Skip to main content

URBO-NKL

Paulius
Beliavičius

STATISTIKA / 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:2360.5%
49/81
34.4%
65/189
78.8%
26/33
2.9
0.4/2.5
4.11.12.300.21.81.51010.232 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-01 TEL/ŽAL-221100%
1/1
0%
0/3
100%
1/1
3
1/2
126001231
03-20 KUR/NEP2850%
1/2
25%
1/4
-
0/0
1
0/1
201011051
03-17 KUR/NEP3480%
4/5
0%
0/3
-
0/0
2
0/2
103002284
03-14 KUR/NEP3085.7%
6/7
0%
0/4
100%
1/1
1
0/1
43400421310
03-11 KUR/NEP2960%
3/5
0%
0/4
-
0/0
3
0/3
6320022610
03-08 KUR/NEP1550%
1/2
0%
0/2
-
0/0
1
0/1
311010022
02-20 260%
0/1
50%
2/4
50%
1/2
3
0/3
101010176
02-18 3150%
1/2
16.7%
1/6
100%
2/2
4
0/4
4510011713
02-16 28-
0/0
28.6%
2/7
75%
3/4
5
0/5
7230012915
02-13 30100%
2/2
42.9%
3/7
-
0/0
3
0/3
61200101316
APIE

Europos jaunių (iki 18 metų) vicečempionas 2006 metais

2006-2007: Jonavos Dextera (NKL)
2007-2008: Jonavos Dextera (NKL)
2008-2009: Kauno Aisčiai (LKL)
2009-2010: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2010-2011: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2011-2012: Kėdainių TrioBet (LKL)
2012-2013: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2013-2014: Šakių Zanavykas (NKL)
2014-2015: Mažeikių Mažeikiai (LKL), gruodį persikėlė į Šakių Zanavyką (NKL)
2015-2016: Šakių Vytis (NKL)
2016-2017: Šakių Vytis (NKL)
2017-2018: Šakių Vytis (NKL)
2018-2019: Šakių Vytis (NKL)
2019-2020: Šakių Vytis (NKL)
2020-2021: Šakių Vytis (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2023-2024: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2024-2025: Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:1549.6%
64/129
34.1%
94/276
79.2%
61/77
3.3
0.4/2.9
3.512.10.10.122.112.411.2 38 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:4865.4%
34/52
37.6%
92/245
76.9%
20/26
2.3
0.6/1.7
1.20.70.90.101.80.97.96.5 46 »
STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:3860%
33/55
34.8%
78/224
68%
17/25
2
0.4/1.5
2.30.70.9002.10.97.46.2 43 »
STATISTIKA 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:1256%
47/84
34.7%
77/222
75%
48/64
2.2
0.4/1.8
4.412.600.22.12.510.19.9 37 »
STATISTIKA 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:2360.5%
49/81
34.4%
65/189
78.8%
26/33
2.9
0.4/2.5
4.11.12.300.21.81.51010.2 32 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:2355.9%
52/93
33.7%
59/175
69.6%
48/69
2.7
0.4/2.3
4.21.12.50.10.22.42.41010.1 33 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:2853.5%
92/172
34.6%
132/382
86%
98/114
3.2
0.4/2.8
4.31.42.20.30.31.82.814.114.7 48 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:2858.8%
50/85
37.9%
94/248
80.3%
53/66
2.7
0.4/2.3
2.91.21.40.10.11.41.39.910.5 44 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL34:3353.3%
113/212
34.2%
130/380
87%
140/161
3.3
0.6/2.8
3.61.330.20.32.12.915.113.7 50 »
STATISTIKA 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL32:4450.6%
86/170
33.5%
78/233
76.5%
88/115
3.9
1/3
3.31.32.30.102.42.71212.2 41 »
STATISTIKA 2014/2015
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:3148.3%
58/120
30.9%
43/139
80%
48/60
3.2
0.5/2.7
4.61.23.300.22.13.31412.5 21 »
STATISTIKA 2013/2014
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL33:2047%
77/164
32.8%
87/265
61.8%
68/110
4.2
0.6/3.6
3.61.42.90.10.22.33.315.112.6 32 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 20/21
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-01 Šakių Vytis-VDU TEL/ŽAL-274-7821100%
1/1
0%
0/3
100%
1/1
3
1/2
126001231
03-20 Šakių Vytis-VDU KUR/NEP97-812850%
1/2
25%
1/4
-
0/0
1
0/1
201011051
03-17 Šakių Vytis-VDU KUR/NEP54-633480%
4/5
0%
0/3
-
0/0
2
0/2
103002284
03-14 Šakių Vytis-VDU KUR/NEP68-703085.7%
6/7
0%
0/4
100%
1/1
1
0/1
43400421310
03-11 Šakių Vytis-VDU KUR/NEP84-782960%
3/5
0%
0/4
-
0/0
3
0/3
6320022610
03-08 Šakių Vytis-VDU KUR/NEP85-581550%
1/2
0%
0/2
-
0/0
1
0/1
311010022
02-20 Šakių Vytis-VDU 68-70260%
0/1
50%
2/4
50%
1/2
3
0/3
101010176
02-18 Šakių Vytis-VDU 86-703150%
1/2
16.7%
1/6
100%
2/2
4
0/4
4510011713
02-16 Šakių Vytis-VDU 62-9028-
0/0
28.6%
2/7
75%
3/4
5
0/5
7230012915
02-13 Šakių Vytis-VDU 60-8530100%
2/2
42.9%
3/7
-
0/0
3
0/3
61200101316
02-11 Šakių Vytis-VDU 93-9239100%
3/3
50%
4/8
-
0/0
3
0/3
11500431813
02-09 Šakių Vytis-VDU 97-120270%
0/1
72.7%
8/11
66.7%
2/3
1
0/1
30200212622
02-06 Šakių Vytis-VDU 86-7228100%
2/2
50%
2/4
100%
2/2
3
1/2
11100221214
02-04 Šakių Vytis-VDU 101-852283.3%
5/6
50%
1/2
-
0/0
0
0/0
41100111315
02-02 Šakių Vytis-VDU 61-742850%
1/2
28.6%
2/7
100%
2/2
3
1/2
22100121011
01-30 Šakių Vytis-VDU 95-7116-
0/0
40%
2/5
-
0/0
2
1/1
212000066
01-26 Šakių Vytis-VDU 119-1154933.3%
1/3
47.1%
8/17
100%
4/4
7
0/7
80410343032
01-23 Šakių Vytis-VDU 64-7033100%
1/1
42.9%
3/7
-
0/0
4
2/2
31300121113
01-16 Šakių Vytis-VDU 97-9028100%
2/2
16.7%
1/6
66.7%
2/3
2
0/2
504001499
01-14 Šakių Vytis-VDU 67-7429-
0/0
33.3%
2/6
0%
0/1
4
1/3
101001266
12-30 Šakių Vytis-VDU 75-793225%
1/4
0%
0/3
-
0/0
3
1/2
20300312-4
12-23 Šakių Vytis-VDU 77-54270%
0/1
57.1%
4/7
-
0/0
2
0/2
22101201210
12-12 Šakių Vytis-VDU 78-823150%
2/4
0%
0/5
66.7%
2/3
3
0/3
01300116-1
12-10 Šakių Vytis-VDU 108-77270%
0/2
33.3%
1/3
-
0/0
0
0/0
13120010310
12-05 Šakių Vytis-VDU 84-8236100%
2/2
22.2%
2/9
-
0/0
2
1/1
9140051107
12-03 Šakių Vytis-VDU 74-873175%
3/4
16.7%
1/6
-
0/0
6
2/4
9140042913
11-26 Šakių Vytis-VDU 78-883450%
2/4
50%
5/10
-
0/0
4
0/4
90200211922
10-31 Šakių Vytis-VDU 91-702450%
1/2
28.6%
2/7
100%
2/2
4
1/3
23100231013
10-24 Šakių Vytis-VDU 89-71290%
0/1
80%
4/5
-
0/0
4
1/3
40200101215
10-22 Šakių Vytis-VDU 96-1013450%
1/2
16.7%
1/6
50%
1/2
4
0/4
913004369
10-17 Šakių Vytis-VDU 81-74260%
0/5
33.3%
2/6
-
0/0
3
0/3
310011062
10-15 Šakių Vytis-VDU 63-9922100%
3/3
20%
1/5
100%
1/1
3
1/2
30200121011
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas30:0055.9%
33/59
37.9%
64/169
77.4%
24/31
3.2
0.5/2.7
4.312.200.11.81.510.811.526 »
Atkrintamosios varžybos26:4372.7%
16/22
5%
1/20
100%
2/2
1.8
0.2/1.7
2.81.52.800.31.71.36.24.76 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas40 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 2024-12-14
Taškai40 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Atkovoti kamuoliai puolime3 Šakių Vytis-VDU 2013-10-18
Atkovoti kamuoliai gynyboje10 Šakių Vytis-VDU 2014-03-01
Atkovoti kamuoliai11 Šakių Vytis-VDU 2014-03-01
Rezultatyvūs perdavimai13 Šakių Vytis-VDU 2020-12-10
Perimti kamuoliai5 Šakių Vytis-VDU 2015-01-23
Blokuoti metimai2 Šakių Vytis-VDU 2016-04-07
Minutės49 Šakių Vytis-VDU 2021-01-26
Dvitaškių pataikė8 Šakių Vytis-VDU 2014-02-01
Dvitaškių metė12 Šakių Vytis-VDU 2014-02-01
Tritaškių pataikė10 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Tritaškių metė20 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Baudų pataikė11 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Baudų metė12 Šakių Vytis-VDU 2013-11-08
Pražangos5 Šakių Vytis-VDU 2016-04-05
Išprovokuotas pražangos10 Šakių Vytis-VDU 2018-12-07
Prarasti kamuoliai8 Šakių Vytis-VDU 2015-02-20
Gauti blokai3 Šakių Vytis-VDU 2019-02-09
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2020/2021 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.