Skip to main content

URBO-NKL

Grantas
Vasiliauskas

STATISTIKA / 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL11:3555.6%
10/18
27.3%
3/11
71.4%
5/7
2.3
0.6/1.7
0.60.30.6001.40.94.94.37 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
12-12 1150%
2/4
0%
0/1
-
0/0
3
1/2
001001042
12-07 1771.4%
5/7
0%
0/1
100%
1/1
1
0/1
1000041117
12-05 4100%
1/1
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
000000022
11-30 1166.7%
2/3
0%
0/1
100%
2/2
3
1/2
011002166
11-27 7-
0/0
-
0/0
-
0/0
0
0/0
101001100
11-23 80%
0/1
33.3%
1/3
50%
1/2
5
1/4
000000146
11-21 210%
0/2
50%
2/4
50%
1/2
3
1/2
211002277
APIE

2014-2015: Alytaus SRC-Dzūkija (RKL)
2015-2016: Alytaus SRC-Dzūkija (RKL)
2016-2017: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2017-2018: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2018-2019: Palangos Kuršiai (NKL), sausio mėnesį perėjo į Jonavos Sintek-Jonava (NKL)
2019-2020: Tartu Ulikool (Estija), lapkritį perėjo į Jonavos BC Jonava (NKL), gruodį prisijungė prie Kėdainių Nevėžio (LKL)
2020-2021: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2021-2022: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2022-2023: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2023-2024: Kelno Rheinstars (Vokietijos 3-oji lyga)
2024-2025: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2025-2026: Šinagavos City (Japonijos 3-oji lyga)
2026-2027: Jonavos Hipocredit (LKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL11:3555.6%
10/18
27.3%
3/11
71.4%
5/7
2.3
0.6/1.7
0.60.30.6001.40.94.94.3 7 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL24:4754.1%
113/209
36.9%
45/122
74.5%
79/106
4.5
1.2/3.3
10.510.10.22.51.89.29.2 48 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:5355.8%
67/120
29.2%
21/72
86.9%
53/61
3.5
1.3/2.2
1.20.30.90.10.12.31.35.46 46 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:1350%
84/168
17.4%
16/92
81%
51/63
3.2
1/2.2
1.30.41.70.10.22.31.35.84.2 46 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 19/20
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
12-12 Jonavos Jonava Hipocredit 76-811150%
2/4
0%
0/1
-
0/0
3
1/2
001001042
12-07 Jonavos Jonava Hipocredit 94-781771.4%
5/7
0%
0/1
100%
1/1
1
0/1
1000041117
12-05 Jonavos Jonava Hipocredit 84-834100%
1/1
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
000000022
11-30 Jonavos Jonava Hipocredit 91-811166.7%
2/3
0%
0/1
100%
2/2
3
1/2
011002166
11-27 Jonavos Jonava Hipocredit 84-767-
0/0
-
0/0
-
0/0
0
0/0
101001100
11-23 Jonavos Jonava Hipocredit 73-8080%
0/1
33.3%
1/3
50%
1/2
5
1/4
000000146
11-21 Jonavos Jonava Hipocredit 98-78210%
0/2
50%
2/4
50%
1/2
3
1/2
211002277
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas – I etapas11:3555.6%
10/18
27.3%
3/11
71.4%
5/7
2.3
0.6/1.7
0.60.30.6001.40.94.94.37 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas25 Palangos Palanga 2019-01-05
Taškai21 Palangos Palanga 2018-10-06
Atkovoti kamuoliai puolime7 Palangos Palanga 2018-10-06
Atkovoti kamuoliai gynyboje10 Palangos Palanga 2019-01-05
Atkovoti kamuoliai14 Palangos Palanga 2019-01-05
Rezultatyvūs perdavimai4 Kauno Žalgiris-2 2016-12-07
Perimti kamuoliai4 Kauno Žalgiris-2 2017-02-04
Blokuoti metimai2 Kauno Žalgiris-2 2017-02-03
Minutės45 Palangos Palanga 2019-01-05
Dvitaškių pataikė10 Palangos Palanga 2018-10-06
Dvitaškių metė19 Palangos Palanga 2018-10-06
Tritaškių pataikė3 Palangos Palanga 2018-12-21
Tritaškių metė6 Jonavos Jonava Hipocredit 2019-02-08
Baudų pataikė6 Kauno Žalgiris-2 2017-03-11
Baudų metė7 Palangos Palanga 2018-10-13
Pražangos5 Kauno Žalgiris-2 2016-10-22
Išprovokuotas pražangos6 Palangos Palanga 2018-10-13
Prarasti kamuoliai4 Kauno Žalgiris-2 2016-10-15
Gauti blokai2 Palangos Palanga 2018-11-02
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2019/2020 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.