Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 13:27 | 53.7% 22/41 | 32% 8/25 | 48% 12/25 | 3.2 1.1/2.1 | 1 | 0.5 | 1.4 | 0.8 | 0.2 | 2.2 | 1.7 | 6.2 | 5.8 | 13 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 13:27 | 53.7% 22/41 | 32% 8/25 | 48% 12/25 | 3.2 1.1/2.1 | 1 | 0.5 | 1.4 | 0.8 | 0.2 | 2.2 | 1.7 | 6.2 | 5.8 | 13 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11-21 | Telšių Telšiai | 87-95 | 2 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | |
| 11-16 | Telšių Telšiai | 79-75 | 12 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 3 2/1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | |
| 11-14 | Telšių Telšiai | 87-78 | 7 | 100% 2/2 | - 0/0 | 100% 1/1 | 2 1/1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5 | 7 | |
| 11-09 | Telšių Telšiai | 83-106 | 10 | 100% 2/2 | 0% 0/1 | 25% 1/4 | 2 1/1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 5 | 4 | |
| 11-07 | Telšių Telšiai | 73-66 | 16 | 25% 1/4 | - 0/0 | 50% 1/2 | 4 1/3 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 3 | -1 | |
| 10-26 | Telšių Telšiai | 87-81 | 13 | 100% 2/2 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 9 | 11 | |
| 10-24 | Telšių Telšiai | 81-68 | 21 | 60% 3/5 | 0% 0/3 | 75% 3/4 | 5 1/4 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 3 | 3 | 9 | 10 | |
| 10-19 | Telšių Telšiai | 79-87 | 10 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | - 0/0 | 4 1/3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | |
| 10-17 | Telšių Telšiai | 98-71 | 14 | 45.5% 5/11 | 25% 1/4 | 25% 1/4 | 8 4/4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 14 | 13 | |
| 10-12 | Telšių Telšiai | 75-66 | 17 | 50% 1/2 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 9 | |
| 10-10 | Telšių Telšiai | 80-66 | 19 | 100% 1/1 | 33.3% 2/6 | 16.7% 1/6 | 2 1/1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 4 | 9 | 8 | |
| 10-04 | Telšių Telšiai | 86-92 | 9 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | |
| 10-03 | Telšių Telšiai | 94-59 | 19 | 0% 0/2 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 3 0/3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 6 | 3 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 12:44 | 52.8% 19/36 | 36.4% 8/22 | 42.9% 9/21 | 3 1.1/1.9 | 0.9 | 0.5 | 1.3 | 0.8 | 0.3 | 2.1 | 1.6 | 5.9 | 5.5 | 12 » |
| NKL | 21:58 | 60% 3/5 | 0% 0/3 | 75% 3/4 | 5 1/4 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 3 | 3 | 9 | 10 | 1 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 38 | 2017-02-04 | ||
| Taškai | 30 | 2017-02-04 | ||
| Atkovoti kamuoliai puolime | 9 | Mažeikių M Basket | 2017-12-30 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 8 | 2017-02-04 | ||
| Atkovoti kamuoliai | 13 | Mažeikių M Basket | 2017-12-30 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | 2017-03-02 | ||
| Perimti kamuoliai | 3 | 2016-12-20 | ||
| Blokuoti metimai | 3 | 2017-01-28 | ||
| Minutės | 40 | 2017-02-04 | ||
| Dvitaškių pataikė | 9 | 2016-11-25 | ||
| Dvitaškių metė | 14 | 2016-11-04 | ||
| Tritaškių pataikė | 6 | 2016-12-20 | ||
| Tritaškių metė | 7 | 2016-12-20 | ||
| Baudų pataikė | 9 | 2017-02-04 | ||
| Baudų metė | 12 | 2017-02-04 | ||
| Pražangos | 5 | 2016-10-15 | ||
| Išprovokuotas pražangos | 8 | 2017-02-04 | ||
| Prarasti kamuoliai | 6 | Mažeikių M Basket | 2018-02-23 | |
| Gauti blokai | 2 | 2016-11-26 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.