Skip to main content

URBO-NKL

Paulius
Beliavičius

STATISTIKA / 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:1549.6%
64/129
34.1%
94/276
79.2%
61/77
3.3
0.4/2.9
3.512.10.10.122.112.411.238 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-21 VLK/NEP260%
0/1
14.3%
1/7
100%
2/2
3
0/3
112003250
03-19 VLK/NEP3266.7%
2/3
33.3%
1/3
-
0/0
5
1/4
114003074
03-16 VLK/NEP390%
0/2
30%
3/10
-
0/0
4
1/3
333002297
03-13 VLK/NEP2975%
3/4
28.6%
2/7
33.3%
1/3
1
0/1
3031021136
02-22 240%
0/3
0%
0/3
-
0/0
2
1/1
524001402
02-20 2840%
2/5
33.3%
2/6
-
0/0
2
1/1
3110032107
02-13 3550%
4/8
14.3%
1/7
60%
3/5
3
1/2
31200061413
02-08 29-
0/0
66.7%
6/9
-
0/0
4
0/4
41400301817
02-06 30100%
1/1
37.5%
3/8
100%
1/1
3
0/3
1030043127
01-25 3742.9%
3/7
40%
2/5
50%
2/4
4
1/3
102000231422
APIE

Europos jaunių (iki 18 metų) vicečempionas 2006 metais

2006-2007: Jonavos Dextera (NKL)
2007-2008: Jonavos Dextera (NKL)
2008-2009: Kauno Aisčiai (LKL)
2009-2010: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2010-2011: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2011-2012: Kėdainių TrioBet (LKL)
2012-2013: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2013-2014: Šakių Zanavykas (NKL)
2014-2015: Mažeikių Mažeikiai (LKL), gruodį persikėlė į Šakių Zanavyką (NKL)
2015-2016: Šakių Vytis (NKL)
2016-2017: Šakių Vytis (NKL)
2017-2018: Šakių Vytis (NKL)
2018-2019: Šakių Vytis (NKL)
2019-2020: Šakių Vytis (NKL)
2020-2021: Šakių Vytis (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2023-2024: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2024-2025: Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:1549.6%
64/129
34.1%
94/276
79.2%
61/77
3.3
0.4/2.9
3.512.10.10.122.112.411.2 38 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:4865.4%
34/52
37.6%
92/245
76.9%
20/26
2.3
0.6/1.7
1.20.70.90.101.80.97.96.5 46 »
STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:3860%
33/55
34.8%
78/224
68%
17/25
2
0.4/1.5
2.30.70.9002.10.97.46.2 43 »
STATISTIKA 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:1256%
47/84
34.7%
77/222
75%
48/64
2.2
0.4/1.8
4.412.600.22.12.510.19.9 37 »
STATISTIKA 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:2360.5%
49/81
34.4%
65/189
78.8%
26/33
2.9
0.4/2.5
4.11.12.300.21.81.51010.2 32 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:2355.9%
52/93
33.7%
59/175
69.6%
48/69
2.7
0.4/2.3
4.21.12.50.10.22.42.41010.1 33 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:2853.5%
92/172
34.6%
132/382
86%
98/114
3.2
0.4/2.8
4.31.42.20.30.31.82.814.114.7 48 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:2858.8%
50/85
37.9%
94/248
80.3%
53/66
2.7
0.4/2.3
2.91.21.40.10.11.41.39.910.5 44 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL34:3353.3%
113/212
34.2%
130/380
87%
140/161
3.3
0.6/2.8
3.61.330.20.32.12.915.113.7 50 »
STATISTIKA 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL32:4450.6%
86/170
33.5%
78/233
76.5%
88/115
3.9
1/3
3.31.32.30.102.42.71212.2 41 »
STATISTIKA 2014/2015
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:3148.3%
58/120
30.9%
43/139
80%
48/60
3.2
0.5/2.7
4.61.23.300.22.13.31412.5 21 »
STATISTIKA 2013/2014
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL33:2047%
77/164
32.8%
87/265
61.8%
68/110
4.2
0.6/3.6
3.61.42.90.10.22.33.315.112.6 32 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 24/25
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-21 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta VLK/NEP92-62260%
0/1
14.3%
1/7
100%
2/2
3
0/3
112003250
03-19 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta VLK/NEP73-653266.7%
2/3
33.3%
1/3
-
0/0
5
1/4
114003074
03-16 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta VLK/NEP77-75390%
0/2
30%
3/10
-
0/0
4
1/3
333002297
03-13 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta VLK/NEP76-792975%
3/4
28.6%
2/7
33.3%
1/3
1
0/1
3031021136
02-22 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 73-80240%
0/3
0%
0/3
-
0/0
2
1/1
524001402
02-20 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 77-622840%
2/5
33.3%
2/6
-
0/0
2
1/1
3110032107
02-13 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 88-793550%
4/8
14.3%
1/7
60%
3/5
3
1/2
31200061413
02-08 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 95-8729-
0/0
66.7%
6/9
-
0/0
4
0/4
41400301817
02-06 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 66-6930100%
1/1
37.5%
3/8
100%
1/1
3
0/3
1030043127
01-25 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 100-973742.9%
3/7
40%
2/5
50%
2/4
4
1/3
102000231422
01-21 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 74-8327100%
1/1
75%
6/8
60%
3/5
2
0/2
30100232324
01-18 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 84-692620%
1/5
12.5%
1/8
50%
2/4
1
0/1
10111337-5
01-16 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 86-842650%
2/4
33.3%
2/6
100%
7/7
3
1/2
40100511713
01-14 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 80-823244.4%
4/9
33.3%
3/9
75%
3/4
5
1/4
51102252019
01-11 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 79-923375%
3/4
40%
4/10
87.5%
7/8
4
0/4
61000242530
01-09 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 80-532725%
1/4
38.5%
5/13
-
0/0
1
0/1
61300021713
01-05 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 57-7225-
0/0
28.6%
2/7
-
0/0
3
0/3
301002064
12-20 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 84-953350%
3/6
50%
7/14
100%
1/1
3
0/3
10200212819
12-17 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 71-763550%
3/6
36.4%
4/11
100%
8/8
3
0/3
24500152624
12-14 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 104-913171.4%
5/7
100%
5/5
100%
2/2
4
1/3
102300022740
12-12 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 96-702766.7%
2/3
20%
1/5
-
0/0
4
0/4
403002378
11-30 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 86-763233.3%
1/3
20%
1/5
-
0/0
3
0/3
712001259
11-28 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 85-813640%
2/5
0%
0/6
-
0/0
2
0/2
912001145
11-16 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 79-832975%
3/4
22.2%
2/9
75%
3/4
4
0/4
41100321513
11-14 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 74-6433-
0/0
0%
0/3
33.3%
1/3
3
0/3
21310211-1
11-12 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 86-77250%
0/1
57.1%
4/7
-
0/0
3
0/3
41200201212
11-09 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 77-7130-
0/0
25%
1/4
100%
2/2
3
0/3
613002158
11-07 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 89-7828100%
2/2
33.3%
2/6
-
0/0
3
1/2
0030012107
11-05 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 89-822840%
2/5
23.1%
3/13
100%
1/1
4
0/4
3010021146
11-02 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 77-653166.7%
4/6
12.5%
1/8
-
0/0
3
0/3
1130011114
10-31 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 74-793150%
1/2
33.3%
2/6
50%
1/2
2
0/2
201102297
10-26 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 97-7428100%
2/2
28.6%
2/7
100%
2/2
3
0/3
1220031129
10-24 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 73-7721100%
1/1
16.7%
1/6
-
0/0
5
0/5
111001055
10-19 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 77-822550%
2/4
0%
0/5
-
0/0
5
2/3
422002145
10-17 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 88-863525%
1/4
71.4%
5/7
100%
4/4
5
0/5
32100342126
10-10 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 74-972850%
2/4
41.7%
5/12
100%
3/3
6
0/6
51401132222
10-05 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 87-863350%
1/2
50%
4/8
100%
2/2
1
1/0
20200331612
10-03 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 85-67280%
0/1
0%
0/3
-
0/0
6
1/5
131003204
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas30:0851%
52/102
34.7%
75/216
81.8%
54/66
3.4
0.3/3.1
3.811.90.10.11.9213.212.629 »
Reguliarusis sezonas – II etapas29:3241.2%
7/17
36.4%
12/33
66.7%
4/6
2.8
0.6/2.2
3.212.8002.2310.89.25 »
Atkrintamosios varžybos31:5850%
5/10
25.9%
7/27
60%
3/5
3.3
0.5/2.8
21.330.302.51.38.54.34 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas40 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 2024-12-14
Taškai40 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Atkovoti kamuoliai puolime3 Šakių Vytis-VDU 2013-10-18
Atkovoti kamuoliai gynyboje10 Šakių Vytis-VDU 2014-03-01
Atkovoti kamuoliai11 Šakių Vytis-VDU 2014-03-01
Rezultatyvūs perdavimai13 Šakių Vytis-VDU 2020-12-10
Perimti kamuoliai5 Šakių Vytis-VDU 2015-01-23
Blokuoti metimai2 Šakių Vytis-VDU 2016-04-07
Minutės49 Šakių Vytis-VDU 2021-01-26
Dvitaškių pataikė8 Šakių Vytis-VDU 2014-02-01
Dvitaškių metė12 Šakių Vytis-VDU 2014-02-01
Tritaškių pataikė10 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Tritaškių metė20 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Baudų pataikė11 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Baudų metė12 Šakių Vytis-VDU 2013-11-08
Pražangos5 Šakių Vytis-VDU 2016-04-05
Išprovokuotas pražangos10 Šakių Vytis-VDU 2018-12-07
Prarasti kamuoliai8 Šakių Vytis-VDU 2015-02-20
Gauti blokai3 Šakių Vytis-VDU 2019-02-09
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2024/2025 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.