Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:17 | 38.9% 14/36 | 40% 4/10 | 90.5% 19/21 | 4.8 0.8/4 | 1.7 | 1 | 2.8 | 0.2 | 0.3 | 2.5 | 3 | 9.8 | 9.8 | 6 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:17 | 38.9% 14/36 | 40% 4/10 | 90.5% 19/21 | 4.8 0.8/4 | 1.7 | 1 | 2.8 | 0.2 | 0.3 | 2.5 | 3 | 9.8 | 9.8 | 6 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01-18 | Jonavos Jonava Hipocredit | 74-83 | 14 | 50% 2/4 | - 0/0 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 2 | |
| 01-16 | Jonavos Jonava Hipocredit | 93-91 | 20 | 25% 1/4 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 7 | 9 | |
| 01-11 | Jonavos Jonava Hipocredit | 66-101 | 24 | 28.6% 2/7 | 0% 0/3 | 100% 4/4 | 5 1/4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 8 | 6 | |
| 01-09 | Jonavos Jonava Hipocredit | 85-90 | 26 | 42.9% 3/7 | 100% 2/2 | 100% 2/2 | 6 1/5 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 | 2 | 14 | 15 | |
| 01-05 | Jonavos Jonava Hipocredit | 73-96 | 25 | 36.4% 4/11 | 0% 0/2 | 83.3% 5/6 | 7 3/4 | 2 | 3 | 5 | 0 | 2 | 1 | 4 | 13 | 11 | |
| 01-04 | Jonavos Jonava Hipocredit | 88-80 | 22 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | 100% 5/5 | 6 0/6 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 4 | 12 | 16 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 22:17 | 38.9% 14/36 | 40% 4/10 | 90.5% 19/21 | 4.8 0.8/4 | 1.7 | 1 | 2.8 | 0.2 | 0.3 | 2.5 | 3 | 9.8 | 9.8 | 6 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 32 | Mažeikių M Basket | 2018-12-07 | |
| Taškai | 24 | Mažeikių M Basket | 2018-11-17 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Mažeikių M Basket | 2018-11-30 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 10 | Mažeikių M Basket | 2019-01-12 | |
| Atkovoti kamuoliai | 13 | Mažeikių M Basket | 2019-01-12 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 8 | Mažeikių M Basket | 2018-11-09 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Mažeikių M Basket | 2018-11-17 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Mažeikių M Basket | 2018-11-02 | |
| Minutės | 37 | Mažeikių M Basket | 2019-01-12 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Mažeikių M Basket | 2019-01-12 | |
| Dvitaškių metė | 13 | Mažeikių M Basket | 2019-01-12 | |
| Tritaškių pataikė | 3 | Mažeikių M Basket | 2018-11-17 | |
| Tritaškių metė | 5 | Mažeikių M Basket | 2018-11-02 | |
| Baudų pataikė | 10 | Mažeikių M Basket | 2018-11-24 | |
| Baudų metė | 17 | Mažeikių M Basket | 2018-11-24 | |
| Pražangos | 6 | Mažeikių M Basket | 2018-12-15 | |
| Išprovokuotas pražangos | 9 | Mažeikių M Basket | 2018-11-24 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Mažeikių M Basket | 2018-11-16 | |
| Gauti blokai | 2 | Kauno Žalgiris-2 | 2013-11-09 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.