Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:49 | 46.8% 22/47 | 38.4% 38/99 | 90.9% 50/55 | 3 0.4/2.7 | 1.8 | 1 | 1.8 | 0 | 0.2 | 2.3 | 2.8 | 8.7 | 9.2 | 24 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:49 | 46.8% 22/47 | 38.4% 38/99 | 90.9% 50/55 | 3 0.4/2.7 | 1.8 | 1 | 1.8 | 0 | 0.2 | 2.3 | 2.8 | 8.7 | 9.2 | 24 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-13 | Kauno Žalgiris-2 | 89-83 | 30 | 50% 1/2 | 50% 6/12 | 100% 4/4 | 3 0/3 | 6 | 2 | 4 | 0 | 1 | 4 | 4 | 24 | 23 | |
| 03-06 | Kauno Žalgiris-2 | 64-84 | 31 | 66.7% 2/3 | 0% 0/9 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 6 | -1 | |
| 03-04 | Kauno Žalgiris-2 | 73-79 | 38 | 100% 1/1 | 14.3% 1/7 | 100% 2/2 | 5 1/4 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 5 | 7 | 11 | |
| 03-01 | Kauno Žalgiris-2 | 63-83 | 29 | 0% 0/2 | 75% 3/4 | 100% 2/2 | 4 0/4 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 11 | 13 | |
| 02-27 | Kauno Žalgiris-2 | 66-80 | 22 | 33.3% 1/3 | 75% 3/4 | 100% 3/3 | 5 0/5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 14 | 17 | |
| 02-15 | Kauno Žalgiris-2 | 80-71 | 27 | 100% 1/1 | 100% 1/1 | 88.9% 8/9 | 6 0/6 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 | 7 | 13 | 18 | |
| 02-14 | Kauno Žalgiris-2 | 69-86 | 26 | 100% 4/4 | 50% 1/2 | 100% 1/1 | 4 0/4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 12 | 16 | |
| 02-01 | Kauno Žalgiris-2 | 93-79 | 27 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | 100% 4/4 | 3 1/2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 12 | 16 | |
| 01-31 | Kauno Žalgiris-2 | 92-85 | 26 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 10 | |
| 01-25 | Kauno Žalgiris-2 | 74-71 | 31 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 100% 4/4 | 5 1/4 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 | 7 | 8 | |
| 01-24 | Kauno Žalgiris-2 | 107-61 | 17 | 0% 0/1 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 2 | |
| 01-18 | Kauno Žalgiris-2 | 76-72 | 35 | 50% 2/4 | 37.5% 3/8 | 100% 2/2 | 4 0/4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 15 | 12 | |
| 01-17 | Kauno Žalgiris-2 | 83-68 | 18 | 0% 0/1 | 100% 3/3 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 9 | 13 | |
| 01-11 | Kauno Žalgiris-2 | 52-75 | 19 | 0% 0/1 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | 5 0/5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 7 | |
| 01-10 | Kauno Žalgiris-2 | 72-78 | 23 | 66.7% 2/3 | 28.6% 2/7 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 11 | 9 | |
| 12-21 | Kauno Žalgiris-2 | 75-55 | 20 | 0% 0/2 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | |
| 12-20 | Kauno Žalgiris-2 | 67-93 | 17 | 100% 1/1 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 3 | |
| 12-14 | Kauno Žalgiris-2 | 75-84 | 24 | 66.7% 2/3 | 20% 1/5 | 100% 3/3 | 4 3/1 | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 3 | 3 | 10 | 12 | |
| 11-30 | Kauno Žalgiris-2 | 56-74 | 17 | 0% 0/1 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 1 0/1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 2 | |
| 11-29 | Kauno Žalgiris-2 | 73-66 | 25 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 1 | |
| 11-23 | Kauno Žalgiris-2 | 98-79 | 28 | - 0/0 | 75% 3/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 9 | 9 | |
| 11-22 | Kauno Žalgiris-2 | 85-72 | 16 | 0% 0/3 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 4 | |
| 11-16 | Kauno Žalgiris-2 | 81-66 | 16 | 100% 1/1 | 0% 0/3 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | -2 | |
| 11-15 | Kauno Žalgiris-2 | 72-61 | 22 | 100% 2/2 | 40% 2/5 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 12 | 14 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 23:20 | 47.2% 17/36 | 39.7% 25/63 | 88.1% 37/42 | 2.8 0.4/2.5 | 1.5 | 0.8 | 1.8 | 0.1 | 0.2 | 2 | 2.6 | 7.7 | 8.3 | 19 » |
| Atkrintamosios varžybos | 30:26 | 45.5% 5/11 | 36.1% 13/36 | 100% 13/13 | 3.8 0.4/3.4 | 2.6 | 1.4 | 1.8 | 0 | 0.4 | 3.2 | 3.6 | 12.4 | 12.6 | 5 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 23 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-03-13 | |
| Taškai | 24 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-03-13 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 3 | Kauno Žalgiris-2 | 2013-12-14 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-02-15 | |
| Atkovoti kamuoliai | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-02-15 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-03-13 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-03-04 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Kauno Žalgiris-2 | 2013-12-14 | |
| Minutės | 38 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-03-04 | |
| Dvitaškių pataikė | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-02-14 | |
| Dvitaškių metė | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-01-18 | |
| Tritaškių pataikė | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-03-13 | |
| Tritaškių metė | 12 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-03-13 | |
| Baudų pataikė | 8 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-02-15 | |
| Baudų metė | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-02-15 | |
| Pražangos | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2013-11-29 | |
| Išprovokuotas pražangos | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-02-15 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-02-15 | |
| Gauti blokai | 2 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-01-18 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.