| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:35 | 35.2% 31/88 | 29.1% 52/179 | 73.5% 36/49 | 2.3 0.5/1.8 | 2.2 | 0.7 | 1.8 | 0.2 | 0.2 | 2.7 | 1.2 | 5.8 | 3.2 | 44 » |
Europos jaunučių (U16) vicečempionas 2015
LKL čempionas 3 kartus: 2019, 2022, 2024 metais
LKL vicečempionas 3 kartus: 2021, 2023, 2026 metais
2015-2016: Kauno Sabonio krepšinio centras (RKL)
2016-2017: Kauno „Žalgiris-2“ (NKL)
2017-2018: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2018-2019: Kauno Žalgiris-2 (NKL) ir Kauno Žalgiris (LKL)
2019-2020: Prienų CBet (LKL)
2020-2021: Vilniaus Rytas (LKL)
2021-2022: Vilniaus Rytas (LKL)
2022-2023: Vilniaus Rytas (LKL)
2023-2024: Vilniaus Rytas (LKL)
2024-2025: Šiaulių Šiauliai (LKL)
2025-2026: Utenos Juventus (LKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:32 | 45.5% 66/145 | 38.9% 70/180 | 74.1% 43/58 | 4.3 0.8/3.4 | 2.2 | 1.3 | 2.4 | 0.5 | 0.1 | 2.1 | 2.1 | 13.8 | 12.2 | 28 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:50 | 35.6% 73/205 | 28.8% 44/153 | 80% 76/95 | 2.5 0.5/2 | 1.8 | 1.3 | 2 | 0.4 | 0.4 | 2.7 | 2 | 8 | 5.2 | 44 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:35 | 35.2% 31/88 | 29.1% 52/179 | 73.5% 36/49 | 2.3 0.5/1.8 | 2.2 | 0.7 | 1.8 | 0.2 | 0.2 | 2.7 | 1.2 | 5.8 | 3.2 | 44 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-18 | Kauno Žalgiris-2 | 90-68 | 24 | 0% 0/1 | 33.3% 2/6 | 66.7% 2/3 | 2 0/2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | 8 | |
| 03-16 | Kauno Žalgiris-2 | 58-78 | 23 | 50% 2/4 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 3 1/2 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 5 | |
| 03-14 | Kauno Žalgiris-2 | 87-56 | 26 | 0% 0/2 | 12.5% 1/8 | 100% 3/3 | 2 1/1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | 0 | |
| 03-11 | Kauno Žalgiris-2 | 86-69 | 28 | 33.3% 1/3 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 8 | 0 | |
| 03-09 | Kauno Žalgiris-2 | 62-53 | 26 | 100% 1/1 | 0% 0/5 | - 0/0 | 4 1/3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | -1 | |
| 03-07 | Kauno Žalgiris-2 | 95-68 | 26 | 50% 1/2 | 25% 1/4 | - 0/0 | 4 0/4 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 5 | 12 | |
| 03-04 | Kauno Žalgiris-2 | 72-67 | 25 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | |
| 03-02 | Kauno Žalgiris-2 | 86-80 | 11 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 8 | 6 | |
| 02-25 | Kauno Žalgiris-2 | 83-61 | 24 | 100% 4/4 | 60% 3/5 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 19 | 22 | |
| 02-24 | Kauno Žalgiris-2 | 83-80 | 21 | - 0/0 | 57.1% 4/7 | 100% 2/2 | 4 0/4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 14 | 13 | |
| 02-18 | Kauno Žalgiris-2 | 65-72 | 15 | 0% 0/3 | 0% 0/2 | - 0/0 | 4 1/3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | -6 | |
| 02-17 | Kauno Žalgiris-2 | 67-77 | 24 | 33.3% 1/3 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 0/3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 1 | 2 | -1 | |
| 02-11 | Kauno Žalgiris-2 | 79-84 | 28 | - 0/0 | 50% 4/8 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 13 | 11 | |
| 01-28 | Kauno Žalgiris-2 | 78-74 | 20 | 0% 0/1 | 25% 1/4 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3 | -5 | |
| 01-27 | Kauno Žalgiris-2 | 77-60 | 21 | 50% 1/2 | 0% 0/6 | - 0/0 | 0 0/0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 3 | 2 | -5 | |
| 01-21 | Kauno Žalgiris-2 | 74-89 | 23 | - 0/0 | 50% 4/8 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 12 | 4 | |
| 01-20 | Kauno Žalgiris-2 | 72-75 | 16 | - 0/0 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 5 1/4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 | |
| 01-17 | Kauno Žalgiris-2 | 66-79 | 18 | 66.7% 2/3 | 0% 0/6 | - 0/0 | 2 1/1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | -3 | |
| 01-08 | Kauno Žalgiris-2 | 79-63 | 19 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0% 0/2 | 0 0/0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | -2 | |
| 01-07 | Kauno Žalgiris-2 | 98-55 | 16 | 0% 0/3 | 0% 0/3 | 100% 5/5 | 2 2/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | 2 | |
| 01-05 | Kauno Žalgiris-2 | 73-80 | 13 | 0% 0/4 | 0% 0/2 | - 0/0 | 6 3/3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | |
| 12-30 | Kauno Žalgiris-2 | 66-78 | 10 | - 0/0 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | 2 0/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | -1 | |
| 12-07 | Kauno Žalgiris-2 | 93-74 | 11 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | |
| 12-06 | Kauno Žalgiris-2 | 89-97 | 4 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 12-03 | Kauno Žalgiris-2 | 89-69 | 12 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | -2 | |
| 12-02 | Kauno Žalgiris-2 | 76-72 | 2 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| 11-29 | Kauno Žalgiris-2 | 83-63 | 8 | - 0/0 | 20% 1/5 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | |
| 11-26 | Kauno Žalgiris-2 | 86-64 | 10 | 100% 1/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | |
| 11-25 | Kauno Žalgiris-2 | 65-73 | 17 | 0% 0/2 | 20% 1/5 | - 0/0 | 4 0/4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | |
| 11-22 | Kauno Žalgiris-2 | 71-74 | 28 | 33.3% 1/3 | 14.3% 1/7 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 0 | |
| 11-19 | Kauno Žalgiris-2 | 92-84 | 22 | 44.4% 4/9 | 0% 0/4 | - 0/0 | 3 1/2 | 5 | 2 | 2 | 0 | 2 | 4 | 1 | 8 | 2 | |
| 11-18 | Kauno Žalgiris-2 | 78-75 | 17 | 0% 0/4 | 20% 1/5 | 0% 0/2 | 1 0/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | -9 | |
| 11-12 | Kauno Žalgiris-2 | 89-63 | 20 | 0% 0/2 | 33.3% 1/3 | 100% 4/4 | 2 0/2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 7 | 7 | |
| 11-11 | Kauno Žalgiris-2 | 93-88 | 20 | 25% 1/4 | 66.7% 2/3 | 83.3% 5/6 | 3 0/3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 13 | 14 | |
| 11-05 | Kauno Žalgiris-2 | 99-71 | 20 | 0% 0/1 | 20% 1/5 | 66.7% 2/3 | 0 0/0 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | -2 | |
| 11-03 | Kauno Žalgiris-2 | 74-66 | 23 | 0% 0/1 | 66.7% 4/6 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 3 | 1 | 12 | 4 | |
| 10-29 | Kauno Žalgiris-2 | 78-90 | 20 | 50% 1/2 | 100% 3/3 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 13 | 18 | |
| 10-28 | Kauno Žalgiris-2 | 78-91 | 15 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 2 0/2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 8 | |
| 10-22 | Kauno Žalgiris-2 | 91-82 | 24 | 50% 1/2 | 40% 2/5 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 10 | 10 | |
| 10-21 | Kauno Žalgiris-2 | 70-59 | 23 | 50% 1/2 | 28.6% 2/7 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 9 | 4 | |
| 10-15 | Kauno Žalgiris-2 | 82-90 | 17 | 100% 1/1 | 33.3% 2/6 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 10 | 10 | |
| 10-13 | Kauno Žalgiris-2 | 80-55 | 20 | 33.3% 1/3 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | 5 | |
| 10-08 | Kauno Žalgiris-2 | 78-75 | 23 | 40% 2/5 | 25% 1/4 | - 0/0 | 5 2/3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 7 | 6 | |
| 10-07 | Kauno Žalgiris-2 | 80-78 | 26 | 66.7% 2/3 | 16.7% 1/6 | 0% 0/2 | 1 0/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | 0 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 17:24 | 30.4% 17/56 | 27.2% 25/92 | 70.3% 26/37 | 2.1 0.4/1.7 | 2.2 | 0.5 | 1.6 | 0.2 | 0.1 | 2.2 | 1.3 | 5.2 | 3.1 | 26 » |
| Antrasis etapas | 21:31 | 50% 8/16 | 33.3% 17/51 | 83.3% 5/6 | 2.7 0.5/2.2 | 1.8 | 0.7 | 2.2 | 0.3 | 0.2 | 3.8 | 0.9 | 7.2 | 3.1 | 10 » |
| Atkrintamosios varžybos | 24:16 | 37.5% 6/16 | 27.8% 10/36 | 83.3% 5/6 | 2.4 0.5/1.9 | 2.6 | 1.1 | 1.6 | 0 | 0.3 | 3.3 | 1.3 | 5.9 | 3.5 | 8 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 31 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-01-26 | |
| Taškai | 26 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-10-06 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-10-12 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 8 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-11-18 | |
| Atkovoti kamuoliai | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-11-23 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-11-24 | |
| Perimti kamuoliai | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-11-10 | |
| Blokuoti metimai | 3 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-12-16 | |
| Minutės | 34 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-01-11 | |
| Dvitaškių pataikė | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-12-29 | |
| Dvitaškių metė | 12 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-10-05 | |
| Tritaškių pataikė | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-11-16 | |
| Tritaškių metė | 12 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-01-18 | |
| Baudų pataikė | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-12-15 | |
| Baudų metė | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-12-15 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-08 | |
| Išprovokuotas pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-10-14 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-11-03 | |
| Gauti blokai | 2 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-11-19 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.