Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 12:41 | 33.3% 5/15 | 32.3% 30/93 | 50% 1/2 | 1.3 0.4/1 | 1.2 | 0.6 | 0.3 | 0 | 0 | 1.1 | 0.3 | 2.5 | 2.6 | 40 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 12:41 | 33.3% 5/15 | 32.3% 30/93 | 50% 1/2 | 1.3 0.4/1 | 1.2 | 0.6 | 0.3 | 0 | 0 | 1.1 | 0.3 | 2.5 | 2.6 | 40 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-14 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 98-89 | 15 | 0% 0/1 | 40% 2/5 | - 0/0 | 5 0/5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 11 | |
| 03-12 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 88-92 | 7 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| 03-07 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 94-98 | 22 | - 0/0 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 8 | |
| 03-05 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 83-87 | 17 | - 0/0 | 40% 2/5 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 1 | |
| 02-26 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 65-80 | 23 | 0% 0/1 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 2 2/0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 2 | |
| 02-22 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 85-80 | 14 | - 0/0 | 0% 0/4 | - 0/0 | 0 0/0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | |
| 02-19 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 83-80 | 9 | - 0/0 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | |
| 02-14 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 83-64 | 11 | - 0/0 | 0% 0/2 | - 0/0 | 2 1/1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | |
| 02-07 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 87-89 | 10 | - 0/0 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| 02-05 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 84-95 | 8 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |
| 01-31 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 83-72 | 5 | - 0/0 | 100% 1/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | |
| 01-29 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 96-59 | 21 | 0% 0/1 | 0% 0/3 | - 0/0 | 2 1/1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -1 | |
| 01-24 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 85-90 | 7 | - 0/0 | 100% 1/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | |
| 01-22 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 99-66 | 25 | - 0/0 | 0% 0/3 | - 0/0 | 3 2/1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | |
| 01-18 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 81-84 | 25 | - 0/0 | 40% 2/5 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | 5 | |
| 01-15 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 64-81 | 10 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -4 | |
| 01-10 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 104-81 | 11 | - 0/0 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 5 | |
| 01-08 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 98-71 | 17 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 1/0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -1 | |
| 01-03 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 94-82 | 14 | - 0/0 | 100% 3/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | 9 | |
| 12-20 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 89-98 | 29 | - 0/0 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 4 0/4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 5 | |
| 12-18 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 93-79 | 24 | - 0/0 | 20% 1/5 | - 0/0 | 1 0/1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 7 | |
| 12-13 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 88-104 | 14 | 100% 1/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 6 | |
| 12-11 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 85-63 | 26 | 0% 0/2 | 20% 1/5 | - 0/0 | 3 1/2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | |
| 12-04 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 88-90 | 15 | 50% 1/2 | 50% 2/4 | - 0/0 | 4 1/3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 8 | |
| 11-29 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 81-84 | 6 | - 0/0 | 100% 2/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 7 | |
| 11-27 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 80-89 | 9 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 6 | |
| 11-22 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 94-89 | 5 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11-20 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 105-91 | 5 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 11-15 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 96-81 | 4 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
| 11-08 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 74-94 | 21 | - 0/0 | 50% 2/4 | - 0/0 | 1 1/0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 7 | |
| 11-06 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 95-91 | 6 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| 10-30 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 88-90 | 3 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10-25 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 94-82 | 5 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |
| 10-23 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 89-87 | 4 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -5 | |
| 10-18 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 100-107 | 20 | 100% 1/1 | 60% 3/5 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | 6 | |
| 10-16 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 87-89 | 3 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| 10-11 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 62-92 | 5 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | |
| 10-09 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 106-98 | 5 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | |
| 10-04 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 87-81 | 1 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 10-02 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 91-81 | 10 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 12:05 | 41.7% 5/12 | 35.9% 23/64 | - 0/0 | 1.3 0.4/0.9 | 1 | 0.5 | 0.3 | 0 | 0 | 1.1 | 0.2 | 2.5 | 2.5 | 32 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 15:04 | 0% 0/3 | 24.1% 7/29 | 50% 1/2 | 1.6 0.4/1.3 | 1.8 | 1 | 0.4 | 0 | 0 | 1.1 | 0.6 | 2.8 | 3 | 8 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 14 | Radviliškio Radviliškis–Juodeliai | 2014-03-04 | |
| Taškai | 12 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2024-10-24 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 2 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2024-10-19 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 5 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2026-03-14 | |
| Atkovoti kamuoliai | 5 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2024-10-19 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 8 | Radviliškio Radviliškis–Juodeliai | 2014-02-15 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Radviliškio Radviliškis–Juodeliai | 2014-02-07 | |
| Blokuoti metimai | 0 | Radviliškio Radviliškis–Juodeliai | 2013-10-12 | |
| Minutės | 36 | Radviliškio Radviliškis–Juodeliai | 2014-02-15 | |
| Dvitaškių pataikė | 1 | Radviliškio Radviliškis–Juodeliai | 2013-10-05 | |
| Dvitaškių metė | 3 | Radviliškio Radviliškis–Juodeliai | 2013-12-21 | |
| Tritaškių pataikė | 4 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2024-10-24 | |
| Tritaškių metė | 10 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2024-10-24 | |
| Baudų pataikė | 2 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2024-12-19 | |
| Baudų metė | 4 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2024-12-19 | |
| Pražangos | 5 | Radviliškio Radviliškis–Juodeliai | 2014-02-14 | |
| Išprovokuotas pražangos | 3 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2024-12-19 | |
| Prarasti kamuoliai | 4 | Radviliškio Radviliškis–Juodeliai | 2013-10-05 | |
| Gauti blokai | 1 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2024-12-12 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.