Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 10:06 | 47.1% 16/34 | 37.5% 9/24 | 45% 9/20 | 1.3 0.4/0.9 | 0.3 | 0.2 | 0.9 | 0 | 0.1 | 1.4 | 0.5 | 2.4 | 0.8 | 28 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 10:06 | 47.1% 16/34 | 37.5% 9/24 | 45% 9/20 | 1.3 0.4/0.9 | 0.3 | 0.2 | 0.9 | 0 | 0.1 | 1.4 | 0.5 | 2.4 | 0.8 | 28 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02-28 | Marijampolės Sūduva | 65-95 | 6 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | |
| 02-21 | Marijampolės Sūduva | 119-88 | 13 | 50% 2/4 | 100% 1/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 5 | |
| 02-20 | Marijampolės Sūduva | 86-78 | 4 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | |
| 02-13 | Marijampolės Sūduva | 51-64 | 1 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 02-07 | Marijampolės Sūduva | 71-69 | 10 | 100% 2/2 | 50% 1/2 | 100% 1/1 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | 5 | |
| 01-17 | Marijampolės Sūduva | 72-73 | 6 | - 0/0 | - 0/0 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | |
| 12-19 | Marijampolės Sūduva | 93-83 | 2 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 12-13 | Marijampolės Sūduva | 67-69 | 6 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 12-12 | Marijampolės Sūduva | 87-76 | 4 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |
| 12-06 | Marijampolės Sūduva | 97-82 | 11 | 0% 0/3 | - 0/0 | 0% 0/4 | 1 0/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | -6 | |
| 12-05 | Marijampolės Sūduva | 70-79 | 2 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | |
| 11-29 | Marijampolės Sūduva | 82-94 | 5 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -4 | |
| 11-28 | Marijampolės Sūduva | 73-80 | 6 | - 0/0 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | |
| 11-21 | Marijampolės Sūduva | 77-85 | 6 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | |
| 11-15 | Marijampolės Sūduva | 88-71 | 18 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | -3 | |
| 11-14 | Marijampolės Sūduva | 98-92 | 11 | - 0/0 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 2 | |
| 11-08 | Marijampolės Sūduva | 75-71 | 3 | - 0/0 | - 0/0 | 50% 1/2 | 1 1/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | |
| 11-07 | Marijampolės Sūduva | 77-59 | 12 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | -3 | |
| 10-31 | Marijampolės Sūduva | 88-62 | 16 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 10-30 | Marijampolės Sūduva | 78-74 | 15 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 6 3/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 7 | |
| 10-25 | Marijampolės Sūduva | 87-86 | 5 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | 1 1/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 1 | |
| 10-24 | Marijampolės Sūduva | 65-72 | 14 | 100% 2/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | |
| 10-18 | Marijampolės Sūduva | 90-78 | 4 | 0% 0/2 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| 10-17 | Marijampolės Sūduva | 79-87 | 11 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0% 0/2 | 3 1/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | -3 | |
| 10-11 | Marijampolės Sūduva | 82-67 | 29 | 100% 1/1 | 40% 2/5 | - 0/0 | 5 2/3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 6 | |
| 10-10 | Marijampolės Sūduva | 83-85 | 19 | 50% 1/2 | 50% 2/4 | - 0/0 | 1 1/0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | 5 | |
| 10-04 | Marijampolės Sūduva | 78-79 | 10 | 100% 2/2 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | 4 0/4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 4 | |
| 10-03 | Marijampolės Sūduva | 75-67 | 19 | 100% 3/3 | 100% 1/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | 7 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 10:53 | 44% 11/25 | 33.3% 7/21 | 41.2% 7/17 | 1.4 0.5/0.9 | 0.3 | 0.2 | 1 | 0 | 0.1 | 1.4 | 0.5 | 2.3 | 0.3 | 22 » |
| Antras etapas | 07:15 | 55.6% 5/9 | 66.7% 2/3 | 66.7% 2/3 | 0.8 0/0.8 | 0.3 | 0.2 | 0.3 | 0 | 0 | 1.2 | 0.8 | 3 | 2.7 | 6 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 7 | Marijampolės Sūduva | 2014-10-03 | |
| Taškai | 9 | Marijampolės Sūduva | 2014-10-03 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 3 | Marijampolės Sūduva | 2014-10-30 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 4 | Marijampolės Sūduva | 2014-10-04 | |
| Atkovoti kamuoliai | 6 | Marijampolės Sūduva | 2014-10-30 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 2 | Marijampolės Sūduva | 2014-10-11 | |
| Perimti kamuoliai | 2 | Šakių Vytis-VDU | 2013-11-23 | |
| Blokuoti metimai | 0 | Šakių Vytis-VDU | 2013-10-25 | |
| Minutės | 29 | Marijampolės Sūduva | 2014-10-11 | |
| Dvitaškių pataikė | 3 | Marijampolės Sūduva | 2014-10-03 | |
| Dvitaškių metė | 4 | Šakių Vytis-VDU | 2014-02-15 | |
| Tritaškių pataikė | 2 | Marijampolės Sūduva | 2014-10-10 | |
| Tritaškių metė | 5 | Marijampolės Sūduva | 2014-10-11 | |
| Baudų pataikė | 2 | Šakių Vytis-VDU | 2014-02-15 | |
| Baudų metė | 4 | Marijampolės Sūduva | 2014-12-06 | |
| Pražangos | 3 | Šakių Vytis-VDU | 2013-10-26 | |
| Išprovokuotas pražangos | 2 | Šakių Vytis-VDU | 2013-10-26 | |
| Prarasti kamuoliai | 3 | Šakių Vytis-VDU | 2013-10-18 | |
| Gauti blokai | 1 | Marijampolės Sūduva | 2014-11-07 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.