| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:50 | 35.6% 73/205 | 28.8% 44/153 | 80% 76/95 | 2.5 0.5/2 | 1.8 | 1.3 | 2 | 0.4 | 0.4 | 2.7 | 2 | 8 | 5.2 | 44 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-14 | Didysis finalas | 26 | 16.7% 1/6 | 20% 1/5 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 5 | -4 |
| 04-13 | I pusfinalis | 29 | 50% 1/2 | 33.3% 2/6 | 50% 3/6 | 2 0/2 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 5 | 11 | 14 |
| 04-03 | Ketvirtfinalis | 21 | 0% 0/5 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -2 |
| 03-31 | 23 | 28.6% 2/7 | 50% 2/4 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | 10 | 4 | |
| 03-29 | 29 | 62.5% 5/8 | 22.2% 2/9 | 100% 5/5 | 3 1/2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 4 | 21 | 13 | |
| 03-27 | 19 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | 100% 3/3 | 2 0/2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 6 | |
| 03-24 | 20 | 50% 1/2 | 50% 2/4 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | 6 | |
| 03-17 | 15 | 0% 0/3 | 0% 0/2 | 75% 3/4 | 2 0/2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | |
| 03-15 | 22 | 100% 2/2 | 25% 1/4 | 100% 1/1 | 0 0/0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | 6 | |
| 03-13 | 22 | 28.6% 2/7 | 100% 2/2 | - 0/0 | 5 1/4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 10 | 11 |
Europos jaunučių (U16) vicečempionas 2015
LKL čempionas 3 kartus: 2019, 2022, 2024 metais
LKL vicečempionas 3 kartus: 2021, 2023, 2026 metais
2015-2016: Kauno Sabonio krepšinio centras (RKL)
2016-2017: Kauno „Žalgiris-2“ (NKL)
2017-2018: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2018-2019: Kauno Žalgiris-2 (NKL) ir Kauno Žalgiris (LKL)
2019-2020: Prienų CBet (LKL)
2020-2021: Vilniaus Rytas (LKL)
2021-2022: Vilniaus Rytas (LKL)
2022-2023: Vilniaus Rytas (LKL)
2023-2024: Vilniaus Rytas (LKL)
2024-2025: Šiaulių Šiauliai (LKL)
2025-2026: Utenos Juventus (LKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:32 | 45.5% 66/145 | 38.9% 70/180 | 74.1% 43/58 | 4.3 0.8/3.4 | 2.2 | 1.3 | 2.4 | 0.5 | 0.1 | 2.1 | 2.1 | 13.8 | 12.2 | 28 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:50 | 35.6% 73/205 | 28.8% 44/153 | 80% 76/95 | 2.5 0.5/2 | 1.8 | 1.3 | 2 | 0.4 | 0.4 | 2.7 | 2 | 8 | 5.2 | 44 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:35 | 35.2% 31/88 | 29.1% 52/179 | 73.5% 36/49 | 2.3 0.5/1.8 | 2.2 | 0.7 | 1.8 | 0.2 | 0.2 | 2.7 | 1.2 | 5.8 | 3.2 | 44 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-14 | Kauno Žalgiris-2 | Didysis finalas | 68-57 | 26 | 16.7% 1/6 | 20% 1/5 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 5 | -4 |
| 04-13 | Kauno Žalgiris-2 | I pusfinalis | 77-82 | 29 | 50% 1/2 | 33.3% 2/6 | 50% 3/6 | 2 0/2 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 5 | 11 | 14 |
| 04-03 | Kauno Žalgiris-2 | Ketvirtfinalis | 75-77 | 21 | 0% 0/5 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -2 |
| 03-31 | Kauno Žalgiris-2 | 89-77 | 23 | 28.6% 2/7 | 50% 2/4 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | 10 | 4 | |
| 03-29 | Kauno Žalgiris-2 | 75-71 | 29 | 62.5% 5/8 | 22.2% 2/9 | 100% 5/5 | 3 1/2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 4 | 21 | 13 | |
| 03-27 | Kauno Žalgiris-2 | 94-100 | 19 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | 100% 3/3 | 2 0/2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 6 | |
| 03-24 | Kauno Žalgiris-2 | 75-85 | 20 | 50% 1/2 | 50% 2/4 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | 6 | |
| 03-17 | Kauno Žalgiris-2 | 86-74 | 15 | 0% 0/3 | 0% 0/2 | 75% 3/4 | 2 0/2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | |
| 03-15 | Kauno Žalgiris-2 | 79-94 | 22 | 100% 2/2 | 25% 1/4 | 100% 1/1 | 0 0/0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | 6 | |
| 03-13 | Kauno Žalgiris-2 | 102-60 | 22 | 28.6% 2/7 | 100% 2/2 | - 0/0 | 5 1/4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 10 | 11 | |
| 03-09 | Kauno Žalgiris-2 | 81-78 | 23 | 0% 0/6 | 50% 2/4 | 100% 3/3 | 2 0/2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 9 | 8 | |
| 03-03 | Kauno Žalgiris-2 | 56-84 | 14 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | 4 | |
| 03-02 | Kauno Žalgiris-2 | 82-99 | 25 | 0% 0/2 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | |
| 02-24 | Kauno Žalgiris-2 | 79-76 | 15 | 33.3% 2/6 | 100% 1/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5 | 2 | 7 | 4 | |
| 02-23 | Kauno Žalgiris-2 | 87-84 | 25 | 0% 0/3 | 62.5% 5/8 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 3 | 1 | 5 | 1 | 0 | 2 | 3 | 17 | 15 | |
| 02-03 | Kauno Žalgiris-2 | 85-93 | 21 | 16.7% 1/6 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 4 | 1 | |
| 02-02 | Kauno Žalgiris-2 | 79-84 | 23 | 33.3% 2/6 | 50% 2/4 | - 0/0 | 4 2/2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 10 | 9 | |
| 01-27 | Kauno Žalgiris-2 | 75-66 | 23 | 44.4% 4/9 | 0% 0/4 | - 0/0 | 1 1/0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 8 | 2 | |
| 01-26 | Kauno Žalgiris-2 | 91-70 | 15 | 25% 1/4 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | -2 | |
| 01-13 | Kauno Žalgiris-2 | 73-58 | 16 | 33.3% 1/3 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 1 1/0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 3 | 2 | 3 | -4 | |
| 01-12 | Kauno Žalgiris-2 | 88-84 | 18 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | 3 | |
| 01-06 | Kauno Žalgiris-2 | 66-74 | 22 | 50% 2/4 | 0% 0/2 | - 0/0 | 4 1/3 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | |
| 01-04 | Kauno Žalgiris-2 | 84-60 | 22 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 1/2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | |
| 12-30 | Kauno Žalgiris-2 | 87-82 | 23 | 28.6% 2/7 | 25% 1/4 | 83.3% 5/6 | 1 1/0 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 4 | 4 | 12 | 8 | |
| 12-29 | Kauno Žalgiris-2 | 83-78 | 22 | 55.6% 5/9 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 2 | 15 | 13 | |
| 12-16 | Kauno Žalgiris-2 | 76-74 | 22 | 33.3% 2/6 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 10 | 10 | |
| 12-15 | Kauno Žalgiris-2 | 66-71 | 22 | 60% 3/5 | 0% 0/2 | 77.8% 7/9 | 3 0/3 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 5 | 13 | 12 | |
| 12-09 | Kauno Žalgiris-2 | 74-64 | 32 | 37.5% 3/8 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | 4 1/3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 4 | 1 | 9 | 5 | |
| 12-08 | Kauno Žalgiris-2 | 91-73 | 18 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 6 | 6 | |
| 12-02 | Kauno Žalgiris-2 | 72-83 | 15 | 0% 0/1 | 50% 2/4 | 75% 3/4 | 0 0/0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 9 | 5 | |
| 12-01 | Kauno Žalgiris-2 | 72-74 | 21 | 16.7% 1/6 | 40% 2/5 | - 0/0 | 0 0/0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 | 8 | -1 | |
| 11-25 | Kauno Žalgiris-2 | 70-79 | 25 | 75% 3/4 | 16.7% 1/6 | 100% 3/3 | 5 1/4 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | 2 | 3 | 12 | 8 | |
| 11-24 | Kauno Žalgiris-2 | 75-53 | 29 | 57.1% 4/7 | 0% 0/4 | - 0/0 | 6 1/5 | 7 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | 1 | 8 | 13 | |
| 11-18 | Kauno Žalgiris-2 | 87-62 | 20 | 25% 1/4 | 33.3% 1/3 | 75% 6/8 | 8 0/8 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 4 | 11 | 12 | |
| 11-17 | Kauno Žalgiris-2 | 77-71 | 19 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | - 0/0 | 5 2/3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 1 | 8 | 3 | |
| 11-11 | Kauno Žalgiris-2 | 64-84 | 14 | 0% 0/2 | 0% 0/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | -4 | |
| 11-10 | Kauno Žalgiris-2 | 96-74 | 23 | 50% 1/2 | 0% 0/3 | 75% 6/8 | 5 2/3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3 | 4 | 8 | 18 | |
| 11-04 | Kauno Žalgiris-2 | 76-74 | 19 | 50% 3/6 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 11 | 12 | |
| 11-03 | Kauno Žalgiris-2 | 67-87 | 14 | 0% 0/1 | 0% 0/5 | - 0/0 | 4 0/4 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -1 | |
| 10-20 | Kauno Žalgiris-2 | 82-87 | 26 | 50% 3/6 | 100% 2/2 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 13 | 13 | |
| 10-14 | Kauno Žalgiris-2 | 79-65 | 20 | 33.3% 1/3 | 0% 0/2 | 83.3% 5/6 | 0 0/0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 4 | 5 | 7 | 4 | |
| 10-13 | Kauno Žalgiris-2 | 74-69 | 16 | 0% 0/6 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | -7 | |
| 10-06 | Kauno Žalgiris-2 | 75-71 | 25 | 50% 4/8 | 16.7% 1/6 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 12 | 6 | |
| 10-05 | Kauno Žalgiris-2 | 63-64 | 24 | 20% 1/5 | 25% 2/8 | 100% 2/2 | 2 2/0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 | 10 | -3 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 21:27 | 35.4% 56/158 | 27.2% 31/114 | 80.6% 58/72 | 2.6 0.6/2 | 2.1 | 1.4 | 2.1 | 0.4 | 0.4 | 2.7 | 2 | 7.7 | 5.2 | 34 » |
| Atkrintamosios varžybos | 23:09 | 36.2% 17/47 | 33.3% 13/39 | 78.3% 18/23 | 2.3 0.2/2.1 | 1.1 | 1.2 | 1.4 | 0.4 | 0.5 | 2.5 | 1.8 | 9.1 | 5.4 | 10 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 31 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-01-26 | |
| Taškai | 26 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-10-06 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-10-12 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 8 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-11-18 | |
| Atkovoti kamuoliai | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-11-23 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-11-24 | |
| Perimti kamuoliai | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-11-10 | |
| Blokuoti metimai | 3 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-12-16 | |
| Minutės | 34 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-01-11 | |
| Dvitaškių pataikė | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-12-29 | |
| Dvitaškių metė | 12 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-10-05 | |
| Tritaškių pataikė | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-11-16 | |
| Tritaškių metė | 12 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-01-18 | |
| Baudų pataikė | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-12-15 | |
| Baudų metė | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-12-15 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-08 | |
| Išprovokuotas pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-10-14 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-11-03 | |
| Gauti blokai | 2 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-11-19 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.