Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 10:06 | 35.3% 6/17 | 14.3% 2/14 | 33.3% 1/3 | 1 0.4/0.6 | 0.9 | 0.4 | 0.9 | 0 | 0.1 | 1.3 | 0.6 | 1.9 | 0 | 10 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 10:06 | 35.3% 6/17 | 14.3% 2/14 | 33.3% 1/3 | 1 0.4/0.6 | 0.9 | 0.4 | 0.9 | 0 | 0.1 | 1.3 | 0.6 | 1.9 | 0 | 10 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11-14 | Šilalės Lūšis | 76-89 | 4 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 11-09 | Šilalės Lūšis | 81-83 | 2 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | 0 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | |
| 11-08 | Šilalės Lūšis | 85-87 | 11 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | -2 | |
| 11-02 | Šilalės Lūšis | 77-82 | 7 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | |
| 10-31 | Šilalės Lūšis | 78-68 | 3 | 0% 0/2 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10-19 | Šilalės Lūšis | 83-85 | 12 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
| 10-12 | Šilalės Lūšis | 56-72 | 17 | 0% 0/5 | 20% 1/5 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 3 | -6 | |
| 10-10 | Šilalės Lūšis | 107-78 | 14 | 100% 2/2 | 0% 0/2 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | |
| 10-04 | Šilalės Lūšis | 86-92 | 16 | 100% 1/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | -2 | |
| 10-03 | Šilalės Lūšis | 100-74 | 11 | - 0/0 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 1 1/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 09:55 | 35.7% 5/14 | 15.4% 2/13 | 33.3% 1/3 | 1 0.3/0.7 | 0.8 | 0.4 | 0.9 | 0 | 0.1 | 1.1 | 0.7 | 1.9 | 0.2 | 9 » |
| NKL | 11:49 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | -2 | 1 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 4 | Šilalės Lūšis | 2019-10-10 | |
| Taškai | 4 | Šilalės Lūšis | 2019-10-10 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 1 | Šilalės Lūšis | 2019-10-03 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 2 | Šilalės Lūšis | 2019-10-10 | |
| Atkovoti kamuoliai | 2 | Šilalės Lūšis | 2019-10-10 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 2 | Šilalės Lūšis | 2019-10-10 | |
| Perimti kamuoliai | 1 | Šilalės Lūšis | 2019-10-04 | |
| Blokuoti metimai | 0 | Šilalės Lūšis | 2019-10-03 | |
| Minutės | 17 | Šilalės Lūšis | 2019-10-12 | |
| Dvitaškių pataikė | 2 | Šilalės Lūšis | 2019-10-10 | |
| Dvitaškių metė | 5 | Šilalės Lūšis | 2019-10-12 | |
| Tritaškių pataikė | 1 | Šilalės Lūšis | 2019-10-12 | |
| Tritaškių metė | 5 | Šilalės Lūšis | 2019-10-12 | |
| Baudų pataikė | 1 | Šilalės Lūšis | 2019-10-03 | |
| Baudų metė | 2 | Šilalės Lūšis | 2019-10-03 | |
| Pražangos | 4 | Šilalės Lūšis | 2019-10-12 | |
| Išprovokuotas pražangos | 2 | Šilalės Lūšis | 2019-10-12 | |
| Prarasti kamuoliai | 2 | Šilalės Lūšis | 2019-11-14 | |
| Gauti blokai | 1 | Šilalės Lūšis | 2019-10-12 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.