | Kauno Žalgiris-2 | 71-74 | 19 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | |
| 11-19 | Kauno Žalgiris-2 | 92-84 | 18 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | - 0/0 | 1 1/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | 3 | |
| 11-18 | Kauno Žalgiris-2 | 78-75 | 9 | 50% 2/4 | - 0/0 | 0% 0/1 | 1 1/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | |
| 11-12 | Kauno Žalgiris-2 | 89-63 | 14 | 33.3% 1/3 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | 1 1/0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | -3 | |
| 11-11 | Kauno Žalgiris-2 | 93-88 | 13 | 50% 1/2 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 0 | |
| 11-05 | Kauno Žalgiris-2 | 99-71 | 17 | 60% 3/5 | - 0/0 | 33.3% 1/3 | 0 0/0 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 7 | 0 | |
| 11-03 | Kauno Žalgiris-2 | 74-66 | 14 | 100% 2/2 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 7 | |
| 10-29 | Kauno Žalgiris-2 | 78-90 | 16 | - 0/0 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | |
| 10-28 | Kauno Žalgiris-2 | 78-91 | 15 | 60% 3/5 | 75% 3/4 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 15 | 19 | |
| 10-22 | Kauno Žalgiris-2 | 91-82 | 19 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | 0% 0/2 | 6 1/5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | 10 | |
| 10-21 | Kauno Žalgiris-2 | 70-59 | 7 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | |
| 10-15 | Kauno Žalgiris-2 | 82-90 | 15 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | |
| 10-13 | Kauno Žalgiris-2 | 80-55 | 13 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | |
| 10-08 | Kauno Žalgiris-2 | 78-75 | 19 | 100% 2/2 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1 | |
| 10-07 | Kauno Žalgiris-2 | 80-78 | 2 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 13:28 | 50% 25/50 | 36.4% 12/33 | 43.8% 7/16 | 1.1 0.5/0.7 | 1.2 | 0.5 | 1 | 0.1 | 0.1 | 1.4 | 0.5 | 3.6 | 2.5 | 26 » |
| Antrasis etapas | 26:20 | 31% 13/42 | 40% 8/20 | 85.7% 12/14 | 1.2 0.2/1 | 2.6 | 1.2 | 1.2 | 0.1 | 0.3 | 2.1 | 1.8 | 6.2 | 5.2 | 10 » |
| Atkrintamosios varžybos | 27:54 | 41% 16/39 | 41.4% 12/29 | 100% 5/5 | 2.3 0.5/1.8 | 2.3 | 1.4 | 2.5 | 0 | 0.5 | 2.5 | 1.5 | 9.1 | 6 | 8 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 19 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-28 | |
| Taškai | 17 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-03-02 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 3 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-10-28 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-02-24 | |
| Atkovoti kamuoliai | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-11-25 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-02-03 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-02-24 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-03-17 | |
| Minutės | 34 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-03-09 | |
| Dvitaškių pataikė | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-11-25 | |
| Dvitaškių metė | 11 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-03-08 | |
| Tritaškių pataikė | 3 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-28 | |
| Tritaškių metė | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-03-16 | |
| Baudų pataikė | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-03-24 | |
| Baudų metė | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-03-24 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-02-17 | |
| Išprovokuotas pražangos | 8 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-03-24 | |
| Prarasti kamuoliai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-11-05 | |
| Gauti blokai | 2 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-12-02 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.