Skip to main content

URBO-NKL

Martynas
Sajus

STATISTIKA / 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:3558.1%
126/217
-
0/0
71.7%
71/99
7.2
3.5/3.7
1.10.82.61.50.434.512.917.225 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-14 Didysis finalas2955.6%
5/9
-
0/0
100%
4/4
12
7/5
01241421422
04-13 I pusfinalis3760%
9/15
-
0/0
33.3%
2/6
8
4/4
10030142025
04-03 Ketvirtfinalis2455.6%
5/9
-
0/0
100%
2/2
9
6/3
00421311212
03-31 2850%
3/6
-
0/0
60%
3/5
6
3/3
1042035911
03-27 3060%
3/5
-
0/0
-
0/0
4
2/2
225102167
03-24 36100%
5/5
-
0/0
100%
4/4
12
1/11
10320331426
03-17 2650%
4/8
-
0/0
100%
7/7
9
3/6
21132461525
03-15 1855.6%
5/9
-
0/0
50%
3/6
7
5/2
20100551314
03-13 2480%
8/10
-
0/0
75%
3/4
4
2/2
01210061926
03-02 2063.6%
7/11
-
0/0
100%
2/2
5
2/3
10301451615
APIE

Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionato sidabro medalio laimėtojas 2016 metais
Universiados aukso medalio laimėtojas 2017 metais

LKL čempionas 2016, 2018 metais
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) čempionas 2018 metais
LKL trečios vietos laimėtojas 2020 metais

2012-2013: Sabonio KC-Katos grupė (MKL)
2013-2014: Sabonio KC-Katos grupė (MKL)
2014-2015: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2015-2016: Kauno Žalgiris-2 (NKL), gruodį perėjo į Kauno Žalgirį (LKL)
2016-2017: Gdansko Starogardo Polpharma (Lenkija)
2017-2018: Kauno Žalgiris (LKL) ir Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2018-2019: Ščecino King Wilki Morskie (Lenkija)
2019-2020: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2020-2021: Manresos BAXI (Ispanija)
2021-2022: Bairoito Medi (Vokietija)
2022-2023: Stambulo Buyukčekmece (Turkija)
2023-2024: Lugo Breogan (Ispanija)
2024-2025: Stambulo Buyukčekmece (Turkija)
2025-2026: Izmiro Aliaga Petkim (Turkija)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:3558.1%
126/217
-
0/0
71.7%
71/99
7.2
3.5/3.7
1.10.82.61.50.434.512.917.2 25 »
STATISTIKA 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL18:1861.7%
87/141
-
0/0
68.9%
51/74
4.4
2/2.4
1.30.52.51.203.339.410.8 24 »
STATISTIKA 2014/2015
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL14:5756.7%
76/134
-
0/0
62.5%
60/96
3.9
1.8/2.1
0.50.41.60.60.22.52.15.46.2 39 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 17/18
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-14 Kauno Žalgiris-2 Didysis finalas68-572955.6%
5/9
-
0/0
100%
4/4
12
7/5
01241421422
04-13 Kauno Žalgiris-2 I pusfinalis77-823760%
9/15
-
0/0
33.3%
2/6
8
4/4
10030142025
04-03 Kauno Žalgiris-2 Ketvirtfinalis75-772455.6%
5/9
-
0/0
100%
2/2
9
6/3
00421311212
03-31 Kauno Žalgiris-2 89-772850%
3/6
-
0/0
60%
3/5
6
3/3
1042035911
03-27 Kauno Žalgiris-2 94-1003060%
3/5
-
0/0
-
0/0
4
2/2
225102167
03-24 Kauno Žalgiris-2 75-8536100%
5/5
-
0/0
100%
4/4
12
1/11
10320331426
03-17 Kauno Žalgiris-2 86-742650%
4/8
-
0/0
100%
7/7
9
3/6
21132461525
03-15 Kauno Žalgiris-2 79-941855.6%
5/9
-
0/0
50%
3/6
7
5/2
20100551314
03-13 Kauno Žalgiris-2 102-602480%
8/10
-
0/0
75%
3/4
4
2/2
01210061926
03-02 Kauno Žalgiris-2 82-992063.6%
7/11
-
0/0
100%
2/2
5
2/3
10301451615
02-03 Kauno Žalgiris-2 85-932961.5%
8/13
-
0/0
100%
2/2
12
6/6
40151321831
02-02 Kauno Žalgiris-2 79-842738.5%
5/13
-
0/0
66.7%
4/6
12
9/3
01420451416
01-13 Kauno Žalgiris-2 73-581950%
2/4
-
0/0
50%
1/2
1
0/1
104105450
01-06 Kauno Žalgiris-2 66-742663.6%
7/11
-
0/0
-
0/0
10
4/6
01400271422
01-04 Kauno Žalgiris-2 84-601750%
4/8
-
0/0
75%
3/4
5
4/1
12300441111
12-30 Kauno Žalgiris-2 87-823262.5%
5/8
-
0/0
42.9%
3/7
10
4/6
40310281324
12-29 Kauno Žalgiris-2 83-782545.5%
5/11
-
0/0
50%
1/2
12
6/6
00001531113
12-09 Kauno Žalgiris-2 74-642966.7%
6/9
-
0/0
75%
3/4
7
2/5
24220561525
12-08 Kauno Žalgiris-2 91-732150%
5/10
-
0/0
66.7%
2/3
6
3/3
00111251214
11-25 Kauno Žalgiris-2 70-792550%
2/4
-
0/0
50%
2/4
5
0/5
0023028614
11-24 Kauno Žalgiris-2 75-532150%
4/8
-
0/0
-
0/0
3
2/1
004111486
11-18 Kauno Žalgiris-2 87-621666.7%
6/9
-
0/0
83.3%
5/6
4
2/2
02201451717
11-17 Kauno Žalgiris-2 77-712850%
6/12
-
0/0
62.5%
5/8
10
4/6
20411271721
11-11 Kauno Žalgiris-2 64-842150%
2/4
-
0/0
88.9%
8/9
4
4/0
11220251218
11-10 Kauno Žalgiris-2 96-741983.3%
5/6
-
0/0
100%
2/2
2
2/0
23410221215
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas24:0056%
79/141
-
0/0
70.5%
43/61
6.8
3.4/3.4
1.10.92.71.30.43.1512.616.416 »
Atkrintamosios varžybos28:2461.8%
47/76
-
0/0
73.7%
28/38
7.9
3.7/4.2
10.62.420.42.83.713.618.79 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas31 Kauno Žalgiris-2 2018-02-03
Taškai20 Kauno Žalgiris-2 2015-11-13
Atkovoti kamuoliai puolime11 Kauno Žalgiris-2 2015-01-23
Atkovoti kamuoliai gynyboje11 Kauno Žalgiris-2 2018-03-24
Atkovoti kamuoliai15 Kauno Žalgiris-2 2015-01-23
Rezultatyvūs perdavimai5 Kauno Žalgiris-2 2015-01-09
Perimti kamuoliai4 Kauno Žalgiris-2 2017-12-09
Blokuoti metimai5 Kauno Žalgiris-2 2018-02-03
Minutės37 Kauno Žalgiris-2 I pusfinalis2018-04-13
Dvitaškių pataikė9 Kauno Žalgiris-2 2015-01-31
Dvitaškių metė15 Kauno Žalgiris-2 I pusfinalis2018-04-13
Tritaškių pataikė0 Kauno Žalgiris-2 2014-10-03
Tritaškių metė0 Kauno Žalgiris-2 2014-10-03
Baudų pataikė8 Kauno Žalgiris-2 2017-11-11
Baudų metė9 Kauno Žalgiris-2 2015-01-23
Pražangos5 Kauno Žalgiris-2 2014-10-10
Išprovokuotas pražangos8 Kauno Žalgiris-2 2017-11-25
Prarasti kamuoliai6 Kauno Žalgiris-2 2014-11-29
Gauti blokai2 Kauno Žalgiris-2 2018-03-17
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2017/2018 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.