Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 12:11 | 48.8% 21/43 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 3.1 0.9/2.2 | 0.8 | 0.3 | 0.9 | 0.3 | 0 | 1.8 | 0 | 2.9 | 3.3 | 16 » |
2010-2011: Jonavos Triobet (NKL)
2011-2012: Jonavos Triobet (NKL)
2012-2013: Jonavos Triobet (NKL)
2013-2014: Jonavos Petrochema (NKL)
2014-2015: Prienų Prienai (LKL), Azpeitijos Azkoitia (Ispanijos 3 lyga)
2015-2016: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:35 | 56.4% 123/218 | 50% 2/4 | 83.7% 41/49 | 8.1 3/5.1 | 0.8 | 0.6 | 1.6 | 0.6 | 0 | 2.9 | 2.6 | 10.5 | 14.9 | 28 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:33 | 67% 75/112 | 0% 0/1 | 89.2% 33/37 | 5.7 1.7/3.9 | 1 | 0.6 | 1.4 | 1.3 | 0.1 | 2.1 | 1.7 | 10.2 | 14.4 | 18 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:02 | 22.2% 2/9 | - 0/0 | 100% 1/1 | 11 3/8 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 9 | 1 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:48 | 59.4% 187/315 | 33.3% 1/3 | 70.6% 60/85 | 6.7 2.7/4 | 0.5 | 0.6 | 1.8 | 0.9 | 0 | 3 | 0 | 10.7 | 10.7 | 41 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 12:11 | 48.8% 21/43 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 3.1 0.9/2.2 | 0.8 | 0.3 | 0.9 | 0.3 | 0 | 1.8 | 0 | 2.9 | 3.3 | 16 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-30 | Jonavos Jonava Hipocredit | 92-71 | 1 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 03-25 | Jonavos Jonava Hipocredit | 96-79 | 3 | 100% 2/2 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | |
| 03-23 | Jonavos Jonava Hipocredit | 69-79 | 2 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 03-19 | Jonavos Jonava Hipocredit | 82-70 | 22 | 66.7% 4/6 | - 0/0 | - 0/0 | 5 0/5 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 8 | 9 | |
| 03-18 | Jonavos Jonava Hipocredit | 59-71 | 19 | 100% 1/1 | - 0/0 | 100% 2/2 | 5 2/3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 9 | |
| 03-12 | Jonavos Jonava Hipocredit | 65-73 | 23 | 75% 3/4 | - 0/0 | - 0/0 | 5 3/2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 11 | |
| 03-10 | Jonavos Jonava Hipocredit | 78-82 | 23 | 40% 2/5 | 100% 1/1 | - 0/0 | 11 3/8 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 4 | 0 | 7 | 11 | |
| 03-04 | Jonavos Jonava Hipocredit | 91-86 | 32 | 50% 2/4 | - 0/0 | - 0/0 | 11 2/9 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 4 | 12 | |
| 02-26 | Jonavos Jonava Hipocredit | 77-71 | 20 | 50% 4/8 | - 0/0 | - 0/0 | 5 3/2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 7 | |
| 02-25 | Jonavos Jonava Hipocredit | 60-68 | 8 | 40% 2/5 | - 0/0 | - 0/0 | 1 1/0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | |
| 02-19 | Jonavos Jonava Hipocredit | 63-61 | 5 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 02-18 | Jonavos Jonava Hipocredit | 68-65 | 5 | 0% 0/3 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | |
| 02-12 | Jonavos Jonava Hipocredit | 94-71 | 10 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 02-11 | Jonavos Jonava Hipocredit | 68-58 | 5 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| 02-04 | Jonavos Jonava Hipocredit | 70-57 | 11 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | -2 | |
| 01-29 | Jonavos Jonava Hipocredit | 73-67 | 6 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -4 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 06:00 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -4 | 1 » |
| Antras etapas | 15:15 | 46.3% 19/41 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 4.1 1.3/2.8 | 1 | 0.4 | 0.9 | 0.3 | 0 | 1.8 | 0 | 3.6 | 4.8 | 12 » |
| Atkrintamosios varžybos | 02:00 | 100% 2/2 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0.3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1.3 | 0 | 3 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 35 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2013-12-20 | |
| Taškai | 24 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2014-02-27 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 8 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2011-10-15 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 12 | Marijampolės Sūduva | 2015-11-14 | |
| Atkovoti kamuoliai | 17 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2011-10-15 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2013-12-13 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2011-10-22 | |
| Blokuoti metimai | 6 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2014-03-22 | |
| Minutės | 34 | Marijampolės Sūduva | 2015-12-18 | |
| Dvitaškių pataikė | 11 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2014-02-27 | |
| Dvitaškių metė | 15 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2014-02-27 | |
| Tritaškių pataikė | 1 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2011-03-10 | |
| Tritaškių metė | 1 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2011-02-12 | |
| Baudų pataikė | 9 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2013-12-20 | |
| Baudų metė | 9 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2012-01-21 | |
| Pražangos | 5 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2011-11-12 | |
| Išprovokuotas pražangos | 6 | Marijampolės Sūduva | 2016-01-16 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2011-10-15 | |
| Gauti blokai | 1 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2014-01-11 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.