Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 15:26 | 43.7% 55/126 | 30% 3/10 | 66.1% 37/56 | 3.2 1.6/1.6 | 0.4 | 0.6 | 1.4 | 0 | 0 | 2.9 | 0 | 6.2 | 2.3 | 25 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 15:26 | 43.7% 55/126 | 30% 3/10 | 66.1% 37/56 | 3.2 1.6/1.6 | 0.4 | 0.6 | 1.4 | 0 | 0 | 2.9 | 0 | 6.2 | 2.3 | 25 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-17 | Mažeikių M Basket | 68-77 | 2 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -3 | |
| 04-16 | Mažeikių M Basket | 77-87 | 14 | 100% 5/5 | - 0/0 | 0% 0/1 | 1 1/0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 10 | 7 | |
| 04-06 | Mažeikių M Basket | 83-62 | 10 | 25% 1/4 | - 0/0 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | |
| 04-01 | Mažeikių M Basket | 84-77 | 15 | 77.8% 7/9 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 14 | 8 | |
| 03-30 | Mažeikių M Basket | 85-66 | 22 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 71.4% 5/7 | 6 5/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 13 | 12 | |
| 03-19 | Mažeikių M Basket | 76-59 | 15 | 50% 3/6 | - 0/0 | - 0/0 | 4 1/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | 3 | |
| 03-18 | Mažeikių M Basket | 66-64 | 20 | 28.6% 2/7 | - 0/0 | 50% 1/2 | 5 3/2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | -1 | |
| 03-12 | Mažeikių M Basket | 86-69 | 11 | 40% 2/5 | - 0/0 | - 0/0 | 4 4/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 4 | -1 | |
| 03-11 | Mažeikių M Basket | 67-86 | 16 | 50% 3/6 | - 0/0 | 75% 6/8 | 3 3/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 12 | 4 | |
| 03-05 | Mažeikių M Basket | 100-59 | 18 | 50% 2/4 | - 0/0 | 100% 1/1 | 3 1/2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 5 | |
| 03-04 | Mažeikių M Basket | 90-72 | 9 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | |
| 02-26 | Mažeikių M Basket | 79-87 | 7 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -3 | |
| 02-25 | Mažeikių M Basket | 83-76 | 10 | 50% 1/2 | - 0/0 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | -1 | |
| 02-18 | Mažeikių M Basket | 85-77 | 12 | 100% 2/2 | - 0/0 | 50% 2/4 | 1 1/0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 2 | |
| 12-04 | Jonavos Jonava Hipocredit | 71-62 | 25 | 28.6% 2/7 | 0% 0/2 | 100% 3/3 | 8 5/3 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 3 | |
| 12-03 | Jonavos Jonava Hipocredit | 93-94 | 16 | 25% 2/8 | - 0/0 | 100% 2/2 | 4 2/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | 1 | |
| 11-20 | Jonavos Jonava Hipocredit | 72-65 | 24 | 14.3% 1/7 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | -4 | |
| 11-19 | Jonavos Jonava Hipocredit | 81-68 | 34 | 53.8% 7/13 | 0% 0/1 | 16.7% 1/6 | 10 4/6 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 15 | 12 | |
| 11-13 | Jonavos Jonava Hipocredit | 77-102 | 7 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 3 3/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 3 | |
| 10-30 | Jonavos Jonava Hipocredit | 61-59 | 4 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | |
| 10-29 | Jonavos Jonava Hipocredit | 50-62 | 29 | 25% 2/8 | 100% 1/1 | 75% 3/4 | 9 2/7 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | 6 | |
| 10-23 | Jonavos Jonava Hipocredit | 75-82 | 7 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10-22 | Jonavos Jonava Hipocredit | 81-73 | 26 | 28.6% 2/7 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 4 2/2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 8 | 0 | |
| 10-16 | Jonavos Jonava Hipocredit | 74-79 | 14 | 40% 2/5 | 100% 1/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 7 | 0 | |
| 10-15 | Jonavos Jonava Hipocredit | 83-69 | 19 | 33.3% 2/6 | 0% 0/1 | 83.3% 5/6 | 3 2/1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 9 | 0 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 18:38 | 32.8% 22/67 | 30% 3/10 | 65.5% 19/29 | 4.4 1.9/2.5 | 0.5 | 0.5 | 1.8 | 0.1 | 0 | 2.5 | 0 | 6.5 | 2.1 | 11 » |
| Antras etapas | 13:06 | 47.1% 16/34 | - 0/0 | 64.7% 11/17 | 2.4 1.4/1 | 0.3 | 0.7 | 1.2 | 0 | 0 | 3.1 | 0 | 4.8 | 1.2 | 9 » |
| Atkrintamosios varžybos | 15:40 | 60% 12/20 | - 0/0 | 77.8% 7/9 | 3 2/1 | 0 | 1 | 0.3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10.3 | 6.7 | 3 » |
| Finalo ketvertas | 08:00 | 100% 5/5 | - 0/0 | 0% 0/1 | 0.5 0.5/0 | 0.5 | 0.5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 2 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 12 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2010-11-19 | |
| Taškai | 15 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2010-11-19 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2010-12-04 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 7 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2010-10-29 | |
| Atkovoti kamuoliai | 10 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2010-11-19 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 2 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2010-10-22 | |
| Perimti kamuoliai | 2 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2010-12-04 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2010-11-20 | |
| Minutės | 34 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2010-11-19 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2010-11-19 | |
| Dvitaškių metė | 13 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2010-11-19 | |
| Tritaškių pataikė | 1 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2010-10-16 | |
| Tritaškių metė | 2 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2010-10-22 | |
| Baudų pataikė | 6 | Mažeikių M Basket | 2011-03-11 | |
| Baudų metė | 8 | Mažeikių M Basket | 2011-03-11 | |
| Pražangos | 5 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2010-10-16 | |
| Išprovokuotas pražangos | 0 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2010-11-13 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2010-12-04 | |
| Gauti blokai | 0 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2010-11-13 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.