Skip to main content

URBO-NKL

Gytis
Masiulis

STATISTIKA / 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:4058.5%
183/313
34.9%
44/126
71.5%
188/263
8.1
2.6/5.5
1.611.90.90.326.516.323.542 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-18 3350%
5/10
20%
1/5
75%
3/4
5
1/4
20210231613
03-16 3140%
2/5
33.3%
1/3
80%
4/5
6
1/5
00001241112
03-14 3460%
6/10
0%
0/3
50%
2/4
8
2/6
00100221412
03-11 3028.6%
2/7
20%
1/5
73.3%
11/15
6
2/4
16120291826
03-07 2662.5%
5/8
0%
0/1
50%
2/4
5
2/3
11431361214
03-04 3457.1%
4/7
50%
2/4
87.5%
7/8
12
4/8
31311482132
03-02 3755.6%
5/9
25%
1/4
77.8%
7/9
12
2/10
31020192037
02-25 2850%
3/6
100%
1/1
83.3%
5/6
7
1/6
31401461418
02-24 3157.1%
4/7
0%
0/2
71.4%
5/7
7
2/5
02200371317
02-18 3675%
3/4
0%
0/3
83.3%
5/6
7
4/3
31221291123
APIE

Europos jaunių (iki 18 metų) čempionato bronzos medalio laimėtojas 2015 metais
Europos jaunių (iki 18 metų) vicečempionas 2016 metais
Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionas du kartus: 2017, 2024 metais
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) čempionas 2017, 2018 metais
FIBA Čempionų lygos čempionas 2026 metais

2014-2015: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2015-2016: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2016-2017: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2017-2018: Kauno Žalgiris (LKL) ir Kauno  Žalgiris-2 (NKL)
2018-2019: Klaipėdos Neptūnas (LKL)
2019-2020: Klaipėdos Neptūnas (LKL), gegužę perėjo į Frankfurto Skyliners (Vokietija)
2020-2021: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2021-2022: Bilbao Surne Basket (Ispanija)
2022-2023: Vilniaus Rytas (LKL)
2023-2024: Vilniaus Rytas (LKL)
2024-2025: Vilniaus Rytas (LKL)
2025-2026: Vilniaus Rytas (LKL)
2026-2027: Vilniaus Rytas (LKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:4969.3%
61/88
25%
5/20
79.1%
72/91
10.3
3.2/7.2
1.30.82.31.90.52.26.617.428.3 12 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:4058.5%
183/313
34.9%
44/126
71.5%
188/263
8.1
2.6/5.5
1.611.90.90.326.516.323.5 42 »
STATISTIKA 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:0554.9%
67/122
27.1%
26/96
75.3%
55/73
3.5
1/2.5
0.60.50.80.501.71.55.76.7 47 »
STATISTIKA 2014/2015
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL05:3939.1%
9/23
20%
1/5
66.7%
12/18
0.9
0.2/0.7
0.10.10.30.201.20.51.50.5 22 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 16/17
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-18 Kauno Žalgiris-2 90-683350%
5/10
20%
1/5
75%
3/4
5
1/4
20210231613
03-16 Kauno Žalgiris-2 58-783140%
2/5
33.3%
1/3
80%
4/5
6
1/5
00001241112
03-14 Kauno Žalgiris-2 87-563460%
6/10
0%
0/3
50%
2/4
8
2/6
00100221412
03-11 Kauno Žalgiris-2 86-693028.6%
2/7
20%
1/5
73.3%
11/15
6
2/4
16120291826
03-07 Kauno Žalgiris-2 95-682662.5%
5/8
0%
0/1
50%
2/4
5
2/3
11431361214
03-04 Kauno Žalgiris-2 72-673457.1%
4/7
50%
2/4
87.5%
7/8
12
4/8
31311482132
03-02 Kauno Žalgiris-2 86-803755.6%
5/9
25%
1/4
77.8%
7/9
12
2/10
31020192037
02-25 Kauno Žalgiris-2 83-612850%
3/6
100%
1/1
83.3%
5/6
7
1/6
31401461418
02-24 Kauno Žalgiris-2 83-803157.1%
4/7
0%
0/2
71.4%
5/7
7
2/5
02200371317
02-18 Kauno Žalgiris-2 65-723675%
3/4
0%
0/3
83.3%
5/6
7
4/3
31221291123
02-17 Kauno Žalgiris-2 67-773355.6%
5/9
33.3%
1/3
71.4%
5/7
6
4/2
31100281825
02-11 Kauno Žalgiris-2 79-843150%
3/6
0%
0/2
66.7%
2/3
10
1/9
3021138818
02-04 Kauno Žalgiris-2 72-592250%
2/4
0%
0/1
0%
0/2
6
0/6
103101346
02-03 Kauno Žalgiris-2 91-762844.4%
4/9
40%
2/5
77.8%
7/9
7
0/7
10321382122
01-28 Kauno Žalgiris-2 78-742883.3%
5/6
40%
2/5
61.5%
8/13
8
1/7
20100192432
01-27 Kauno Žalgiris-2 77-602840%
2/5
33.3%
1/3
50%
1/2
11
2/9
2130014816
01-21 Kauno Žalgiris-2 74-893380%
4/5
25%
1/4
0%
0/1
6
2/4
10010341115
01-20 Kauno Žalgiris-2 72-752857.1%
4/7
0%
0/2
57.1%
4/7
9
4/5
00100371216
01-17 Kauno Žalgiris-2 66-793280%
4/5
25%
1/4
-
0/0
4
0/4
00120031115
01-08 Kauno Žalgiris-2 79-633050%
1/2
50%
1/2
75%
3/4
11
3/8
0131018822
01-07 Kauno Žalgiris-2 98-552571.4%
5/7
0%
0/1
75%
6/8
11
3/8
41100381631
01-05 Kauno Žalgiris-2 73-803240%
4/10
25%
1/4
-
0/0
15
3/12
20210231119
12-07 Kauno Žalgiris-2 93-742571.4%
5/7
0%
0/1
66.7%
2/3
8
3/5
40100151223
12-06 Kauno Žalgiris-2 89-972966.7%
10/15
100%
1/1
60%
6/10
9
6/3
334001122942
12-03 Kauno Žalgiris-2 89-692766.7%
2/3
-
0/0
0%
0/1
4
0/4
102002346
12-02 Kauno Žalgiris-2 76-723470%
7/10
0%
0/4
71.4%
5/7
10
4/6
12010291931
11-29 Kauno Žalgiris-2 83-632766.7%
8/12
100%
1/1
100%
8/8
9
4/5
21300072739
11-26 Kauno Žalgiris-2 86-642950%
7/14
0%
0/3
100%
3/3
7
3/4
02011161721
11-25 Kauno Žalgiris-2 65-733133.3%
1/3
0%
0/3
100%
4/4
4
1/3
010102469
11-22 Kauno Žalgiris-2 71-743383.3%
5/6
28.6%
2/7
62.5%
5/8
6
1/5
12300272123
11-19 Kauno Žalgiris-2 92-843462.5%
5/8
66.7%
4/6
78.6%
11/14
11
5/6
321001123351
11-18 Kauno Žalgiris-2 78-753533.3%
2/6
33.3%
1/3
100%
2/2
9
5/4
5241137919
11-12 Kauno Žalgiris-2 89-633260%
6/10
33.3%
1/3
40%
4/10
11
7/4
22321081928
11-11 Kauno Žalgiris-2 93-883088.9%
8/9
0%
0/3
66.7%
6/9
6
3/3
12120162230
10-29 Kauno Žalgiris-2 78-901628.6%
2/7
0%
0/2
50%
1/2
5
1/4
100201357
10-28 Kauno Žalgiris-2 78-912650%
4/8
100%
1/1
83.3%
5/6
5
1/4
00321051619
10-22 Kauno Žalgiris-2 91-823753.8%
7/13
83.3%
5/6
86.7%
13/15
15
8/7
013002114255
10-21 Kauno Žalgiris-2 70-593644.4%
4/9
50%
2/4
75%
3/4
11
4/7
11111151725
10-15 Kauno Žalgiris-2 82-902975%
3/4
100%
5/5
66.7%
2/3
7
3/4
11100442329
10-13 Kauno Žalgiris-2 80-553083.3%
5/6
0%
0/1
63.6%
7/11
7
1/6
12210471723
10-08 Kauno Žalgiris-2 78-752962.5%
5/8
100%
2/2
75%
3/4
10
3/7
22420371931
10-07 Kauno Žalgiris-2 80-783371.4%
5/7
66.7%
2/3
73.3%
11/15
9
3/6
203103102736
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas30:2060.3%
111/184
43.9%
29/66
72.8%
110/151
8.7
3.3/5.4
1.61.220.80.21.76.818.226.923 »
Antrasis etapas30:1158.9%
43/73
25.7%
9/35
66.7%
42/63
7.3
1.8/5.6
1.60.51.90.80.32.26.312.918.612 »
Atkrintamosios varžybos32:3951.8%
29/56
24%
6/25
73.5%
36/49
7.7
2/5.7
1.41.31.61.30.42.35.91620.97 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas55 Kauno Žalgiris-2 2016-10-22
Taškai42 Kauno Žalgiris-2 2016-10-22
Atkovoti kamuoliai puolime8 Kauno Žalgiris-2 2016-10-22
Atkovoti kamuoliai gynyboje14 Kauno Žalgiris-2 Ketvirtfinalis2018-04-03
Atkovoti kamuoliai19 Kauno Žalgiris-2 Ketvirtfinalis2018-04-03
Rezultatyvūs perdavimai5 Kauno Žalgiris-2 2016-11-18
Perimti kamuoliai6 Kauno Žalgiris-2 2017-03-11
Blokuoti metimai5 Kauno Žalgiris-2 Ketvirtfinalis2018-04-03
Minutės37 Kauno Žalgiris-2 2016-10-22
Dvitaškių pataikė10 Kauno Žalgiris-2 2016-12-06
Dvitaškių metė15 Kauno Žalgiris-2 2016-12-06
Tritaškių pataikė5 Kauno Žalgiris-2 2016-10-15
Tritaškių metė7 Kauno Žalgiris-2 2016-03-19
Baudų pataikė13 Kauno Žalgiris-2 2016-10-22
Baudų metė15 Kauno Žalgiris-2 2016-10-07
Pražangos5 Kauno Žalgiris-2 2017-11-25
Išprovokuotas pražangos12 Kauno Žalgiris-2 2016-11-19
Prarasti kamuoliai6 Kauno Žalgiris-2 2017-11-17
Gauti blokai2 Kauno Žalgiris-2 2018-03-02
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2016/2017 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.