Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:14 | 43.2% 102/236 | 28.1% 18/64 | 52.1% 62/119 | 4.1 1.1/3 | 1.8 | 1.8 | 1.9 | 0.5 | 0.3 | 1.6 | 2.7 | 8.4 | 9.3 | 38 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:14 | 43.2% 102/236 | 28.1% 18/64 | 52.1% 62/119 | 4.1 1.1/3 | 1.8 | 1.8 | 1.9 | 0.5 | 0.3 | 1.6 | 2.7 | 8.4 | 9.3 | 38 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-13 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 58-66 | 33 | 37.5% 3/8 | 0% 0/1 | - 0/0 | 11 3/8 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 11 | |
| 04-12 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 63-60 | 26 | 50% 4/8 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 7 1/6 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 9 | 11 | |
| 03-27 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 70-54 | 28 | 28.6% 2/7 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 6 1/5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | 8 | |
| 03-25 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 74-61 | 11 | 0% 0/3 | 0% 0/1 | 0% 0/4 | 0 0/0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | -11 | |
| 03-22 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 70-59 | 17 | 71.4% 5/7 | 0% 0/1 | 20% 1/5 | 3 0/3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 11 | 7 | |
| 03-20 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 68-77 | 29 | 37.5% 3/8 | 100% 1/1 | 0% 0/2 | 3 1/2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 | 6 | |
| 03-18 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 69-75 | 22 | 0% 0/3 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 5 | |
| 03-04 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 85-56 | 31 | 50% 4/8 | - 0/0 | 40% 2/5 | 4 0/4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 10 | 13 | |
| 03-01 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 54-75 | 35 | 85.7% 6/7 | 33.3% 1/3 | 66.7% 4/6 | 6 2/4 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 4 | 19 | 23 | |
| 02-27 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 71-66 | 23 | 50% 2/4 | 50% 2/4 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 12 | 14 | |
| 02-15 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 87-70 | 23 | 54.5% 6/11 | 0% 0/2 | 100% 6/6 | 4 3/1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 18 | 20 | |
| 02-14 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 88-74 | 13 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | -2 | |
| 02-08 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 101-66 | 19 | 20% 1/5 | 50% 1/2 | 100% 3/3 | 1 1/0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 8 | 8 | |
| 02-07 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 80-69 | 16 | 0% 0/3 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 4 1/3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | 2 | |
| 02-01 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 107-67 | 14 | 50% 3/6 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 4 0/4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 8 | 13 | |
| 01-18 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 75-82 | 6 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | 33.3% 1/3 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | |
| 01-17 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 58-81 | 15 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | |
| 01-11 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 77-80 | 14 | 0% 0/3 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | |
| 01-10 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 72-78 | 26 | 40% 2/5 | 0% 0/2 | 33.3% 1/3 | 3 0/3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 1 | |
| 12-21 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 78-92 | 29 | 100% 4/4 | 0% 0/1 | 85.7% 6/7 | 5 2/3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 14 | 20 | |
| 12-20 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 63-88 | 27 | 50% 3/6 | 0% 0/4 | 50% 2/4 | 3 2/1 | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 8 | 12 | |
| 12-14 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 79-77 | 15 | 20% 1/5 | 100% 1/1 | 0% 0/2 | 4 0/4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 5 | 5 | |
| 12-13 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 84-74 | 18 | 60% 3/5 | 100% 1/1 | 25% 1/4 | 3 1/2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 10 | 9 | |
| 11-23 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 71-104 | 26 | 40% 2/5 | 66.7% 2/3 | 62.5% 5/8 | 2 1/1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 15 | 18 | |
| 11-22 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 77-69 | 33 | 46.7% 7/15 | - 0/0 | - 0/0 | 6 3/3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 3 | 14 | 14 | |
| 11-16 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 65-78 | 21 | 50% 4/8 | 50% 1/2 | - 0/0 | 7 3/4 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 11 | 14 | |
| 11-15 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 50-76 | 32 | 33.3% 1/3 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 4 1/3 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 3 | 3 | |
| 11-09 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 68-87 | 29 | 60% 3/5 | 60% 3/5 | 100% 1/1 | 2 0/2 | 5 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 16 | 24 | |
| 11-02 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 55-43 | 27 | 42.9% 6/14 | - 0/0 | 33.3% 3/9 | 4 1/3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 8 | 15 | 12 | |
| 10-31 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 71-74 | 27 | 40% 4/10 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 5 0/5 | 4 | 4 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 10 | 10 | |
| 10-26 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 79-107 | 24 | 14.3% 1/7 | 100% 1/1 | 54.5% 6/11 | 4 2/2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 11 | 12 | |
| 10-25 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 69-79 | 19 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 4 | |
| 10-19 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 49-76 | 22 | 0% 0/3 | - 0/0 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | |
| 10-18 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 72-64 | 29 | 12.5% 1/8 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 6 1/5 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | |
| 10-12 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 85-81 | 35 | 66.7% 4/6 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 9 2/7 | 3 | 2 | 3 | 1 | 0 | 4 | 3 | 9 | 16 | |
| 10-11 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 79-71 | 32 | 42.9% 6/14 | - 0/0 | 50% 3/6 | 9 4/5 | 2 | 4 | 4 | 3 | 1 | 3 | 7 | 15 | 21 | |
| 10-05 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 63-82 | 24 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | 25% 1/4 | 1 0/1 | 2 | 2 | 6 | 2 | 0 | 1 | 4 | 5 | 3 | |
| 10-03 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 77-71 | 33 | 44.4% 4/9 | 33.3% 1/3 | 33.3% 2/6 | 11 3/8 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1 | 4 | 4 | 13 | 15 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 23:35 | 42.2% 73/173 | 29.2% 14/48 | 56.2% 50/89 | 3.9 1.1/2.8 | 1.9 | 1.8 | 1.9 | 0.6 | 0.3 | 1.6 | 2.8 | 8.5 | 9.5 | 28 » |
| Atkrintamosios varžybos | 26:03 | 46% 29/63 | 25% 4/16 | 40% 12/30 | 4.6 0.8/3.8 | 1.7 | 2 | 2.2 | 0.3 | 0.4 | 1.5 | 2.4 | 8.2 | 8.7 | 10 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 24 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2013-11-09 | |
| Taškai | 19 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2014-03-01 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2013-10-11 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 8 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2013-10-03 | |
| Atkovoti kamuoliai | 11 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2013-10-03 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2013-11-09 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2013-10-03 | |
| Blokuoti metimai | 3 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2013-10-11 | |
| Minutės | 35 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2013-10-12 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2013-11-22 | |
| Dvitaškių metė | 15 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2013-11-22 | |
| Tritaškių pataikė | 3 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2013-11-09 | |
| Tritaškių metė | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2013-11-09 | |
| Baudų pataikė | 6 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2013-10-26 | |
| Baudų metė | 11 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2013-10-26 | |
| Pražangos | 4 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2013-10-12 | |
| Išprovokuotas pražangos | 8 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2013-11-02 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2013-10-05 | |
| Gauti blokai | 2 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2013-10-31 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.