| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:32 | 45.5% 66/145 | 38.9% 70/180 | 74.1% 43/58 | 4.3 0.8/3.4 | 2.2 | 1.3 | 2.4 | 0.5 | 0.1 | 2.1 | 2.1 | 13.8 | 12.2 | 28 » |
Europos jaunučių (U16) vicečempionas 2015
LKL čempionas 3 kartus: 2019, 2022, 2024 metais
LKL vicečempionas 3 kartus: 2021, 2023, 2026 metais
2015-2016: Kauno Sabonio krepšinio centras (RKL)
2016-2017: Kauno „Žalgiris-2“ (NKL)
2017-2018: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2018-2019: Kauno Žalgiris-2 (NKL) ir Kauno Žalgiris (LKL)
2019-2020: Prienų CBet (LKL)
2020-2021: Vilniaus Rytas (LKL)
2021-2022: Vilniaus Rytas (LKL)
2022-2023: Vilniaus Rytas (LKL)
2023-2024: Vilniaus Rytas (LKL)
2024-2025: Šiaulių Šiauliai (LKL)
2025-2026: Utenos Juventus (LKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:32 | 45.5% 66/145 | 38.9% 70/180 | 74.1% 43/58 | 4.3 0.8/3.4 | 2.2 | 1.3 | 2.4 | 0.5 | 0.1 | 2.1 | 2.1 | 13.8 | 12.2 | 28 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:50 | 35.6% 73/205 | 28.8% 44/153 | 80% 76/95 | 2.5 0.5/2 | 1.8 | 1.3 | 2 | 0.4 | 0.4 | 2.7 | 2 | 8 | 5.2 | 44 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:35 | 35.2% 31/88 | 29.1% 52/179 | 73.5% 36/49 | 2.3 0.5/1.8 | 2.2 | 0.7 | 1.8 | 0.2 | 0.2 | 2.7 | 1.2 | 5.8 | 3.2 | 44 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02-23 | Kauno Žalgiris-2 | 91-79 | 30 | 75% 3/4 | 12.5% 1/8 | 33.3% 1/3 | 2 0/2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 10 | 6 | |
| 02-16 | Kauno Žalgiris-2 | 70-80 | 31 | 66.7% 4/6 | 40% 4/10 | 0% 0/2 | 2 1/1 | 3 | 2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 20 | 13 | |
| 02-15 | Kauno Žalgiris-2 | 102-73 | 21 | 40% 2/5 | 50% 2/4 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 11 | 6 | |
| 02-07 | Kauno Žalgiris-2 | 94-78 | 19 | 40% 2/5 | 40% 2/5 | - 0/0 | 4 0/4 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 10 | 8 | |
| 01-26 | Kauno Žalgiris-2 | 88-71 | 28 | 100% 2/2 | 55.6% 5/9 | 50% 1/2 | 7 1/6 | 7 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 3 | 20 | 31 | |
| 01-25 | Kauno Žalgiris-2 | 77-91 | 22 | 66.7% 2/3 | 33.3% 2/6 | 66.7% 2/3 | 5 1/4 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 12 | 12 | |
| 01-18 | Kauno Žalgiris-2 | 87-80 | 24 | 25% 1/4 | 25% 3/12 | 50% 1/2 | 7 3/4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 12 | 8 | |
| 01-12 | Kauno Žalgiris-2 | 77-63 | 23 | 50% 1/2 | 25% 2/8 | 100% 5/5 | 7 0/7 | 3 | 3 | 5 | 1 | 0 | 2 | 5 | 13 | 18 | |
| 01-11 | Kauno Žalgiris-2 | 84-75 | 34 | 40% 2/5 | 22.2% 2/9 | 100% 2/2 | 6 0/6 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 12 | 9 | |
| 01-05 | Kauno Žalgiris-2 | 82-90 | 26 | 11.1% 1/9 | 28.6% 2/7 | - 0/0 | 6 3/3 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 5 | 1 | 8 | -1 | |
| 12-22 | Kauno Žalgiris-2 | 95-102 | 26 | 100% 1/1 | 20% 2/10 | 100% 3/3 | 7 1/6 | 6 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 11 | 16 | |
| 12-21 | Kauno Žalgiris-2 | 87-74 | 32 | 42.9% 3/7 | 57.1% 4/7 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 | 20 | 12 | |
| 12-13 | Kauno Žalgiris-2 | 63-78 | 28 | 37.5% 3/8 | 50% 5/10 | - 0/0 | 5 1/4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 21 | 19 | |
| 12-11 | Kauno Žalgiris-2 | 76-71 | 27 | 50% 3/6 | 22.2% 2/9 | 66.7% 2/3 | 3 0/3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 14 | 5 | |
| 12-08 | Kauno Žalgiris-2 | 78-81 | 27 | 62.5% 5/8 | 28.6% 2/7 | - 0/0 | 5 0/5 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 16 | 15 | |
| 12-07 | Kauno Žalgiris-2 | 77-76 | 24 | 75% 3/4 | 80% 4/5 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 18 | 18 | |
| 11-23 | Kauno Žalgiris-2 | 65-76 | 25 | 40% 2/5 | 44.4% 4/9 | 50% 1/2 | 9 1/8 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 17 | 20 | |
| 11-17 | Kauno Žalgiris-2 | 82-73 | 27 | 50% 2/4 | 40% 2/5 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | 3 | |
| 11-16 | Kauno Žalgiris-2 | 92-84 | 28 | 75% 3/4 | 60% 6/10 | 50% 1/2 | 6 1/5 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 25 | 28 | |
| 11-03 | Kauno Žalgiris-2 | 72-95 | 26 | 18.2% 2/11 | 66.7% 4/6 | - 0/0 | 4 1/3 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 16 | 15 | |
| 11-02 | Kauno Žalgiris-2 | 95-82 | 22 | 60% 3/5 | 60% 3/5 | 100% 4/4 | 3 0/3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 3 | 19 | 20 | |
| 10-27 | Kauno Žalgiris-2 | 61-91 | 14 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 3 0/3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 3 | |
| 10-26 | Kauno Žalgiris-2 | 64-85 | 18 | 40% 2/5 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 4 2/2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 7 | 6 | |
| 10-20 | Kauno Žalgiris-2 | 70-78 | 17 | 100% 2/2 | 20% 1/5 | 66.7% 4/6 | 1 0/1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2 | 11 | 4 | |
| 10-19 | Kauno Žalgiris-2 | 79-100 | 14 | 33.3% 2/6 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | |
| 10-12 | Kauno Žalgiris-2 | 82-73 | 24 | 28.6% 2/7 | 0% 0/3 | 100% 4/4 | 8 5/3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 8 | 14 | |
| 10-06 | Kauno Žalgiris-2 | 80-91 | 16 | 100% 4/4 | 100% 4/4 | 85.7% 6/7 | 2 1/1 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 5 | 5 | 26 | 26 | |
| 10-05 | Kauno Žalgiris-2 | 69-94 | 18 | 33.3% 4/12 | 50% 1/2 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 11 | 5 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 24:23 | 41% 48/117 | 41.5% 51/123 | 83.8% 31/37 | 4.5 1/3.6 | 2 | 1.2 | 2.4 | 0.5 | 0.1 | 1.9 | 2 | 14 | 12.3 | 20 » |
| NKL | 22:17 | 100% 3/3 | 20% 3/15 | 77.8% 7/9 | 4 0.5/3.5 | 3 | 1.5 | 2 | 1 | 0 | 4.5 | 3 | 11 | 10 | 2 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 25:48 | 60% 15/25 | 38.1% 16/42 | 41.7% 5/12 | 3.5 0.5/3 | 2.7 | 1.8 | 2.3 | 0.7 | 0.3 | 2.2 | 2.2 | 13.8 | 12.7 | 6 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 31 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-01-26 | |
| Taškai | 26 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-10-06 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-10-12 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 8 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-11-18 | |
| Atkovoti kamuoliai | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-11-23 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-11-24 | |
| Perimti kamuoliai | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-11-10 | |
| Blokuoti metimai | 3 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-12-16 | |
| Minutės | 34 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-01-11 | |
| Dvitaškių pataikė | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-12-29 | |
| Dvitaškių metė | 12 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-10-05 | |
| Tritaškių pataikė | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-11-16 | |
| Tritaškių metė | 12 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-01-18 | |
| Baudų pataikė | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-12-15 | |
| Baudų metė | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-12-15 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-08 | |
| Išprovokuotas pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-10-14 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-11-03 | |
| Gauti blokai | 2 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-11-19 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.