Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:38 | 57.5% 195/339 | 33.3% 57/171 | 69.2% 63/91 | 4.9 1.9/3 | 1.9 | 0.8 | 1.6 | 0.2 | 0.5 | 2.9 | 2.2 | 12.7 | 12 | 49 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-17 | 24 | 100% 4/4 | 33.3% 2/6 | 100% 4/4 | 6 1/5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 18 | 18 | |
| 04-14 | 26 | 50% 2/4 | 50% 3/6 | 75% 3/4 | 3 3/0 | 3 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 4 | 16 | 18 | |
| 04-11 | Finalas | 12 | 100% 2/2 | 50% 1/2 | 100% 1/1 | 3 0/3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | 10 |
| 04-08 | 23 | 66.7% 6/9 | - 0/0 | 100% 1/1 | 6 1/5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 13 | 15 | |
| 04-06 | 30 | 42.9% 6/14 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 10 4/6 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 13 | 11 | |
| 04-03 | 30 | 56.3% 9/16 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | 3 3/0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 5 | 23 | 15 | |
| 03-31 | 21 | 100% 4/4 | 50% 1/2 | 100% 3/3 | 1 0/1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 14 | 14 | |
| 03-28 | 19 | 100% 3/3 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | 2 0/2 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 9 | 8 | |
| 03-21 | 15 | 66.7% 2/3 | 100% 2/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | 7 | |
| 03-19 | 32 | 25% 1/4 | 16.7% 1/6 | 100% 1/1 | 2 0/2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 | 5 | 6 | 4 |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:38 | 57.5% 195/339 | 33.3% 57/171 | 69.2% 63/91 | 4.9 1.9/3 | 1.9 | 0.8 | 1.6 | 0.2 | 0.5 | 2.9 | 2.2 | 12.7 | 12 | 49 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-17 | Vilkaviškio Perlas Go | 78-76 | 24 | 100% 4/4 | 33.3% 2/6 | 100% 4/4 | 6 1/5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 18 | 18 | |
| 04-14 | Vilkaviškio Perlas Go | 72-87 | 26 | 50% 2/4 | 50% 3/6 | 75% 3/4 | 3 3/0 | 3 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 4 | 16 | 18 | |
| 04-11 | Vilkaviškio Perlas Go | Finalas | 89-74 | 12 | 100% 2/2 | 50% 1/2 | 100% 1/1 | 3 0/3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | 10 |
| 04-08 | Vilkaviškio Perlas Go | 81-84 | 23 | 66.7% 6/9 | - 0/0 | 100% 1/1 | 6 1/5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 13 | 15 | |
| 04-06 | Vilkaviškio Perlas Go | 69-78 | 30 | 42.9% 6/14 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 10 4/6 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 13 | 11 | |
| 04-03 | Vilkaviškio Perlas Go | 89-85 | 30 | 56.3% 9/16 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | 3 3/0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 5 | 23 | 15 | |
| 03-31 | Vilkaviškio Perlas Go | 80-72 | 21 | 100% 4/4 | 50% 1/2 | 100% 3/3 | 1 0/1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 14 | 14 | |
| 03-28 | Vilkaviškio Perlas Go | 66-89 | 19 | 100% 3/3 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | 2 0/2 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 9 | 8 | |
| 03-21 | Vilkaviškio Perlas Go | 92-62 | 15 | 66.7% 2/3 | 100% 2/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | 7 | |
| 03-19 | Vilkaviškio Perlas Go | 73-65 | 32 | 25% 1/4 | 16.7% 1/6 | 100% 1/1 | 2 0/2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 | 5 | 6 | 4 | |
| 03-16 | Vilkaviškio Perlas Go | 77-75 | 41 | 62.5% 5/8 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | 6 3/3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 13 | 13 | |
| 03-13 | Vilkaviškio Perlas Go | 76-79 | 26 | 100% 1/1 | 33.3% 1/3 | 0% 0/2 | 7 2/5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 7 | |
| 03-09 | Vilkaviškio Perlas Go | 80-83 | 30 | 50% 3/6 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 4 2/2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 5 | 2 | 7 | 0 | |
| 03-07 | Vilkaviškio Perlas Go | 81-69 | 27 | 50% 4/8 | 80% 4/5 | 80% 4/5 | 8 4/4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 6 | 24 | 29 | |
| 03-01 | Vilkaviškio Perlas Go | 80-76 | 21 | 50% 1/2 | 50% 3/6 | 100% 3/3 | 2 1/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 14 | 14 | |
| 02-22 | Vilkaviškio Perlas Go | 74-83 | 25 | 72.7% 8/11 | 40% 2/5 | - 0/0 | 6 2/4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 22 | 23 | |
| 02-20 | Vilkaviškio Perlas Go | 77-62 | 30 | 50% 3/6 | 0% 0/6 | - 0/0 | 3 2/1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 | |
| 02-18 | Vilkaviškio Perlas Go | 92-83 | 24 | 57.1% 4/7 | 33.3% 1/3 | 75% 3/4 | 4 2/2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 14 | 10 | |
| 02-13 | Vilkaviškio Perlas Go | 77-68 | 32 | 0% 0/5 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | 2 2/0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 7 | -1 | |
| 02-06 | Vilkaviškio Perlas Go | 94-98 | 30 | 50% 4/8 | 60% 3/5 | 100% 4/4 | 5 4/1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 21 | 24 | |
| 01-25 | Vilkaviškio Perlas Go | 89-87 | 25 | 57.1% 4/7 | 0% 0/3 | 100% 3/3 | 4 1/3 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 11 | 11 | |
| 01-18 | Vilkaviškio Perlas Go | 95-84 | 29 | 50% 7/14 | 28.6% 2/7 | 100% 4/4 | 8 4/4 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 5 | 24 | 19 | |
| 01-16 | Vilkaviškio Perlas Go | 89-82 | 31 | 75% 6/8 | 50% 2/4 | - 0/0 | 5 0/5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 18 | 22 | |
| 01-09 | Vilkaviškio Perlas Go | 88-71 | 33 | 44.4% 8/18 | 40% 2/5 | 0% 0/1 | 6 1/5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 22 | 16 | |
| 01-07 | Vilkaviškio Perlas Go | 86-77 | 25 | 57.1% 4/7 | 0% 0/4 | 0% 0/2 | 6 1/5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 7 | |
| 12-21 | Vilkaviškio Perlas Go | 63-74 | 22 | 40% 2/5 | 50% 1/2 | 75% 3/4 | 3 1/2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 10 | 9 | |
| 12-19 | Vilkaviškio Perlas Go | 95-86 | 25 | 70% 7/10 | 50% 2/4 | 50% 1/2 | 8 3/5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 21 | 24 | |
| 12-14 | Vilkaviškio Perlas Go | 84-60 | 19 | 50% 1/2 | 16.7% 1/6 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | 1 | |
| 12-12 | Vilkaviškio Perlas Go | 96-70 | 19 | 55.6% 5/9 | 0% 0/2 | - 0/0 | 4 1/3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 10 | 6 | |
| 12-07 | Vilkaviškio Perlas Go | 78-59 | 25 | 57.1% 4/7 | 16.7% 1/6 | 66.7% 2/3 | 3 1/2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 3 | 13 | 9 | |
| 12-05 | Vilkaviškio Perlas Go | 80-82 | 23 | 75% 3/4 | 50% 2/4 | - 0/0 | 4 1/3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 12 | 11 | |
| 11-30 | Vilkaviškio Perlas Go | 89-73 | 25 | 66.7% 4/6 | 0% 0/3 | - 0/0 | 6 2/4 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 8 | 9 | |
| 11-28 | Vilkaviškio Perlas Go | 69-62 | 25 | 42.9% 3/7 | 25% 1/4 | - 0/0 | 7 3/4 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 | 7 | |
| 11-23 | Vilkaviškio Perlas Go | 93-78 | 27 | 50% 5/10 | - 0/0 | 100% 2/2 | 8 3/5 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 12 | 15 | |
| 11-21 | Vilkaviškio Perlas Go | 73-64 | 23 | 20% 1/5 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | 1 0/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | 0 | |
| 11-16 | Vilkaviškio Perlas Go | 93-88 | 21 | 33.3% 2/6 | 0% 0/3 | 40% 2/5 | 8 6/2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 6 | 5 | |
| 11-14 | Vilkaviškio Perlas Go | 79-83 | 26 | 50% 2/4 | - 0/0 | 100% 2/2 | 9 3/6 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 6 | 14 | |
| 11-09 | Vilkaviškio Perlas Go | 72-66 | 26 | 66.7% 4/6 | 50% 1/2 | - 0/0 | 6 2/4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 11 | 15 | |
| 11-07 | Vilkaviškio Perlas Go | 84-74 | 27 | 83.3% 5/6 | 20% 1/5 | - 0/0 | 4 2/2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 13 | 17 | |
| 11-02 | Vilkaviškio Perlas Go | 104-73 | 20 | 50% 3/6 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 1/2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 3 | |
| 10-31 | Vilkaviškio Perlas Go | 69-77 | 31 | 57.1% 4/7 | 25% 1/4 | 100% 2/2 | 6 3/3 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 3 | 13 | 11 | |
| 10-26 | Vilkaviškio Perlas Go | 92-76 | 26 | 100% 7/7 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | 9 3/6 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 18 | 28 | |
| 10-24 | Vilkaviškio Perlas Go | 80-88 | 27 | 66.7% 4/6 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 7 2/5 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 9 | 12 | |
| 10-19 | Vilkaviškio Perlas Go | 86-87 | 23 | 80% 4/5 | 50% 1/2 | - 0/0 | 5 1/4 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 11 | 10 | |
| 10-17 | Vilkaviškio Perlas Go | 88-86 | 29 | 66.7% 4/6 | 37.5% 3/8 | - 0/0 | 5 1/4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 17 | 15 | |
| 10-12 | Vilkaviškio Perlas Go | 86-64 | 18 | 100% 5/5 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 5 2/3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 12 | 18 | |
| 10-10 | Vilkaviškio Perlas Go | 82-92 | 20 | 44.4% 4/9 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 3 2/1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 11 | 4 | |
| 10-05 | Vilkaviškio Perlas Go | 75-73 | 21 | 38.5% 5/13 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | 6 4/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 14 | 5 | |
| 10-03 | Vilkaviškio Perlas Go | 93-85 | 27 | 66.7% 6/9 | 66.7% 2/3 | 75% 3/4 | 5 3/2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 4 | 21 | 27 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 25:12 | 57.5% 123/214 | 28.6% 28/98 | 66% 31/47 | 5.3 2/3.4 | 2.1 | 0.7 | 1.5 | 0.2 | 0.4 | 2.7 | 2 | 12.4 | 12.1 | 29 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 27:14 | 51.3% 20/39 | 39.3% 11/28 | 84.6% 11/13 | 3.7 2.2/1.5 | 2.2 | 0.7 | 1.7 | 0.2 | 0.3 | 2.8 | 2.2 | 14 | 11.7 | 6 » |
| Atkrintamosios varžybos | 25:51 | 60.5% 52/86 | 40% 18/45 | 67.7% 21/31 | 4.4 1.6/2.7 | 1.5 | 0.9 | 1.6 | 0.3 | 0.7 | 3.2 | 2.9 | 12.8 | 12.1 | 14 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 37 | Vilkaviškio Perlas Go | 2023-10-28 | |
| Taškai | 33 | Marijampolės Sūduva | 2017-11-04 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 8 | Joniškio Delikatesas | 2019-02-16 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 14 | Joniškio Delikatesas | 2019-03-09 | |
| Atkovoti kamuoliai | 16 | Joniškio Delikatesas | 2019-03-09 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 9 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-10-21 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Marijampolės Sūduva | 2018-01-26 | |
| Blokuoti metimai | 3 | Marijampolės Sūduva | 2015-10-23 | |
| Minutės | 42 | Joniškio Delikatesas | 2019-04-02 | |
| Dvitaškių pataikė | 11 | Marijampolės Sūduva | 2017-11-04 | |
| Dvitaškių metė | 18 | Vilkaviškio Perlas Go | 2025-01-09 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Mažeikių M Basket | 2020-01-11 | |
| Tritaškių metė | 10 | Vilkaviškio Perlas Go | 2021-12-02 | |
| Baudų pataikė | 11 | Šakių Vytis-VDU | 2017-01-14 | |
| Baudų metė | 11 | Šakių Vytis-VDU | 2017-01-14 | |
| Pražangos | 5 | Marijampolės Sūduva | 2016-04-05 | |
| Išprovokuotas pražangos | 10 | Vilkaviškio Perlas Go | 2024-03-23 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Šakių Vytis-VDU | 2016-12-17 | |
| Gauti blokai | 4 | Vilkaviškio Perlas Go | 2025-04-03 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.