| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:53 | 52.3% 214/409 | 21.1% 24/114 | 61.6% 90/146 | 6.4 2.3/4.1 | 1.7 | 1.7 | 1.9 | 0.3 | 0 | 2.4 | 0 | 13.1 | 11.3 | 45 » |
Europos jaunučių (iki 16 metų) vicečempionas 2009 metais
2008-2009: Kauno Žalgiris-A.Sabonio mokykla (NKL)
2011-2012: Kauno Žalgiris-Sabonio krepšinio centras (NKL)
2012-2013: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2013-2014: Kauno Žalgiris (LKL), sausį paskolintas Kėdainių Nevėžiui (LKL)
2014-2015: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2015-2016: Piteščio BCMU (Rumunija), vasarį perėjo į Prienų-Birštono Vytautą (LKL)
2016-2017: Rygos Barons/Kvartals (Latvija)
2017-2018: Ščecino King Wilki Morskie (Lenkija)
2018-2019: Ščecino King Wilki Morskie (Lenkija)
2019-2020: Šoprono KC (Vengrija)
2020-2021: Šoprono KC (Vengrija)
2021-2022: Vienos GGMT (Austrija)
2022-2023: Prienų Labas GAS (LKL)
2023-2024: Jonavos CBet (LKL)
2024-2025: Šiaulių Šiauliai (LKL)
2025-2026: Valbžycho Gornik Zamek (Lenkija)
2026-2027: Šiaulių Šiauliai (LKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:53 | 52.3% 214/409 | 21.1% 24/114 | 61.6% 90/146 | 6.4 2.3/4.1 | 1.7 | 1.7 | 1.9 | 0.3 | 0 | 2.4 | 0 | 13.1 | 11.3 | 45 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:16 | 51.5% 67/130 | 32.6% 14/43 | 61.9% 39/63 | 3.7 1.3/2.4 | 1 | 0.9 | 1.2 | 0.3 | 0 | 2.2 | 0 | 8.6 | 6.5 | 25 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-15 | Kauno Žalgiris-2 | 79-87 | 26 | 54.5% 6/11 | 0% 0/2 | 25% 1/4 | 2 2/0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 6 | |
| 04-14 | Kauno Žalgiris-2 | 77-73 | 23 | 37.5% 3/8 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -1 | |
| 03-31 | Kauno Žalgiris-2 | 75-69 | 28 | 60% 6/10 | 0% 0/2 | 50% 3/6 | 3 0/3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 10 | |
| 03-29 | Kauno Žalgiris-2 | 102-85 | 22 | 20% 2/10 | 0% 0/2 | 33.3% 1/3 | 5 2/3 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | -5 | |
| 03-27 | Kauno Žalgiris-2 | 79-70 | 31 | 57.1% 4/7 | 50% 1/2 | 100% 10/10 | 5 0/5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 21 | 19 | |
| 03-24 | Kauno Žalgiris-2 | 62-72 | 24 | 71.4% 5/7 | 33.3% 1/3 | 33.3% 1/3 | 5 1/4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 14 | 14 | |
| 03-22 | Kauno Žalgiris-2 | 74-77 | 31 | 50% 5/10 | 0% 0/3 | 40% 2/5 | 12 8/4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 12 | 12 | |
| 03-17 | Kauno Žalgiris-2 | 91-76 | 18 | 66.7% 4/6 | - 0/0 | 83.3% 5/6 | 5 3/2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 13 | 13 | |
| 03-16 | Kauno Žalgiris-2 | 86-87 | 21 | 33.3% 4/12 | 0% 0/2 | 50% 2/4 | 7 2/5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 3 | |
| 02-28 | Kauno Žalgiris-2 | 75-78 | 18 | 42.9% 3/7 | 0% 0/1 | 50% 2/4 | 3 2/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 3 | |
| 02-25 | Kauno Žalgiris-2 | 94-72 | 27 | 72.7% 8/11 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | 6 4/2 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 16 | 13 | |
| 02-24 | Kauno Žalgiris-2 | 80-78 | 23 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 1/2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 8 | |
| 02-21 | Kauno Žalgiris-2 | 84-80 | 18 | 100% 4/4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8 | 11 | |
| 02-18 | Kauno Žalgiris-2 | 87-90 | 30 | 36.4% 4/11 | 0% 0/2 | 60% 3/5 | 7 5/2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 11 | 5 | |
| 02-17 | Kauno Žalgiris-2 | 76-87 | 21 | 20% 1/5 | 0% 0/2 | - 0/0 | 7 2/5 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | -1 | |
| 02-04 | Kauno Žalgiris-2 | 73-65 | 36 | 50% 3/6 | 42.9% 3/7 | 50% 2/4 | 4 1/3 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 17 | 6 | |
| 02-03 | Kauno Žalgiris-2 | 88-78 | 33 | 44.4% 4/9 | 0% 0/2 | 66.7% 4/6 | 6 3/3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 12 | 7 | |
| 01-28 | Kauno Žalgiris-2 | 89-75 | 26 | 58.3% 7/12 | 0% 0/2 | 66.7% 4/6 | 6 4/2 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 18 | 22 | |
| 01-27 | Kauno Žalgiris-2 | 77-69 | 29 | 20% 1/5 | 33.3% 2/6 | 0% 0/2 | 5 1/4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 2 | |
| 01-21 | Kauno Žalgiris-2 | 90-82 | 25 | 81.8% 9/11 | 0% 0/2 | - 0/0 | 7 1/6 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 18 | 20 | |
| 01-20 | Kauno Žalgiris-2 | 84-79 | 28 | 40% 2/5 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | 2 | |
| 01-14 | Kauno Žalgiris-2 | 84-74 | 25 | 80% 4/5 | 66.7% 2/3 | 33.3% 3/9 | 5 0/5 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 17 | 11 | |
| 01-13 | Kauno Žalgiris-2 | 83-76 | 34 | 54.5% 6/11 | 0% 0/1 | 66.7% 2/3 | 7 5/2 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 4 | 0 | 14 | 9 | |
| 01-07 | Kauno Žalgiris-2 | 83-78 | 27 | 75% 6/8 | 0% 0/4 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 13 | 12 | |
| 01-06 | Kauno Žalgiris-2 | 87-86 | 34 | 66.7% 6/9 | 50% 2/4 | 100% 1/1 | 11 1/10 | 7 | 4 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 19 | 29 | |
| 12-17 | Kauno Žalgiris-2 | 82-91 | 30 | 33.3% 3/9 | 20% 1/5 | 50% 2/4 | 4 2/2 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 11 | 1 | |
| 12-16 | Kauno Žalgiris-2 | 83-85 | 33 | 69.2% 9/13 | 0% 0/3 | 75% 3/4 | 9 3/6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 21 | 22 | |
| 12-10 | Kauno Žalgiris-2 | 109-78 | 23 | 42.9% 3/7 | 0% 0/3 | - 0/0 | 6 2/4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | 5 | |
| 12-09 | Kauno Žalgiris-2 | 72-84 | 33 | 16.7% 1/6 | 0% 0/5 | 75% 3/4 | 6 0/6 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | -2 | |
| 12-02 | Kauno Žalgiris-2 | 96-83 | 34 | 66.7% 6/9 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 12 4/8 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 14 | 15 | |
| 11-26 | Kauno Žalgiris-2 | 97-87 | 35 | 64.3% 9/14 | 60% 3/5 | 83.3% 5/6 | 9 3/6 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 32 | 35 | |
| 11-25 | Kauno Žalgiris-2 | 78-80 | 25 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 5 1/4 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1 | |
| 11-19 | Kauno Žalgiris-2 | 66-65 | 29 | 50% 5/10 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 5 2/3 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | 4 | |
| 11-18 | Kauno Žalgiris-2 | 84-87 | 24 | 50% 3/6 | 0% 0/1 | - 0/0 | 5 2/3 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | 7 | |
| 11-12 | Kauno Žalgiris-2 | 84-100 | 33 | 50% 7/14 | - 0/0 | 60% 3/5 | 13 5/8 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 17 | 24 | |
| 11-11 | Kauno Žalgiris-2 | 91-83 | 33 | 53.8% 7/13 | 25% 1/4 | 25% 1/4 | 10 2/8 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 18 | 16 | |
| 11-04 | Kauno Žalgiris-2 | 76-80 | 37 | 77.8% 7/9 | 0% 0/3 | 71.4% 5/7 | 11 3/8 | 1 | 8 | 3 | 1 | 0 | 4 | 0 | 19 | 26 | |
| 10-29 | Kauno Žalgiris-2 | 91-72 | 29 | 25% 4/16 | 0% 0/4 | 100% 2/2 | 12 5/7 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 8 | |
| 10-28 | Kauno Žalgiris-2 | 117-76 | 31 | 58.3% 7/12 | 0% 0/3 | - 0/0 | 9 3/6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 14 | 15 | |
| 10-22 | Kauno Žalgiris-2 | 88-82 | 34 | 31.3% 5/16 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 11 9/2 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 15 | 15 | |
| 10-21 | Kauno Žalgiris-2 | 91-83 | 20 | 87.5% 7/8 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 4 0/4 | 3 | 2 | 2 | 5 | 0 | 4 | 0 | 16 | 22 | |
| 10-15 | Kauno Žalgiris-2 | 89-76 | 25 | 69.2% 9/13 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | 7 5/2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 21 | 21 | |
| 10-14 | Kauno Žalgiris-2 | 97-63 | 23 | 0% 0/5 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | -2 | |
| 10-08 | Kauno Žalgiris-2 | 97-88 | 31 | 60% 6/10 | 66.7% 2/3 | 85.7% 6/7 | 5 1/4 | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 24 | 29 | |
| 10-07 | Kauno Žalgiris-2 | 79-92 | 35 | 50% 6/12 | 50% 2/4 | 66.7% 2/3 | 11 1/10 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 20 | 17 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 29:27 | 53.7% 145/270 | 23.8% 19/80 | 63.5% 54/85 | 7.2 2.3/4.9 | 2 | 2.3 | 2 | 0.4 | 0 | 2.7 | 0 | 14.3 | 13.8 | 28 » |
| Antrasis etapas | 24:30 | 50% 38/76 | 15% 3/20 | 60% 18/30 | 5.1 2.3/2.8 | 0.9 | 1 | 1.9 | 0.2 | 0 | 2.1 | 0 | 10.3 | 6.8 | 10 » |
| Atkrintamosios varžybos | 27:12 | 50% 22/44 | 16.7% 2/12 | 63% 17/27 | 6 2.2/3.8 | 2 | 0.4 | 1.4 | 0.2 | 0 | 2.2 | 0 | 13.4 | 10 | 5 » |
| Finalo ketvertas | 24:30 | 47.4% 9/19 | 0% 0/2 | 25% 1/4 | 2 1.5/0.5 | 1.5 | 0 | 1.5 | 0 | 0 | 1.5 | 0 | 9.5 | 2.5 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 35 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-11-26 | |
| Taškai | 32 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-11-26 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-10-22 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 10 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-10-07 | |
| Atkovoti kamuoliai | 13 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-11-12 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2012-01-06 | |
| Perimti kamuoliai | 8 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-11-04 | |
| Blokuoti metimai | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-10-21 | |
| Minutės | 37 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-11-04 | |
| Dvitaškių pataikė | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-02-18 | |
| Dvitaškių metė | 16 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-10-22 | |
| Tritaškių pataikė | 3 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-11-26 | |
| Tritaškių metė | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2012-02-04 | |
| Baudų pataikė | 10 | Kauno Žalgiris-2 | 2012-03-27 | |
| Baudų metė | 10 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-01-22 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-02-19 | |
| Išprovokuotas pražangos | 0 | Kauno Žalgiris-2 | 2010-11-19 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-11-19 | |
| Gauti blokai | 0 | Kauno Žalgiris-2 | 2010-11-19 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.