| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:12 | 56.8% 125/220 | 28.3% 28/99 | 46.3% 38/82 | 2.8 0.9/1.9 | 4 | 1.3 | 1.9 | 0.4 | 0.4 | 2.5 | 2.9 | 12 | 11.6 | 31 » |
2016-2017: Kuršėnų Grafų baldai-KA Saulė (RKL), gruodį perėjo į Šiaulių Šiaulius (LKL)
2017-2018: Joniškio Delikatesas (NKL)
2018-2019: Šiaulių Šiauliai (LKL) ir Joniškio Delikatesas (NKL)
2019-2020: Šiaulių Šiauliai (LKL) ir Joniškio Delikatesas (NKL)
2020-2021: Palangos Kuršiai (NKL)
2021-2022: Telšių Telšiai (NKL)
2022-2023: Kretingos Kretinga-VR Servisas (NKL), gruodžio mėn. pabaigoje perėjo į Vilkaviškio Perlą (NKL)
2023-2024: Vilkaviškio Perlas (NKL)
2024-2025: Vilkaviškio Perlas (NKL)
2025-2026: Vilkaviškio Perlas Go (NKL)
2026-2027: Vilkaviš¡kio Perlas Go (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:12 | 55.3% 21/38 | 23.3% 7/30 | 48.5% 16/33 | 3.1 0.7/2.4 | 2.8 | 0.7 | 1.2 | 0 | 0.3 | 1.7 | 3.3 | 7.9 | 8.9 | 10 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:17 | 54.9% 117/213 | 29.9% 56/187 | 55.6% 50/90 | 3.4 1/2.4 | 2.7 | 1.3 | 1.5 | 0 | 0.2 | 2.6 | 2.3 | 10 | 9.5 | 45 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:08 | 54.2% 104/192 | 28.8% 69/240 | 49.4% 41/83 | 2.3 0.5/1.8 | 2.5 | 0.9 | 1.2 | 0.1 | 0.2 | 2.5 | 2.4 | 8.9 | 7.4 | 51 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 28:28 | 56.1% 101/180 | 33% 63/191 | 57% 45/79 | 2.8 0.9/2 | 2.9 | 1.6 | 1.5 | 0.2 | 0 | 2.1 | 2.8 | 10.6 | 11.4 | 41 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:12 | 54.7% 94/172 | 33.5% 52/155 | 51.9% 54/104 | 3.3 0.8/2.5 | 3.8 | 1.3 | 1.5 | 0.1 | 0.3 | 2.2 | 2.9 | 9 | 11.2 | 44 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:20 | 53.7% 65/121 | 21.7% 26/120 | 32.5% 13/40 | 1.9 0.6/1.3 | 2.5 | 0.9 | 1.1 | 0.2 | 0.2 | 1.7 | 1.4 | 5.3 | 4.8 | 42 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:12 | 56.8% 125/220 | 28.3% 28/99 | 46.3% 38/82 | 2.8 0.9/1.9 | 4 | 1.3 | 1.9 | 0.4 | 0.4 | 2.5 | 2.9 | 12 | 11.6 | 31 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:38 | 56.1% 78/139 | 29.7% 27/91 | 45.4% 44/97 | 2.6 0.9/1.7 | 3.9 | 0.8 | 2.1 | 0.1 | 0.2 | 2.2 | 2.9 | 7.4 | 8.5 | 38 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:54 | 64.2% 88/137 | 32.7% 32/98 | 44.2% 23/52 | 2.8 0.6/2.3 | 4.6 | 0.9 | 2.1 | 0.3 | 0.2 | 2 | 2.2 | 8 | 10.7 | 37 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:08 | 42% 42/100 | 23.3% 24/103 | 44.7% 21/47 | 1.4 0.4/0.9 | 1.3 | 0.6 | 1.5 | 0.2 | 0.1 | 1.3 | 1.2 | 4.7 | 2.1 | 38 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-06 | Palangos Palanga | 67-73 | 28 | 54.5% 6/11 | 50% 2/4 | 33.3% 1/3 | 7 4/3 | 4 | 2 | 3 | 1 | 3 | 2 | 4 | 19 | 20 | |
| 03-03 | Palangos Palanga | 86-81 | 32 | 53.3% 8/15 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 2 2/0 | 6 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 1 | 20 | 11 | |
| 02-28 | Palangos Palanga | 76-67 | 26 | 60% 6/10 | 0% 0/2 | 66.7% 4/6 | 1 0/1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6 | 16 | 16 | |
| 02-20 | Palangos Palanga | 68-70 | 27 | 28.6% 2/7 | 25% 1/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 0 | |
| 02-13 | Palangos Palanga | 92-87 | 29 | 71.4% 5/7 | 33.3% 1/3 | 25% 1/4 | 0 0/0 | 5 | 0 | 2 | 2 | 1 | 5 | 3 | 14 | 9 | |
| 02-11 | Palangos Palanga | 93-92 | 36 | 45.5% 5/11 | 0% 0/3 | 50% 2/4 | 0 0/0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | 12 | 13 | |
| 02-09 | Palangos Palanga | 90-66 | 22 | 66.7% 4/6 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 13 | 17 | |
| 02-06 | Palangos Palanga | 82-71 | 23 | 33.3% 2/6 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | 2 0/2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | 1 | |
| 02-04 | Palangos Palanga | 92-71 | 26 | 33.3% 1/3 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | 3 | |
| 02-02 | Palangos Palanga | 63-84 | 29 | 50% 3/6 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | 8 | 18 | |
| 01-30 | Palangos Palanga | 82-72 | 29 | 42.9% 3/7 | 0% 0/4 | 37.5% 3/8 | 1 0/1 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 7 | 9 | 1 | |
| 01-28 | Palangos Palanga | 67-80 | 27 | 57.1% 4/7 | 0% 0/3 | 25% 1/4 | 1 0/1 | 7 | 0 | 3 | 2 | 2 | 4 | 5 | 9 | 6 | |
| 01-26 | Palangos Palanga | 75-87 | 33 | 100% 4/4 | 44.4% 4/9 | 75% 6/8 | 1 0/1 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 8 | 26 | 26 | |
| 01-23 | Palangos Palanga | 56-101 | 27 | 100% 3/3 | 50% 2/4 | - 0/0 | 3 1/2 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 12 | 14 | |
| 01-21 | Palangos Palanga | 87-62 | 27 | 61.5% 8/13 | 0% 0/3 | 33.3% 1/3 | 9 0/9 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 17 | 23 | |
| 01-19 | Palangos Palanga | 72-71 | 32 | 44.4% 4/9 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | 3 0/3 | 4 | 0 | 7 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | 3 | |
| 01-16 | Palangos Palanga | 92-69 | 28 | 50% 4/8 | 0% 0/3 | 75% 3/4 | 1 0/1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4 | 5 | 11 | 11 | |
| 01-14 | Palangos Palanga | 78-81 | 28 | 57.1% 4/7 | 12.5% 1/8 | 25% 2/8 | 5 5/0 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 13 | 7 | |
| 01-09 | Palangos Palanga | 73-86 | 26 | 54.5% 6/11 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 4 1/3 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 13 | 15 | |
| 01-07 | Palangos Palanga | 87-101 | 26 | 75% 6/8 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | 3 2/1 | 2 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 16 | 16 | |
| 01-03 | Palangos Palanga | 91-82 | 13 | 50% 2/4 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | 4 2/2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 7 | 6 | |
| 12-21 | Palangos Palanga | 67-69 | 32 | 33.3% 2/6 | 40% 2/5 | - 0/0 | 3 3/0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 8 | |
| 12-19 | Palangos Palanga | 55-71 | 29 | 71.4% 5/7 | 25% 1/4 | - 0/0 | 4 0/4 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 13 | 20 | |
| 12-17 | Palangos Palanga | 74-85 | 28 | 60% 3/5 | 0% 0/4 | 75% 3/4 | 4 2/2 | 7 | 4 | 3 | 0 | 0 | 4 | 4 | 9 | 14 | |
| 12-12 | Palangos Palanga | 72-80 | 20 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | 1 1/0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 5 | 5 | |
| 12-05 | Palangos Palanga | 88-75 | 22 | 100% 4/4 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | 3 0/3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 | 12 | 12 | |
| 12-03 | Palangos Palanga | 106-91 | 25 | 40% 2/5 | 33.3% 1/3 | 0% 0/2 | 4 2/2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | 3 | |
| 11-18 | Palangos Palanga | 70-74 | 25 | 28.6% 2/7 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | 5 1/4 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | 12 | |
| 10-24 | Palangos Palanga | 91-75 | 22 | 80% 4/5 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 0/3 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 12 | |
| 10-22 | Palangos Palanga | 78-79 | 26 | 66.7% 6/9 | 50% 1/2 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 15 | 17 | |
| 10-17 | Palangos Palanga | 66-63 | 24 | 85.7% 6/7 | 66.7% 2/3 | 33.3% 1/3 | 2 0/2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 19 | 22 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 26:58 | 57.1% 105/184 | 27.5% 25/91 | 45.1% 32/71 | 2.7 0.8/1.9 | 4 | 1.3 | 1.9 | 0.4 | 0.3 | 2.6 | 2.8 | 11.3 | 11.2 | 28 » |
| Atkrintamosios varžybos | 29:26 | 55.6% 20/36 | 37.5% 3/8 | 54.5% 6/11 | 3.3 2/1.3 | 4.3 | 1 | 2.3 | 0.3 | 2 | 2.3 | 3.7 | 18.3 | 15.7 | 3 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 32 | Vilkaviškio Perlas Go | 2024-11-21 | |
| Taškai | 27 | Vilkaviškio Perlas Go | 2026-04-23 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 7 | Vilkaviškio Perlas Go | 2025-10-18 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 9 | Palangos Palanga | 2021-01-21 | |
| Atkovoti kamuoliai | 10 | Vilkaviškio Perlas Go | 2025-10-18 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 10 | Vilkaviškio Perlas Go | 2025-10-18 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | Vilkaviškio Perlas Go | 2023-12-17 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Joniškio Delikatesas | 2019-01-25 | |
| Minutės | 40 | Joniškio Delikatesas | 2019-01-12 | |
| Dvitaškių pataikė | 8 | Joniškio Delikatesas | 2019-01-12 | |
| Dvitaškių metė | 15 | Palangos Palanga | 2021-03-03 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Vilkaviškio Perlas Go | 2023-03-02 | |
| Tritaškių metė | 10 | Vilkaviškio Perlas Go | 2025-03-09 | |
| Baudų pataikė | 6 | Palangos Palanga | 2021-01-26 | |
| Baudų metė | 8 | Joniškio Delikatesas | 2018-03-09 | |
| Pražangos | 5 | Palangos Palanga | 2020-12-05 | |
| Išprovokuotas pražangos | 8 | Palangos Palanga | 2021-01-26 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Joniškio Delikatesas | 2019-01-12 | |
| Gauti blokai | 3 | Palangos Palanga | 2021-03-03 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.