| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:17 | 54.9% 117/213 | 29.9% 56/187 | 55.6% 50/90 | 3.4 1/2.4 | 2.7 | 1.3 | 1.5 | 0 | 0.2 | 2.6 | 2.3 | 10 | 9.5 | 45 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-28 | 12 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7 | 10 | |
| 04-25 | 37 | 40% 2/5 | 33.3% 1/3 | 25% 1/4 | 3 0/3 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | 9 | |
| 04-23 | 31 | 75% 6/8 | 66.7% 4/6 | 60% 3/5 | 4 0/4 | 2 | 0 | 6 | 0 | 1 | 1 | 6 | 27 | 25 | |
| 04-17 | SŪD/JUR | 25 | 100% 4/4 | 25% 1/4 | 42.9% 3/7 | 3 3/0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 7 | 14 | 15 |
| 04-14 | SŪD/JUR | 25 | 66.7% 2/3 | 25% 1/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 3 |
| 04-11 | SŪD/JUR | 12 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 100% 2/2 | 1 1/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 |
| 04-04 | KÄ–D/Å IL | 27 | 25% 1/4 | 75% 3/4 | - 0/0 | 3 0/3 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 5 | 0 | 11 | 9 |
| 03-31 | KÄ–D/Å IL | 29 | 0% 0/3 | 33.3% 2/6 | 0% 0/2 | 3 2/1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 6 |
| 03-27 | KÄ–D/Å IL | 19 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 8 | 5 |
| 03-21 | MAR/VYT | 20 | 0% 0/4 | 25% 1/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | -4 |
2016-2017: Kuršėnų Grafų baldai-KA Saulė (RKL), gruodį perėjo į Šiaulių Šiaulius (LKL)
2017-2018: Joniškio Delikatesas (NKL)
2018-2019: Šiaulių Šiauliai (LKL) ir Joniškio Delikatesas (NKL)
2019-2020: Šiaulių Šiauliai (LKL) ir Joniškio Delikatesas (NKL)
2020-2021: Palangos Kuršiai (NKL)
2021-2022: Telšių Telšiai (NKL)
2022-2023: Kretingos Kretinga-VR Servisas (NKL), gruodžio mėn. pabaigoje perėjo į Vilkaviškio Perlą (NKL)
2023-2024: Vilkaviškio Perlas (NKL)
2024-2025: Vilkaviškio Perlas (NKL)
2025-2026: Vilkaviškio Perlas Go (NKL)
2026-2027: Vilkaviš¡kio Perlas Go (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:12 | 55.3% 21/38 | 23.3% 7/30 | 48.5% 16/33 | 3.1 0.7/2.4 | 2.8 | 0.7 | 1.2 | 0 | 0.3 | 1.7 | 3.3 | 7.9 | 8.9 | 10 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:17 | 54.9% 117/213 | 29.9% 56/187 | 55.6% 50/90 | 3.4 1/2.4 | 2.7 | 1.3 | 1.5 | 0 | 0.2 | 2.6 | 2.3 | 10 | 9.5 | 45 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:08 | 54.2% 104/192 | 28.8% 69/240 | 49.4% 41/83 | 2.3 0.5/1.8 | 2.5 | 0.9 | 1.2 | 0.1 | 0.2 | 2.5 | 2.4 | 8.9 | 7.4 | 51 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 28:28 | 56.1% 101/180 | 33% 63/191 | 57% 45/79 | 2.8 0.9/2 | 2.9 | 1.6 | 1.5 | 0.2 | 0 | 2.1 | 2.8 | 10.6 | 11.4 | 41 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:12 | 54.7% 94/172 | 33.5% 52/155 | 51.9% 54/104 | 3.3 0.8/2.5 | 3.8 | 1.3 | 1.5 | 0.1 | 0.3 | 2.2 | 2.9 | 9 | 11.2 | 44 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:20 | 53.7% 65/121 | 21.7% 26/120 | 32.5% 13/40 | 1.9 0.6/1.3 | 2.5 | 0.9 | 1.1 | 0.2 | 0.2 | 1.7 | 1.4 | 5.3 | 4.8 | 42 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:12 | 56.8% 125/220 | 28.3% 28/99 | 46.3% 38/82 | 2.8 0.9/1.9 | 4 | 1.3 | 1.9 | 0.4 | 0.4 | 2.5 | 2.9 | 12 | 11.6 | 31 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:38 | 56.1% 78/139 | 29.7% 27/91 | 45.4% 44/97 | 2.6 0.9/1.7 | 3.9 | 0.8 | 2.1 | 0.1 | 0.2 | 2.2 | 2.9 | 7.4 | 8.5 | 38 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:54 | 64.2% 88/137 | 32.7% 32/98 | 44.2% 23/52 | 2.8 0.6/2.3 | 4.6 | 0.9 | 2.1 | 0.3 | 0.2 | 2 | 2.2 | 8 | 10.7 | 37 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:08 | 42% 42/100 | 23.3% 24/103 | 44.7% 21/47 | 1.4 0.4/0.9 | 1.3 | 0.6 | 1.5 | 0.2 | 0.1 | 1.3 | 1.2 | 4.7 | 2.1 | 38 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-28 | Vilkaviškio Perlas Go | 86-75 | 12 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7 | 10 | |
| 04-25 | Vilkaviškio Perlas Go | 78-87 | 37 | 40% 2/5 | 33.3% 1/3 | 25% 1/4 | 3 0/3 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | 9 | |
| 04-23 | Vilkaviškio Perlas Go | 101-91 | 31 | 75% 6/8 | 66.7% 4/6 | 60% 3/5 | 4 0/4 | 2 | 0 | 6 | 0 | 1 | 1 | 6 | 27 | 25 | |
| 04-17 | Vilkaviškio Perlas Go | SŪD/JUR | 77-65 | 25 | 100% 4/4 | 25% 1/4 | 42.9% 3/7 | 3 3/0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 7 | 14 | 15 |
| 04-14 | Vilkaviškio Perlas Go | SŪD/JUR | 72-76 | 25 | 66.7% 2/3 | 25% 1/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 3 |
| 04-11 | Vilkaviškio Perlas Go | SŪD/JUR | 104-77 | 12 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 100% 2/2 | 1 1/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 |
| 04-04 | Vilkaviškio Perlas Go | KÄ–D/Å IL | 99-86 | 27 | 25% 1/4 | 75% 3/4 | - 0/0 | 3 0/3 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 5 | 0 | 11 | 9 |
| 03-31 | Vilkaviškio Perlas Go | KÄ–D/Å IL | 95-100 | 29 | 0% 0/3 | 33.3% 2/6 | 0% 0/2 | 3 2/1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 6 |
| 03-27 | Vilkaviškio Perlas Go | KÄ–D/Å IL | 88-82 | 19 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 8 | 5 |
| 03-21 | Vilkaviškio Perlas Go | MAR/VYT | 93-70 | 20 | 0% 0/4 | 25% 1/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | -4 |
| 03-19 | Vilkaviškio Perlas Go | 95-99 | 27 | 0% 0/1 | 20% 1/5 | 75% 3/4 | 3 2/1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 6 | 9 | |
| 03-17 | Vilkaviškio Perlas Go | 87-75 | 19 | 100% 3/3 | 0% 0/4 | 100% 1/1 | 0 0/0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | 4 | |
| 03-14 | Vilkaviškio Perlas Go | 92-81 | 28 | 57.1% 4/7 | 0% 0/3 | 0% 0/1 | 3 1/2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 8 | 7 | |
| 03-12 | Vilkaviškio Perlas Go | 89-82 | 24 | 50% 3/6 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 5 1/4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 9 | 6 | |
| 03-07 | Vilkaviškio Perlas Go | 72-77 | 19 | 100% 1/1 | 0% 0/3 | 0% 0/2 | 2 0/2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | -3 | |
| 03-05 | Vilkaviškio Perlas Go | 78-76 | 12 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 4 | 2 | |
| 02-07 | Vilkaviškio Perlas Go | 75-90 | 29 | 75% 6/8 | 0% 0/2 | 0% 0/2 | 5 1/4 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 12 | 13 | |
| 02-05 | Vilkaviškio Perlas Go | 77-66 | 32 | 55.6% 5/9 | 50% 4/8 | 80% 4/5 | 4 1/3 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 26 | 29 | |
| 01-29 | Vilkaviškio Perlas Go | 78-63 | 16 | 100% 1/1 | 100% 1/1 | - 0/0 | 2 0/2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 6 | |
| 01-17 | Vilkaviškio Perlas Go | 70-88 | 18 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -2 | |
| 01-15 | Vilkaviškio Perlas Go | 94-90 | 30 | 33.3% 3/9 | 60% 3/5 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 1 | 16 | 7 | |
| 01-10 | Vilkaviškio Perlas Go | 54-72 | 24 | 25% 1/4 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | 6 | |
| 01-08 | Vilkaviškio Perlas Go | 72-77 | 27 | 60% 3/5 | 50% 2/4 | 0% 0/3 | 1 1/0 | 3 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 4 | 12 | 9 | |
| 01-03 | Vilkaviškio Perlas Go | 88-76 | 30 | 75% 3/4 | 20% 1/5 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 8 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 11 | 15 | |
| 12-20 | Vilkaviškio Perlas Go | 86-83 | 32 | 50% 2/4 | 14.3% 1/7 | 66.7% 2/3 | 4 1/3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 | 6 | |
| 12-18 | Vilkaviškio Perlas Go | 59-79 | 27 | 100% 1/1 | 16.7% 1/6 | 100% 2/2 | 5 0/5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 7 | 6 | |
| 12-13 | Vilkaviškio Perlas Go | 71-70 | 25 | 22.2% 2/9 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 8 2/6 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 6 | 5 | |
| 12-11 | Vilkaviškio Perlas Go | 72-62 | 29 | 40% 2/5 | 28.6% 2/7 | - 0/0 | 5 0/5 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 10 | 11 | |
| 12-04 | Vilkaviškio Perlas Go | 88-83 | 26 | 87.5% 7/8 | 0% 0/4 | 66.7% 2/3 | 4 1/3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 16 | 16 | |
| 11-29 | Vilkaviškio Perlas Go | 84-70 | 22 | 100% 1/1 | 0% 0/3 | - 0/0 | 2 0/2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | |
| 11-27 | Vilkaviškio Perlas Go | 74-95 | 24 | 100% 3/3 | 75% 3/4 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 16 | 17 | |
| 11-22 | Vilkaviškio Perlas Go | 86-93 | 29 | 62.5% 5/8 | 50% 2/4 | 66.7% 2/3 | 3 1/2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 6 | 18 | 15 | |
| 11-20 | Vilkaviškio Perlas Go | 84-88 | 35 | 62.5% 5/8 | 66.7% 2/3 | 0% 0/2 | 10 5/5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 16 | 24 | |
| 11-15 | Vilkaviškio Perlas Go | 96-90 | 35 | 66.7% 4/6 | 20% 2/10 | 50% 1/2 | 5 2/3 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 15 | 9 | |
| 11-13 | Vilkaviškio Perlas Go | 78-87 | 39 | 42.9% 3/7 | 10% 1/10 | 0% 0/2 | 6 2/4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | 1 | |
| 11-08 | Vilkaviškio Perlas Go | 83-94 | 33 | 75% 6/8 | 28.6% 2/7 | 25% 1/4 | 5 0/5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 19 | 18 | |
| 11-06 | Vilkaviškio Perlas Go | 95-91 | 27 | 50% 2/4 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | 2 0/2 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 4 | -1 | |
| 10-30 | Vilkaviškio Perlas Go | 90-82 | 22 | 50% 1/2 | 25% 1/4 | 75% 3/4 | 1 0/1 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 8 | 13 | |
| 10-23 | Vilkaviškio Perlas Go | 78-71 | 30 | 40% 2/5 | 28.6% 2/7 | 100% 2/2 | 7 2/5 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 16 | |
| 10-18 | Vilkaviškio Perlas Go | 99-74 | 26 | 71.4% 5/7 | 0% 0/2 | - 0/0 | 10 7/3 | 10 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 10 | 24 | |
| 10-16 | Vilkaviškio Perlas Go | 91-85 | 22 | 0% 0/3 | 60% 3/5 | - 0/0 | 5 2/3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 9 | 7 | |
| 10-11 | Vilkaviškio Perlas Go | 76-64 | 25 | 33.3% 2/6 | 0% 0/2 | 66.7% 2/3 | 2 2/0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 6 | 3 | |
| 10-09 | Vilkaviškio Perlas Go | 81-82 | 33 | 62.5% 5/8 | 25% 1/4 | 100% 4/4 | 4 1/3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 17 | 20 | |
| 10-04 | Vilkaviškio Perlas Go | 86-70 | 24 | 80% 4/5 | 20% 1/5 | - 0/0 | 1 0/1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 11 | 11 | |
| 10-02 | Vilkaviškio Perlas Go | 72-94 | 28 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 71.4% 5/7 | 0 0/0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 11 | 12 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 27:58 | 55.9% 85/152 | 29.5% 38/129 | 59.7% 37/62 | 3.9 1.1/2.8 | 2.9 | 1.4 | 1.4 | 0 | 0.2 | 2.6 | 2.2 | 11.1 | 11.1 | 29 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 21:07 | 58.8% 10/17 | 8.3% 1/12 | 0% 0/3 | 2.8 0.5/2.3 | 2 | 0.5 | 1.8 | 0 | 0.3 | 3 | 2.3 | 5.8 | 3 | 4 » |
| NKL | 22:19 | 37.5% 3/8 | 15.4% 2/13 | 80% 4/5 | 1.7 0.7/1 | 1.7 | 1 | 1.7 | 0 | 0 | 2 | 2.7 | 5.3 | 3 | 3 » |
| Atkrintamosios varžybos | 24:28 | 52.8% 19/36 | 45.5% 15/33 | 45% 9/20 | 2.3 0.7/1.7 | 2.6 | 1.4 | 1.8 | 0.1 | 0.2 | 2.8 | 2.4 | 10.2 | 9.2 | 9 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 32 | Vilkaviškio Perlas Go | 2024-11-21 | |
| Taškai | 27 | Vilkaviškio Perlas Go | 2026-04-23 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 7 | Vilkaviškio Perlas Go | 2025-10-18 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 9 | Palangos Palanga | 2021-01-21 | |
| Atkovoti kamuoliai | 10 | Vilkaviškio Perlas Go | 2025-10-18 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 10 | Vilkaviškio Perlas Go | 2025-10-18 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | Vilkaviškio Perlas Go | 2023-12-17 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Joniškio Delikatesas | 2019-01-25 | |
| Minutės | 40 | Joniškio Delikatesas | 2019-01-12 | |
| Dvitaškių pataikė | 8 | Joniškio Delikatesas | 2019-01-12 | |
| Dvitaškių metė | 15 | Palangos Palanga | 2021-03-03 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Vilkaviškio Perlas Go | 2023-03-02 | |
| Tritaškių metė | 10 | Vilkaviškio Perlas Go | 2025-03-09 | |
| Baudų pataikė | 6 | Palangos Palanga | 2021-01-26 | |
| Baudų metė | 8 | Joniškio Delikatesas | 2018-03-09 | |
| Pražangos | 5 | Palangos Palanga | 2020-12-05 | |
| Išprovokuotas pražangos | 8 | Palangos Palanga | 2021-01-26 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Joniškio Delikatesas | 2019-01-12 | |
| Gauti blokai | 3 | Palangos Palanga | 2021-03-03 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.