| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:05 | 54.9% 67/122 | 27.1% 26/96 | 75.3% 55/73 | 3.5 1/2.5 | 0.6 | 0.5 | 0.8 | 0.5 | 0 | 1.7 | 1.5 | 5.7 | 6.7 | 47 » |
Europos jaunių (iki 18 metų) čempionato bronzos medalio laimėtojas 2015 metais
Europos jaunių (iki 18 metų) vicečempionas 2016 metais
Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionas du kartus: 2017, 2024 metais
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) čempionas 2017, 2018 metais
FIBA Čempionų lygos čempionas 2026 metais
2014-2015: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2015-2016: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2016-2017: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2017-2018: Kauno Žalgiris (LKL) ir Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2018-2019: Klaipėdos Neptūnas (LKL)
2019-2020: Klaipėdos Neptūnas (LKL), gegužę perėjo į Frankfurto Skyliners (Vokietija)
2020-2021: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2021-2022: Bilbao Surne Basket (Ispanija)
2022-2023: Vilniaus Rytas (LKL)
2023-2024: Vilniaus Rytas (LKL)
2024-2025: Vilniaus Rytas (LKL)
2025-2026: Vilniaus Rytas (LKL)
2026-2027: Vilniaus Rytas (LKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 29:49 | 69.3% 61/88 | 25% 5/20 | 79.1% 72/91 | 10.3 3.2/7.2 | 1.3 | 0.8 | 2.3 | 1.9 | 0.5 | 2.2 | 6.6 | 17.4 | 28.3 | 12 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:40 | 58.5% 183/313 | 34.9% 44/126 | 71.5% 188/263 | 8.1 2.6/5.5 | 1.6 | 1 | 1.9 | 0.9 | 0.3 | 2 | 6.5 | 16.3 | 23.5 | 42 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:05 | 54.9% 67/122 | 27.1% 26/96 | 75.3% 55/73 | 3.5 1/2.5 | 0.6 | 0.5 | 0.8 | 0.5 | 0 | 1.7 | 1.5 | 5.7 | 6.7 | 47 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 05:39 | 39.1% 9/23 | 20% 1/5 | 66.7% 12/18 | 0.9 0.2/0.7 | 0.1 | 0.1 | 0.3 | 0.2 | 0 | 1.2 | 0.5 | 1.5 | 0.5 | 22 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-24 | Kauno Žalgiris-2 | 85-80 | 20 | 60% 3/5 | 50% 1/2 | 66.7% 2/3 | 2 1/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 11 | 9 | |
| 04-23 | Kauno Žalgiris-2 | 67-95 | 20 | - 0/0 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 6 1/5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 2 | 5 | |
| 04-09 | Kauno Žalgiris-2 | 93-83 | 30 | - 0/0 | 33.3% 1/3 | 100% 4/4 | 3 1/2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 5 | 7 | 10 | |
| 04-07 | Kauno Žalgiris-2 | 86-55 | 23 | 33.3% 1/3 | 33.3% 1/3 | 83.3% 5/6 | 9 2/7 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 6 | 10 | 24 | |
| 04-05 | Kauno Žalgiris-2 | 71-68 | 34 | 50% 2/4 | 33.3% 1/3 | 25% 1/4 | 4 0/4 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | 4 | |
| 04-02 | Kauno Žalgiris-2 | 66-72 | 23 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 4 2/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | |
| 03-26 | Kauno Žalgiris-2 | 78-62 | 34 | 62.5% 5/8 | 20% 1/5 | 100% 4/4 | 7 2/5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 4 | 17 | 19 | |
| 03-24 | Kauno Žalgiris-2 | 83-100 | 36 | 50% 3/6 | 28.6% 2/7 | 100% 2/2 | 1 1/0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 14 | 5 | |
| 03-22 | Kauno Žalgiris-2 | 94-71 | 26 | 62.5% 5/8 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | 4 0/4 | 4 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 12 | 13 | |
| 03-19 | Kauno Žalgiris-2 | 65-83 | 33 | 66.7% 4/6 | 42.9% 3/7 | 100% 2/2 | 11 3/8 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 19 | 25 | |
| 03-18 | Kauno Žalgiris-2 | 80-47 | 27 | 66.7% 2/3 | 25% 1/4 | - 0/0 | 6 0/6 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 7 | 9 | |
| 03-12 | Kauno Žalgiris-2 | 72-62 | 20 | 50% 2/4 | 25% 1/4 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 9 | 10 | |
| 03-05 | Kauno Žalgiris-2 | 73-66 | 18 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 4 2/2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 5 | |
| 03-04 | Kauno Žalgiris-2 | 86-91 | 21 | 100% 1/1 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 7 1/6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 4 | 9 | |
| 02-20 | Kauno Žalgiris-2 | 82-79 | 16 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 3 2/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 6 | |
| 02-19 | Kauno Žalgiris-2 | 75-82 | 21 | - 0/0 | 50% 1/2 | 100% 4/4 | 3 0/3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 15 | |
| 02-13 | Kauno Žalgiris-2 | 73-67 | 23 | 100% 1/1 | 80% 4/5 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 14 | 16 | |
| 02-12 | Kauno Žalgiris-2 | 73-82 | 18 | 0% 0/3 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 6 2/4 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | |
| 01-30 | Kauno Žalgiris-2 | 90-95 | 26 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | 83.3% 5/6 | 5 0/5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 11 | 16 | |
| 01-23 | Kauno Žalgiris-2 | 82-70 | 24 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 75% 3/4 | 7 2/5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | 8 | |
| 01-22 | Kauno Žalgiris-2 | 93-87 | 17 | 50% 2/4 | - 0/0 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 4 | |
| 01-09 | Kauno Žalgiris-2 | 99-89 | 16 | 100% 2/2 | 0% 0/2 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | |
| 01-08 | Kauno Žalgiris-2 | 98-90 | 16 | 42.9% 3/7 | 0% 0/1 | - 0/0 | 5 2/3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 7 | |
| 01-05 | Kauno Žalgiris-2 | 59-64 | 15 | - 0/0 | 25% 1/4 | 50% 2/4 | 4 2/2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | 9 | |
| 12-22 | Kauno Žalgiris-2 | 82-87 | 3 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12-19 | Kauno Žalgiris-2 | 73-67 | 9 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |
| 12-18 | Kauno Žalgiris-2 | 81-70 | 9 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 12-12 | Kauno Žalgiris-2 | 74-61 | 8 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
| 12-11 | Kauno Žalgiris-2 | 80-54 | 9 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | 2 2/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | -3 | |
| 12-05 | Kauno Žalgiris-2 | 117-59 | 18 | 57.1% 4/7 | 0% 0/2 | - 0/0 | 10 3/7 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | 10 | |
| 12-04 | Kauno Žalgiris-2 | 80-85 | 13 | - 0/0 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| 11-28 | Kauno Žalgiris-2 | 73-69 | 0 | - 0/0 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 6 1/5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 8 | |
| 11-27 | Kauno Žalgiris-2 | 69-74 | 13 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | |
| 11-21 | Kauno Žalgiris-2 | 58-52 | 16 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 50% 2/4 | 2 0/2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | 9 | |
| 11-20 | Kauno Žalgiris-2 | 81-83 | 12 | 83.3% 5/6 | - 0/0 | 0% 0/2 | 2 1/1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 10 | 8 | |
| 11-14 | Kauno Žalgiris-2 | 49-70 | 16 | 100% 1/1 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 4 0/4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 11 | |
| 11-13 | Kauno Žalgiris-2 | 92-65 | 13 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | |
| 11-07 | Kauno Žalgiris-2 | 92-80 | 14 | 100% 3/3 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 8 | |
| 11-06 | Kauno Žalgiris-2 | 80-58 | 13 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | |
| 10-24 | Kauno Žalgiris-2 | 60-77 | 4 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | |
| 10-23 | Kauno Žalgiris-2 | 73-65 | 12 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6 | 2 | |
| 10-17 | Kauno Žalgiris-2 | 65-73 | 16 | 75% 3/4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 6 3/3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 8 | |
| 10-16 | Kauno Žalgiris-2 | 54-56 | 14 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -3 | |
| 10-10 | Kauno Žalgiris-2 | 90-79 | 21 | 50% 2/4 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 4 3/1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | 8 | |
| 10-09 | Kauno Žalgiris-2 | 79-64 | 19 | 100% 2/2 | 0% 0/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | |
| 10-03 | Kauno Žalgiris-2 | 76-62 | 4 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 10-02 | Kauno Žalgiris-2 | 86-85 | 17 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | 66.7% 4/6 | 2 1/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 4 | 1 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 12:43 | 58.2% 32/55 | 14.3% 5/35 | 50% 11/22 | 2.4 0.9/1.5 | 0.4 | 0.6 | 0.6 | 0.3 | 0 | 1.3 | 0.7 | 3.5 | 3.5 | 26 » |
| Antrasis etapas | 22:27 | 50% 15/30 | 42.4% 14/33 | 91.7% 22/24 | 5.1 1/4.1 | 0.4 | 0.4 | 0.9 | 0.6 | 0 | 1.8 | 2.3 | 7.8 | 10.8 | 12 » |
| Atkrintamosios varžybos | 27:44 | 54.1% 20/37 | 25% 7/28 | 81.5% 22/27 | 4.4 1.1/3.3 | 1.2 | 0.2 | 1.2 | 1 | 0 | 2.6 | 2.9 | 9.2 | 10.4 | 9 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 55 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-22 | |
| Taškai | 42 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-22 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 8 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-22 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 14 | Kauno Žalgiris-2 | Ketvirtfinalis | 2018-04-03 |
| Atkovoti kamuoliai | 19 | Kauno Žalgiris-2 | Ketvirtfinalis | 2018-04-03 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-11-18 | |
| Perimti kamuoliai | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-03-11 | |
| Blokuoti metimai | 5 | Kauno Žalgiris-2 | Ketvirtfinalis | 2018-04-03 |
| Minutės | 37 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-22 | |
| Dvitaškių pataikė | 10 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-12-06 | |
| Dvitaškių metė | 15 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-12-06 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-15 | |
| Tritaškių metė | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-03-19 | |
| Baudų pataikė | 13 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-22 | |
| Baudų metė | 15 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-07 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-11-25 | |
| Išprovokuotas pražangos | 12 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-11-19 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-11-17 | |
| Gauti blokai | 2 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-03-02 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.