Skip to main content

URBO-NKL

Paulius
Beliavičius

STATISTIKA / 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:4865.4%
34/52
37.6%
92/245
76.9%
20/26
2.3
0.6/1.7
1.20.70.90.101.80.97.96.546 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-26 Mažasis finalas2666.7%
2/3
50%
1/2
-
0/0
6
1/5
0000022711
04-23 -2650%
1/2
33.3%
2/6
-
0/0
3
1/2
301000088
04-21 Mažasis finalas2766.7%
2/3
50%
2/4
-
0/0
2
1/1
0000021108
04-18 -2966.7%
2/3
40%
2/5
-
0/0
2
0/2
0110010107
04-15 Mažasis finalas2640%
2/5
0%
0/7
-
0/0
5
3/2
210001142
04-11 29100%
1/1
60%
3/5
50%
1/2
4
1/3
11000111215
04-09 29-
0/0
33.3%
2/6
-
0/0
3
1/2
002102062
04-06 23100%
1/1
16.7%
1/6
-
0/0
2
1/1
112002252
04-04 230%
0/1
25%
1/4
50%
1/2
5
0/5
301102247
03-29 250%
0/2
60%
3/5
100%
1/1
1
0/1
1110032107
APIE

Europos jaunių (iki 18 metų) vicečempionas 2006 metais

2006-2007: Jonavos Dextera (NKL)
2007-2008: Jonavos Dextera (NKL)
2008-2009: Kauno Aisčiai (LKL)
2009-2010: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2010-2011: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2011-2012: Kėdainių TrioBet (LKL)
2012-2013: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2013-2014: Šakių Zanavykas (NKL)
2014-2015: Mažeikių Mažeikiai (LKL), gruodį persikėlė į Šakių Zanavyką (NKL)
2015-2016: Šakių Vytis (NKL)
2016-2017: Šakių Vytis (NKL)
2017-2018: Šakių Vytis (NKL)
2018-2019: Šakių Vytis (NKL)
2019-2020: Šakių Vytis (NKL)
2020-2021: Šakių Vytis (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2023-2024: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2024-2025: Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:1549.6%
64/129
34.1%
94/276
79.2%
61/77
3.3
0.4/2.9
3.512.10.10.122.112.411.2 38 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:4865.4%
34/52
37.6%
92/245
76.9%
20/26
2.3
0.6/1.7
1.20.70.90.101.80.97.96.5 46 »
STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:3860%
33/55
34.8%
78/224
68%
17/25
2
0.4/1.5
2.30.70.9002.10.97.46.2 43 »
STATISTIKA 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:1256%
47/84
34.7%
77/222
75%
48/64
2.2
0.4/1.8
4.412.600.22.12.510.19.9 37 »
STATISTIKA 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:2360.5%
49/81
34.4%
65/189
78.8%
26/33
2.9
0.4/2.5
4.11.12.300.21.81.51010.2 32 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:2355.9%
52/93
33.7%
59/175
69.6%
48/69
2.7
0.4/2.3
4.21.12.50.10.22.42.41010.1 33 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:2853.5%
92/172
34.6%
132/382
86%
98/114
3.2
0.4/2.8
4.31.42.20.30.31.82.814.114.7 48 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:2858.8%
50/85
37.9%
94/248
80.3%
53/66
2.7
0.4/2.3
2.91.21.40.10.11.41.39.910.5 44 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL34:3353.3%
113/212
34.2%
130/380
87%
140/161
3.3
0.6/2.8
3.61.330.20.32.12.915.113.7 50 »
STATISTIKA 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL32:4450.6%
86/170
33.5%
78/233
76.5%
88/115
3.9
1/3
3.31.32.30.102.42.71212.2 41 »
STATISTIKA 2014/2015
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:3148.3%
58/120
30.9%
43/139
80%
48/60
3.2
0.5/2.7
4.61.23.300.22.13.31412.5 21 »
STATISTIKA 2013/2014
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL33:2047%
77/164
32.8%
87/265
61.8%
68/110
4.2
0.6/3.6
3.61.42.90.10.22.33.315.112.6 32 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 23/24
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-26 Marijampolės Sūduva Mažasis finalas78-582666.7%
2/3
50%
1/2
-
0/0
6
1/5
0000022711
04-23 Marijampolės Sūduva -81-842650%
1/2
33.3%
2/6
-
0/0
3
1/2
301000088
04-21 Marijampolės Sūduva Mažasis finalas76-812766.7%
2/3
50%
2/4
-
0/0
2
1/1
0000021108
04-18 Marijampolės Sūduva -83-812966.7%
2/3
40%
2/5
-
0/0
2
0/2
0110010107
04-15 Marijampolės Sūduva Mažasis finalas87-792640%
2/5
0%
0/7
-
0/0
5
3/2
210001142
04-11 Marijampolės Sūduva 62-6429100%
1/1
60%
3/5
50%
1/2
4
1/3
11000111215
04-09 Marijampolės Sūduva 55-7129-
0/0
33.3%
2/6
-
0/0
3
1/2
002102062
04-06 Marijampolės Sūduva 78-8223100%
1/1
16.7%
1/6
-
0/0
2
1/1
112002252
04-04 Marijampolės Sūduva 59-82230%
0/1
25%
1/4
50%
1/2
5
0/5
301102247
03-29 Marijampolės Sūduva 64-67250%
0/2
60%
3/5
100%
1/1
1
0/1
1110032107
03-23 Marijampolės Sūduva 69-7620-
0/0
50%
2/4
-
0/0
1
0/1
100003164
03-21 Marijampolės Sūduva 78-84320%
0/1
40%
4/10
100%
4/4
4
1/3
11100331614
03-17 Marijampolės Sūduva 62-6816-
0/0
100%
1/1
-
0/0
0
0/0
011003232
03-14 Marijampolės Sūduva 77-65160%
0/1
50%
2/4
-
0/0
0
0/0
001002161
03-02 Marijampolės Sūduva 78-5926-
0/0
20%
1/5
-
0/0
1
1/0
200003130
02-29 Marijampolės Sūduva 80-76200%
0/2
25%
1/4
-
0/0
0
0/0
01100303-5
02-24 Marijampolės Sūduva 70-62180%
0/1
0%
0/3
-
0/0
0
0/0
10000110-3
02-22 Marijampolės Sūduva 81-6313100%
2/2
0%
0/2
0%
0/1
2
1/1
202001143
02-17 Marijampolės Sūduva 76-7924-
0/0
40%
2/5
-
0/0
1
0/1
000002163
02-15 Marijampolės Sūduva 85-1003075%
3/4
25%
2/8
-
0/0
2
0/2
2100031128
02-03 Marijampolės Sūduva 61-6426-
0/0
42.9%
3/7
0%
0/1
1
1/0
000003294
02-01 Marijampolės Sūduva 67-8125100%
2/2
33.3%
2/6
100%
1/1
3
0/3
2140021118
01-27 Marijampolės Sūduva 92-6419-
0/0
50%
4/8
100%
2/2
1
0/1
42000011418
01-25 Marijampolės Sūduva 72-6019100%
1/1
16.7%
1/6
-
0/0
4
2/2
121102055
01-20 Marijampolės Sūduva 91-8123100%
1/1
50%
2/4
100%
1/1
2
0/2
001002197
01-18 Marijampolės Sūduva 86-8429100%
1/1
45.5%
5/11
-
0/0
2
0/2
01000101713
01-09 Marijampolės Sūduva 110-8815-
0/0
66.7%
4/6
100%
2/2
4
0/4
01100221416
01-06 Marijampolės Sūduva 101-7214-
0/0
50%
2/4
-
0/0
0
0/0
001001062
01-04 Marijampolės Sūduva 78-86150%
0/1
33.3%
2/6
-
0/0
0
0/0
210000266
12-23 Marijampolės Sūduva 94-8523-
0/0
50%
3/6
-
0/0
1
0/1
020003096
12-21 Marijampolės Sūduva 69-11717-
0/0
100%
2/2
-
0/0
2
1/1
111001068
12-19 Marijampolės Sūduva 63-59110%
0/1
0%
0/2
-
0/0
0
0/0
01000310-4
12-16 Marijampolės Sūduva 98-7222-
0/0
20%
1/5
-
0/0
0
0/0
00200103-4
12-14 Marijampolės Sūduva 70-7922-
0/0
33.3%
1/3
-
0/0
3
1/2
111003133
12-12 Marijampolės Sūduva 80-10422100%
1/1
50%
3/6
100%
1/1
2
0/2
20000011214
12-04 Marijampolės Sūduva 93-7731100%
2/2
66.7%
8/12
66.7%
2/3
4
1/3
32110313032
12-02 Marijampolės Sūduva 55-8631100%
3/3
28.6%
2/7
-
0/0
3
1/2
1210040128
11-30 Marijampolės Sūduva 68-7621-
0/0
0%
0/4
-
0/0
2
1/1
21300010-1
11-18 Marijampolės Sūduva 60-8029100%
2/2
50%
3/6
-
0/0
6
0/6
20100201315
11-16 Marijampolės Sūduva 77-7033-
0/0
40%
2/5
-
0/0
6
0/6
101001169
11-11 Marijampolės Sūduva 73-8127100%
1/1
33.3%
3/9
-
0/0
2
1/1
1120030114
11-09 Marijampolės Sūduva 90-6923100%
1/1
0%
0/1
80%
4/5
2
2/0
5021012611
10-28 Marijampolės Sūduva 60-7732-
0/0
25%
1/4
-
0/0
5
1/4
412002137
10-25 Marijampolės Sūduva 78-9017100%
2/2
50%
2/4
-
0/0
1
1/0
0000010108
10-10 Marijampolės Sūduva 94-7123100%
1/1
0%
0/6
-
0/0
0
0/0
10100002-4
10-09 Marijampolės Sūduva 73-8227-
0/0
44.4%
4/9
-
0/0
5
1/4
03200221213
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas23:1186.7%
13/15
40.2%
43/107
81.8%
9/11
2.4
0.6/1.9
1.30.91.10.101.70.88.27.520 »
Reguliarusis sezonas – II etapas23:0771.4%
10/14
33.3%
23/69
66.7%
4/6
1.6
0.4/1.2
1.20.70.80.101.90.87.85.112 »
Atkrintamosios varžybos25:1647.8%
11/23
37.7%
26/69
77.8%
7/9
2.7
0.7/2
0.90.50.80.101.91.37.66.414 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas40 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 2024-12-14
Taškai40 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Atkovoti kamuoliai puolime3 Šakių Vytis-VDU 2013-10-18
Atkovoti kamuoliai gynyboje10 Šakių Vytis-VDU 2014-03-01
Atkovoti kamuoliai11 Šakių Vytis-VDU 2014-03-01
Rezultatyvūs perdavimai13 Šakių Vytis-VDU 2020-12-10
Perimti kamuoliai5 Šakių Vytis-VDU 2015-01-23
Blokuoti metimai2 Šakių Vytis-VDU 2016-04-07
Minutės49 Šakių Vytis-VDU 2021-01-26
Dvitaškių pataikė8 Šakių Vytis-VDU 2014-02-01
Dvitaškių metė12 Šakių Vytis-VDU 2014-02-01
Tritaškių pataikė10 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Tritaškių metė20 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Baudų pataikė11 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Baudų metė12 Šakių Vytis-VDU 2013-11-08
Pražangos5 Šakių Vytis-VDU 2016-04-05
Išprovokuotas pražangos10 Šakių Vytis-VDU 2018-12-07
Prarasti kamuoliai8 Šakių Vytis-VDU 2015-02-20
Gauti blokai3 Šakių Vytis-VDU 2019-02-09
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2023/2024 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.