Skip to main content

URBO-NKL

Paulius
Beliavičius

STATISTIKA / 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:2355.9%
52/93
33.7%
59/175
69.6%
48/69
2.7
0.4/2.3
4.21.12.50.10.22.42.41010.133 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-07 2350%
1/2
25%
2/8
50%
1/2
1
0/1
511001298
03-05 4157.1%
4/7
45.5%
5/11
100%
4/4
3
0/3
62101272732
02-29 2150%
1/2
0%
0/3
50%
2/4
5
1/4
205113340
02-27 3050%
1/2
16.7%
1/6
66.7%
2/3
2
1/1
21700427-4
02-20 2950%
1/2
44.4%
4/9
50%
1/2
2
0/2
34001321515
02-15 2642.9%
3/7
42.9%
3/7
-
0/0
4
0/4
63511311513
02-13 28100%
2/2
25%
1/4
57.1%
4/7
4
0/4
10300361110
02-06 26100%
1/1
14.3%
1/7
-
0/0
1
0/1
21400225-1
02-01 3050%
1/2
75%
3/4
-
0/0
1
0/1
90400111115
01-30 310%
0/3
33.3%
2/6
-
0/0
3
1/2
5210115611
APIE

Europos jaunių (iki 18 metų) vicečempionas 2006 metais

2006-2007: Jonavos Dextera (NKL)
2007-2008: Jonavos Dextera (NKL)
2008-2009: Kauno Aisčiai (LKL)
2009-2010: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2010-2011: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2011-2012: Kėdainių TrioBet (LKL)
2012-2013: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2013-2014: Šakių Zanavykas (NKL)
2014-2015: Mažeikių Mažeikiai (LKL), gruodį persikėlė į Šakių Zanavyką (NKL)
2015-2016: Šakių Vytis (NKL)
2016-2017: Šakių Vytis (NKL)
2017-2018: Šakių Vytis (NKL)
2018-2019: Šakių Vytis (NKL)
2019-2020: Šakių Vytis (NKL)
2020-2021: Šakių Vytis (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2023-2024: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2024-2025: Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:1549.6%
64/129
34.1%
94/276
79.2%
61/77
3.3
0.4/2.9
3.512.10.10.122.112.411.2 38 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:4865.4%
34/52
37.6%
92/245
76.9%
20/26
2.3
0.6/1.7
1.20.70.90.101.80.97.96.5 46 »
STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:3860%
33/55
34.8%
78/224
68%
17/25
2
0.4/1.5
2.30.70.9002.10.97.46.2 43 »
STATISTIKA 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:1256%
47/84
34.7%
77/222
75%
48/64
2.2
0.4/1.8
4.412.600.22.12.510.19.9 37 »
STATISTIKA 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:2360.5%
49/81
34.4%
65/189
78.8%
26/33
2.9
0.4/2.5
4.11.12.300.21.81.51010.2 32 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:2355.9%
52/93
33.7%
59/175
69.6%
48/69
2.7
0.4/2.3
4.21.12.50.10.22.42.41010.1 33 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:2853.5%
92/172
34.6%
132/382
86%
98/114
3.2
0.4/2.8
4.31.42.20.30.31.82.814.114.7 48 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:2858.8%
50/85
37.9%
94/248
80.3%
53/66
2.7
0.4/2.3
2.91.21.40.10.11.41.39.910.5 44 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL34:3353.3%
113/212
34.2%
130/380
87%
140/161
3.3
0.6/2.8
3.61.330.20.32.12.915.113.7 50 »
STATISTIKA 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL32:4450.6%
86/170
33.5%
78/233
76.5%
88/115
3.9
1/3
3.31.32.30.102.42.71212.2 41 »
STATISTIKA 2014/2015
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:3148.3%
58/120
30.9%
43/139
80%
48/60
3.2
0.5/2.7
4.61.23.300.22.13.31412.5 21 »
STATISTIKA 2013/2014
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL33:2047%
77/164
32.8%
87/265
61.8%
68/110
4.2
0.6/3.6
3.61.42.90.10.22.33.315.112.6 32 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 19/20
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-07 Šakių Vytis-VDU 83-722350%
1/2
25%
2/8
50%
1/2
1
0/1
511001298
03-05 Šakių Vytis-VDU 90-894157.1%
4/7
45.5%
5/11
100%
4/4
3
0/3
62101272732
02-29 Šakių Vytis-VDU 59-642150%
1/2
0%
0/3
50%
2/4
5
1/4
205113340
02-27 Šakių Vytis-VDU 71-783050%
1/2
16.7%
1/6
66.7%
2/3
2
1/1
21700427-4
02-20 Šakių Vytis-VDU 84-882950%
1/2
44.4%
4/9
50%
1/2
2
0/2
34001321515
02-15 Šakių Vytis-VDU 82-952642.9%
3/7
42.9%
3/7
-
0/0
4
0/4
63511311513
02-13 Šakių Vytis-VDU 72-7828100%
2/2
25%
1/4
57.1%
4/7
4
0/4
10300361110
02-06 Šakių Vytis-VDU 69-7526100%
1/1
14.3%
1/7
-
0/0
1
0/1
21400225-1
02-01 Šakių Vytis-VDU 93-863050%
1/2
75%
3/4
-
0/0
1
0/1
90400111115
01-30 Šakių Vytis-VDU 78-76310%
0/3
33.3%
2/6
-
0/0
3
1/2
5210115611
01-18 Šakių Vytis-VDU 100-632757.1%
4/7
66.7%
2/3
100%
7/7
4
0/4
40100452125
01-17 Šakių Vytis-VDU 70-652780%
4/5
28.6%
2/7
50%
1/2
3
1/2
24400341514
01-11 Šakių Vytis-VDU 82-813550%
2/4
33.3%
3/9
-
0/0
3
0/3
80200311312
01-05 Šakių Vytis-VDU 90-702150%
1/2
25%
1/4
0%
0/2
6
2/4
7010033511
01-04 Šakių Vytis-VDU 78-7330%
0/1
-
0/0
-
0/0
0
0/0
01100000-1
12-21 Šakių Vytis-VDU 70-732840%
2/5
42.9%
3/7
60%
3/5
1
0/1
70300371616
12-19 Šakių Vytis-VDU 82-7860%
0/1
-
0/0
-
0/0
0
0/0
10300110-3
12-14 Šakių Vytis-VDU 85-762880%
4/5
42.9%
3/7
-
0/0
5
1/4
33010421722
12-12 Šakių Vytis-VDU 85-6517100%
1/1
40%
2/5
-
0/0
6
1/5
4220011815
12-07 Šakių Vytis-VDU 77-792850%
1/2
14.3%
1/7
100%
4/4
3
1/2
314003294
12-05 Šakių Vytis-VDU 84-83290%
0/1
50%
1/2
100%
4/4
2
0/2
9010024717
11-30 Šakių Vytis-VDU 88-972866.7%
2/3
0%
0/4
-
0/0
2
0/2
731001049
11-28 Šakių Vytis-VDU 93-652350%
1/2
20%
1/5
100%
2/2
2
0/2
102003171
11-23 Šakių Vytis-VDU 95-9828100%
3/3
40%
2/5
33.3%
2/6
7
2/5
72400271424
11-21 Šakių Vytis-VDU 85-943050%
3/6
20%
1/5
100%
8/8
1
0/1
40000441715
11-16 Šakių Vytis-VDU 79-75230%
0/2
25%
1/4
-
0/0
4
0/4
101001031
11-15 Šakių Vytis-VDU 84-7618100%
2/2
42.9%
3/7
-
0/0
3
1/2
2140040137
11-09 Šakių Vytis-VDU 81-723066.7%
2/3
33.3%
2/6
33.3%
1/3
4
0/4
4020032119
11-07 Šakių Vytis-VDU 109-96170%
0/1
0%
0/3
-
0/0
1
0/1
400001000
10-26 Šakių Vytis-VDU 83-76270%
0/1
57.1%
4/7
-
0/0
1
0/1
4180121124
10-24 Šakių Vytis-VDU 82-8729100%
3/3
62.5%
5/8
-
0/0
5
1/4
71310212128
10-05 Šakių Vytis-VDU 74-92170%
0/1
0%
0/3
-
0/0
1
0/1
42201200-2
10-03 Šakių Vytis-VDU 100-7417100%
2/2
0%
0/2
50%
2/4
0
0/0
411003366
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas – I etapas23:5755.4%
31/56
33.3%
32/96
73.3%
33/45
2.8
0.4/2.4
4.40.820.10.12.32.19.110.121 »
NKL22:3885.7%
6/7
35.7%
5/14
50%
1/2
3
1/2
22.54003.521410.52 »
Reguliarusis sezonas – II etapas28:5850%
15/30
33.8%
22/65
63.6%
14/22
2.6
0.3/2.3
4.11.43.10.20.52.33.1119.910 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas40 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 2024-12-14
Taškai40 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Atkovoti kamuoliai puolime3 Šakių Vytis-VDU 2013-10-18
Atkovoti kamuoliai gynyboje10 Šakių Vytis-VDU 2014-03-01
Atkovoti kamuoliai11 Šakių Vytis-VDU 2014-03-01
Rezultatyvūs perdavimai13 Šakių Vytis-VDU 2020-12-10
Perimti kamuoliai5 Šakių Vytis-VDU 2015-01-23
Blokuoti metimai2 Šakių Vytis-VDU 2016-04-07
Minutės49 Šakių Vytis-VDU 2021-01-26
Dvitaškių pataikė8 Šakių Vytis-VDU 2014-02-01
Dvitaškių metė12 Šakių Vytis-VDU 2014-02-01
Tritaškių pataikė10 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Tritaškių metė20 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Baudų pataikė11 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Baudų metė12 Šakių Vytis-VDU 2013-11-08
Pražangos5 Šakių Vytis-VDU 2016-04-05
Išprovokuotas pražangos10 Šakių Vytis-VDU 2018-12-07
Prarasti kamuoliai8 Šakių Vytis-VDU 2015-02-20
Gauti blokai3 Šakių Vytis-VDU 2019-02-09
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2019/2020 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.