| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:12 | 54.7% 94/172 | 33.5% 52/155 | 51.9% 54/104 | 3.3 0.8/2.5 | 3.8 | 1.3 | 1.5 | 0.1 | 0.3 | 2.2 | 2.9 | 9 | 11.2 | 44 » |
2016-2017: Kuršėnų Grafų baldai-KA Saulė (RKL), gruodį perėjo į Šiaulių Šiaulius (LKL)
2017-2018: Joniškio Delikatesas (NKL)
2018-2019: Šiaulių Šiauliai (LKL) ir Joniškio Delikatesas (NKL)
2019-2020: Šiaulių Šiauliai (LKL) ir Joniškio Delikatesas (NKL)
2020-2021: Palangos Kuršiai (NKL)
2021-2022: Telšių Telšiai (NKL)
2022-2023: Kretingos Kretinga-VR Servisas (NKL), gruodžio mėn. pabaigoje perėjo į Vilkaviškio Perlą (NKL)
2023-2024: Vilkaviškio Perlas (NKL)
2024-2025: Vilkaviškio Perlas (NKL)
2025-2026: Vilkaviškio Perlas Go (NKL)
2026-2027: Vilkaviš¡kio Perlas Go (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:12 | 55.3% 21/38 | 23.3% 7/30 | 48.5% 16/33 | 3.1 0.7/2.4 | 2.8 | 0.7 | 1.2 | 0 | 0.3 | 1.7 | 3.3 | 7.9 | 8.9 | 10 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:17 | 54.9% 117/213 | 29.9% 56/187 | 55.6% 50/90 | 3.4 1/2.4 | 2.7 | 1.3 | 1.5 | 0 | 0.2 | 2.6 | 2.3 | 10 | 9.5 | 45 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:08 | 54.2% 104/192 | 28.8% 69/240 | 49.4% 41/83 | 2.3 0.5/1.8 | 2.5 | 0.9 | 1.2 | 0.1 | 0.2 | 2.5 | 2.4 | 8.9 | 7.4 | 51 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 28:28 | 56.1% 101/180 | 33% 63/191 | 57% 45/79 | 2.8 0.9/2 | 2.9 | 1.6 | 1.5 | 0.2 | 0 | 2.1 | 2.8 | 10.6 | 11.4 | 41 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:12 | 54.7% 94/172 | 33.5% 52/155 | 51.9% 54/104 | 3.3 0.8/2.5 | 3.8 | 1.3 | 1.5 | 0.1 | 0.3 | 2.2 | 2.9 | 9 | 11.2 | 44 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:20 | 53.7% 65/121 | 21.7% 26/120 | 32.5% 13/40 | 1.9 0.6/1.3 | 2.5 | 0.9 | 1.1 | 0.2 | 0.2 | 1.7 | 1.4 | 5.3 | 4.8 | 42 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:12 | 56.8% 125/220 | 28.3% 28/99 | 46.3% 38/82 | 2.8 0.9/1.9 | 4 | 1.3 | 1.9 | 0.4 | 0.4 | 2.5 | 2.9 | 12 | 11.6 | 31 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:38 | 56.1% 78/139 | 29.7% 27/91 | 45.4% 44/97 | 2.6 0.9/1.7 | 3.9 | 0.8 | 2.1 | 0.1 | 0.2 | 2.2 | 2.9 | 7.4 | 8.5 | 38 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:54 | 64.2% 88/137 | 32.7% 32/98 | 44.2% 23/52 | 2.8 0.6/2.3 | 4.6 | 0.9 | 2.1 | 0.3 | 0.2 | 2 | 2.2 | 8 | 10.7 | 37 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:08 | 42% 42/100 | 23.3% 24/103 | 44.7% 21/47 | 1.4 0.4/0.9 | 1.3 | 0.6 | 1.5 | 0.2 | 0.1 | 1.3 | 1.2 | 4.7 | 2.1 | 38 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-22 | Vilkaviškio Perlas Go | 84-78 | 34 | 83.3% 5/6 | 40% 2/5 | 50% 2/4 | 4 3/1 | 7 | 1 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 18 | 22 | |
| 03-19 | Vilkaviškio Perlas Go | 77-79 | 32 | 60% 3/5 | 66.7% 2/3 | 33.3% 1/3 | 0 0/0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 7 | 13 | 13 | |
| 03-16 | Vilkaviškio Perlas Go | 81-76 | 36 | 66.7% 4/6 | 16.7% 1/6 | 50% 1/2 | 5 1/4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 12 | 14 | |
| 03-11 | Vilkaviškio Perlas Go | 84-102 | 33 | 100% 4/4 | 40% 2/5 | 60% 3/5 | 2 0/2 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 17 | 26 | |
| 03-09 | Vilkaviškio Perlas Go | 75-96 | 29 | 66.7% 2/3 | 0% 0/2 | 50% 2/4 | 5 1/4 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 6 | 17 | |
| 03-04 | Vilkaviškio Perlas Go | 88-84 | 35 | 80% 4/5 | 33.3% 1/3 | 40% 2/5 | 1 0/1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | 5 | 13 | 11 | |
| 03-02 | Vilkaviškio Perlas Go | 95-71 | 27 | 66.7% 2/3 | 71.4% 5/7 | - 0/0 | 0 0/0 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 19 | 23 | |
| 02-25 | Vilkaviškio Perlas Go | 81-105 | 26 | 50% 1/2 | 40% 2/5 | - 0/0 | 2 0/2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | 11 | |
| 02-18 | Vilkaviškio Perlas Go | 91-73 | 23 | 50% 2/4 | 20% 1/5 | - 0/0 | 4 0/4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 7 | 6 | |
| 02-16 | Vilkaviškio Perlas Go | 93-61 | 26 | 80% 4/5 | 60% 3/5 | 100% 1/1 | 0 0/0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 18 | 13 | |
| 02-11 | Vilkaviškio Perlas Go | 80-64 | 22 | 40% 2/5 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | 6 0/6 | 7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 7 | 16 | |
| 02-09 | Vilkaviškio Perlas Go | 68-99 | 24 | 50% 2/4 | 50% 2/4 | - 0/0 | 2 1/1 | 7 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 10 | 15 | |
| 02-04 | Vilkaviškio Perlas Go | 69-68 | 34 | 50% 2/4 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 2 1/1 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 13 | 14 | |
| 02-02 | Vilkaviškio Perlas Go | 82-87 | 25 | 75% 3/4 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | 4 2/2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 6 | 4 | |
| 01-28 | Vilkaviškio Perlas Go | 90-91 | 30 | 100% 1/1 | 40% 2/5 | 50% 2/4 | 2 0/2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 10 | 10 | |
| 01-17 | Vilkaviškio Perlas Go | 73-72 | 32 | 20% 1/5 | 33.3% 2/6 | 75% 3/4 | 8 1/7 | 4 | 3 | 5 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 | 10 | |
| 01-14 | Vilkaviškio Perlas Go | 77-76 | 29 | 28.6% 2/7 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | 4 2/2 | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 3 | 3 | 6 | 3 | |
| 01-12 | Vilkaviškio Perlas Go | 87-90 | 34 | 28.6% 2/7 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 5 1/4 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | 11 | |
| 01-10 | Vilkaviškio Perlas Go | 65-75 | 33 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | 75% 3/4 | 1 0/1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 10 | 17 | |
| 01-07 | Vilkaviškio Perlas Go | 89-82 | 35 | 83.3% 5/6 | 0% 0/3 | 50% 3/6 | 7 2/5 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 6 | 13 | 23 | |
| 01-05 | Vilkaviškio Perlas Go | 70-79 | 33 | 40% 2/5 | 20% 1/5 | 50% 3/6 | 7 4/3 | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5 | 10 | 14 | |
| 01-03 | Vilkaviškio Perlas Go | 112-83 | 28 | 50% 3/6 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | 6 1/5 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 11 | 17 | |
| 12-22 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 74-90 | 20 | 0% 0/4 | 50% 2/4 | - 0/0 | 6 2/4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 7 | |
| 12-17 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 77-78 | 24 | 60% 3/5 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 6 2/4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 10 | 11 | |
| 12-15 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 61-80 | 18 | 50% 2/4 | 0% 0/2 | 75% 3/4 | 3 1/2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 7 | 8 | |
| 12-10 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 80-86 | 21 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | 50% 2/4 | 2 0/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 | 5 | |
| 12-08 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 56-86 | 23 | 100% 1/1 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 4 0/4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 6 | 7 | |
| 12-06 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 69-86 | 15 | 0% 0/1 | 0% 0/4 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -3 | |
| 12-03 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 97-103 | 18 | 75% 3/4 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 0 0/0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 9 | 12 | |
| 12-01 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 67-81 | 23 | 50% 1/2 | 100% 1/1 | - 0/0 | 6 0/6 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 14 | |
| 11-26 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 72-85 | 14 | 33.3% 1/3 | 0% 0/2 | 66.7% 2/3 | 5 1/4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 10 | |
| 11-24 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 92-71 | 25 | 25% 1/4 | 33.3% 1/3 | 0% 0/4 | 3 0/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7 | 5 | 4 | |
| 11-19 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 81-111 | 21 | 50% 3/6 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | 3 0/3 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 9 | 8 | |
| 11-17 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 89-63 | 26 | 0% 0/4 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | |
| 11-10 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 80-103 | 21 | 100% 3/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 7 | |
| 11-05 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 86-82 | 18 | 0% 0/2 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | |
| 11-03 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 87-84 | 16 | 0% 0/2 | 100% 1/1 | 0% 0/2 | 1 1/0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | |
| 10-29 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 73-86 | 23 | 50% 2/4 | 50% 1/2 | 50% 2/4 | 2 1/1 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 9 | 18 | |
| 10-27 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 78-90 | 20 | 100% 3/3 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 5 0/5 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 10 | 18 | |
| 10-22 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 69-84 | 30 | 75% 3/4 | 50% 2/4 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 14 | 17 | |
| 10-20 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 55-68 | 32 | 50% 3/6 | 0% 0/6 | 66.7% 2/3 | 5 2/3 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 5 | 8 | 9 | |
| 10-15 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 85-97 | 15 | 100% 3/3 | 0% 0/2 | 66.7% 2/3 | 1 0/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 8 | 8 | |
| 10-13 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 92-59 | 20 | 50% 1/2 | 20% 1/5 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 6 | 5 | |
| 10-08 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 98-103 | 27 | 50% 1/2 | 42.9% 3/7 | 25% 1/4 | 4 3/1 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 12 | 13 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 24:26 | 47.7% 53/111 | 28.1% 25/89 | 54.1% 40/74 | 3.6 0.8/2.8 | 3.4 | 1.2 | 1.7 | 0.1 | 0.2 | 1.8 | 2.6 | 7.6 | 9.6 | 29 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 28:28 | 65.9% 29/44 | 42.3% 22/52 | 47.6% 10/21 | 2.5 0.4/2.1 | 4.5 | 1.3 | 1.2 | 0.2 | 0.3 | 2.8 | 3.1 | 11.2 | 13.8 | 12 » |
| Atkrintamosios varžybos | 34:21 | 70.6% 12/17 | 35.7% 5/14 | 44.4% 4/9 | 3 1.3/1.7 | 5 | 1 | 1.7 | 0.3 | 0.3 | 4.3 | 5.3 | 14.3 | 16.3 | 3 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 32 | Vilkaviškio Perlas Go | 2024-11-21 | |
| Taškai | 27 | Vilkaviškio Perlas Go | 2026-04-23 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 7 | Vilkaviškio Perlas Go | 2025-10-18 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 9 | Palangos Palanga | 2021-01-21 | |
| Atkovoti kamuoliai | 10 | Vilkaviškio Perlas Go | 2025-10-18 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 10 | Vilkaviškio Perlas Go | 2025-10-18 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | Vilkaviškio Perlas Go | 2023-12-17 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Joniškio Delikatesas | 2019-01-25 | |
| Minutės | 40 | Joniškio Delikatesas | 2019-01-12 | |
| Dvitaškių pataikė | 8 | Joniškio Delikatesas | 2019-01-12 | |
| Dvitaškių metė | 15 | Palangos Palanga | 2021-03-03 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Vilkaviškio Perlas Go | 2023-03-02 | |
| Tritaškių metė | 10 | Vilkaviškio Perlas Go | 2025-03-09 | |
| Baudų pataikė | 6 | Palangos Palanga | 2021-01-26 | |
| Baudų metė | 8 | Joniškio Delikatesas | 2018-03-09 | |
| Pražangos | 5 | Palangos Palanga | 2020-12-05 | |
| Išprovokuotas pražangos | 8 | Palangos Palanga | 2021-01-26 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Joniškio Delikatesas | 2019-01-12 | |
| Gauti blokai | 3 | Palangos Palanga | 2021-03-03 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.