Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:25 | 47.4% 65/137 | 32% 83/259 | 69.3% 52/75 | 4.5 1.5/3 | 2.7 | 1.5 | 1.5 | 0.1 | 0.1 | 2.5 | 1.6 | 8 | 9.4 | 54 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05-09 | 30 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 6 1/5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 7 | |
| 05-07 | 29 | 50% 1/2 | 28.6% 2/7 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 10 | 11 | |
| 05-02 | 24 | - 0/0 | 25% 1/4 | - 0/0 | 9 4/5 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 | 3 | 4 | |
| 04-30 | 18 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 5 2/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | |
| 04-24 | 24 | - 0/0 | 0% 0/3 | - 0/0 | 3 1/2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -1 | |
| 04-17 | 18 | 25% 1/4 | 50% 2/4 | 100% 2/2 | 4 0/4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 10 | 7 | |
| 04-14 | 30 | 0% 0/1 | 20% 1/5 | 50% 2/4 | 7 3/4 | 4 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 4 | 5 | 11 | |
| 04-11 | 25 | 66.7% 2/3 | 50% 3/6 | - 0/0 | 5 3/2 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 13 | 23 | |
| 04-07 | MAŽ/JUR | 27 | 66.7% 4/6 | 33.3% 1/3 | 66.7% 4/6 | 6 2/4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 15 | 20 |
| 04-03 | MAŽ/JUR | 33 | 60% 3/5 | 25% 1/4 | - 0/0 | 5 2/3 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 | 2 | 2 | 9 | 9 |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:25 | 47.4% 65/137 | 32% 83/259 | 69.3% 52/75 | 4.5 1.5/3 | 2.7 | 1.5 | 1.5 | 0.1 | 0.1 | 2.5 | 1.6 | 8 | 9.4 | 54 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05-09 | Marijampolės Sūduva | 76-68 | 30 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 6 1/5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 7 | |
| 05-07 | Marijampolės Sūduva | 79-71 | 29 | 50% 1/2 | 28.6% 2/7 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 10 | 11 | |
| 05-02 | Marijampolės Sūduva | 67-65 | 24 | - 0/0 | 25% 1/4 | - 0/0 | 9 4/5 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 | 3 | 4 | |
| 04-30 | Marijampolės Sūduva | 69-75 | 18 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 5 2/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | |
| 04-24 | Marijampolės Sūduva | 68-73 | 24 | - 0/0 | 0% 0/3 | - 0/0 | 3 1/2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -1 | |
| 04-17 | Marijampolės Sūduva | 77-65 | 18 | 25% 1/4 | 50% 2/4 | 100% 2/2 | 4 0/4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 10 | 7 | |
| 04-14 | Marijampolės Sūduva | 72-76 | 30 | 0% 0/1 | 20% 1/5 | 50% 2/4 | 7 3/4 | 4 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 4 | 5 | 11 | |
| 04-11 | Marijampolės Sūduva | 104-77 | 25 | 66.7% 2/3 | 50% 3/6 | - 0/0 | 5 3/2 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 13 | 23 | |
| 04-07 | Marijampolės Sūduva | MAŽ/JUR | 64-106 | 27 | 66.7% 4/6 | 33.3% 1/3 | 66.7% 4/6 | 6 2/4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 15 | 20 |
| 04-03 | Marijampolės Sūduva | MAŽ/JUR | 94-82 | 33 | 60% 3/5 | 25% 1/4 | - 0/0 | 5 2/3 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 | 2 | 2 | 9 | 9 |
| 04-01 | Marijampolės Sūduva | MAŽ/JUR | 105-98 | 31 | 25% 1/4 | 0% 0/5 | 100% 2/2 | 6 2/4 | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 5 | 2 | 4 | 2 |
| 03-28 | Marijampolės Sūduva | MAŽ/JUR | 101-64 | 18 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | - 0/0 | 3 1/2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 11 |
| 03-21 | Marijampolės Sūduva | VLK/ŽAL-2 | 93-70 | 26 | 0% 0/1 | 33.3% 2/6 | 50% 1/2 | 2 2/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | 4 |
| 03-19 | Marijampolės Sūduva | 81-90 | 23 | 66.7% 2/3 | 50% 2/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | 9 | |
| 03-17 | Marijampolės Sūduva | 86-83 | 29 | 66.7% 2/3 | 33.3% 2/6 | 100% 2/2 | 7 2/5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 12 | 17 | |
| 03-14 | Marijampolės Sūduva | 68-84 | 31 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 4 1/3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 5 | |
| 03-12 | Marijampolės Sūduva | 99-70 | 27 | 50% 1/2 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 9 2/7 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | 26 | |
| 03-07 | Marijampolės Sūduva | 96-63 | 29 | 66.7% 4/6 | 40% 4/10 | - 0/0 | 9 5/4 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 20 | 21 | |
| 03-05 | Marijampolės Sūduva | 78-76 | 35 | 0% 0/1 | 25% 1/4 | - 0/0 | 4 3/1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | |
| 02-26 | Marijampolės Sūduva | 98-91 | 21 | 100% 1/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 5 1/4 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | |
| 02-21 | Marijampolės Sūduva | 83-81 | 23 | 25% 1/4 | 25% 1/4 | 66.7% 2/3 | 2 0/2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 | 4 | 1 | 7 | -1 | |
| 02-19 | Marijampolės Sūduva | 95-66 | 20 | 0% 0/1 | 42.9% 3/7 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 11 | 11 | |
| 02-07 | Marijampolės Sūduva | 98-60 | 20 | 66.7% 2/3 | 33.3% 1/3 | 60% 3/5 | 1 1/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 10 | 8 | |
| 02-05 | Marijampolės Sūduva | 80-94 | 28 | 100% 1/1 | 66.7% 4/6 | 80% 4/5 | 5 0/5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 18 | 23 | |
| 01-31 | Marijampolės Sūduva | 107-99 | 31 | 50% 2/4 | 66.7% 6/9 | 100% 2/2 | 5 1/4 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 24 | 27 | |
| 01-24 | Marijampolės Sūduva | 68-93 | 23 | - 0/0 | 28.6% 2/7 | 0% 0/4 | 5 2/3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 6 | 2 | |
| 01-22 | Marijampolės Sūduva | 69-93 | 22 | 33.3% 1/3 | 16.7% 1/6 | 0% 0/2 | 3 0/3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 5 | 0 | |
| 01-17 | Marijampolės Sūduva | 54-91 | 20 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 50% 2/4 | 3 1/2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 7 | 9 | |
| 01-15 | Marijampolės Sūduva | 94-90 | 36 | 50% 2/4 | 16.7% 1/6 | 100% 1/1 | 3 1/2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 2 | 8 | 2 | |
| 01-10 | Marijampolės Sūduva | 107-85 | 27 | 66.7% 2/3 | 28.6% 2/7 | - 0/0 | 3 2/1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 7 | |
| 01-08 | Marijampolės Sūduva | 98-71 | 32 | 100% 2/2 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 3 2/1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 16 | 19 | |
| 01-03 | Marijampolės Sūduva | 65-92 | 28 | 33.3% 1/3 | 25% 1/4 | 100% 3/3 | 3 1/2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | 11 | |
| 12-20 | Marijampolės Sūduva | 81-60 | 29 | 0% 0/2 | 40% 2/5 | - 0/0 | 4 2/2 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6 | 8 | |
| 12-18 | Marijampolės Sūduva | 65-93 | 20 | 100% 2/2 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 4 0/4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | 8 | |
| 12-13 | Marijampolės Sūduva | 92-69 | 25 | 33.3% 2/6 | 40% 2/5 | 100% 2/2 | 8 4/4 | 3 | 3 | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 12 | 13 | |
| 12-11 | Marijampolės Sūduva | 65-101 | 30 | - 0/0 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 2 0/2 | 8 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | 13 | |
| 12-06 | Marijampolės Sūduva | 94-71 | 26 | - 0/0 | 25% 1/4 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | 9 | |
| 12-04 | Marijampolės Sūduva | 79-85 | 25 | 100% 3/3 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 7 2/5 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 9 | 10 | |
| 11-29 | Marijampolės Sūduva | 73-84 | 37 | 0% 0/1 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 7 1/6 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 12 | 16 | |
| 11-27 | Marijampolės Sūduva | 89-76 | 30 | 0% 0/2 | 0% 0/2 | - 0/0 | 4 0/4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | |
| 11-25 | Marijampolės Sūduva | 86-84 | 32 | 0% 0/2 | 25% 1/4 | - 0/0 | 5 3/2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 4 | |
| 11-22 | Marijampolės Sūduva | 88-74 | 26 | 60% 3/5 | 0% 0/4 | - 0/0 | 6 2/4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | 6 | |
| 11-20 | Marijampolės Sūduva | 84-88 | 34 | 50% 1/2 | 20% 1/5 | 50% 1/2 | 8 2/6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 6 | 14 | |
| 11-15 | Marijampolės Sūduva | 100-74 | 20 | 100% 2/2 | 66.7% 4/6 | 66.7% 2/3 | 4 2/2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 5 | 18 | 19 | |
| 11-13 | Marijampolės Sūduva | 90-91 | 27 | 66.7% 2/3 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | 6 | |
| 11-06 | Marijampolės Sūduva | 83-76 | 21 | 33.3% 1/3 | 0% 0/2 | 50% 2/4 | 5 2/3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 4 | 7 | |
| 11-04 | Marijampolės Sūduva | 90-58 | 20 | - 0/0 | 0% 0/3 | 100% 3/3 | 4 0/4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 10 | |
| 10-30 | Marijampolės Sūduva | 91-95 | 31 | 33.3% 1/3 | 37.5% 3/8 | - 0/0 | 3 3/0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 11 | 7 | |
| 10-25 | Marijampolės Sūduva | 76-92 | 27 | 0% 0/3 | 0% 0/5 | - 0/0 | 6 0/6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | -2 | |
| 10-23 | Marijampolės Sūduva | 89-87 | 30 | 0% 0/3 | 16.7% 1/6 | 50% 1/2 | 4 2/2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 2 | 4 | 0 | |
| 10-18 | Marijampolės Sūduva | 68-76 | 34 | 75% 3/4 | 25% 1/4 | - 0/0 | 3 0/3 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | 14 | |
| 10-16 | Marijampolės Sūduva | 89-78 | 31 | 42.9% 3/7 | 28.6% 2/7 | - 0/0 | 4 3/1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 12 | 10 | |
| 10-11 | Marijampolės Sūduva | 75-69 | 30 | 25% 1/4 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 4 2/2 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | 10 | |
| 10-09 | Marijampolės Sūduva | 81-80 | 30 | - 0/0 | 20% 2/10 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | 6 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 28:00 | 46.3% 38/82 | 32.5% 54/166 | 64.6% 31/48 | 4.2 1.3/2.9 | 2.7 | 1.6 | 1.2 | 0.1 | 0.2 | 2.6 | 1.6 | 8.4 | 9.3 | 32 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 27:18 | 47.1% 8/17 | 36.4% 12/33 | 80% 4/5 | 5 1.9/3.1 | 3.3 | 1.4 | 2.1 | 0 | 0.1 | 2.1 | 1.1 | 8 | 10 | 7 » |
| NKL | 26:27 | 57.1% 4/7 | 37.5% 6/16 | 75% 3/4 | 3.7 1.3/2.3 | 2.3 | 0.7 | 1 | 0 | 0 | 2.3 | 1.7 | 9.7 | 10 | 3 » |
| Atkrintamosios varžybos | 26:08 | 48.4% 15/31 | 25% 11/44 | 77.8% 14/18 | 5.1 1.8/3.3 | 2.6 | 1.6 | 2 | 0.2 | 0.1 | 2.3 | 2.1 | 6.4 | 9.1 | 12 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 37 | Marijampolės Sūduva | 2017-11-10 | |
| Taškai | 26 | Marijampolės Sūduva | 2021-02-20 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 7 | Marijampolės Sūduva | 2018-12-07 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 10 | Marijampolės Sūduva | 2021-10-23 | |
| Atkovoti kamuoliai | 13 | 2017-03-11 | ||
| Rezultatyvūs perdavimai | 8 | Marijampolės Sūduva | 2017-10-28 | |
| Perimti kamuoliai | 7 | Marijampolės Sūduva | 2021-10-07 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Joniškio Delikatesas | 2014-10-30 | |
| Minutės | 42 | Marijampolės Sūduva | 2017-10-13 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Marijampolės Sūduva | 2017-11-11 | |
| Dvitaškių metė | 12 | Marijampolės Sūduva | 2017-11-11 | |
| Tritaškių pataikė | 7 | Marijampolės Sūduva | 2021-01-28 | |
| Tritaškių metė | 10 | Marijampolės Sūduva | DEL-ŽAL | 2019-03-26 |
| Baudų pataikė | 8 | 2017-01-07 | ||
| Baudų metė | 10 | Marijampolės Sūduva | 2017-11-17 | |
| Pražangos | 5 | 2017-03-02 | ||
| Išprovokuotas pražangos | 9 | 2017-03-11 | ||
| Prarasti kamuoliai | 8 | Marijampolės Sūduva | 2018-10-26 | |
| Gauti blokai | 2 | Marijampolės Sūduva | 2021-11-11 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.