| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:38 | 60% 33/55 | 34.8% 78/224 | 68% 17/25 | 2 0.4/1.5 | 2.3 | 0.7 | 0.9 | 0 | 0 | 2.1 | 0.9 | 7.4 | 6.2 | 43 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-22 | Mažasis | 24 | 66.7% 2/3 | 33.3% 3/9 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 14 | 12 |
| 04-21 | 15 | - 0/0 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| 04-04 | 20 | - 0/0 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | -3 | |
| 04-01 | 17 | - 0/0 | 0% 0/5 | - 0/0 | 3 2/1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 03-28 | 25 | 100% 2/2 | 25% 2/8 | - 0/0 | 1 0/1 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 10 | 11 | |
| 03-11 | 20 | - 0/0 | 16.7% 1/6 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 3 | |
| 03-09 | 25 | 100% 1/1 | 40% 2/5 | 33.3% 1/3 | 3 0/3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | 7 | |
| 03-04 | 18 | 50% 1/2 | 50% 3/6 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | 9 | |
| 03-02 | 26 | 50% 1/2 | 20% 1/5 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | |
| 02-23 | 22 | 100% 1/1 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 1 1/0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 6 |
Europos jaunių (iki 18 metų) vicečempionas 2006 metais
2006-2007: Jonavos Dextera (NKL)
2007-2008: Jonavos Dextera (NKL)
2008-2009: Kauno Aisčiai (LKL)
2009-2010: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2010-2011: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2011-2012: Kėdainių TrioBet (LKL)
2012-2013: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2013-2014: Šakių Zanavykas (NKL)
2014-2015: Mažeikių Mažeikiai (LKL), gruodį persikėlė į Šakių Zanavyką (NKL)
2015-2016: Šakių Vytis (NKL)
2016-2017: Šakių Vytis (NKL)
2017-2018: Šakių Vytis (NKL)
2018-2019: Šakių Vytis (NKL)
2019-2020: Šakių Vytis (NKL)
2020-2021: Šakių Vytis (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2023-2024: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2024-2025: Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:15 | 49.6% 64/129 | 34.1% 94/276 | 79.2% 61/77 | 3.3 0.4/2.9 | 3.5 | 1 | 2.1 | 0.1 | 0.1 | 2 | 2.1 | 12.4 | 11.2 | 38 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:48 | 65.4% 34/52 | 37.6% 92/245 | 76.9% 20/26 | 2.3 0.6/1.7 | 1.2 | 0.7 | 0.9 | 0.1 | 0 | 1.8 | 0.9 | 7.9 | 6.5 | 46 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:38 | 60% 33/55 | 34.8% 78/224 | 68% 17/25 | 2 0.4/1.5 | 2.3 | 0.7 | 0.9 | 0 | 0 | 2.1 | 0.9 | 7.4 | 6.2 | 43 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:12 | 56% 47/84 | 34.7% 77/222 | 75% 48/64 | 2.2 0.4/1.8 | 4.4 | 1 | 2.6 | 0 | 0.2 | 2.1 | 2.5 | 10.1 | 9.9 | 37 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 29:23 | 60.5% 49/81 | 34.4% 65/189 | 78.8% 26/33 | 2.9 0.4/2.5 | 4.1 | 1.1 | 2.3 | 0 | 0.2 | 1.8 | 1.5 | 10 | 10.2 | 32 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:23 | 55.9% 52/93 | 33.7% 59/175 | 69.6% 48/69 | 2.7 0.4/2.3 | 4.2 | 1.1 | 2.5 | 0.1 | 0.2 | 2.4 | 2.4 | 10 | 10.1 | 33 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 29:28 | 53.5% 92/172 | 34.6% 132/382 | 86% 98/114 | 3.2 0.4/2.8 | 4.3 | 1.4 | 2.2 | 0.3 | 0.3 | 1.8 | 2.8 | 14.1 | 14.7 | 48 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:28 | 58.8% 50/85 | 37.9% 94/248 | 80.3% 53/66 | 2.7 0.4/2.3 | 2.9 | 1.2 | 1.4 | 0.1 | 0.1 | 1.4 | 1.3 | 9.9 | 10.5 | 44 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 34:33 | 53.3% 113/212 | 34.2% 130/380 | 87% 140/161 | 3.3 0.6/2.8 | 3.6 | 1.3 | 3 | 0.2 | 0.3 | 2.1 | 2.9 | 15.1 | 13.7 | 50 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 32:44 | 50.6% 86/170 | 33.5% 78/233 | 76.5% 88/115 | 3.9 1/3 | 3.3 | 1.3 | 2.3 | 0.1 | 0 | 2.4 | 2.7 | 12 | 12.2 | 41 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 29:31 | 48.3% 58/120 | 30.9% 43/139 | 80% 48/60 | 3.2 0.5/2.7 | 4.6 | 1.2 | 3.3 | 0 | 0.2 | 2.1 | 3.3 | 14 | 12.5 | 21 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 33:20 | 47% 77/164 | 32.8% 87/265 | 61.8% 68/110 | 4.2 0.6/3.6 | 3.6 | 1.4 | 2.9 | 0.1 | 0.2 | 2.3 | 3.3 | 15.1 | 12.6 | 32 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-22 | Marijampolės Sūduva | Mažasis | 75-74 | 24 | 66.7% 2/3 | 33.3% 3/9 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 14 | 12 |
| 04-21 | Marijampolės Sūduva | 83-92 | 15 | - 0/0 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| 04-04 | Marijampolės Sūduva | 94-73 | 20 | - 0/0 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | -3 | |
| 04-01 | Marijampolės Sūduva | 76-90 | 17 | - 0/0 | 0% 0/5 | - 0/0 | 3 2/1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 03-28 | Marijampolės Sūduva | 112-63 | 25 | 100% 2/2 | 25% 2/8 | - 0/0 | 1 0/1 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 10 | 11 | |
| 03-11 | Marijampolės Sūduva | 77-72 | 20 | - 0/0 | 16.7% 1/6 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 3 | |
| 03-09 | Marijampolės Sūduva | 89-74 | 25 | 100% 1/1 | 40% 2/5 | 33.3% 1/3 | 3 0/3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | 7 | |
| 03-04 | Marijampolės Sūduva | 107-74 | 18 | 50% 1/2 | 50% 3/6 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | 9 | |
| 03-02 | Marijampolės Sūduva | 53-75 | 26 | 50% 1/2 | 20% 1/5 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | |
| 02-23 | Marijampolės Sūduva | 86-57 | 22 | 100% 1/1 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 1 1/0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 6 | |
| 02-18 | Marijampolės Sūduva | 75-74 | 21 | 66.7% 2/3 | 44.4% 4/9 | 100% 3/3 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 19 | 11 | |
| 02-16 | Marijampolės Sūduva | 80-67 | 18 | - 0/0 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | 8 | |
| 02-11 | Marijampolės Sūduva | 71-67 | 24 | 0% 0/1 | 40% 2/5 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 3 | |
| 02-09 | Marijampolės Sūduva | 70-66 | 21 | - 0/0 | 50% 1/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | |
| 02-04 | Marijampolės Sūduva | 79-76 | 21 | - 0/0 | 50% 3/6 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 11 | 11 | |
| 02-02 | Marijampolės Sūduva | 83-89 | 28 | 100% 1/1 | 36.4% 4/11 | - 0/0 | 2 2/0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 14 | 6 | |
| 01-26 | Marijampolės Sūduva | 72-84 | 20 | 50% 1/2 | 50% 2/4 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 4 | |
| 01-17 | Marijampolės Sūduva | 87-84 | 29 | 50% 1/2 | 0% 0/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | -1 | |
| 01-14 | Marijampolės Sūduva | 61-86 | 24 | 50% 2/4 | 58.3% 7/12 | - 0/0 | 5 3/2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 25 | 26 | |
| 01-12 | Marijampolės Sūduva | 97-68 | 22 | - 0/0 | 12.5% 1/8 | - 0/0 | 5 0/5 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 3 | 6 | |
| 01-10 | Marijampolės Sūduva | 65-75 | 28 | 50% 1/2 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 4 2/2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 3 | |
| 01-07 | Marijampolės Sūduva | 72-70 | 20 | 0% 0/2 | 0% 0/3 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| 01-03 | Marijampolės Sūduva | 69-65 | 19 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 0 | |
| 12-22 | Marijampolės Sūduva | 100-76 | 24 | - 0/0 | 40% 2/5 | 100% 3/3 | 4 1/3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 14 | |
| 12-20 | Marijampolės Sūduva | 59-80 | 25 | 0% 0/1 | 54.5% 6/11 | - 0/0 | 4 1/3 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 18 | 22 | |
| 12-17 | Marijampolės Sūduva | 99-78 | 21 | 100% 1/1 | 40% 2/5 | - 0/0 | 2 1/1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | 10 | |
| 12-15 | Marijampolės Sūduva | 74-76 | 29 | 100% 4/4 | 0% 0/4 | - 0/0 | 1 1/0 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 10 | |
| 12-07 | Marijampolės Sūduva | 61-78 | 20 | - 0/0 | 28.6% 2/7 | - 0/0 | 0 0/0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 2 | |
| 12-03 | Marijampolės Sūduva | 66-71 | 21 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | |
| 12-01 | Marijampolės Sūduva | 62-69 | 23 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 5 0/5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | |
| 11-19 | Marijampolės Sūduva | 81-111 | 16 | - 0/0 | 50% 2/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 5 | |
| 11-17 | Marijampolės Sūduva | 89-63 | 15 | - 0/0 | 0% 0/3 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| 11-09 | Marijampolės Sūduva | 110-74 | 12 | - 0/0 | 60% 3/5 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | 5 | |
| 11-08 | Marijampolės Sūduva | 48-84 | 13 | 100% 1/1 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 5 | |
| 11-05 | Marijampolės Sūduva | 92-99 | 18 | 100% 1/1 | 83.3% 5/6 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 17 | 19 | |
| 11-03 | Marijampolės Sūduva | 95-75 | 25 | 100% 3/3 | 50% 3/6 | - 0/0 | 2 0/2 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 15 | 16 | |
| 10-29 | Marijampolės Sūduva | 68-62 | 23 | 33.3% 1/3 | 40% 2/5 | - 0/0 | 0 0/0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | 4 | |
| 10-27 | Marijampolės Sūduva | 86-52 | 18 | 50% 2/4 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 1/2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 5 | |
| 10-18 | Marijampolės Sūduva | 98-86 | 17 | - 0/0 | 50% 2/4 | - 0/0 | 0 0/0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | 6 | |
| 10-15 | Marijampolės Sūduva | 80-63 | 21 | 100% 2/2 | 33.3% 2/6 | 50% 1/2 | 5 1/4 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 11 | 13 | |
| 10-13 | Marijampolės Sūduva | 77-65 | 21 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | |
| 10-08 | Marijampolės Sūduva | 88-86 | 17 | - 0/0 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | -1 | |
| 10-06 | Marijampolės Sūduva | 64-74 | 19 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | 0% 0/2 | 4 1/3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 4 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 21:22 | 56.8% 21/37 | 35.5% 43/121 | 61.5% 8/13 | 2.3 0.5/1.8 | 2.7 | 0.8 | 1 | 0 | 0 | 2.1 | 1 | 6.9 | 6.7 | 26 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 22:36 | 61.5% 8/13 | 39.7% 29/73 | 80% 8/10 | 1.6 0.3/1.3 | 1.2 | 0.5 | 0.8 | 0 | 0 | 2.3 | 0.8 | 9.3 | 5.9 | 12 » |
| Atkrintamosios varžybos | 20:43 | 80% 4/5 | 20% 6/30 | 50% 1/2 | 1.2 0.4/0.8 | 2.8 | 0.8 | 0.6 | 0.2 | 0 | 1.8 | 1.2 | 5.4 | 4 | 5 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 40 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 2024-12-14 | |
| Taškai | 40 | Šakių Vytis-VDU | 2019-03-02 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 3 | Šakių Vytis-VDU | 2013-10-18 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 10 | Šakių Vytis-VDU | 2014-03-01 | |
| Atkovoti kamuoliai | 11 | Šakių Vytis-VDU | 2014-03-01 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 13 | Šakių Vytis-VDU | 2020-12-10 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | Šakių Vytis-VDU | 2015-01-23 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Šakių Vytis-VDU | 2016-04-07 | |
| Minutės | 49 | Šakių Vytis-VDU | 2021-01-26 | |
| Dvitaškių pataikė | 8 | Šakių Vytis-VDU | 2014-02-01 | |
| Dvitaškių metė | 12 | Šakių Vytis-VDU | 2014-02-01 | |
| Tritaškių pataikė | 10 | Šakių Vytis-VDU | 2019-03-02 | |
| Tritaškių metė | 20 | Šakių Vytis-VDU | 2019-03-02 | |
| Baudų pataikė | 11 | Šakių Vytis-VDU | 2016-12-27 | |
| Baudų metė | 12 | Šakių Vytis-VDU | 2013-11-08 | |
| Pražangos | 5 | Šakių Vytis-VDU | 2016-04-05 | |
| Išprovokuotas pražangos | 10 | Šakių Vytis-VDU | 2018-12-07 | |
| Prarasti kamuoliai | 8 | Šakių Vytis-VDU | 2015-02-20 | |
| Gauti blokai | 3 | Šakių Vytis-VDU | 2019-02-09 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.