Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:33 | 67% 75/112 | 0% 0/1 | 89.2% 33/37 | 5.7 1.7/3.9 | 1 | 0.6 | 1.4 | 1.3 | 0.1 | 2.1 | 1.7 | 10.2 | 14.4 | 18 » |
2010-2011: Jonavos Triobet (NKL)
2011-2012: Jonavos Triobet (NKL)
2012-2013: Jonavos Triobet (NKL)
2013-2014: Jonavos Petrochema (NKL)
2014-2015: Prienų Prienai (LKL), Azpeitijos Azkoitia (Ispanijos 3 lyga)
2015-2016: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:35 | 56.4% 123/218 | 50% 2/4 | 83.7% 41/49 | 8.1 3/5.1 | 0.8 | 0.6 | 1.6 | 0.6 | 0 | 2.9 | 2.6 | 10.5 | 14.9 | 28 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:33 | 67% 75/112 | 0% 0/1 | 89.2% 33/37 | 5.7 1.7/3.9 | 1 | 0.6 | 1.4 | 1.3 | 0.1 | 2.1 | 1.7 | 10.2 | 14.4 | 18 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:02 | 22.2% 2/9 | - 0/0 | 100% 1/1 | 11 3/8 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 9 | 1 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:48 | 59.4% 187/315 | 33.3% 1/3 | 70.6% 60/85 | 6.7 2.7/4 | 0.5 | 0.6 | 1.8 | 0.9 | 0 | 3 | 0 | 10.7 | 10.7 | 41 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 12:11 | 48.8% 21/43 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 3.1 0.9/2.2 | 0.8 | 0.3 | 0.9 | 0.3 | 0 | 1.8 | 0 | 2.9 | 3.3 | 16 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-27 | Jonavos Jonava Hipocredit | 70-54 | 3 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | |
| 03-25 | Jonavos Jonava Hipocredit | 74-61 | 19 | 83.3% 5/6 | - 0/0 | 75% 3/4 | 7 2/5 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 | 1 | 13 | 19 | |
| 03-22 | Jonavos Jonava Hipocredit | 70-59 | 21 | 88.9% 8/9 | - 0/0 | 100% 2/2 | 7 1/6 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 1 | 1 | 18 | 28 | |
| 03-20 | Jonavos Jonava Hipocredit | 68-77 | 16 | 0% 0/4 | - 0/0 | 83.3% 5/6 | 4 1/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 5 | 4 | |
| 03-18 | Jonavos Jonava Hipocredit | 69-75 | 19 | 50% 3/6 | 0% 0/1 | - 0/0 | 4 2/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | 1 | |
| 02-27 | Jonavos Jonava Hipocredit | 91-76 | 18 | 73.3% 11/15 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 12 8/4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 24 | 34 | |
| 01-31 | Jonavos Jonava Hipocredit | 74-67 | 1 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | |
| 01-25 | Jonavos Jonava Hipocredit | 74-71 | 19 | 60% 3/5 | - 0/0 | - 0/0 | 5 4/1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 6 | 9 | |
| 01-18 | Jonavos Jonava Hipocredit | 67-52 | 21 | 85.7% 6/7 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 12 | 10 | |
| 01-17 | Jonavos Jonava Hipocredit | 89-85 | 21 | 60% 6/10 | - 0/0 | 100% 2/2 | 8 3/5 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2 | 14 | 17 | |
| 01-11 | Jonavos Jonava Hipocredit | 77-80 | 24 | 75% 3/4 | - 0/0 | - 0/0 | 6 0/6 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 1 | 6 | 6 | |
| 01-10 | Jonavos Jonava Hipocredit | 73-49 | 20 | 75% 3/4 | - 0/0 | 100% 2/2 | 10 1/9 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 22 | |
| 12-20 | Jonavos Jonava Hipocredit | 78-66 | 21 | 77.8% 7/9 | - 0/0 | 100% 9/9 | 9 2/7 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5 | 23 | 35 | |
| 12-13 | Jonavos Jonava Hipocredit | 78-58 | 17 | 50% 7/14 | - 0/0 | - 0/0 | 7 2/5 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 14 | 20 | |
| 11-30 | Jonavos Jonava Hipocredit | 77-66 | 15 | 75% 3/4 | - 0/0 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 4 | 8 | 17 | |
| 11-29 | Jonavos Jonava Hipocredit | 79-81 | 17 | 80% 4/5 | - 0/0 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 8 | 10 | |
| 11-22 | Jonavos Jonava Hipocredit | 89-85 | 13 | 100% 2/2 | - 0/0 | 100% 1/1 | 5 1/4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | 11 | |
| 11-08 | Jonavos Jonava Hipocredit | 67-75 | 21 | 50% 2/4 | - 0/0 | 83.3% 5/6 | 8 2/6 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 9 | 13 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 18:04 | 68.1% 47/69 | - 0/0 | 95.5% 21/22 | 5.6 1.4/4.2 | 1.3 | 0.8 | 1.6 | 1 | 0.1 | 2.2 | 1.9 | 9.6 | 14.3 | 12 » |
| Atkrintamosios varžybos | 16:30 | 65.1% 28/43 | 0% 0/1 | 80% 12/15 | 5.8 2.3/3.5 | 0.5 | 0.2 | 1.2 | 1.8 | 0 | 2 | 1.3 | 11.3 | 14.7 | 6 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 35 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2013-12-20 | |
| Taškai | 24 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2014-02-27 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 8 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2011-10-15 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 12 | Marijampolės Sūduva | 2015-11-14 | |
| Atkovoti kamuoliai | 17 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2011-10-15 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2013-12-13 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2011-10-22 | |
| Blokuoti metimai | 6 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2014-03-22 | |
| Minutės | 34 | Marijampolės Sūduva | 2015-12-18 | |
| Dvitaškių pataikė | 11 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2014-02-27 | |
| Dvitaškių metė | 15 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2014-02-27 | |
| Tritaškių pataikė | 1 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2011-03-10 | |
| Tritaškių metė | 1 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2011-02-12 | |
| Baudų pataikė | 9 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2013-12-20 | |
| Baudų metė | 9 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2012-01-21 | |
| Pražangos | 5 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2011-11-12 | |
| Išprovokuotas pražangos | 6 | Marijampolės Sūduva | 2016-01-16 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2011-10-15 | |
| Gauti blokai | 1 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2014-01-11 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.