Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:32 | 53.7% 151/281 | 0% 0/1 | 64.2% 111/173 | 5.9 2.2/3.7 | 0.7 | 0.6 | 2 | 0.7 | 0 | 2.3 | 3.7 | 9.2 | 12.2 | 45 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:32 | 53.7% 151/281 | 0% 0/1 | 64.2% 111/173 | 5.9 2.2/3.7 | 0.7 | 0.6 | 2 | 0.7 | 0 | 2.3 | 3.7 | 9.2 | 12.2 | 45 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-24 | Kauno Žalgiris-2 | 85-80 | 25 | 50% 3/6 | - 0/0 | 100% 2/2 | 7 2/5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | 15 | |
| 04-23 | Kauno Žalgiris-2 | 67-95 | 25 | 66.7% 4/6 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 7 4/3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4 | 10 | 13 | |
| 04-09 | Kauno Žalgiris-2 | 93-83 | 28 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 50% 2/4 | 2 1/1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 6 | 10 | 12 | |
| 04-07 | Kauno Žalgiris-2 | 86-55 | 22 | 62.5% 5/8 | 0% 0/1 | 33.3% 2/6 | 5 3/2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 12 | 16 | |
| 04-05 | Kauno Žalgiris-2 | 71-68 | 25 | 83.3% 5/6 | - 0/0 | 50% 1/2 | 8 4/4 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 11 | 20 | |
| 04-02 | Kauno Žalgiris-2 | 66-72 | 21 | 36.4% 4/11 | - 0/0 | 75% 3/4 | 9 3/6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 11 | 10 | |
| 03-26 | Kauno Žalgiris-2 | 78-62 | 28 | 40% 2/5 | - 0/0 | 75% 6/8 | 15 6/9 | 1 | 0 | 7 | 2 | 0 | 0 | 6 | 10 | 22 | |
| 03-24 | Kauno Žalgiris-2 | 83-100 | 22 | 71.4% 5/7 | - 0/0 | 0% 0/2 | 12 4/8 | 2 | 2 | 3 | 4 | 0 | 4 | 2 | 10 | 21 | |
| 03-22 | Kauno Žalgiris-2 | 94-71 | 20 | 50% 4/8 | - 0/0 | 100% 5/5 | 9 3/6 | 1 | 2 | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 13 | 19 | |
| 03-19 | Kauno Žalgiris-2 | 65-83 | 25 | 30% 3/10 | - 0/0 | 70% 7/10 | 9 1/8 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 4 | 8 | 13 | 15 | |
| 03-18 | Kauno Žalgiris-2 | 80-47 | 24 | 40% 4/10 | - 0/0 | 100% 4/4 | 10 2/8 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 12 | 24 | |
| 03-12 | Kauno Žalgiris-2 | 72-62 | 17 | 40% 2/5 | - 0/0 | 100% 4/4 | 6 2/4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 8 | 10 | |
| 03-05 | Kauno Žalgiris-2 | 73-66 | 19 | 33.3% 3/9 | - 0/0 | 33.3% 2/6 | 5 2/3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 7 | 8 | 6 | |
| 03-04 | Kauno Žalgiris-2 | 86-91 | 11 | 40% 2/5 | - 0/0 | 50% 4/8 | 1 1/0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 8 | 3 | |
| 02-20 | Kauno Žalgiris-2 | 82-79 | 15 | 60% 3/5 | - 0/0 | 57.1% 4/7 | 3 1/2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 | 10 | 14 | |
| 02-19 | Kauno Žalgiris-2 | 75-82 | 19 | 100% 4/4 | - 0/0 | 50% 3/6 | 3 0/3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 6 | 11 | 11 | |
| 02-13 | Kauno Žalgiris-2 | 73-67 | 16 | 25% 1/4 | - 0/0 | - 0/0 | 7 3/4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 2 | 2 | 4 | |
| 02-12 | Kauno Žalgiris-2 | 73-82 | 19 | 71.4% 5/7 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | 3 | 10 | 7 | |
| 01-30 | Kauno Žalgiris-2 | 90-95 | 34 | 70% 7/10 | - 0/0 | 62.5% 5/8 | 5 1/4 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 6 | 19 | 25 | |
| 01-23 | Kauno Žalgiris-2 | 82-70 | 22 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 62.5% 5/8 | 4 0/4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 4 | 4 | 7 | 6 | |
| 01-22 | Kauno Žalgiris-2 | 93-87 | 18 | 77.8% 7/9 | - 0/0 | 83.3% 5/6 | 8 4/4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 | 6 | 19 | 29 | |
| 01-09 | Kauno Žalgiris-2 | 99-89 | 20 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 71.4% 5/7 | 1 0/1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 5 | 9 | 9 | |
| 01-08 | Kauno Žalgiris-2 | 98-90 | 22 | 66.7% 6/9 | - 0/0 | 75% 3/4 | 7 4/3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 5 | 15 | 18 | |
| 01-05 | Kauno Žalgiris-2 | 59-64 | 8 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 0% 0/2 | 7 1/6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | |
| 12-22 | Kauno Žalgiris-2 | 82-87 | 10 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0% 0/2 | 4 2/2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | |
| 12-19 | Kauno Žalgiris-2 | 73-67 | 16 | 20% 1/5 | - 0/0 | 66.7% 4/6 | 5 3/2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 6 | 6 | 8 | |
| 12-18 | Kauno Žalgiris-2 | 81-70 | 28 | 40% 4/10 | - 0/0 | 62.5% 5/8 | 5 4/1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 13 | 15 | |
| 12-12 | Kauno Žalgiris-2 | 74-61 | 15 | 70% 7/10 | - 0/0 | - 0/0 | 9 5/4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 14 | 23 | |
| 12-11 | Kauno Žalgiris-2 | 80-54 | 19 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4 | 8 | 9 | |
| 12-05 | Kauno Žalgiris-2 | 117-59 | 16 | 70% 7/10 | - 0/0 | 100% 1/1 | 8 2/6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 20 | |
| 12-04 | Kauno Žalgiris-2 | 80-85 | 21 | 62.5% 5/8 | - 0/0 | 85.7% 6/7 | 6 3/3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 6 | 16 | 21 | |
| 11-28 | Kauno Žalgiris-2 | 73-69 | 0 | 100% 1/1 | - 0/0 | 0% 0/4 | 4 1/3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | |
| 11-27 | Kauno Žalgiris-2 | 69-74 | 23 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | - 0/0 | 6 1/5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | |
| 11-21 | Kauno Žalgiris-2 | 58-52 | 23 | 60% 3/5 | - 0/0 | - 0/0 | 8 5/3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6 | 8 | |
| 11-20 | Kauno Žalgiris-2 | 81-83 | 28 | 62.5% 5/8 | - 0/0 | 100% 4/4 | 4 2/2 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | 3 | 2 | 14 | 15 | |
| 11-14 | Kauno Žalgiris-2 | 49-70 | 15 | 66.7% 6/9 | - 0/0 | 100% 2/2 | 6 1/5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 14 | 18 | |
| 11-13 | Kauno Žalgiris-2 | 92-65 | 16 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 50% 1/2 | 4 2/2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 9 | 9 | |
| 11-07 | Kauno Žalgiris-2 | 92-80 | 13 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 9 | |
| 11-06 | Kauno Žalgiris-2 | 80-58 | 21 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 8 2/6 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 6 | 9 | |
| 10-24 | Kauno Žalgiris-2 | 60-77 | 19 | 100% 2/2 | - 0/0 | 37.5% 3/8 | 4 0/4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 7 | 8 | |
| 10-23 | Kauno Žalgiris-2 | 73-65 | 14 | 50% 4/8 | - 0/0 | - 0/0 | 7 3/4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | 9 | |
| 10-17 | Kauno Žalgiris-2 | 65-73 | 5 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | |
| 10-16 | Kauno Žalgiris-2 | 54-56 | 10 | 25% 1/4 | - 0/0 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | |
| 10-03 | Kauno Žalgiris-2 | 76-62 | 30 | 80% 4/5 | - 0/0 | 83.3% 5/6 | 12 6/6 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 4 | 7 | 13 | 24 | |
| 10-02 | Kauno Žalgiris-2 | 86-85 | 11 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 17:11 | 53.7% 73/136 | - 0/0 | 64.3% 45/70 | 5.5 2.2/3.3 | 0.7 | 0.5 | 1.8 | 0.3 | 0 | 2.1 | 3 | 8 | 10.4 | 24 » |
| Antrasis etapas | 20:30 | 51.9% 42/81 | - 0/0 | 64.2% 43/67 | 5.2 1.4/3.8 | 0.6 | 0.4 | 1.8 | 1 | 0 | 2.8 | 4.9 | 10.6 | 12.8 | 12 » |
| Atkrintamosios varžybos | 24:31 | 56.3% 36/64 | 0% 0/1 | 63.9% 23/36 | 8.2 3.3/4.9 | 1 | 1 | 2.9 | 1.3 | 0 | 2.2 | 4.1 | 10.6 | 16.4 | 9 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 37 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-10-24 | |
| Taškai | 22 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-10-10 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-10-24 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-10-25 | |
| Atkovoti kamuoliai | 15 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-03-26 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-12-05 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-12-05 | |
| Blokuoti metimai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-03-24 | |
| Minutės | 34 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-01-30 | |
| Dvitaškių pataikė | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-10-24 | |
| Dvitaškių metė | 16 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-10-25 | |
| Tritaškių pataikė | 1 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-01-11 | |
| Tritaškių metė | 1 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-01-11 | |
| Baudų pataikė | 10 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-10-10 | |
| Baudų metė | 15 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-10-10 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-11-15 | |
| Išprovokuotas pražangos | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-10-10 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-03-26 | |
| Gauti blokai | 2 | Kauno Žalgiris-2 | 2014-10-30 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.