Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 13:18 | 51.6% 66/128 | - 0/0 | 59.3% 35/59 | 3.3 1.4/1.9 | 0.4 | 0.3 | 1.5 | 0.1 | 0.1 | 2.9 | 2.4 | 6.2 | 4.9 | 27 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 13:18 | 51.6% 66/128 | - 0/0 | 59.3% 35/59 | 3.3 1.4/1.9 | 0.4 | 0.3 | 1.5 | 0.1 | 0.1 | 2.9 | 2.4 | 6.2 | 4.9 | 27 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01-18 | Minsko Tsmoki-2 | 88-87 | 14 | 25% 2/8 | - 0/0 | 50% 1/2 | 4 0/4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 1 | |
| 01-17 | Minsko Tsmoki-2 | 70-65 | 18 | 28.6% 2/7 | - 0/0 | 100% 2/2 | 5 2/3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6 | 2 | |
| 01-11 | Minsko Tsmoki-2 | 80-79 | 16 | 100% 4/4 | - 0/0 | 0% 0/2 | 2 0/2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 8 | 12 | |
| 01-10 | Minsko Tsmoki-2 | 80-72 | 11 | 50% 1/2 | - 0/0 | 66.7% 4/6 | 2 0/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 6 | 8 | |
| 01-04 | Minsko Tsmoki-2 | 79-72 | 4 | 100% 1/1 | - 0/0 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 4 | |
| 01-03 | Minsko Tsmoki-2 | 99-91 | 20 | 40% 2/5 | - 0/0 | 75% 3/4 | 8 3/5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | 5 | 4 | 7 | 6 | |
| 12-20 | Minsko Tsmoki-2 | 93-56 | 7 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 3 | |
| 12-19 | Minsko Tsmoki-2 | 75-80 | 6 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0% 0/2 | 1 1/0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | -6 | |
| 12-07 | Minsko Tsmoki-2 | 94-82 | 19 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 100% 2/2 | 3 3/0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 10 | 7 | |
| 12-06 | Minsko Tsmoki-2 | 99-83 | 21 | 37.5% 3/8 | - 0/0 | 83.3% 5/6 | 6 5/1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4 | 5 | 11 | 13 | |
| 11-30 | Minsko Tsmoki-2 | 79-75 | 11 | 40% 2/5 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 4 | -1 | |
| 11-29 | Minsko Tsmoki-2 | 84-60 | 18 | 88.9% 8/9 | - 0/0 | 50% 1/2 | 5 0/5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 17 | 17 | |
| 11-24 | Minsko Tsmoki-2 | 63-88 | 14 | 71.4% 5/7 | - 0/0 | 33.3% 1/3 | 4 1/3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 2 | 11 | 10 | |
| 11-23 | Minsko Tsmoki-2 | 54-74 | 10 | 40% 2/5 | - 0/0 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 3 | 5 | 4 | |
| 11-16 | Minsko Tsmoki-2 | 118-111 | 7 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | |
| 11-15 | Minsko Tsmoki-2 | 84-76 | 2 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | -4 | |
| 11-09 | Minsko Tsmoki-2 | 79-78 | 16 | 0% 0/2 | - 0/0 | - 0/0 | 4 1/3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | |
| 11-08 | Minsko Tsmoki-2 | 85-87 | 5 | 0% 0/2 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | -6 | |
| 11-03 | Minsko Tsmoki-2 | 85-84 | 16 | 71.4% 5/7 | - 0/0 | 71.4% 5/7 | 5 3/2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 5 | 15 | 18 | |
| 11-02 | Minsko Tsmoki-2 | 81-61 | 13 | 50% 1/2 | - 0/0 | 50% 2/4 | 3 2/1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | 3 | 4 | -1 | |
| 10-25 | Minsko Tsmoki-2 | 100-81 | 22 | 42.9% 6/14 | - 0/0 | 0% 0/1 | 7 5/2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 12 | 11 | |
| 10-24 | Minsko Tsmoki-2 | 81-68 | 14 | 20% 1/5 | - 0/0 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 4 | -1 | |
| 10-20 | Minsko Tsmoki-2 | 64-61 | 19 | 50% 2/4 | - 0/0 | 50% 2/4 | 7 4/3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 5 | 6 | 6 | 6 | |
| 10-19 | Minsko Tsmoki-2 | 66-63 | 25 | 80% 8/10 | - 0/0 | 75% 3/4 | 9 2/7 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 4 | 6 | 19 | 28 | |
| 10-13 | Minsko Tsmoki-2 | 70-77 | 7 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | -1 | |
| 10-11 | Minsko Tsmoki-2 | 88-93 | 6 | 75% 3/4 | - 0/0 | 0% 0/2 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | 3 | |
| 10-04 | Minsko Tsmoki-2 | 100-54 | 2 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 13:18 | 51.6% 66/128 | - 0/0 | 59.3% 35/59 | 3.3 1.4/1.9 | 0.4 | 0.3 | 1.5 | 0.1 | 0.1 | 2.9 | 2.4 | 6.2 | 4.9 | 27 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 28 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-19 | |
| Taškai | 19 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-19 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-25 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 7 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-19 | |
| Atkovoti kamuoliai | 9 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-19 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 2 | Minsko Tsmoki-2 | 2020-01-11 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-12-06 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-19 | |
| Minutės | 25 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-19 | |
| Dvitaškių pataikė | 8 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-19 | |
| Dvitaškių metė | 14 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-25 | |
| Tritaškių pataikė | 0 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-04 | |
| Tritaškių metė | 0 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-04 | |
| Baudų pataikė | 5 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-11-03 | |
| Baudų metė | 7 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-11-03 | |
| Pražangos | 5 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-20 | |
| Išprovokuotas pražangos | 6 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-19 | |
| Prarasti kamuoliai | 4 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-12-19 | |
| Gauti blokai | 1 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-20 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.