Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:24 | 54% 54/100 | 36.4% 59/162 | 82.4% 56/68 | 2.5 0.6/1.9 | 0.5 | 0.6 | 0.7 | 0.1 | 0.2 | 1.8 | 1.5 | 9.5 | 7.5 | 36 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:24 | 54% 54/100 | 36.4% 59/162 | 82.4% 56/68 | 2.5 0.6/1.9 | 0.5 | 0.6 | 0.7 | 0.1 | 0.2 | 1.8 | 1.5 | 9.5 | 7.5 | 36 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-12 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 76-71 | 18 | 33.3% 1/3 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | 7 | |
| 03-07 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 94-74 | 33 | 30% 3/10 | 28.6% 2/7 | 100% 4/4 | 5 3/2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 16 | 11 | |
| 02-29 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 96-84 | 21 | 75% 3/4 | 28.6% 2/7 | 90% 9/10 | 3 0/3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 21 | 24 | |
| 02-27 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 115-67 | 6 | - 0/0 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | |
| 02-22 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 103-74 | 5 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -6 | |
| 02-20 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 103-74 | 19 | 75% 3/4 | 37.5% 3/8 | 100% 2/2 | 5 1/4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 17 | 18 | |
| 02-08 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 79-80 | 11 | - 0/0 | 14.3% 1/7 | - 0/0 | 1 1/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -2 | |
| 02-06 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 98-71 | 18 | 100% 2/2 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | 3 1/2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 3 | |
| 01-30 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 92-75 | 18 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | 50% 2/4 | 4 0/4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 4 | 10 | 9 | |
| 01-18 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 88-87 | 34 | 60% 3/5 | 33.3% 3/9 | 0% 0/3 | 3 0/3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 15 | 9 | |
| 01-16 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 89-67 | 20 | 0% 0/3 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -1 | |
| 01-11 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 82-72 | 19 | 66.7% 2/3 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6 | 0 | |
| 01-09 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 85-90 | 12 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | |
| 01-05 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 87-94 | 27 | 100% 3/3 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 10 | 7 | |
| 01-04 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 67-82 | 1 | - 0/0 | 100% 1/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | |
| 12-21 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 75-84 | 22 | 50% 1/2 | 60% 3/5 | 100% 1/1 | 5 1/4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 12 | 10 | |
| 12-19 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 91-71 | 26 | 40% 2/5 | 28.6% 2/7 | 100% 2/2 | 3 2/1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 12 | 10 | |
| 12-14 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 63-91 | 28 | 66.7% 2/3 | 16.7% 1/6 | 100% 5/5 | 4 0/4 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | 3 | 4 | 12 | 9 | |
| 12-12 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 85-65 | 18 | 0% 0/3 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | -1 | |
| 12-07 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 88-86 | 15 | 100% 2/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | |
| 12-05 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 93-84 | 26 | 100% 2/2 | 57.1% 4/7 | 100% 3/3 | 4 0/4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 19 | 21 | |
| 11-30 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 95-84 | 17 | 100% 2/2 | 50% 5/10 | - 0/0 | 6 1/5 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 19 | 20 | |
| 11-28 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 80-69 | 15 | 50% 1/2 | 25% 2/8 | - 0/0 | 5 1/4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 8 | 4 | |
| 11-23 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 79-89 | 16 | 66.7% 2/3 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | 9 | |
| 11-21 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 96-79 | 16 | 100% 2/2 | 50% 3/6 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 15 | 14 | |
| 11-16 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 118-111 | 30 | 62.5% 5/8 | 44.4% 4/9 | 100% 7/7 | 3 2/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 29 | 24 | |
| 11-14 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 93-73 | 21 | 75% 3/4 | 50% 3/6 | 100% 1/1 | 1 0/1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 16 | 16 | |
| 11-09 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 93-102 | 22 | 50% 2/4 | 100% 3/3 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 13 | 13 | |
| 11-07 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 72-80 | 18 | 0% 0/1 | 0% 0/4 | 100% 2/2 | 5 3/2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | |
| 11-02 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 86-78 | 22 | 50% 1/2 | 20% 1/5 | 100% 5/5 | 2 1/1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 3 | 10 | 7 | |
| 10-31 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 64-78 | 27 | 50% 2/4 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 4 0/4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | 8 | |
| 10-17 | Palangos Palanga | 87-70 | 4 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |
| 10-12 | Palangos Palanga | 75-57 | 7 | - 0/0 | 50% 1/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | |
| 10-10 | Palangos Palanga | 84-101 | 16 | 60% 3/5 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | 0 0/0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 10 | 3 | |
| 10-05 | Palangos Palanga | 89-93 | 8 | 100% 1/1 | 100% 1/1 | - 0/0 | 4 2/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 7 | |
| 10-03 | Palangos Palanga | 72-87 | 11 | 0% 0/3 | 25% 1/4 | 60% 3/5 | 2 1/1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | 2 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 17:47 | 55% 33/60 | 38.2% 39/102 | 88.6% 31/35 | 2.5 0.6/1.9 | 0.5 | 0.6 | 0.7 | 0.2 | 0.3 | 1.8 | 1.2 | 8.6 | 6.9 | 25 » |
| NKL | 32:12 | 61.5% 8/13 | 38.9% 7/18 | 70% 7/10 | 3 1/2 | 1 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | 3 | 3.5 | 22 | 16.5 | 2 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 17:02 | 48.1% 13/27 | 31% 13/42 | 78.3% 18/23 | 2.6 0.7/1.9 | 0.4 | 0.8 | 0.8 | 0 | 0.1 | 1.8 | 2.1 | 9.2 | 7.1 | 9 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 24 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-11-16 | |
| Taškai | 29 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-11-16 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 3 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-11-07 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-11-30 | |
| Atkovoti kamuoliai | 6 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-11-30 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 2 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-01-05 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-02-29 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-11-02 | |
| Minutės | 34 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-01-18 | |
| Dvitaškių pataikė | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-11-16 | |
| Dvitaškių metė | 10 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-03-07 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-11-30 | |
| Tritaškių metė | 10 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-11-30 | |
| Baudų pataikė | 9 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-02-29 | |
| Baudų metė | 10 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-02-29 | |
| Pražangos | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-12-21 | |
| Išprovokuotas pražangos | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2020-02-29 | |
| Prarasti kamuoliai | 3 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2019-12-12 | |
| Gauti blokai | 1 | Palangos Palanga | 2019-10-03 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.