Skip to main content

URBO-NKL

Mantvydas Žukauskas

Mantvydas
Žukauskas

STATISTIKA / 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:2053.7%
65/121
21.7%
26/120
32.5%
13/40
1.9
0.6/1.3
2.50.91.10.20.21.71.45.34.842 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-23 Mažasis finalas950%
1/2
-
0/0
-
0/0
0
0/0
001000121
04-21 120%
0/1
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
011000301
04-09 VLK/MAŽ14100%
2/2
0%
0/2
-
0/0
1
0/1
200102145
04-05 VLK/MAŽ170%
0/1
0%
0/4
-
0/0
1
1/0
20000200-4
03-31 VLK/MAŽ210%
0/1
33.3%
1/3
50%
1/2
2
0/2
530003148
03-12 2983.3%
5/6
25%
1/4
50%
1/2
3
0/3
23310241417
03-10 1266.7%
2/3
0%
0/2
0%
0/2
2
0/2
302001142
03-05 1733.3%
1/3
40%
2/5
-
0/0
0
0/0
121114182
02-26 230%
0/1
40%
2/5
100%
2/2
2
1/1
400004187
02-24 1250%
1/2
100%
1/1
-
0/0
1
0/1
002003252
APIE

2016-2017: Kuršėnų Grafų baldai-KA Saulė (RKL), gruodį perėjo į Šiaulių Šiaulius (LKL)
2017-2018: Joniškio Delikatesas (NKL)
2018-2019: Šiaulių Šiauliai (LKL) ir Joniškio Delikatesas (NKL)
2019-2020: Šiaulių Šiauliai (LKL) ir Joniškio Delikatesas (NKL)
2020-2021: Palangos Kuršiai (NKL)
2021-2022: Telšių Telšiai (NKL)
2022-2023: Kretingos Kretinga-VR Servisas (NKL), gruodžio mėn. pabaigoje perėjo į Vilkaviškio Perlą (NKL)
2023-2024: Vilkaviškio Perlas (NKL)
2024-2025: Vilkaviškio Perlas (NKL)
2025-2026: Vilkaviškio Perlas Go (NKL)

2026-2027: Vilkaviš¡kio Perlas Go (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2026/2027
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:1255.3%
21/38
23.3%
7/30
48.5%
16/33
3.1
0.7/2.4
2.80.71.200.31.73.37.98.9 10 »
STATISTIKA 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:1754.9%
117/213
29.9%
56/187
55.6%
50/90
3.4
1/2.4
2.71.31.500.22.62.3109.5 45 »
STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:0854.2%
104/192
28.8%
69/240
49.4%
41/83
2.3
0.5/1.8
2.50.91.20.10.22.52.48.97.4 51 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL28:2856.1%
101/180
33%
63/191
57%
45/79
2.8
0.9/2
2.91.61.50.202.12.810.611.4 41 »
STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:1254.7%
94/172
33.5%
52/155
51.9%
54/104
3.3
0.8/2.5
3.81.31.50.10.32.22.9911.2 44 »
STATISTIKA 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:2053.7%
65/121
21.7%
26/120
32.5%
13/40
1.9
0.6/1.3
2.50.91.10.20.21.71.45.34.8 42 »
STATISTIKA 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:1256.8%
125/220
28.3%
28/99
46.3%
38/82
2.8
0.9/1.9
41.31.90.40.42.52.91211.6 31 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL24:3856.1%
78/139
29.7%
27/91
45.4%
44/97
2.6
0.9/1.7
3.90.82.10.10.22.22.97.48.5 38 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL26:5464.2%
88/137
32.7%
32/98
44.2%
23/52
2.8
0.6/2.3
4.60.92.10.30.222.2810.7 37 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL19:0842%
42/100
23.3%
24/103
44.7%
21/47
1.4
0.4/0.9
1.30.61.50.20.11.31.24.72.1 38 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 21/22
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-23 Telšių Telšiai Mažasis finalas85-79950%
1/2
-
0/0
-
0/0
0
0/0
001000121
04-21 Telšių Telšiai 54-57120%
0/1
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
011000301
04-09 Telšių Telšiai VLK/MAŽ79-6414100%
2/2
0%
0/2
-
0/0
1
0/1
200102145
04-05 Telšių Telšiai VLK/MAŽ58-69170%
0/1
0%
0/4
-
0/0
1
1/0
20000200-4
03-31 Telšių Telšiai VLK/MAŽ103-55210%
0/1
33.3%
1/3
50%
1/2
2
0/2
530003148
03-12 Telšių Telšiai 67-842983.3%
5/6
25%
1/4
50%
1/2
3
0/3
23310241417
03-10 Telšių Telšiai 103-871266.7%
2/3
0%
0/2
0%
0/2
2
0/2
302001142
03-05 Telšių Telšiai 77-821733.3%
1/3
40%
2/5
-
0/0
0
0/0
121114182
02-26 Telšių Telšiai 77-85230%
0/1
40%
2/5
100%
2/2
2
1/1
400004187
02-24 Telšių Telšiai 73-641250%
1/2
100%
1/1
-
0/0
1
0/1
002003252
02-19 Telšių Telšiai 63-579100%
2/2
0%
0/2
0%
0/1
2
0/2
133002143
02-17 Telšių Telšiai 69-8112-
0/0
-
0/0
-
0/0
1
0/1
502002002
02-12 Telšių Telšiai 94-85130%
0/2
25%
1/4
-
0/0
1
1/0
720003035
02-05 Telšių Telšiai 63-70140%
0/1
33.3%
1/3
0%
0/2
3
2/1
302002333
02-03 Telšių Telšiai 70-79130%
0/1
33.3%
1/3
-
0/0
1
0/1
220002033
02-01 Telšių Telšiai 89-7314100%
2/2
33.3%
1/3
-
0/0
1
0/1
201001076
01-29 Telšių Telšiai 92-811750%
1/2
50%
1/2
50%
1/2
1
1/0
400000169
01-13 Telšių Telšiai 71-9427100%
3/3
14.3%
1/7
-
0/0
5
2/3
5110011913
01-08 Telšių Telšiai 89-692366.7%
2/3
40%
2/5
66.7%
2/3
3
0/3
32100231215
01-06 Telšių Telšiai 71-66160%
0/2
50%
2/4
-
0/0
1
0/1
101000164
12-22 Telšių Telšiai 73-901980%
4/5
-
0/0
40%
2/5
1
0/1
11000241011
12-18 Telšių Telšiai 71-652333.3%
1/3
0%
0/2
0%
0/2
4
2/2
20101422-2
12-16 Telšių Telšiai 77-6618100%
1/1
25%
1/4
0%
0/3
1
1/0
402001556
12-11 Telšių Telšiai 86-462750%
2/4
40%
2/5
-
0/0
5
0/5
30111101011
12-09 Telšių Telšiai 61-1032566.7%
4/6
0%
0/3
-
0/0
5
2/3
9101020817
12-04 Telšių Telšiai 92-761940%
2/5
0%
0/1
-
0/0
2
2/0
202003342
12-02 Telšių Telšiai 86-922666.7%
4/6
60%
3/5
25%
1/4
2
1/1
22000341818
11-27 Telšių Telšiai 79-678100%
1/1
0%
0/3
-
0/0
1
0/1
111001020
11-20 Telšių Telšiai 81-741020%
1/5
0%
0/2
-
0/0
1
0/1
00100002-4
11-18 Telšių Telšiai 85-8280%
0/1
0%
0/5
0%
0/2
1
0/1
00100010-7
11-13 Telšių Telšiai 84-8016100%
1/1
0%
0/3
-
0/0
3
2/1
120001226
11-11 Telšių Telšiai 61-8115100%
2/2
0%
0/2
-
0/0
1
0/1
202003040
11-06 Telšių Telšiai 89-952020%
1/5
33.3%
1/3
-
0/0
2
1/1
01402235-3
11-04 Telšių Telšiai 84-782766.7%
2/3
-
0/0
100%
1/1
0
0/0
421002158
10-30 Telšių Telšiai 67-72190%
0/2
0%
0/1
-
0/0
3
1/2
110001001
10-28 Telšių Telšiai 79-472725%
1/4
50%
1/2
-
0/0
2
1/1
121122052
10-23 Telšių Telšiai 55-791666.7%
2/3
0%
0/6
-
0/0
2
1/1
621102045
10-21 Telšių Telšiai 91-602766.7%
6/9
0%
0/5
33.3%
1/3
4
1/3
32100231312
10-16 Telšių Telšiai 79-741850%
1/2
0%
0/1
0%
0/2
2
0/2
103000321
10-14 Telšių Telšiai 94-692440%
2/5
0%
0/3
50%
1/2
4
1/3
401132152
10-09 Telšių Telšiai 58-711833.3%
1/3
33.3%
1/3
-
0/0
0
0/0
20400205-3
10-07 Telšių Telšiai 77-881680%
4/5
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
5200002816
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas20:0953.9%
48/89
18.4%
14/76
29.6%
8/27
2.2
0.7/1.5
2.50.91.20.20.41.61.65.85.225 »
Reguliarusis sezonas – II etapas15:5356%
14/25
32.4%
11/34
36.4%
4/11
1.5
0.4/1.1
2.811.30.20.12.21.25.45.112 »
Atkrintamosios varžybos15:0442.9%
3/7
10%
1/10
50%
1/2
0.8
0.2/0.6
1.80.80.40.201.41.222.25 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas32 Vilkaviškio Perlas Go 2024-11-21
Taškai27 Vilkaviškio Perlas Go 2026-04-23
Atkovoti kamuoliai puolime7 Vilkaviškio Perlas Go 2025-10-18
Atkovoti kamuoliai gynyboje9 Palangos Palanga 2021-01-21
Atkovoti kamuoliai10 Vilkaviškio Perlas Go 2025-10-18
Rezultatyvūs perdavimai10 Vilkaviškio Perlas Go 2025-10-18
Perimti kamuoliai5 Vilkaviškio Perlas Go 2023-12-17
Blokuoti metimai2 Joniškio Delikatesas 2019-01-25
Minutės40 Joniškio Delikatesas 2019-01-12
Dvitaškių pataikė8 Joniškio Delikatesas 2019-01-12
Dvitaškių metė15 Palangos Palanga 2021-03-03
Tritaškių pataikė5 Vilkaviškio Perlas Go 2023-03-02
Tritaškių metė10 Vilkaviškio Perlas Go 2025-03-09
Baudų pataikė6 Palangos Palanga 2021-01-26
Baudų metė8 Joniškio Delikatesas 2018-03-09
Pražangos5 Palangos Palanga 2020-12-05
Išprovokuotas pražangos8 Palangos Palanga 2021-01-26
Prarasti kamuoliai7 Joniškio Delikatesas 2019-01-12
Gauti blokai3 Palangos Palanga 2021-03-03
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2021/2022 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.