Skip to main content

URBO-NKL

Paulius
Beliavičius

STATISTIKA / 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL34:3353.3%
113/212
34.2%
130/380
87%
140/161
3.3
0.6/2.8
3.61.330.20.32.12.915.113.750 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-17 4766.7%
4/6
16.7%
1/6
80%
4/5
10
3/7
10300571517
04-14 3362.5%
5/8
25%
1/4
50%
1/2
1
1/0
3040032146
04-12 3742.9%
3/7
66.7%
4/6
66.7%
2/3
5
2/3
21300262022
04-10 3350%
1/2
0%
0/3
100%
2/2
2
1/1
202011444
04-07 3550%
2/4
0%
0/5
-
0/0
3
1/2
222013240
03-30 28100%
4/4
0%
0/4
80%
4/5
2
1/1
41400151214
03-28 360%
0/1
50%
4/8
-
0/0
3
0/3
50211301210
03-25 270%
0/2
20%
1/5
100%
2/2
4
1/3
214103252
03-21 3066.7%
2/3
33.3%
2/6
100%
3/3
6
0/6
61300241320
03-18 3660%
3/5
33.3%
1/3
50%
2/4
4
0/4
102410251121
APIE

Europos jaunių (iki 18 metų) vicečempionas 2006 metais

2006-2007: Jonavos Dextera (NKL)
2007-2008: Jonavos Dextera (NKL)
2008-2009: Kauno Aisčiai (LKL)
2009-2010: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2010-2011: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2011-2012: Kėdainių TrioBet (LKL)
2012-2013: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2013-2014: Šakių Zanavykas (NKL)
2014-2015: Mažeikių Mažeikiai (LKL), gruodį persikėlė į Šakių Zanavyką (NKL)
2015-2016: Šakių Vytis (NKL)
2016-2017: Šakių Vytis (NKL)
2017-2018: Šakių Vytis (NKL)
2018-2019: Šakių Vytis (NKL)
2019-2020: Šakių Vytis (NKL)
2020-2021: Šakių Vytis (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2023-2024: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2024-2025: Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:1549.6%
64/129
34.1%
94/276
79.2%
61/77
3.3
0.4/2.9
3.512.10.10.122.112.411.2 38 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:4865.4%
34/52
37.6%
92/245
76.9%
20/26
2.3
0.6/1.7
1.20.70.90.101.80.97.96.5 46 »
STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:3860%
33/55
34.8%
78/224
68%
17/25
2
0.4/1.5
2.30.70.9002.10.97.46.2 43 »
STATISTIKA 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:1256%
47/84
34.7%
77/222
75%
48/64
2.2
0.4/1.8
4.412.600.22.12.510.19.9 37 »
STATISTIKA 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:2360.5%
49/81
34.4%
65/189
78.8%
26/33
2.9
0.4/2.5
4.11.12.300.21.81.51010.2 32 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:2355.9%
52/93
33.7%
59/175
69.6%
48/69
2.7
0.4/2.3
4.21.12.50.10.22.42.41010.1 33 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:2853.5%
92/172
34.6%
132/382
86%
98/114
3.2
0.4/2.8
4.31.42.20.30.31.82.814.114.7 48 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:2858.8%
50/85
37.9%
94/248
80.3%
53/66
2.7
0.4/2.3
2.91.21.40.10.11.41.39.910.5 44 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL34:3353.3%
113/212
34.2%
130/380
87%
140/161
3.3
0.6/2.8
3.61.330.20.32.12.915.113.7 50 »
STATISTIKA 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL32:4450.6%
86/170
33.5%
78/233
76.5%
88/115
3.9
1/3
3.31.32.30.102.42.71212.2 41 »
STATISTIKA 2014/2015
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:3148.3%
58/120
30.9%
43/139
80%
48/60
3.2
0.5/2.7
4.61.23.300.22.13.31412.5 21 »
STATISTIKA 2013/2014
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL33:2047%
77/164
32.8%
87/265
61.8%
68/110
4.2
0.6/3.6
3.61.42.90.10.22.33.315.112.6 32 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 16/17
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-17 Šakių Vytis-VDU 103-1044766.7%
4/6
16.7%
1/6
80%
4/5
10
3/7
10300571517
04-14 Šakių Vytis-VDU 79-713362.5%
5/8
25%
1/4
50%
1/2
1
1/0
3040032146
04-12 Šakių Vytis-VDU 76-843742.9%
3/7
66.7%
4/6
66.7%
2/3
5
2/3
21300262022
04-10 Šakių Vytis-VDU 72-833350%
1/2
0%
0/3
100%
2/2
2
1/1
202011444
04-07 Šakių Vytis-VDU 84-803550%
2/4
0%
0/5
-
0/0
3
1/2
222013240
03-30 Šakių Vytis-VDU 91-7028100%
4/4
0%
0/4
80%
4/5
2
1/1
41400151214
03-28 Šakių Vytis-VDU 67-80360%
0/1
50%
4/8
-
0/0
3
0/3
50211301210
03-25 Šakių Vytis-VDU 90-69270%
0/2
20%
1/5
100%
2/2
4
1/3
214103252
03-21 Šakių Vytis-VDU 91-663066.7%
2/3
33.3%
2/6
100%
3/3
6
0/6
61300241320
03-18 Šakių Vytis-VDU 75-793660%
3/5
33.3%
1/3
50%
2/4
4
0/4
102410251121
03-16 Šakių Vytis-VDU 64-69340%
0/2
25%
3/12
-
0/0
3
0/3
10400529-5
03-14 Šakių Vytis-VDU 55-643433.3%
1/3
25%
2/8
100%
2/2
1
0/1
2220231101
03-07 Šakių Vytis-VDU 85-833775%
3/4
57.1%
8/14
100%
3/3
7
0/7
42400133337
03-04 Šakių Vytis-VDU 87-1053433.3%
1/3
42.9%
3/7
100%
6/6
2
0/2
60300131718
03-02 Šakių Vytis-VDU 85-7433100%
5/5
33.3%
3/9
-
0/0
4
1/3
22200321918
02-25 Šakių Vytis-VDU 61-753233.3%
1/3
50%
3/6
100%
4/4
2
0/2
31200221514
02-18 Šakių Vytis-VDU 97-94370%
0/3
33.3%
3/9
75%
3/4
3
2/1
64411541210
02-17 Šakių Vytis-VDU 87-753460%
3/5
16.7%
1/6
-
0/0
1
0/1
734003298
02-11 Šakių Vytis-VDU 75-793766.7%
6/9
11.1%
1/9
66.7%
4/6
6
0/6
12301241913
02-10 Šakių Vytis-VDU 58-87310%
0/3
14.3%
1/7
-
0/0
1
1/0
21000113-2
02-04 Šakių Vytis-VDU 60-693628.6%
2/7
11.1%
1/9
100%
5/5
4
1/3
4200121127
02-02 Šakių Vytis-VDU 66-733360%
3/5
37.5%
3/8
100%
3/3
7
2/5
52100141827
01-28 Šakių Vytis-VDU 74-563575%
3/4
80%
4/5
100%
5/5
3
0/3
12201332324
01-21 Šakių Vytis-VDU 74-7230100%
1/1
25%
1/4
100%
2/2
9
2/7
1141042710
01-20 Šakių Vytis-VDU 93-783633.3%
1/3
28.6%
4/14
66.7%
2/3
3
0/3
51000221612
01-08 Šakių Vytis-VDU 67-7232100%
1/1
11.1%
1/9
83.3%
5/6
2
1/1
2260025104
01-07 Šakių Vytis-VDU 57-802833.3%
1/3
42.9%
3/7
100%
2/2
2
0/2
42300221312
01-05 Šakių Vytis-VDU 65-823537.5%
3/8
40%
2/5
25%
1/4
5
1/4
41000231313
12-27 Šakių Vytis-VDU 88-833562.5%
5/8
20%
1/5
100%
11/11
3
0/3
62400162429
12-23 Šakių Vytis-VDU 59-872550%
1/2
72.7%
8/11
-
0/0
4
0/4
12100112628
12-22 Šakių Vytis-VDU 81-823860%
6/10
42.9%
6/14
100%
2/2
4
0/4
63501233228
12-16 Šakių Vytis-VDU 112-63300%
0/2
0%
0/4
-
0/0
3
0/3
60301320-2
12-03 Šakių Vytis-VDU 89-693440%
2/5
25%
1/4
100%
6/6
2
1/1
2050013138
12-02 Šakių Vytis-VDU 100-943457.1%
4/7
50%
2/4
100%
3/3
3
0/3
42100111720
11-25 Šakių Vytis-VDU 90-964050%
3/6
60%
6/10
75%
3/4
0
0/0
40310142724
11-24 Šakių Vytis-VDU 83-763850%
1/2
20%
2/10
100%
3/3
1
1/0
2230024116
11-19 Šakių Vytis-VDU 81-743333.3%
2/6
0%
0/3
100%
6/6
4
1/3
4260123107
11-18 Šakių Vytis-VDU 65-733685.7%
6/7
0%
0/6
80%
8/10
4
1/3
13300252019
11-12 Šakių Vytis-VDU 72-8035100%
2/2
36.4%
4/11
100%
2/2
2
2/0
21300121814
11-11 Šakių Vytis-VDU 74-803550%
2/4
50%
4/8
100%
6/6
3
0/3
10110132222
11-05 Šakių Vytis-VDU 73-75400%
0/1
50%
5/10
50%
1/2
6
0/6
30200231617
11-04 Šakių Vytis-VDU 81-603066.7%
2/3
12.5%
1/8
-
0/0
3
0/3
612001278
10-29 Šakių Vytis-VDU 65-793071.4%
5/7
50%
5/10
100%
2/2
6
0/6
42500142730
10-28 Šakių Vytis-VDU 76-883842.9%
3/7
45.5%
5/11
80%
4/5
1
0/1
50500232516
10-22 Šakių Vytis-VDU 92-8238100%
2/2
50%
7/14
77.8%
7/9
2
0/2
51410043232
10-21 Šakių Vytis-VDU 108-6931100%
1/1
44.4%
4/9
-
0/0
2
0/2
80500201412
10-15 Šakių Vytis-VDU 82-903680%
4/5
28.6%
2/7
100%
2/2
3
0/3
55300441620
10-14 Šakių Vytis-VDU 76-1093620%
1/5
45.5%
5/11
100%
3/3
0
0/0
1031122208
10-08 Šakių Vytis-VDU 66-57300%
0/1
16.7%
1/6
100%
4/4
1
0/1
427003270
10-06 Šakių Vytis-VDU 65-803440%
2/5
0%
0/6
-
0/0
5
1/4
201003341
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas34:3453.6%
59/110
36.9%
75/203
88%
81/92
2.8
0.4/2.5
3.71.33.40.20.21.83171525 »
Antrasis etapas34:2746.5%
20/43
28.6%
22/77
87.5%
28/32
3.9
0.8/3.1
3.51.920.20.42.52.513.412.310 »
Atkrintamosios varžybos34:3757.6%
34/59
33%
33/100
83.8%
31/37
3.8
0.7/3.1
3.50.93.10.20.32.53.213.212.315 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas40 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 2024-12-14
Taškai40 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Atkovoti kamuoliai puolime3 Šakių Vytis-VDU 2013-10-18
Atkovoti kamuoliai gynyboje10 Šakių Vytis-VDU 2014-03-01
Atkovoti kamuoliai11 Šakių Vytis-VDU 2014-03-01
Rezultatyvūs perdavimai13 Šakių Vytis-VDU 2020-12-10
Perimti kamuoliai5 Šakių Vytis-VDU 2015-01-23
Blokuoti metimai2 Šakių Vytis-VDU 2016-04-07
Minutės49 Šakių Vytis-VDU 2021-01-26
Dvitaškių pataikė8 Šakių Vytis-VDU 2014-02-01
Dvitaškių metė12 Šakių Vytis-VDU 2014-02-01
Tritaškių pataikė10 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Tritaškių metė20 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Baudų pataikė11 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Baudų metė12 Šakių Vytis-VDU 2013-11-08
Pražangos5 Šakių Vytis-VDU 2016-04-05
Išprovokuotas pražangos10 Šakių Vytis-VDU 2018-12-07
Prarasti kamuoliai8 Šakių Vytis-VDU 2015-02-20
Gauti blokai3 Šakių Vytis-VDU 2019-02-09
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2016/2017 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.