Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:33 | 53.8% 93/173 | 41.7% 30/72 | 77.6% 52/67 | 4 1.5/2.5 | 0.5 | 0.7 | 1.2 | 0.2 | 0.3 | 1.7 | 1.9 | 10.3 | 10.2 | 32 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:33 | 53.8% 93/173 | 41.7% 30/72 | 77.6% 52/67 | 4 1.5/2.5 | 0.5 | 0.7 | 1.2 | 0.2 | 0.3 | 1.7 | 1.9 | 10.3 | 10.2 | 32 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-20 | Vilniaus Rytas-2 | 94-80 | 5 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | |
| 03-17 | Vilniaus Rytas-2 | 70-84 | 11 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 85.7% 6/7 | 6 4/2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | 7 | |
| 03-15 | Vilniaus Rytas-2 | 75-71 | 14 | 0% 0/5 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 9 7/2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | |
| 03-13 | Vilniaus Rytas-2 | 93-75 | 17 | 75% 9/12 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 18 | 17 | |
| 03-09 | Vilniaus Rytas-2 | 95-101 | 15 | 50% 1/2 | - 0/0 | 50% 1/2 | 5 1/4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 | 3 | 5 | |
| 03-03 | Vilniaus Rytas-2 | 98-78 | 8 | 60% 3/5 | - 0/0 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 7 | 5 | |
| 03-02 | Vilniaus Rytas-2 | 73-70 | 17 | 37.5% 3/8 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 3 2/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | 6 | |
| 02-24 | Vilniaus Rytas-2 | 63-93 | 21 | 61.5% 8/13 | 100% 3/3 | 100% 3/3 | 3 0/3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 28 | 24 | |
| 02-23 | Vilniaus Rytas-2 | 93-71 | 21 | 36.4% 4/11 | 0% 0/1 | 50% 2/4 | 9 3/6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 10 | 12 | |
| 02-03 | Vilniaus Rytas-2 | 79-83 | 6 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | - 0/0 | 2 2/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | |
| 02-02 | Vilniaus Rytas-2 | 81-69 | 22 | 75% 6/8 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | 4 2/2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 | 2 | 2 | 17 | 15 | |
| 01-28 | Vilniaus Rytas-2 | 95-69 | 16 | 100% 3/3 | 40% 2/5 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 12 | 10 | |
| 01-26 | Vilniaus Rytas-2 | 69-75 | 7 | 0% 0/2 | 0% 0/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -5 | |
| 01-12 | Vilniaus Rytas-2 | 88-84 | 14 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 2 | -1 | |
| 01-06 | Vilniaus Rytas-2 | 56-85 | 24 | 45.5% 5/11 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 8 2/6 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 11 | 13 | |
| 01-04 | Vilniaus Rytas-2 | 84-60 | 22 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 83.3% 5/6 | 4 0/4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 10 | 14 | |
| 12-29 | Vilniaus Rytas-2 | 57-86 | 12 | 0% 0/2 | - 0/0 | - 0/0 | 4 0/4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | |
| 12-22 | Vilniaus Rytas-2 | 96-65 | 11 | 75% 3/4 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 10 | 13 | |
| 12-08 | Vilniaus Rytas-2 | 85-87 | 13 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 75% 3/4 | 3 3/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 7 | 6 | |
| 12-01 | Vilniaus Rytas-2 | 81-101 | 29 | 50% 2/4 | 100% 5/5 | - 0/0 | 4 1/3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 19 | 21 | |
| 11-18 | Vilniaus Rytas-2 | 72-66 | 30 | 50% 4/8 | 28.6% 2/7 | 75% 3/4 | 9 3/6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 17 | 20 | |
| 11-17 | Vilniaus Rytas-2 | 97-82 | 24 | 57.1% 4/7 | 66.7% 4/6 | 100% 3/3 | 5 3/2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 23 | 26 | |
| 11-11 | Vilniaus Rytas-2 | 81-59 | 31 | 37.5% 3/8 | 0% 0/5 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 8 | 0 | |
| 11-10 | Vilniaus Rytas-2 | 74-83 | 24 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 3 | |
| 11-04 | Vilniaus Rytas-2 | 83-78 | 20 | 62.5% 5/8 | 66.7% 2/3 | 100% 2/2 | 6 1/5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 18 | 23 | |
| 11-03 | Vilniaus Rytas-2 | 83-77 | 12 | 0% 0/2 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | |
| 10-28 | Vilniaus Rytas-2 | 74-60 | 24 | 60% 3/5 | 66.7% 2/3 | 100% 2/2 | 6 1/5 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 14 | 18 | |
| 10-27 | Vilniaus Rytas-2 | 84-69 | 17 | 90% 9/10 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 4 2/2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 20 | 19 | |
| 10-21 | Vilniaus Rytas-2 | 88-92 | 15 | 66.7% 2/3 | 100% 3/3 | 75% 3/4 | 2 0/2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 16 | 17 | |
| 10-20 | Vilniaus Rytas-2 | 82-87 | 8 | - 0/0 | 25% 1/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | |
| 10-07 | Vilniaus Rytas-2 | 88-81 | 9 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | -3 | |
| 10-06 | Vilniaus Rytas-2 | 96-92 | 26 | 100% 7/7 | 33.3% 1/3 | 75% 3/4 | 8 5/3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 20 | 24 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 18:18 | 55.4% 82/148 | 44.1% 30/68 | 76.8% 43/56 | 3.9 1.3/2.6 | 0.5 | 0.8 | 1.2 | 0.2 | 0.3 | 1.8 | 2 | 10.6 | 10.5 | 28 » |
| Atkrintamosios varžybos | 12:19 | 44% 11/25 | 0% 0/4 | 81.8% 9/11 | 5 3/2 | 0.5 | 0.3 | 1 | 0.3 | 0.3 | 1.3 | 1.5 | 7.8 | 7.8 | 4 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 26 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-11-17 | |
| Taškai | 28 | Vilniaus Rytas-2 | 2018-02-24 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2018-03-15 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-11-22 | |
| Atkovoti kamuoliai | 10 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-02-10 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 3 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-01-03 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-10-28 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-11-25 | |
| Minutės | 31 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-11-11 | |
| Dvitaškių pataikė | 9 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-10-27 | |
| Dvitaškių metė | 13 | Vilniaus Rytas-2 | 2018-02-24 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-12-01 | |
| Tritaškių metė | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-11-18 | |
| Baudų pataikė | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-01-20 | |
| Baudų metė | 8 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-11-26 | |
| Pražangos | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2016-11-25 | |
| Išprovokuotas pražangos | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-11-18 | |
| Prarasti kamuoliai | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2018-02-02 | |
| Gauti blokai | 2 | Vilniaus Rytas-2 | 2017-01-20 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.