| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:16 | 51.5% 67/130 | 32.6% 14/43 | 61.9% 39/63 | 3.7 1.3/2.4 | 1 | 0.9 | 1.2 | 0.3 | 0 | 2.2 | 0 | 8.6 | 6.5 | 25 » |
Europos jaunučių (iki 16 metų) vicečempionas 2009 metais
2008-2009: Kauno Žalgiris-A.Sabonio mokykla (NKL)
2011-2012: Kauno Žalgiris-Sabonio krepšinio centras (NKL)
2012-2013: Panevėžio Lietkabelis (LKL)
2013-2014: Kauno Žalgiris (LKL), sausį paskolintas Kėdainių Nevėžiui (LKL)
2014-2015: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2015-2016: Piteščio BCMU (Rumunija), vasarį perėjo į Prienų-Birštono Vytautą (LKL)
2016-2017: Rygos Barons/Kvartals (Latvija)
2017-2018: Ščecino King Wilki Morskie (Lenkija)
2018-2019: Ščecino King Wilki Morskie (Lenkija)
2019-2020: Šoprono KC (Vengrija)
2020-2021: Šoprono KC (Vengrija)
2021-2022: Vienos GGMT (Austrija)
2022-2023: Prienų Labas GAS (LKL)
2023-2024: Jonavos CBet (LKL)
2024-2025: Šiaulių Šiauliai (LKL)
2025-2026: Valbžycho Gornik Zamek (Lenkija)
2026-2027: Šiaulių Šiauliai (LKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:53 | 52.3% 214/409 | 21.1% 24/114 | 61.6% 90/146 | 6.4 2.3/4.1 | 1.7 | 1.7 | 1.9 | 0.3 | 0 | 2.4 | 0 | 13.1 | 11.3 | 45 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:16 | 51.5% 67/130 | 32.6% 14/43 | 61.9% 39/63 | 3.7 1.3/2.4 | 1 | 0.9 | 1.2 | 0.3 | 0 | 2.2 | 0 | 8.6 | 6.5 | 25 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-06 | Kauno Žalgiris-2 | 83-62 | 9 | - 0/0 | 0% 0/1 | 25% 1/4 | 1 1/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | |
| 04-01 | Kauno Žalgiris-2 | 84-77 | 12 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | |
| 03-30 | Kauno Žalgiris-2 | 85-66 | 21 | 55.6% 5/9 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 3/0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 10 | 3 | |
| 03-23 | Kauno Žalgiris-2 | 91-65 | 23 | 83.3% 5/6 | 100% 1/1 | 50% 2/4 | 3 1/2 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 15 | 13 | |
| 03-04 | Kauno Žalgiris-2 | 61-60 | 3 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | |
| 02-19 | Kauno Žalgiris-2 | 76-71 | 25 | 55.6% 5/9 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | 9 2/7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 11 | 10 | |
| 02-18 | Kauno Žalgiris-2 | 101-89 | 33 | 90% 9/10 | 0% 0/1 | 66.7% 6/9 | 4 3/1 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 24 | 18 | |
| 02-11 | Kauno Žalgiris-2 | 61-82 | 20 | 77.8% 7/9 | 33.3% 1/3 | 75% 3/4 | 2 1/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 20 | 17 | |
| 02-05 | Kauno Žalgiris-2 | 101-95 | 27 | 55.6% 5/9 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 6 0/6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 15 | 21 | |
| 02-04 | Kauno Žalgiris-2 | 76-67 | 20 | 50% 3/6 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | 2 2/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12 | 6 | |
| 01-29 | Kauno Žalgiris-2 | 76-71 | 25 | 50% 2/4 | 66.7% 2/3 | 33.3% 2/6 | 9 3/6 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 12 | 13 | |
| 01-28 | Kauno Žalgiris-2 | 67-87 | 22 | 0% 0/4 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | -4 | |
| 01-22 | Kauno Žalgiris-2 | 86-79 | 25 | 62.5% 5/8 | 33.3% 1/3 | 90% 9/10 | 7 3/4 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 22 | 25 | |
| 01-21 | Kauno Žalgiris-2 | 72-84 | 22 | 16.7% 1/6 | 0% 0/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | |
| 01-15 | Kauno Žalgiris-2 | 78-74 | 19 | 50% 2/4 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 4 | |
| 01-14 | Kauno Žalgiris-2 | 88-85 | 19 | 80% 4/5 | 0% 0/1 | 50% 2/4 | 4 2/2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | 10 | |
| 01-09 | Kauno Žalgiris-2 | 68-66 | 12 | 25% 1/4 | - 0/0 | - 0/0 | 5 1/4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | |
| 01-08 | Kauno Žalgiris-2 | 86-70 | 14 | 28.6% 2/7 | - 0/0 | - 0/0 | 5 2/3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 3 | |
| 12-18 | Kauno Žalgiris-2 | 79-66 | 18 | 0% 0/2 | 0% 0/3 | - 0/0 | 5 1/4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
| 12-11 | Kauno Žalgiris-2 | 90-69 | 20 | 80% 4/5 | 0% 0/1 | 83.3% 5/6 | 5 0/5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 13 | 15 | |
| 12-10 | Kauno Žalgiris-2 | 70-79 | 15 | 40% 2/5 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 5 4/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 6 | |
| 11-27 | Kauno Žalgiris-2 | 61-73 | 10 | 0% 0/3 | - 0/0 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | -5 | |
| 11-26 | Kauno Žalgiris-2 | 97-67 | 17 | 60% 3/5 | 100% 2/2 | 50% 1/2 | 4 1/3 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 13 | 14 | |
| 11-20 | Kauno Žalgiris-2 | 87-74 | 12 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 5 0/5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | |
| 11-19 | Kauno Žalgiris-2 | 101-67 | 14 | 20% 1/5 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | -1 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 17:36 | 39.4% 28/71 | 29.6% 8/27 | 63.2% 24/38 | 4.2 1.3/2.9 | 1.1 | 0.9 | 1.3 | 0.4 | 0 | 2 | 0 | 6.9 | 5.2 | 15 » |
| Antras etapas | 21:20 | 67.4% 29/43 | 40% 4/10 | 70.6% 12/17 | 3.8 1.3/2.5 | 1.3 | 0.8 | 1 | 0 | 0 | 2.8 | 0 | 13.7 | 11.7 | 6 » |
| Atkrintamosios varžybos | 16:15 | 62.5% 10/16 | 33.3% 2/6 | 37.5% 3/8 | 1.8 1.3/0.5 | 0.3 | 1.3 | 1.3 | 0.3 | 0 | 2.3 | 0 | 7.3 | 3.5 | 4 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 35 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-11-26 | |
| Taškai | 32 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-11-26 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-10-22 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 10 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-10-07 | |
| Atkovoti kamuoliai | 13 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-11-12 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2012-01-06 | |
| Perimti kamuoliai | 8 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-11-04 | |
| Blokuoti metimai | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-10-21 | |
| Minutės | 37 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-11-04 | |
| Dvitaškių pataikė | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-02-18 | |
| Dvitaškių metė | 16 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-10-22 | |
| Tritaškių pataikė | 3 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-11-26 | |
| Tritaškių metė | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2012-02-04 | |
| Baudų pataikė | 10 | Kauno Žalgiris-2 | 2012-03-27 | |
| Baudų metė | 10 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-01-22 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-02-19 | |
| Išprovokuotas pražangos | 0 | Kauno Žalgiris-2 | 2010-11-19 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2011-11-19 | |
| Gauti blokai | 0 | Kauno Žalgiris-2 | 2010-11-19 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.