Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:48 | 50.2% 115/229 | 36.9% 41/111 | 86.1% 68/79 | 4.8 1.3/3.5 | 2.6 | 1.7 | 2.1 | 0.6 | 0 | 2.9 | 3.1 | 16.2 | 16.4 | 26 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:48 | 50.2% 115/229 | 36.9% 41/111 | 86.1% 68/79 | 4.8 1.3/3.5 | 2.6 | 1.7 | 2.1 | 0.6 | 0 | 2.9 | 3.1 | 16.2 | 16.4 | 26 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01-19 | Minsko Tsmoki-2 | 64-81 | 28 | 55.6% 5/9 | 100% 3/3 | 80% 4/5 | 6 3/3 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 23 | 31 | |
| 01-18 | Minsko Tsmoki-2 | 80-70 | 35 | 33.3% 4/12 | 50% 1/2 | 66.7% 2/3 | 5 1/4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 13 | 14 | |
| 01-12 | Minsko Tsmoki-2 | 91-95 | 24 | 50% 3/6 | 60% 3/5 | 100% 1/1 | 6 3/3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 7 | 16 | 21 | |
| 01-11 | Minsko Tsmoki-2 | 86-90 | 29 | 40% 2/5 | 33.3% 2/6 | 75% 3/4 | 6 2/4 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 | 4 | 5 | 13 | 17 | |
| 01-05 | Minsko Tsmoki-2 | 83-78 | 34 | 50% 4/8 | 40% 2/5 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 | 3 | 3 | 16 | 14 | |
| 01-04 | Minsko Tsmoki-2 | 69-83 | 21 | 37.5% 3/8 | 40% 2/5 | 100% 3/3 | 4 2/2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 15 | 10 | |
| 12-22 | Minsko Tsmoki-2 | 95-102 | 40 | 66.7% 8/12 | 42.9% 3/7 | 90% 9/10 | 3 0/3 | 5 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 10 | 34 | 43 | |
| 12-21 | Minsko Tsmoki-2 | 67-79 | 33 | 41.7% 5/12 | 60% 3/5 | 100% 5/5 | 8 3/5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 24 | 30 | |
| 12-15 | Minsko Tsmoki-2 | 67-89 | 8 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 0 | 6 | 1 | |
| 12-14 | Minsko Tsmoki-2 | 69-66 | 30 | 50% 3/6 | 44.4% 4/9 | 100% 5/5 | 4 1/3 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 3 | 3 | 23 | 23 | |
| 12-08 | Minsko Tsmoki-2 | 80-73 | 28 | 83.3% 5/6 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 4 0/4 | 5 | 2 | 3 | 2 | 0 | 5 | 3 | 15 | 20 | |
| 12-07 | Minsko Tsmoki-2 | 55-76 | 24 | 22.2% 2/9 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 9 2/7 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 5 | 10 | |
| 11-24 | Minsko Tsmoki-2 | 79-56 | 35 | 64.3% 9/14 | 50% 3/6 | 100% 2/2 | 5 1/4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 29 | 26 | |
| 11-23 | Minsko Tsmoki-2 | 68-79 | 28 | 33.3% 2/6 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | 3 2/1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 9 | 10 | |
| 11-19 | Minsko Tsmoki-2 | 61-75 | 26 | 57.1% 4/7 | 25% 1/4 | 75% 3/4 | 4 0/4 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 3 | 14 | 12 | |
| 11-18 | Minsko Tsmoki-2 | 86-81 | 25 | 71.4% 10/14 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | 8 2/6 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 | 27 | 28 | |
| 11-10 | Minsko Tsmoki-2 | 68-73 | 29 | 50% 6/12 | 33.3% 1/3 | 80% 4/5 | 3 0/3 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 19 | 13 | |
| 11-09 | Minsko Tsmoki-2 | 77-72 | 7 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | -4 | |
| 10-27 | Minsko Tsmoki-2 | 83-86 | 29 | 55.6% 5/9 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 4 | 1 | 10 | 6 | |
| 10-26 | Minsko Tsmoki-2 | 92-67 | 18 | 55.6% 5/9 | 25% 1/4 | 100% 1/1 | 5 3/2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 14 | 15 | |
| 10-20 | Minsko Tsmoki-2 | 70-78 | 34 | 40% 2/5 | 25% 2/8 | 75% 6/8 | 4 2/2 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 7 | 16 | 17 | |
| 10-19 | Minsko Tsmoki-2 | 94-76 | 32 | 55.6% 5/9 | 0% 0/4 | 75% 3/4 | 7 0/7 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 13 | 12 | |
| 10-13 | Minsko Tsmoki-2 | 70-67 | 35 | 50% 8/16 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 4 2/2 | 5 | 2 | 5 | 1 | 0 | 2 | 1 | 18 | 14 | |
| 10-12 | Minsko Tsmoki-2 | 61-63 | 26 | 0% 0/7 | 12.5% 1/8 | 100% 2/2 | 6 1/5 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 1 | |
| 10-06 | Minsko Tsmoki-2 | 77-84 | 32 | 70% 14/20 | 40% 2/5 | 100% 5/5 | 9 3/6 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6 | 39 | 46 | |
| 10-05 | Minsko Tsmoki-2 | 79-72 | 20 | 20% 1/5 | 20% 1/5 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 5 | -3 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:48 | 50.2% 115/229 | 36.9% 41/111 | 86.1% 68/79 | 4.8 1.3/3.5 | 2.6 | 1.7 | 2.1 | 0.6 | 0 | 2.9 | 3.1 | 16.2 | 16.4 | 26 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 46 | Minsko Tsmoki-2 | 2018-10-06 | |
| Taškai | 39 | Minsko Tsmoki-2 | 2018-10-06 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 3 | Minsko Tsmoki-2 | 2018-10-06 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 7 | Minsko Tsmoki-2 | 2018-10-19 | |
| Atkovoti kamuoliai | 9 | Minsko Tsmoki-2 | 2018-10-06 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 6 | Minsko Tsmoki-2 | 2018-10-12 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Minsko Tsmoki-2 | 2018-11-18 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Minsko Tsmoki-2 | 2018-12-08 | |
| Minutės | 40 | Minsko Tsmoki-2 | 2018-12-22 | |
| Dvitaškių pataikė | 14 | Minsko Tsmoki-2 | 2018-10-06 | |
| Dvitaškių metė | 20 | Minsko Tsmoki-2 | 2018-10-06 | |
| Tritaškių pataikė | 4 | Minsko Tsmoki-2 | 2018-12-14 | |
| Tritaškių metė | 9 | Minsko Tsmoki-2 | 2018-12-14 | |
| Baudų pataikė | 9 | Minsko Tsmoki-2 | 2018-12-22 | |
| Baudų metė | 10 | Minsko Tsmoki-2 | 2018-12-22 | |
| Pražangos | 5 | Minsko Tsmoki-2 | 2018-10-05 | |
| Išprovokuotas pražangos | 10 | Minsko Tsmoki-2 | 2018-12-22 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Minsko Tsmoki-2 | 2018-10-13 | |
| Gauti blokai | 0 | Minsko Tsmoki-2 | 2018-10-05 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.