Skip to main content

URBO-NKL

Paulius
Beliavičius

STATISTIKA / 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:1256%
47/84
34.7%
77/222
75%
48/64
2.2
0.4/1.8
4.412.600.22.12.510.19.937 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-09 26100%
1/1
28.6%
2/7
-
0/0
2
0/2
213003082
04-05 2840%
2/5
33.3%
1/3
0%
0/2
2
0/2
402001174
03-31 2750%
1/2
60%
6/10
-
0/0
1
0/1
13400152020
03-23 3575%
3/4
75%
3/4
42.9%
3/7
6
0/6
101500461826
03-20 3060%
3/5
28.6%
2/7
80%
4/5
3
0/3
60200341616
03-17 24100%
1/1
60%
3/5
50%
1/2
0
0/0
52100211214
03-12 1750%
1/2
16.7%
1/6
-
0/0
1
1/0
502011051
03-10 240%
0/1
33.3%
2/6
-
0/0
1
0/1
312002163
03-05 2760%
3/5
33.3%
1/3
100%
1/1
1
0/1
63400241014
02-26 270%
0/2
37.5%
3/8
-
0/0
4
1/3
6120112911
APIE

Europos jaunių (iki 18 metų) vicečempionas 2006 metais

2006-2007: Jonavos Dextera (NKL)
2007-2008: Jonavos Dextera (NKL)
2008-2009: Kauno Aisčiai (LKL)
2009-2010: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2010-2011: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2011-2012: Kėdainių TrioBet (LKL)
2012-2013: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2013-2014: Šakių Zanavykas (NKL)
2014-2015: Mažeikių Mažeikiai (LKL), gruodį persikėlė į Šakių Zanavyką (NKL)
2015-2016: Šakių Vytis (NKL)
2016-2017: Šakių Vytis (NKL)
2017-2018: Šakių Vytis (NKL)
2018-2019: Šakių Vytis (NKL)
2019-2020: Šakių Vytis (NKL)
2020-2021: Šakių Vytis (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2023-2024: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2024-2025: Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:1549.6%
64/129
34.1%
94/276
79.2%
61/77
3.3
0.4/2.9
3.512.10.10.122.112.411.2 38 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:4865.4%
34/52
37.6%
92/245
76.9%
20/26
2.3
0.6/1.7
1.20.70.90.101.80.97.96.5 46 »
STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:3860%
33/55
34.8%
78/224
68%
17/25
2
0.4/1.5
2.30.70.9002.10.97.46.2 43 »
STATISTIKA 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:1256%
47/84
34.7%
77/222
75%
48/64
2.2
0.4/1.8
4.412.600.22.12.510.19.9 37 »
STATISTIKA 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:2360.5%
49/81
34.4%
65/189
78.8%
26/33
2.9
0.4/2.5
4.11.12.300.21.81.51010.2 32 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:2355.9%
52/93
33.7%
59/175
69.6%
48/69
2.7
0.4/2.3
4.21.12.50.10.22.42.41010.1 33 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:2853.5%
92/172
34.6%
132/382
86%
98/114
3.2
0.4/2.8
4.31.42.20.30.31.82.814.114.7 48 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:2858.8%
50/85
37.9%
94/248
80.3%
53/66
2.7
0.4/2.3
2.91.21.40.10.11.41.39.910.5 44 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL34:3353.3%
113/212
34.2%
130/380
87%
140/161
3.3
0.6/2.8
3.61.330.20.32.12.915.113.7 50 »
STATISTIKA 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL32:4450.6%
86/170
33.5%
78/233
76.5%
88/115
3.9
1/3
3.31.32.30.102.42.71212.2 41 »
STATISTIKA 2014/2015
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:3148.3%
58/120
30.9%
43/139
80%
48/60
3.2
0.5/2.7
4.61.23.300.22.13.31412.5 21 »
STATISTIKA 2013/2014
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL33:2047%
77/164
32.8%
87/265
61.8%
68/110
4.2
0.6/3.6
3.61.42.90.10.22.33.315.112.6 32 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 21/22
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-09 Šakių Vytis-VDU 73-7226100%
1/1
28.6%
2/7
-
0/0
2
0/2
213003082
04-05 Šakių Vytis-VDU 71-892840%
2/5
33.3%
1/3
0%
0/2
2
0/2
402001174
03-31 Šakių Vytis-VDU 88-662750%
1/2
60%
6/10
-
0/0
1
0/1
13400152020
03-23 Šakių Vytis-VDU 65-773575%
3/4
75%
3/4
42.9%
3/7
6
0/6
101500461826
03-20 Šakių Vytis-VDU 87-823060%
3/5
28.6%
2/7
80%
4/5
3
0/3
60200341616
03-17 Šakių Vytis-VDU 56-8524100%
1/1
60%
3/5
50%
1/2
0
0/0
52100211214
03-12 Šakių Vytis-VDU 69-1141750%
1/2
16.7%
1/6
-
0/0
1
1/0
502011051
03-10 Šakių Vytis-VDU 75-99240%
0/1
33.3%
2/6
-
0/0
1
0/1
312002163
03-05 Šakių Vytis-VDU 83-892760%
3/5
33.3%
1/3
100%
1/1
1
0/1
63400241014
02-26 Šakių Vytis-VDU 77-92270%
0/2
37.5%
3/8
-
0/0
4
1/3
6120112911
02-24 Šakių Vytis-VDU 62-7329-
0/0
20%
1/5
0%
0/2
2
1/1
303000332
02-19 Šakių Vytis-VDU 98-902866.7%
2/3
50%
3/6
-
0/0
0
0/0
4130051137
02-17 Šakių Vytis-VDU 70-952666.7%
2/3
20%
1/5
-
0/0
3
1/2
804001179
02-12 Šakių Vytis-VDU 84-902928.6%
2/7
42.9%
3/7
100%
4/4
3
1/2
50101221714
02-05 Šakių Vytis-VDU 106-7720-
0/0
50%
4/8
-
0/0
5
2/3
91200121222
02-03 Šakių Vytis-VDU 74-733180%
4/5
0%
0/5
100%
2/2
7
1/6
51201211013
01-29 Šakių Vytis-VDU 70-77230%
0/1
33.3%
1/3
100%
2/2
1
0/1
214000254
01-27 Šakių Vytis-VDU 103-7820-
0/0
12.5%
1/8
100%
5/5
1
0/1
240001289
01-15 Šakių Vytis-VDU 92-873150%
1/2
16.7%
1/6
75%
3/4
2
0/2
9220045813
01-13 Šakių Vytis-VDU 62-7630100%
2/2
30%
3/10
75%
3/4
5
1/4
52000221620
12-21 Šakių Vytis-VDU 69-76270%
0/1
25%
2/8
-
0/0
2
0/2
11000516-1
12-11 Šakių Vytis-VDU 76-8027100%
2/2
50%
4/8
50%
1/2
1
0/1
22600341712
12-09 Šakių Vytis-VDU 107-6017100%
2/2
60%
3/5
-
0/0
1
0/1
31100101314
12-04 Šakių Vytis-VDU 68-762850%
1/2
14.3%
1/7
0%
0/2
2
1/1
30301235-2
12-02 Šakių Vytis-VDU 72-8727100%
2/2
100%
3/3
100%
4/4
2
0/2
70300131725
11-27 Šakių Vytis-VDU 79-67360%
0/1
50%
6/12
100%
3/3
1
0/1
20200362118
11-25 Šakių Vytis-VDU 79-803666.7%
2/3
22.2%
2/9
100%
3/3
3
0/3
51400441310
11-20 Šakių Vytis-VDU 78-63280%
0/1
28.6%
2/7
100%
2/2
2
0/2
314001386
11-18 Šakių Vytis-VDU 76-893350%
1/2
40%
4/10
100%
2/2
2
1/1
52100231618
11-13 Šakių Vytis-VDU 81-105330%
0/2
25%
1/4
-
0/0
2
0/2
414003230
11-11 Šakių Vytis-VDU 78-89180%
0/1
20%
1/5
-
0/0
2
1/1
403012331
10-30 Šakių Vytis-VDU 67-7231100%
3/3
40%
2/5
100%
2/2
1
1/0
42400351416
10-28 Šakių Vytis-VDU 78-6625-
0/0
0%
0/2
50%
1/2
2
0/2
703002416
10-16 Šakių Vytis-VDU 92-8224100%
2/2
0%
0/2
-
0/0
4
0/4
500002049
10-14 Šakių Vytis-VDU 63-662833.3%
1/3
40%
2/5
-
0/0
2
0/2
314001286
10-09 Šakių Vytis-VDU 60-701550%
1/2
0%
0/1
100%
2/2
0
0/0
104000443
10-07 Šakių Vytis-VDU 81-592550%
2/4
28.6%
2/7
-
0/0
2
0/2
3240030103
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas27:4459.5%
22/37
33.6%
39/116
81.3%
26/32
2
0.3/1.7
40.92.700.12.32.89.89.319 »
Reguliarusis sezonas – II etapas25:4148.3%
14/29
30%
21/70
87.5%
14/16
2.4
0.7/1.8
4.81.12.400.31.51.88.89.112 »
Atkrintamosios varžybos28:3561.1%
11/18
47.2%
17/36
50%
8/16
2.3
0/2.3
4.71.22.8002.32.813.513.76 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas40 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 2024-12-14
Taškai40 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Atkovoti kamuoliai puolime3 Šakių Vytis-VDU 2013-10-18
Atkovoti kamuoliai gynyboje10 Šakių Vytis-VDU 2014-03-01
Atkovoti kamuoliai11 Šakių Vytis-VDU 2014-03-01
Rezultatyvūs perdavimai13 Šakių Vytis-VDU 2020-12-10
Perimti kamuoliai5 Šakių Vytis-VDU 2015-01-23
Blokuoti metimai2 Šakių Vytis-VDU 2016-04-07
Minutės49 Šakių Vytis-VDU 2021-01-26
Dvitaškių pataikė8 Šakių Vytis-VDU 2014-02-01
Dvitaškių metė12 Šakių Vytis-VDU 2014-02-01
Tritaškių pataikė10 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Tritaškių metė20 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Baudų pataikė11 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Baudų metė12 Šakių Vytis-VDU 2013-11-08
Pražangos5 Šakių Vytis-VDU 2016-04-05
Išprovokuotas pražangos10 Šakių Vytis-VDU 2018-12-07
Prarasti kamuoliai8 Šakių Vytis-VDU 2015-02-20
Gauti blokai3 Šakių Vytis-VDU 2019-02-09
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2021/2022 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.