Skip to main content

URBO-NKL

Paulius
Beliavičius

STATISTIKA / 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:2858.8%
50/85
37.9%
94/248
80.3%
53/66
2.7
0.4/2.3
2.91.21.40.10.11.41.39.910.544 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-14 .2550%
1/2
42.9%
3/7
0%
0/1
0
0/0
71110211112
04-13 .170%
0/1
66.7%
4/6
100%
1/1
1
0/1
03000201312
03-29 2550%
1/2
36.4%
4/11
-
0/0
3
1/2
34200201412
03-27 22-
0/0
75%
6/8
66.7%
4/6
1
0/1
43100332225
03-24 .2433.3%
1/3
42.9%
3/7
100%
2/2
3
1/2
2020021139
03-09 1925%
1/4
20%
1/5
-
0/0
1
0/1
831001058
03-03 24100%
1/1
0%
0/8
-
0/0
0
0/0
702000120
03-02 25100%
2/2
71.4%
5/7
-
0/0
0
0/0
51400401915
02-24 20-
0/0
20%
1/5
-
0/0
1
0/1
414001030
02-23 2766.7%
2/3
33.3%
2/6
0%
0/1
2
0/2
3210010109
APIE

Europos jaunių (iki 18 metų) vicečempionas 2006 metais

2006-2007: Jonavos Dextera (NKL)
2007-2008: Jonavos Dextera (NKL)
2008-2009: Kauno Aisčiai (LKL)
2009-2010: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2010-2011: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2011-2012: Kėdainių TrioBet (LKL)
2012-2013: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2013-2014: Šakių Zanavykas (NKL)
2014-2015: Mažeikių Mažeikiai (LKL), gruodį persikėlė į Šakių Zanavyką (NKL)
2015-2016: Šakių Vytis (NKL)
2016-2017: Šakių Vytis (NKL)
2017-2018: Šakių Vytis (NKL)
2018-2019: Šakių Vytis (NKL)
2019-2020: Šakių Vytis (NKL)
2020-2021: Šakių Vytis (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2023-2024: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2024-2025: Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:1549.6%
64/129
34.1%
94/276
79.2%
61/77
3.3
0.4/2.9
3.512.10.10.122.112.411.2 38 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:4865.4%
34/52
37.6%
92/245
76.9%
20/26
2.3
0.6/1.7
1.20.70.90.101.80.97.96.5 46 »
STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:3860%
33/55
34.8%
78/224
68%
17/25
2
0.4/1.5
2.30.70.9002.10.97.46.2 43 »
STATISTIKA 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:1256%
47/84
34.7%
77/222
75%
48/64
2.2
0.4/1.8
4.412.600.22.12.510.19.9 37 »
STATISTIKA 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:2360.5%
49/81
34.4%
65/189
78.8%
26/33
2.9
0.4/2.5
4.11.12.300.21.81.51010.2 32 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:2355.9%
52/93
33.7%
59/175
69.6%
48/69
2.7
0.4/2.3
4.21.12.50.10.22.42.41010.1 33 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:2853.5%
92/172
34.6%
132/382
86%
98/114
3.2
0.4/2.8
4.31.42.20.30.31.82.814.114.7 48 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:2858.8%
50/85
37.9%
94/248
80.3%
53/66
2.7
0.4/2.3
2.91.21.40.10.11.41.39.910.5 44 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL34:3353.3%
113/212
34.2%
130/380
87%
140/161
3.3
0.6/2.8
3.61.330.20.32.12.915.113.7 50 »
STATISTIKA 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL32:4450.6%
86/170
33.5%
78/233
76.5%
88/115
3.9
1/3
3.31.32.30.102.42.71212.2 41 »
STATISTIKA 2014/2015
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:3148.3%
58/120
30.9%
43/139
80%
48/60
3.2
0.5/2.7
4.61.23.300.22.13.31412.5 21 »
STATISTIKA 2013/2014
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL33:2047%
77/164
32.8%
87/265
61.8%
68/110
4.2
0.6/3.6
3.61.42.90.10.22.33.315.112.6 32 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 17/18
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-14 Šakių Vytis-VDU .90-762550%
1/2
42.9%
3/7
0%
0/1
0
0/0
71110211112
04-13 Šakių Vytis-VDU .77-82170%
0/1
66.7%
4/6
100%
1/1
1
0/1
03000201312
03-29 Šakių Vytis-VDU 95-522550%
1/2
36.4%
4/11
-
0/0
3
1/2
34200201412
03-27 Šakių Vytis-VDU 87-10422-
0/0
75%
6/8
66.7%
4/6
1
0/1
43100332225
03-24 Šakių Vytis-VDU .97-622433.3%
1/3
42.9%
3/7
100%
2/2
3
1/2
2020021139
03-09 Šakių Vytis-VDU 135-841925%
1/4
20%
1/5
-
0/0
1
0/1
831001058
03-03 Šakių Vytis-VDU 95-7924100%
1/1
0%
0/8
-
0/0
0
0/0
702000120
03-02 Šakių Vytis-VDU 82-9925100%
2/2
71.4%
5/7
-
0/0
0
0/0
51400401915
02-24 Šakių Vytis-VDU 92-7320-
0/0
20%
1/5
-
0/0
1
0/1
414001030
02-23 Šakių Vytis-VDU 84-962766.7%
2/3
33.3%
2/6
0%
0/1
2
0/2
3210010109
02-10 Šakių Vytis-VDU 75-1022633.3%
1/3
33.3%
2/6
100%
8/8
4
0/4
84300041627
02-09 Šakių Vytis-VDU 96-6525100%
1/1
75%
6/8
100%
2/2
0
0/0
61000122228
02-03 Šakių Vytis-VDU 74-833860%
3/5
16.7%
1/6
100%
4/4
8
2/6
31200231317
02-02 Šakių Vytis-VDU 81-6933100%
5/5
0%
0/5
100%
2/2
5
0/5
72700141217
01-27 Šakių Vytis-VDU 107-752960%
3/5
50%
2/4
-
0/0
4
1/3
92101111221
01-26 Šakių Vytis-VDU 71-742850%
1/2
0%
0/4
-
0/0
3
1/2
531101027
01-20 Šakių Vytis-VDU 77-7990%
0/1
20%
1/5
-
0/0
4
0/4
110000034
01-19 Šakių Vytis-VDU 98-82140%
0/1
33.3%
2/6
-
0/0
2
0/2
012001061
01-06 Šakių Vytis-VDU 102-6217100%
2/2
50%
2/4
100%
2/2
1
0/1
00100011211
01-04 Šakių Vytis-VDU 74-10120-
0/0
33.3%
1/3
-
0/0
4
0/4
4310000311
12-30 Šakių Vytis-VDU 99-6529-
0/0
60%
3/5
100%
2/2
3
0/3
20110211113
12-29 Šakių Vytis-VDU 57-86200%
0/1
0%
0/4
-
0/0
2
0/2
12100000-1
12-16 Šakių Vytis-VDU 81-682550%
2/4
42.9%
3/7
-
0/0
3
1/2
21000201311
12-15 Šakių Vytis-VDU 74-912850%
2/4
50%
4/8
-
0/0
4
0/4
30001001616
12-09 Šakių Vytis-VDU 84-86300%
0/1
37.5%
3/8
-
0/0
3
0/3
011002094
12-08 Šakių Vytis-VDU 91-73190%
0/2
33.3%
1/3
50%
1/2
1
0/1
210002344
12-02 Šakių Vytis-VDU 89-72260%
0/1
50%
5/10
100%
4/4
3
0/3
11101021918
12-01 Šakių Vytis-VDU 84-9119-
0/0
75%
3/4
-
0/0
2
1/1
001001199
11-25 Šakių Vytis-VDU 98-7126100%
2/2
22.2%
2/9
100%
5/5
2
0/2
51100321514
11-24 Šakių Vytis-VDU 81-672566.7%
2/3
14.3%
1/7
83.3%
5/6
3
1/2
1010035129
11-18 Šakių Vytis-VDU 62-8625100%
3/3
42.9%
3/7
0%
0/2
4
0/4
10000121515
11-17 Šakių Vytis-VDU 96-72240%
0/1
0%
0/3
50%
1/2
1
0/1
331003110
11-11 Šakių Vytis-VDU 76-85270%
0/2
33.3%
2/6
-
0/0
3
0/3
310001066
11-10 Šakių Vytis-VDU 84-68210%
0/1
50%
2/4
-
0/0
2
1/1
012001164
11-04 Šakių Vytis-VDU 81-9018100%
3/3
33.3%
1/3
100%
1/1
0
0/0
1010021107
11-03 Šakių Vytis-VDU 67-872275%
3/4
33.3%
1/3
-
0/0
4
0/4
3020012912
10-28 Šakių Vytis-VDU 51-7620100%
3/3
0%
0/6
-
0/0
3
0/3
111001063
10-27 Šakių Vytis-VDU 84-6918100%
1/1
50%
3/6
-
0/0
5
3/2
10200211111
10-21 Šakių Vytis-VDU 52-8416-
0/0
50%
3/6
-
0/0
2
1/1
001001197
10-20 Šakių Vytis-VDU 114-5919100%
1/1
33.3%
1/3
83.3%
5/6
4
0/4
52410141018
10-14 Šakių Vytis-VDU 77-9223-
0/0
33.3%
1/3
-
0/0
2
0/2
201005130
10-13 Šakių Vytis-VDU 82-84290%
0/2
25%
1/4
60%
3/5
7
2/5
100002469
10-07 Šakių Vytis-VDU 67-10616-
0/0
60%
3/5
50%
1/2
2
0/2
20101121010
10-06 Šakių Vytis-VDU 100-6221100%
3/3
66.7%
2/3
-
0/0
6
1/5
21200111218
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas23:3161%
47/77
35.4%
74/209
82.1%
46/56
2.8
0.4/2.4
2.91.11.40.10.11.31.39.310.139 »
Atkrintamosios varžybos23:0837.5%
3/8
51.3%
20/39
70%
7/10
1.6
0.4/1.2
3.22.21.20.202.2114.6145 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas40 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 2024-12-14
Taškai40 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Atkovoti kamuoliai puolime3 Šakių Vytis-VDU 2013-10-18
Atkovoti kamuoliai gynyboje10 Šakių Vytis-VDU 2014-03-01
Atkovoti kamuoliai11 Šakių Vytis-VDU 2014-03-01
Rezultatyvūs perdavimai13 Šakių Vytis-VDU 2020-12-10
Perimti kamuoliai5 Šakių Vytis-VDU 2015-01-23
Blokuoti metimai2 Šakių Vytis-VDU 2016-04-07
Minutės49 Šakių Vytis-VDU 2021-01-26
Dvitaškių pataikė8 Šakių Vytis-VDU 2014-02-01
Dvitaškių metė12 Šakių Vytis-VDU 2014-02-01
Tritaškių pataikė10 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Tritaškių metė20 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Baudų pataikė11 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Baudų metė12 Šakių Vytis-VDU 2013-11-08
Pražangos5 Šakių Vytis-VDU 2016-04-05
Išprovokuotas pražangos10 Šakių Vytis-VDU 2018-12-07
Prarasti kamuoliai8 Šakių Vytis-VDU 2015-02-20
Gauti blokai3 Šakių Vytis-VDU 2019-02-09
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2017/2018 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.