Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 16:08 | 44.4% 8/18 | 6.7% 1/15 | 76.9% 10/13 | 3.1 1/2.1 | 0.7 | 0.4 | 1.9 | 0.1 | 0.3 | 1.7 | 1.9 | 4.1 | 2.7 | 7 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 16:08 | 44.4% 8/18 | 6.7% 1/15 | 76.9% 10/13 | 3.1 1/2.1 | 0.7 | 0.4 | 1.9 | 0.1 | 0.3 | 1.7 | 1.9 | 4.1 | 2.7 | 7 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12-15 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 72-95 | 26 | 75% 3/4 | 16.7% 1/6 | 81.8% 9/11 | 6 1/5 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 | 18 | 22 | |
| 11-16 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 66-69 | 32 | 25% 1/4 | 0% 0/6 | - 0/0 | 5 2/3 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | -5 | |
| 10-20 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 91-56 | 18 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 5 2/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 6 | |
| 10-19 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 67-86 | 18 | 33.3% 1/3 | 0% 0/2 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | -5 | |
| 10-13 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 81-88 | 8 | 100% 1/1 | - 0/0 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | |
| 10-12 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 82-73 | 3 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -2 | |
| 10-06 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 75-67 | 5 | 0% 0/2 | - 0/0 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 16:08 | 44.4% 8/18 | 6.7% 1/15 | 76.9% 10/13 | 3.1 1/2.1 | 0.7 | 0.4 | 1.9 | 0.1 | 0.3 | 1.7 | 1.9 | 4.1 | 2.7 | 7 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 22 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-12-15 | |
| Taškai | 18 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-12-15 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 2 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-10-20 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-12-15 | |
| Atkovoti kamuoliai | 6 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-12-15 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 2 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-11-16 | |
| Perimti kamuoliai | 2 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-12-15 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-10-19 | |
| Minutės | 32 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-11-16 | |
| Dvitaškių pataikė | 3 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-12-15 | |
| Dvitaškių metė | 4 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-10-20 | |
| Tritaškių pataikė | 1 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-12-15 | |
| Tritaškių metė | 6 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-11-16 | |
| Baudų pataikė | 9 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-12-15 | |
| Baudų metė | 11 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-12-15 | |
| Pražangos | 3 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-10-19 | |
| Išprovokuotas pražangos | 6 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-12-15 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-11-16 | |
| Gauti blokai | 1 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2018-10-19 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.