Skip to main content

URBO-NKL

Paulius
Beliavičius

STATISTIKA / 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL32:4450.6%
86/170
33.5%
78/233
76.5%
88/115
3.9
1/3
3.31.32.30.102.42.71212.241 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-12 3140%
2/5
20%
1/5
100%
4/4
5
3/2
20100241112
04-09 3033.3%
1/3
0%
0/3
66.7%
2/3
4
3/1
102005440
04-07 340%
0/2
66.7%
4/6
-
0/0
3
1/2
01220321211
04-05 24100%
1/1
40%
2/5
66.7%
2/3
2
0/2
0320053107
04-02 3133.3%
2/6
33.3%
1/3
100%
2/2
0
0/0
220003195
03-19 4033.3%
1/3
37.5%
3/8
75%
3/4
9
1/8
52200351422
03-12 27100%
2/2
25%
2/8
0%
0/2
3
1/2
2130031103
03-11 320%
0/3
0%
0/2
100%
2/2
4
1/3
414002323
03-05 3566.7%
4/6
60%
3/5
85.7%
6/7
3
0/3
33500452323
03-04 3550%
1/2
0%
0/3
75%
3/4
6
0/6
113003456
APIE

Europos jaunių (iki 18 metų) vicečempionas 2006 metais

2006-2007: Jonavos Dextera (NKL)
2007-2008: Jonavos Dextera (NKL)
2008-2009: Kauno Aisčiai (LKL)
2009-2010: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2010-2011: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2011-2012: Kėdainių TrioBet (LKL)
2012-2013: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2013-2014: Šakių Zanavykas (NKL)
2014-2015: Mažeikių Mažeikiai (LKL), gruodį persikėlė į Šakių Zanavyką (NKL)
2015-2016: Šakių Vytis (NKL)
2016-2017: Šakių Vytis (NKL)
2017-2018: Šakių Vytis (NKL)
2018-2019: Šakių Vytis (NKL)
2019-2020: Šakių Vytis (NKL)
2020-2021: Šakių Vytis (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2023-2024: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2024-2025: Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:1549.6%
64/129
34.1%
94/276
79.2%
61/77
3.3
0.4/2.9
3.512.10.10.122.112.411.2 38 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:4865.4%
34/52
37.6%
92/245
76.9%
20/26
2.3
0.6/1.7
1.20.70.90.101.80.97.96.5 46 »
STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:3860%
33/55
34.8%
78/224
68%
17/25
2
0.4/1.5
2.30.70.9002.10.97.46.2 43 »
STATISTIKA 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:1256%
47/84
34.7%
77/222
75%
48/64
2.2
0.4/1.8
4.412.600.22.12.510.19.9 37 »
STATISTIKA 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:2360.5%
49/81
34.4%
65/189
78.8%
26/33
2.9
0.4/2.5
4.11.12.300.21.81.51010.2 32 »
STATISTIKA 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:2355.9%
52/93
33.7%
59/175
69.6%
48/69
2.7
0.4/2.3
4.21.12.50.10.22.42.41010.1 33 »
STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:2853.5%
92/172
34.6%
132/382
86%
98/114
3.2
0.4/2.8
4.31.42.20.30.31.82.814.114.7 48 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL23:2858.8%
50/85
37.9%
94/248
80.3%
53/66
2.7
0.4/2.3
2.91.21.40.10.11.41.39.910.5 44 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL34:3353.3%
113/212
34.2%
130/380
87%
140/161
3.3
0.6/2.8
3.61.330.20.32.12.915.113.7 50 »
STATISTIKA 2015/2016
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL32:4450.6%
86/170
33.5%
78/233
76.5%
88/115
3.9
1/3
3.31.32.30.102.42.71212.2 41 »
STATISTIKA 2014/2015
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:3148.3%
58/120
30.9%
43/139
80%
48/60
3.2
0.5/2.7
4.61.23.300.22.13.31412.5 21 »
STATISTIKA 2013/2014
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL33:2047%
77/164
32.8%
87/265
61.8%
68/110
4.2
0.6/3.6
3.61.42.90.10.22.33.315.112.6 32 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 15/16
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-12 Šakių Vytis-VDU 72-733140%
2/5
20%
1/5
100%
4/4
5
3/2
20100241112
04-09 Šakių Vytis-VDU 71-693033.3%
1/3
0%
0/3
66.7%
2/3
4
3/1
102005440
04-07 Šakių Vytis-VDU 86-82340%
0/2
66.7%
4/6
-
0/0
3
1/2
01220321211
04-05 Šakių Vytis-VDU 60-6724100%
1/1
40%
2/5
66.7%
2/3
2
0/2
0320053107
04-02 Šakių Vytis-VDU 81-903133.3%
2/6
33.3%
1/3
100%
2/2
0
0/0
220003195
03-19 Šakių Vytis-VDU 92-914033.3%
1/3
37.5%
3/8
75%
3/4
9
1/8
52200351422
03-12 Šakių Vytis-VDU 98-6927100%
2/2
25%
2/8
0%
0/2
3
1/2
2130031103
03-11 Šakių Vytis-VDU 72-84320%
0/3
0%
0/2
100%
2/2
4
1/3
414002323
03-05 Šakių Vytis-VDU 95-893566.7%
4/6
60%
3/5
85.7%
6/7
3
0/3
33500452323
03-04 Šakių Vytis-VDU 86-913550%
1/2
0%
0/3
75%
3/4
6
0/6
113003456
02-20 Šakių Vytis-VDU 77-682850%
2/4
40%
2/5
100%
2/2
8
1/7
21200241218
02-19 Šakių Vytis-VDU 67-753550%
1/2
50%
3/6
50%
1/2
1
1/0
40100111211
02-13 Šakių Vytis-VDU 80-6331100%
1/1
20%
1/5
-
0/0
5
1/4
411002159
01-30 Šakių Vytis-VDU 86-783250%
1/2
50%
2/4
-
0/0
7
1/6
4021030812
01-29 Šakių Vytis-VDU 64-652550%
1/2
50%
3/6
100%
2/2
6
1/5
01400321311
01-23 Šakių Vytis-VDU 66-793325%
1/4
50%
3/6
-
0/0
5
1/4
3040020117
01-22 Šakių Vytis-VDU 93-8736100%
3/3
83.3%
5/6
50%
2/4
3
0/3
63210332331
01-16 Šakių Vytis-VDU 100-9432-
0/0
20%
1/5
66.7%
4/6
3
1/2
403001377
01-12 Šakių Vytis-VDU 86-963266.7%
2/3
60%
3/5
100%
4/4
0
0/0
60210121720
01-09 Šakių Vytis-VDU 99-894175%
3/4
25%
2/8
100%
3/3
2
1/1
71200051521
01-08 Šakių Vytis-VDU 80-633525%
1/4
16.7%
1/6
-
0/0
3
2/1
511002255
12-19 Šakių Vytis-VDU 88-8440100%
3/3
40%
2/5
75%
9/12
5
2/3
61800372123
12-18 Šakių Vytis-VDU 75-773475%
6/8
50%
3/6
75%
6/8
2
0/2
31300482727
12-12 Šakių Vytis-VDU 101-743637.5%
3/8
50%
2/4
75%
3/4
5
0/5
73300231520
12-11 Šakių Vytis-VDU 63-683533.3%
2/6
16.7%
1/6
100%
4/4
3
1/2
33400251110
12-05 Šakių Vytis-VDU 87-854014.3%
1/7
28.6%
2/7
100%
2/2
5
3/2
3130042103
12-04 Šakių Vytis-VDU 85-773650%
2/4
25%
2/8
50%
1/2
6
0/6
51300341112
11-28 Šakių Vytis-VDU 64-833366.7%
4/6
40%
4/10
75%
3/4
5
0/5
34300232324
11-27 Šakių Vytis-VDU 88-6428100%
6/6
20%
1/5
-
0/0
3
2/1
21300411511
11-21 Šakių Vytis-VDU 94-773250%
4/8
0%
0/4
100%
2/2
3
0/3
23100121010
11-20 Šakių Vytis-VDU 89-813575%
3/4
0%
0/6
100%
2/2
3
0/3
213002284
11-14 Šakių Vytis-VDU 100-872740%
2/5
25%
1/4
100%
1/1
5
0/5
8300012819
11-13 Šakių Vytis-VDU 88-672575%
3/4
20%
1/5
100%
4/4
2
1/1
33100031318
11-07 Šakių Vytis-VDU 92-803733.3%
2/6
37.5%
3/8
62.5%
5/8
6
1/5
50100241818
11-06 Šakių Vytis-VDU 67-693520%
1/5
28.6%
2/7
-
0/0
5
2/3
5110024811
10-24 Šakių Vytis-VDU 86-913057.1%
4/7
25%
1/4
0%
0/2
3
0/3
30000121110
10-23 Šakių Vytis-VDU 87-8123100%
1/1
50%
2/4
-
0/0
4
1/3
102002087
10-17 Šakių Vytis-VDU 71-723250%
1/2
28.6%
2/7
-
0/0
3
1/2
204102183
10-16 Šakių Vytis-VDU 90-692742.9%
3/7
25%
2/8
100%
4/4
5
1/4
62200121618
10-10 Šakių Vytis-VDU 47-882550%
3/6
20%
1/5
-
0/0
1
1/0
100004191
10-09 Šakių Vytis-VDU 75-773440%
2/5
40%
4/10
0%
0/2
5
3/2
1230031168
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas33:1052.1%
62/119
29.3%
43/147
77%
57/74
3.6
1/2.7
3.91.32.30.1022.912.912.924 »
Antrasis etapas32:5452.9%
18/34
42.2%
27/64
72.4%
21/29
5
0.8/4.3
3.21.22.80.202.62.411.51312 »
Atkrintamosios varžybos30:1735.3%
6/17
36.4%
8/22
83.3%
10/12
2.8
1.4/1.4
11.21.40.403.62.89.275 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas40 Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta 2024-12-14
Taškai40 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Atkovoti kamuoliai puolime3 Šakių Vytis-VDU 2013-10-18
Atkovoti kamuoliai gynyboje10 Šakių Vytis-VDU 2014-03-01
Atkovoti kamuoliai11 Šakių Vytis-VDU 2014-03-01
Rezultatyvūs perdavimai13 Šakių Vytis-VDU 2020-12-10
Perimti kamuoliai5 Šakių Vytis-VDU 2015-01-23
Blokuoti metimai2 Šakių Vytis-VDU 2016-04-07
Minutės49 Šakių Vytis-VDU 2021-01-26
Dvitaškių pataikė8 Šakių Vytis-VDU 2014-02-01
Dvitaškių metė12 Šakių Vytis-VDU 2014-02-01
Tritaškių pataikė10 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Tritaškių metė20 Šakių Vytis-VDU 2019-03-02
Baudų pataikė11 Šakių Vytis-VDU 2016-12-27
Baudų metė12 Šakių Vytis-VDU 2013-11-08
Pražangos5 Šakių Vytis-VDU 2016-04-05
Išprovokuotas pražangos10 Šakių Vytis-VDU 2018-12-07
Prarasti kamuoliai8 Šakių Vytis-VDU 2015-02-20
Gauti blokai3 Šakių Vytis-VDU 2019-02-09
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2015/2016 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.