| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 29:28 | 53.5% 92/172 | 34.6% 132/382 | 86% 98/114 | 3.2 0.4/2.8 | 4.3 | 1.4 | 2.2 | 0.3 | 0.3 | 1.8 | 2.8 | 14.1 | 14.7 | 48 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-13 | vieta | 33 | 80% 4/5 | 16.7% 1/6 | 66.7% 2/3 | 1 0/1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 13 | 8 |
| 04-12 | 32 | 100% 2/2 | 57.1% 4/7 | 80% 4/5 | 2 0/2 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 20 | 21 | |
| 03-29 | NEP-GSC | 26 | 40% 2/5 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | 5 2/3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 8 | 9 |
| 03-27 | NEP-GSC | 29 | 44.4% 4/9 | 33.3% 2/6 | 100% 1/1 | 4 1/3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 15 | 13 |
| 03-22 | NEP-GSC | 27 | 25% 1/4 | 0% 0/6 | 100% 3/3 | 0 0/0 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 5 | 2 |
| 03-09 | 22 | 33.3% 1/3 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 4 1/3 | 4 | 1 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | |
| 03-07 | 24 | 33.3% 1/3 | 20% 1/5 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | 4 | |
| 03-02 | 35 | 100% 2/2 | 50% 10/20 | 100% 6/6 | 1 0/1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 40 | 33 | |
| 03-01 | 26 | - 0/0 | 0% 0/5 | - 0/0 | 2 0/2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -3 | |
| 02-23 | 36 | 62.5% 5/8 | 46.2% 6/13 | 0% 0/1 | 3 1/2 | 6 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4 | 28 | 27 |
Europos jaunių (iki 18 metų) vicečempionas 2006 metais
2006-2007: Jonavos Dextera (NKL)
2007-2008: Jonavos Dextera (NKL)
2008-2009: Kauno Aisčiai (LKL)
2009-2010: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2010-2011: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2011-2012: Kėdainių TrioBet (LKL)
2012-2013: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2013-2014: Šakių Zanavykas (NKL)
2014-2015: Mažeikių Mažeikiai (LKL), gruodį persikėlė į Šakių Zanavyką (NKL)
2015-2016: Šakių Vytis (NKL)
2016-2017: Šakių Vytis (NKL)
2017-2018: Šakių Vytis (NKL)
2018-2019: Šakių Vytis (NKL)
2019-2020: Šakių Vytis (NKL)
2020-2021: Šakių Vytis (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2023-2024: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2024-2025: Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:15 | 49.6% 64/129 | 34.1% 94/276 | 79.2% 61/77 | 3.3 0.4/2.9 | 3.5 | 1 | 2.1 | 0.1 | 0.1 | 2 | 2.1 | 12.4 | 11.2 | 38 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:48 | 65.4% 34/52 | 37.6% 92/245 | 76.9% 20/26 | 2.3 0.6/1.7 | 1.2 | 0.7 | 0.9 | 0.1 | 0 | 1.8 | 0.9 | 7.9 | 6.5 | 46 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:38 | 60% 33/55 | 34.8% 78/224 | 68% 17/25 | 2 0.4/1.5 | 2.3 | 0.7 | 0.9 | 0 | 0 | 2.1 | 0.9 | 7.4 | 6.2 | 43 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:12 | 56% 47/84 | 34.7% 77/222 | 75% 48/64 | 2.2 0.4/1.8 | 4.4 | 1 | 2.6 | 0 | 0.2 | 2.1 | 2.5 | 10.1 | 9.9 | 37 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 29:23 | 60.5% 49/81 | 34.4% 65/189 | 78.8% 26/33 | 2.9 0.4/2.5 | 4.1 | 1.1 | 2.3 | 0 | 0.2 | 1.8 | 1.5 | 10 | 10.2 | 32 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:23 | 55.9% 52/93 | 33.7% 59/175 | 69.6% 48/69 | 2.7 0.4/2.3 | 4.2 | 1.1 | 2.5 | 0.1 | 0.2 | 2.4 | 2.4 | 10 | 10.1 | 33 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 29:28 | 53.5% 92/172 | 34.6% 132/382 | 86% 98/114 | 3.2 0.4/2.8 | 4.3 | 1.4 | 2.2 | 0.3 | 0.3 | 1.8 | 2.8 | 14.1 | 14.7 | 48 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:28 | 58.8% 50/85 | 37.9% 94/248 | 80.3% 53/66 | 2.7 0.4/2.3 | 2.9 | 1.2 | 1.4 | 0.1 | 0.1 | 1.4 | 1.3 | 9.9 | 10.5 | 44 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 34:33 | 53.3% 113/212 | 34.2% 130/380 | 87% 140/161 | 3.3 0.6/2.8 | 3.6 | 1.3 | 3 | 0.2 | 0.3 | 2.1 | 2.9 | 15.1 | 13.7 | 50 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 32:44 | 50.6% 86/170 | 33.5% 78/233 | 76.5% 88/115 | 3.9 1/3 | 3.3 | 1.3 | 2.3 | 0.1 | 0 | 2.4 | 2.7 | 12 | 12.2 | 41 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 29:31 | 48.3% 58/120 | 30.9% 43/139 | 80% 48/60 | 3.2 0.5/2.7 | 4.6 | 1.2 | 3.3 | 0 | 0.2 | 2.1 | 3.3 | 14 | 12.5 | 21 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 33:20 | 47% 77/164 | 32.8% 87/265 | 61.8% 68/110 | 4.2 0.6/3.6 | 3.6 | 1.4 | 2.9 | 0.1 | 0.2 | 2.3 | 3.3 | 15.1 | 12.6 | 32 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-13 | Šakių Vytis-VDU | vieta | 69-77 | 33 | 80% 4/5 | 16.7% 1/6 | 66.7% 2/3 | 1 0/1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 13 | 8 |
| 04-12 | Šakių Vytis-VDU | 77-76 | 32 | 100% 2/2 | 57.1% 4/7 | 80% 4/5 | 2 0/2 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 20 | 21 | |
| 03-29 | Šakių Vytis-VDU | NEP-GSC | 75-66 | 26 | 40% 2/5 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | 5 2/3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 8 | 9 |
| 03-27 | Šakių Vytis-VDU | NEP-GSC | 58-69 | 29 | 44.4% 4/9 | 33.3% 2/6 | 100% 1/1 | 4 1/3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 15 | 13 |
| 03-22 | Šakių Vytis-VDU | NEP-GSC | 73-72 | 27 | 25% 1/4 | 0% 0/6 | 100% 3/3 | 0 0/0 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 5 | 2 |
| 03-09 | Šakių Vytis-VDU | 84-80 | 22 | 33.3% 1/3 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 4 1/3 | 4 | 1 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | |
| 03-07 | Šakių Vytis-VDU | 100-82 | 24 | 33.3% 1/3 | 20% 1/5 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | 4 | |
| 03-02 | Šakių Vytis-VDU | 104-91 | 35 | 100% 2/2 | 50% 10/20 | 100% 6/6 | 1 0/1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 40 | 33 | |
| 03-01 | Šakių Vytis-VDU | 79-68 | 26 | - 0/0 | 0% 0/5 | - 0/0 | 2 0/2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -3 | |
| 02-23 | Šakių Vytis-VDU | 91-85 | 36 | 62.5% 5/8 | 46.2% 6/13 | 0% 0/1 | 3 1/2 | 6 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4 | 28 | 27 | |
| 02-22 | Šakių Vytis-VDU | 93-91 | 34 | 80% 4/5 | 0% 0/6 | - 0/0 | 6 3/3 | 5 | 1 | 7 | 2 | 0 | 3 | 4 | 8 | 9 | |
| 02-15 | Šakių Vytis-VDU | 80-90 | 34 | 57.1% 4/7 | 16.7% 1/6 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 13 | 13 | |
| 02-13 | Šakių Vytis-VDU | 90-87 | 31 | 57.1% 4/7 | 12.5% 1/8 | - 0/0 | 3 0/3 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 11 | 8 | |
| 02-09 | Šakių Vytis-VDU | 69-83 | 29 | 42.9% 3/7 | 22.2% 2/9 | 0% 0/2 | 1 1/0 | 5 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 | 12 | 2 | |
| 02-08 | Šakių Vytis-VDU | 81-78 | 32 | 40% 2/5 | 50% 5/10 | 100% 4/4 | 2 1/1 | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 3 | 23 | 20 | |
| 02-02 | Šakių Vytis-VDU | 70-75 | 34 | 60% 3/5 | 43.8% 7/16 | - 0/0 | 3 0/3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 27 | 20 | |
| 02-01 | Šakių Vytis-VDU | 98-87 | 30 | 100% 1/1 | 0% 0/8 | 66.7% 2/3 | 4 0/4 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 4 | 2 | |
| 01-27 | Šakių Vytis-VDU | 92-58 | 20 | 50% 1/2 | 50% 3/6 | - 0/0 | 4 0/4 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 16 | |
| 01-25 | Šakių Vytis-VDU | 84-104 | 25 | 100% 1/1 | 38.5% 5/13 | 100% 1/1 | 2 0/2 | 3 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 4 | 18 | 15 | |
| 01-19 | Šakių Vytis-VDU | 97-112 | 19 | 100% 1/1 | 28.6% 2/7 | - 0/0 | 0 0/0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 8 | 4 | |
| 01-18 | Šakių Vytis-VDU | 96-66 | 20 | 0% 0/1 | 20% 1/5 | 100% 2/2 | 5 0/5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 7 | |
| 01-12 | Šakių Vytis-VDU | 81-67 | 24 | 100% 2/2 | 62.5% 5/8 | - 0/0 | 4 0/4 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 19 | 22 | |
| 01-11 | Šakių Vytis-VDU | 80-109 | 31 | 100% 1/1 | 50% 5/10 | 100% 4/4 | 3 0/3 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 21 | 21 | |
| 01-05 | Šakių Vytis-VDU | 85-84 | 36 | 60% 3/5 | 40% 4/10 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 4 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 | 4 | 19 | 17 | |
| 01-04 | Šakių Vytis-VDU | 69-83 | 27 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 10 | 9 | |
| 12-22 | Šakių Vytis-VDU | 76-92 | 32 | 50% 2/4 | 71.4% 5/7 | 100% 1/1 | 3 0/3 | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 20 | 30 | |
| 12-21 | Šakių Vytis-VDU | 87-74 | 35 | 50% 1/2 | 50% 4/8 | 100% 5/5 | 3 0/3 | 8 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 5 | 19 | 27 | |
| 12-15 | Šakių Vytis-VDU | 97-79 | 31 | 83.3% 5/6 | 66.7% 4/6 | 100% 3/3 | 4 1/3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 25 | 36 | |
| 12-14 | Šakių Vytis-VDU | 71-83 | 17 | 25% 1/4 | 0% 0/5 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | |
| 12-08 | Šakių Vytis-VDU | 104-84 | 25 | 100% 4/4 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 9 | 3 | |
| 12-07 | Šakių Vytis-VDU | 87-75 | 26 | 100% 3/3 | 0% 0/9 | 90.9% 10/11 | 3 1/2 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 10 | 16 | 18 | |
| 12-01 | Šakių Vytis-VDU | 88-77 | 29 | 20% 1/5 | 36.4% 4/11 | - 0/0 | 2 0/2 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 14 | 10 | |
| 11-30 | Šakių Vytis-VDU | 89-77 | 31 | 25% 1/4 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 3 1/2 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 4 | 11 | 11 | |
| 11-23 | Šakių Vytis-VDU | 77-71 | 34 | 100% 3/3 | 11.1% 1/9 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 11 | 14 | |
| 11-20 | Šakių Vytis-VDU | 95-89 | 35 | 66.7% 2/3 | 42.9% 3/7 | 100% 1/1 | 6 0/6 | 9 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 14 | 23 | |
| 11-17 | Šakių Vytis-VDU | 80-89 | 39 | 33.3% 2/6 | 45.5% 5/11 | 66.7% 2/3 | 8 0/8 | 8 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 2 | 21 | 22 | |
| 11-16 | Šakių Vytis-VDU | 77-82 | 37 | 50% 3/6 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 1 0/1 | 8 | 2 | 5 | 0 | 0 | 3 | 3 | 9 | 7 | |
| 11-10 | Šakių Vytis-VDU | 85-70 | 32 | 0% 0/1 | 33.3% 3/9 | 100% 3/3 | 7 0/7 | 4 | 3 | 6 | 0 | 0 | 1 | 4 | 12 | 16 | |
| 11-09 | Šakių Vytis-VDU | 77-72 | 26 | 33.3% 1/3 | 0% 0/6 | - 0/0 | 4 2/2 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | |
| 11-02 | Šakių Vytis-VDU | 108-96 | 13 | - 0/0 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | |
| 10-27 | Šakių Vytis-VDU | 89-78 | 31 | 57.1% 4/7 | 30% 3/10 | 75% 3/4 | 3 0/3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 6 | 20 | 20 | |
| 10-24 | Šakių Vytis-VDU | 99-106 | 31 | 50% 2/4 | 45.5% 5/11 | 100% 8/8 | 5 1/4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 | 27 | 33 | |
| 10-20 | Šakių Vytis-VDU | 105-102 | 29 | 50% 1/2 | 41.7% 5/12 | 100% 6/6 | 2 0/2 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 4 | 23 | 24 | |
| 10-19 | Šakių Vytis-VDU | 79-100 | 28 | 0% 0/2 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 2 0/2 | 8 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | 11 | |
| 10-13 | Šakių Vytis-VDU | 81-88 | 31 | 0% 0/3 | 46.2% 6/13 | 60% 3/5 | 5 0/5 | 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 21 | 25 | |
| 10-12 | Šakių Vytis-VDU | 97-84 | 27 | 66.7% 2/3 | 50% 4/8 | 100% 2/2 | 6 0/6 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 18 | 29 | |
| 10-06 | Šakių Vytis-VDU | 76-79 | 34 | 0% 0/1 | 30% 3/10 | 87.5% 7/8 | 7 1/6 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 | 16 | 22 | |
| 10-05 | Šakių Vytis-VDU | 74-82 | 25 | 50% 1/2 | 28.6% 2/7 | 100% 2/2 | 5 1/4 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 10 | 13 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 29:24 | 52.9% 45/85 | 37% 80/216 | 87.2% 68/78 | 3.6 0.3/3.3 | 4.7 | 1.3 | 2.1 | 0.3 | 0.1 | 1.7 | 3.4 | 14.7 | 17.4 | 27 » |
| NKL | 26:35 | 33.3% 2/6 | 20% 2/10 | 100% 2/2 | 2.5 1/1.5 | 3.5 | 2 | 1 | 0.5 | 0 | 2 | 0.5 | 6 | 6 | 2 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 29:55 | 57.1% 32/56 | 32.8% 42/128 | 81% 17/21 | 2.9 0.6/2.3 | 3.8 | 1.5 | 2.5 | 0.2 | 0.5 | 1.9 | 2.1 | 14.8 | 12.1 | 14 » |
| Atkrintamosios varžybos | 29:45 | 52% 13/25 | 28.6% 8/28 | 84.6% 11/13 | 2.4 0.6/1.8 | 3.4 | 1 | 2.2 | 0 | 0.6 | 1.6 | 2.8 | 12.2 | 10.6 | 5 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 40 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 2024-12-14 | |
| Taškai | 40 | Šakių Vytis-VDU | 2019-03-02 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 3 | Šakių Vytis-VDU | 2013-10-18 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 10 | Šakių Vytis-VDU | 2014-03-01 | |
| Atkovoti kamuoliai | 11 | Šakių Vytis-VDU | 2014-03-01 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 13 | Šakių Vytis-VDU | 2020-12-10 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | Šakių Vytis-VDU | 2015-01-23 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Šakių Vytis-VDU | 2016-04-07 | |
| Minutės | 49 | Šakių Vytis-VDU | 2021-01-26 | |
| Dvitaškių pataikė | 8 | Šakių Vytis-VDU | 2014-02-01 | |
| Dvitaškių metė | 12 | Šakių Vytis-VDU | 2014-02-01 | |
| Tritaškių pataikė | 10 | Šakių Vytis-VDU | 2019-03-02 | |
| Tritaškių metė | 20 | Šakių Vytis-VDU | 2019-03-02 | |
| Baudų pataikė | 11 | Šakių Vytis-VDU | 2016-12-27 | |
| Baudų metė | 12 | Šakių Vytis-VDU | 2013-11-08 | |
| Pražangos | 5 | Šakių Vytis-VDU | 2016-04-05 | |
| Išprovokuotas pražangos | 10 | Šakių Vytis-VDU | 2018-12-07 | |
| Prarasti kamuoliai | 8 | Šakių Vytis-VDU | 2015-02-20 | |
| Gauti blokai | 3 | Šakių Vytis-VDU | 2019-02-09 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.