Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:29 | 46.6% 55/118 | 32% 73/228 | 74.2% 49/66 | 2 0.3/1.8 | 1.3 | 0.5 | 1.4 | 0.2 | 0.1 | 2.2 | 1.8 | 9.9 | 5.9 | 38 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:29 | 46.6% 55/118 | 32% 73/228 | 74.2% 49/66 | 2 0.3/1.8 | 1.3 | 0.5 | 1.4 | 0.2 | 0.1 | 2.2 | 1.8 | 9.9 | 5.9 | 38 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-12 | Kėdainių Kėdainiai BC | 92-86 | 18 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | 7 | |
| 03-07 | Kėdainių Kėdainiai BC | 96-63 | 31 | 33.3% 1/3 | 0% 0/3 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -3 | |
| 03-05 | Kėdainių Kėdainiai BC | 87-89 | 20 | 0% 0/1 | 28.6% 2/7 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | |
| 02-28 | Kėdainių Kėdainiai BC | 75-77 | 13 | 0% 0/1 | 0% 0/4 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -8 | |
| 02-26 | Kėdainių Kėdainiai BC | 86-79 | 24 | - 0/0 | 37.5% 3/8 | 50% 1/2 | 6 0/6 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | 2 | 2 | 10 | 10 | |
| 02-19 | Kėdainių Kėdainiai BC | 80-69 | 19 | 33.3% 1/3 | 0% 0/5 | 66.7% 4/6 | 0 0/0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6 | -2 | |
| 02-10 | Kėdainių Kėdainiai BC | 70-81 | 18 | 100% 1/1 | 37.5% 3/8 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 6 | |
| 02-07 | Kėdainių Kėdainiai BC | 85-80 | 22 | 0% 0/1 | 20% 1/5 | 66.7% 2/3 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 5 | -3 | |
| 02-05 | Kėdainių Kėdainiai BC | 77-66 | 19 | 0% 0/2 | 25% 1/4 | 66.7% 2/3 | 1 1/0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 5 | 0 | |
| 01-31 | Kėdainių Kėdainiai BC | 89-85 | 25 | 0% 0/2 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 6 | 1 | |
| 01-29 | Kėdainių Kėdainiai BC | 120-82 | 27 | 25% 1/4 | 40% 2/5 | 33.3% 1/3 | 2 0/2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 9 | 4 | |
| 01-22 | Kėdainių Kėdainiai BC | 76-104 | 30 | 50% 2/4 | 25% 3/12 | - 0/0 | 3 0/3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 13 | 12 | |
| 01-17 | Kėdainių Kėdainiai BC | 91-82 | 29 | 70% 7/10 | 33.3% 4/12 | 83.3% 5/6 | 4 1/3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 5 | 31 | 27 | |
| 01-15 | Kėdainių Kėdainiai BC | 83-84 | 31 | 100% 2/2 | 50% 4/8 | 75% 3/4 | 4 0/4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | 5 | 19 | 22 | |
| 01-10 | Kėdainių Kėdainiai BC | 78-91 | 17 | 40% 2/5 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -3 | |
| 01-08 | Kėdainių Kėdainiai BC | 113-107 | 34 | 63.6% 7/11 | 25% 2/8 | 83.3% 5/6 | 4 0/4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | 25 | 22 | |
| 01-03 | Kėdainių Kėdainiai BC | 65-92 | 25 | 28.6% 2/7 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 1 0/1 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 | 7 | -1 | |
| 12-20 | Kėdainių Kėdainiai BC | 73-94 | 17 | - 0/0 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -3 | |
| 12-13 | Kėdainių Kėdainiai BC | 90-85 | 18 | 50% 2/4 | 14.3% 1/7 | 60% 3/5 | 1 0/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 10 | 0 | |
| 12-11 | Kėdainių Kėdainiai BC | 85-63 | 17 | 100% 2/2 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | 2 0/2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | 7 | |
| 12-09 | Kėdainių Kėdainiai BC | 80-106 | 20 | 66.7% 2/3 | 0% 0/3 | - 0/0 | 4 0/4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | |
| 12-06 | Kėdainių Kėdainiai BC | 86-100 | 20 | 100% 1/1 | 60% 3/5 | - 0/0 | 3 2/1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | 11 | |
| 12-04 | Kėdainių Kėdainiai BC | 72-75 | 21 | 25% 1/4 | 40% 4/10 | 60% 3/5 | 0 0/0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 17 | 8 | |
| 11-29 | Kėdainių Kėdainiai BC | 73-87 | 29 | 50% 3/6 | 42.9% 3/7 | 0% 0/1 | 2 0/2 | 6 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 15 | 12 | |
| 11-27 | Kėdainių Kėdainiai BC | 74-95 | 18 | 40% 2/5 | 14.3% 1/7 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 7 | 3 | |
| 11-22 | Kėdainių Kėdainiai BC | 83-80 | 21 | 50% 1/2 | 14.3% 1/7 | 100% 6/6 | 3 1/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 11 | 10 | |
| 11-20 | Kėdainių Kėdainiai BC | 93-80 | 17 | 60% 3/5 | 20% 1/5 | - 0/0 | 1 1/0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | 2 | |
| 11-15 | Kėdainių Kėdainiai BC | 69-92 | 21 | 100% 2/2 | 55.6% 5/9 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 19 | 19 | |
| 11-06 | Kėdainių Kėdainiai BC | 75-67 | 18 | 100% 3/3 | 33.3% 3/9 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 15 | 7 | |
| 10-30 | Kėdainių Kėdainiai BC | 91-95 | 20 | 0% 0/4 | 50% 3/6 | - 0/0 | 2 1/1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 9 | 2 | |
| 10-28 | Kėdainių Kėdainiai BC | 99-81 | 19 | 0% 0/3 | 66.7% 2/3 | 100% 6/6 | 1 0/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 12 | 9 | |
| 10-25 | Kėdainių Kėdainiai BC | 79-104 | 23 | 40% 2/5 | 83.3% 5/6 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 19 | 20 | |
| 10-19 | Kėdainių Kėdainiai BC | 90-93 | 13 | 0% 0/1 | 20% 1/5 | 66.7% 2/3 | 4 1/3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 6 | |
| 10-16 | Kėdainių Kėdainiai BC | 105-94 | 11 | 50% 1/2 | 28.6% 2/7 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 0 | |
| 10-11 | Kėdainių Kėdainiai BC | 99-88 | 19 | 33.3% 1/3 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 11 | 7 | |
| 10-09 | Kėdainių Kėdainiai BC | 106-98 | 18 | 100% 1/1 | 20% 1/5 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 5 | 2 | |
| 10-04 | Kėdainių Kėdainiai BC | 72-90 | 20 | 0% 0/3 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | |
| 10-02 | Kėdainių Kėdainiai BC | 94-93 | 18 | 100% 2/2 | 33.3% 2/6 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 11 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 21:32 | 48.2% 53/110 | 33.3% 66/198 | 75% 42/56 | 2.1 0.3/1.8 | 1.4 | 0.5 | 1.1 | 0.1 | 0.1 | 2.4 | 1.9 | 10.8 | 6.8 | 32 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 21:10 | 25% 2/8 | 23.3% 7/30 | 70% 7/10 | 1.8 0/1.8 | 0.8 | 0.3 | 2.7 | 0.5 | 0 | 1.2 | 1.2 | 5.3 | 0.8 | 6 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 27 | Kėdainių Kėdainiai BC | 2026-01-17 | |
| Taškai | 31 | Kėdainių Kėdainiai BC | 2026-01-17 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 2 | Kauno JAZZ-Diremta | 2014-11-22 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 6 | Kauno JAZZ-Diremta | 2014-10-10 | |
| Atkovoti kamuoliai | 7 | Kauno JAZZ-Diremta | 2014-10-10 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 6 | Kėdainių Kėdainiai BC | 2025-11-29 | |
| Perimti kamuoliai | 2 | Joniškio Delikatesas | 2017-10-21 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Kauno JAZZ-Diremta | 2014-10-24 | |
| Minutės | 34 | Kėdainių Kėdainiai BC | 2026-01-08 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Kėdainių Kėdainiai BC | 2026-01-08 | |
| Dvitaškių metė | 11 | Kėdainių Kėdainiai BC | 2026-01-08 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Kėdainių Kėdainiai BC | 2025-10-25 | |
| Tritaškių metė | 12 | Kėdainių Kėdainiai BC | 2026-01-17 | |
| Baudų pataikė | 6 | Kėdainių Kėdainiai BC | 2025-10-28 | |
| Baudų metė | 6 | Kėdainių Kėdainiai BC | 2025-10-28 | |
| Pražangos | 5 | Kėdainių Kėdainiai BC | 2025-10-30 | |
| Išprovokuotas pražangos | 5 | Joniškio Delikatesas | 2017-10-21 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Joniškio Delikatesas | 2017-10-06 | |
| Gauti blokai | 2 | Joniškio Delikatesas | 2017-10-20 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.