| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 05:39 | 39.1% 9/23 | 20% 1/5 | 66.7% 12/18 | 0.9 0.2/0.7 | 0.1 | 0.1 | 0.3 | 0.2 | 0 | 1.2 | 0.5 | 1.5 | 0.5 | 22 » |
Europos jaunių (iki 18 metų) čempionato bronzos medalio laimėtojas 2015 metais
Europos jaunių (iki 18 metų) vicečempionas 2016 metais
Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionas du kartus: 2017, 2024 metais
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) čempionas 2017, 2018 metais
FIBA Čempionų lygos čempionas 2026 metais
2014-2015: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2015-2016: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2016-2017: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2017-2018: Kauno Žalgiris (LKL) ir Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2018-2019: Klaipėdos Neptūnas (LKL)
2019-2020: Klaipėdos Neptūnas (LKL), gegužę perėjo į Frankfurto Skyliners (Vokietija)
2020-2021: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2021-2022: Bilbao Surne Basket (Ispanija)
2022-2023: Vilniaus Rytas (LKL)
2023-2024: Vilniaus Rytas (LKL)
2024-2025: Vilniaus Rytas (LKL)
2025-2026: Vilniaus Rytas (LKL)
2026-2027: Vilniaus Rytas (LKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 29:49 | 69.3% 61/88 | 25% 5/20 | 79.1% 72/91 | 10.3 3.2/7.2 | 1.3 | 0.8 | 2.3 | 1.9 | 0.5 | 2.2 | 6.6 | 17.4 | 28.3 | 12 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:40 | 58.5% 183/313 | 34.9% 44/126 | 71.5% 188/263 | 8.1 2.6/5.5 | 1.6 | 1 | 1.9 | 0.9 | 0.3 | 2 | 6.5 | 16.3 | 23.5 | 42 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:05 | 54.9% 67/122 | 27.1% 26/96 | 75.3% 55/73 | 3.5 1/2.5 | 0.6 | 0.5 | 0.8 | 0.5 | 0 | 1.7 | 1.5 | 5.7 | 6.7 | 47 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 05:39 | 39.1% 9/23 | 20% 1/5 | 66.7% 12/18 | 0.9 0.2/0.7 | 0.1 | 0.1 | 0.3 | 0.2 | 0 | 1.2 | 0.5 | 1.5 | 0.5 | 22 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-12 | Kauno Žalgiris-2 | 68-57 | 2 | - 0/0 | - 0/0 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | |
| 03-07 | Kauno Žalgiris-2 | 105-89 | 10 | 0% 0/4 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -3 | |
| 02-28 | Kauno Žalgiris-2 | 81-74 | 10 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 3 2/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | |
| 02-27 | Kauno Žalgiris-2 | 81-91 | 9 | 66.7% 2/3 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 4 | 3 | |
| 02-14 | Kauno Žalgiris-2 | 74-83 | 2 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| 02-13 | Kauno Žalgiris-2 | 89-80 | 6 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -3 | |
| 02-07 | Kauno Žalgiris-2 | 63-70 | 2 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | |
| 01-31 | Kauno Žalgiris-2 | 96-74 | 10 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 100% 6/6 | 3 0/3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 10 | 13 | |
| 01-24 | Kauno Žalgiris-2 | 85-78 | 8 | 100% 1/1 | - 0/0 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 4 | 4 | |
| 01-23 | Kauno Žalgiris-2 | 67-73 | 5 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -4 | |
| 12-13 | Kauno Žalgiris-2 | 77-84 | 3 | - 0/0 | 100% 1/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | |
| 12-12 | Kauno Žalgiris-2 | 109-76 | 10 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | |
| 11-29 | Kauno Žalgiris-2 | 67-64 | 1 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | |
| 11-28 | Kauno Žalgiris-2 | 65-80 | 4 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | |
| 11-22 | Kauno Žalgiris-2 | 69-65 | 2 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -1 | |
| 11-21 | Kauno Žalgiris-2 | 73-82 | 6 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -2 | |
| 11-15 | Kauno Žalgiris-2 | 88-71 | 4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0% 0/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -1 | |
| 11-14 | Kauno Žalgiris-2 | 98-92 | 5 | 100% 1/1 | - 0/0 | 100% 2/2 | 1 1/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 3 | |
| 10-18 | Kauno Žalgiris-2 | 70-88 | 2 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 10-17 | Kauno Žalgiris-2 | 70-84 | 6 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10-11 | Kauno Žalgiris-2 | 80-78 | 1 | - 0/0 | - 0/0 | 25% 1/4 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | |
| 10-10 | Kauno Žalgiris-2 | 87-85 | 5 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 04:35 | 37.5% 3/8 | 50% 1/2 | 37.5% 3/8 | 0.7 0.2/0.5 | 0.1 | 0.1 | 0.3 | 0.1 | 0 | 1.2 | 0.5 | 1 | 0.1 | 12 » |
| Antras etapas | 07:26 | 40% 6/15 | 0% 0/3 | 100% 8/8 | 1.1 0.2/0.9 | 0.1 | 0.1 | 0.4 | 0.3 | 0.1 | 1.4 | 0.4 | 2.2 | 1 | 9 » |
| Atkrintamosios varžybos | 02:19 | - 0/0 | - 0/0 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 55 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-22 | |
| Taškai | 42 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-22 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 8 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-22 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 14 | Kauno Žalgiris-2 | Ketvirtfinalis | 2018-04-03 |
| Atkovoti kamuoliai | 19 | Kauno Žalgiris-2 | Ketvirtfinalis | 2018-04-03 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-11-18 | |
| Perimti kamuoliai | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-03-11 | |
| Blokuoti metimai | 5 | Kauno Žalgiris-2 | Ketvirtfinalis | 2018-04-03 |
| Minutės | 37 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-22 | |
| Dvitaškių pataikė | 10 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-12-06 | |
| Dvitaškių metė | 15 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-12-06 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-15 | |
| Tritaškių metė | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-03-19 | |
| Baudų pataikė | 13 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-22 | |
| Baudų metė | 15 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-07 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-11-25 | |
| Išprovokuotas pražangos | 12 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-11-19 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-11-17 | |
| Gauti blokai | 2 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-03-02 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.