| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 33:20 | 47% 77/164 | 32.8% 87/265 | 61.8% 68/110 | 4.2 0.6/3.6 | 3.6 | 1.4 | 2.9 | 0.1 | 0.2 | 2.3 | 3.3 | 15.1 | 12.6 | 32 » |
Europos jaunių (iki 18 metų) vicečempionas 2006 metais
2006-2007: Jonavos Dextera (NKL)
2007-2008: Jonavos Dextera (NKL)
2008-2009: Kauno Aisčiai (LKL)
2009-2010: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2010-2011: Kėdainių Nevėžis (LKL)
2011-2012: Kėdainių TrioBet (LKL)
2012-2013: Pasvalio Pieno žvaigždės (LKL)
2013-2014: Šakių Zanavykas (NKL)
2014-2015: Mažeikių Mažeikiai (LKL), gruodį persikėlė į Šakių Zanavyką (NKL)
2015-2016: Šakių Vytis (NKL)
2016-2017: Šakių Vytis (NKL)
2017-2018: Šakių Vytis (NKL)
2018-2019: Šakių Vytis (NKL)
2019-2020: Šakių Vytis (NKL)
2020-2021: Šakių Vytis (NKL)
2021-2022: Šakių Vytis (NKL)
2022-2023: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2023-2024: Marijampolės Sūduva-Mantinga (NKL)
2024-2025: Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:15 | 49.6% 64/129 | 34.1% 94/276 | 79.2% 61/77 | 3.3 0.4/2.9 | 3.5 | 1 | 2.1 | 0.1 | 0.1 | 2 | 2.1 | 12.4 | 11.2 | 38 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:48 | 65.4% 34/52 | 37.6% 92/245 | 76.9% 20/26 | 2.3 0.6/1.7 | 1.2 | 0.7 | 0.9 | 0.1 | 0 | 1.8 | 0.9 | 7.9 | 6.5 | 46 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:38 | 60% 33/55 | 34.8% 78/224 | 68% 17/25 | 2 0.4/1.5 | 2.3 | 0.7 | 0.9 | 0 | 0 | 2.1 | 0.9 | 7.4 | 6.2 | 43 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:12 | 56% 47/84 | 34.7% 77/222 | 75% 48/64 | 2.2 0.4/1.8 | 4.4 | 1 | 2.6 | 0 | 0.2 | 2.1 | 2.5 | 10.1 | 9.9 | 37 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 29:23 | 60.5% 49/81 | 34.4% 65/189 | 78.8% 26/33 | 2.9 0.4/2.5 | 4.1 | 1.1 | 2.3 | 0 | 0.2 | 1.8 | 1.5 | 10 | 10.2 | 32 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:23 | 55.9% 52/93 | 33.7% 59/175 | 69.6% 48/69 | 2.7 0.4/2.3 | 4.2 | 1.1 | 2.5 | 0.1 | 0.2 | 2.4 | 2.4 | 10 | 10.1 | 33 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 29:28 | 53.5% 92/172 | 34.6% 132/382 | 86% 98/114 | 3.2 0.4/2.8 | 4.3 | 1.4 | 2.2 | 0.3 | 0.3 | 1.8 | 2.8 | 14.1 | 14.7 | 48 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:28 | 58.8% 50/85 | 37.9% 94/248 | 80.3% 53/66 | 2.7 0.4/2.3 | 2.9 | 1.2 | 1.4 | 0.1 | 0.1 | 1.4 | 1.3 | 9.9 | 10.5 | 44 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 34:33 | 53.3% 113/212 | 34.2% 130/380 | 87% 140/161 | 3.3 0.6/2.8 | 3.6 | 1.3 | 3 | 0.2 | 0.3 | 2.1 | 2.9 | 15.1 | 13.7 | 50 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 32:44 | 50.6% 86/170 | 33.5% 78/233 | 76.5% 88/115 | 3.9 1/3 | 3.3 | 1.3 | 2.3 | 0.1 | 0 | 2.4 | 2.7 | 12 | 12.2 | 41 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 29:31 | 48.3% 58/120 | 30.9% 43/139 | 80% 48/60 | 3.2 0.5/2.7 | 4.6 | 1.2 | 3.3 | 0 | 0.2 | 2.1 | 3.3 | 14 | 12.5 | 21 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 33:20 | 47% 77/164 | 32.8% 87/265 | 61.8% 68/110 | 4.2 0.6/3.6 | 3.6 | 1.4 | 2.9 | 0.1 | 0.2 | 2.3 | 3.3 | 15.1 | 12.6 | 32 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-08 | Šakių Vytis-VDU | 81-82 | 40 | 66.7% 2/3 | 60% 6/10 | 100% 2/2 | 4 0/4 | 4 | 2 | 7 | 0 | 0 | 4 | 3 | 24 | 21 | |
| 03-06 | Šakių Vytis-VDU | 75-67 | 32 | 33.3% 1/3 | 30% 3/10 | 50% 1/2 | 5 0/5 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 | 12 | 8 | |
| 03-04 | Šakių Vytis-VDU | 78-72 | 31 | 66.7% 6/9 | 16.7% 1/6 | 14.3% 1/7 | 5 1/4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 7 | 16 | 14 | |
| 03-01 | Šakių Vytis-VDU | 88-93 | 40 | 40% 4/10 | 25% 1/4 | - 0/0 | 11 1/10 | 7 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 | 4 | 11 | 20 | |
| 02-27 | Šakių Vytis-VDU | 90-99 | 36 | 50% 3/6 | 25% 2/8 | 100% 1/1 | 4 1/3 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 13 | 9 | |
| 02-15 | Šakių Vytis-VDU | 84-79 | 35 | 16.7% 1/6 | 25% 2/8 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 5 | 2 | 6 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | 0 | |
| 02-07 | Šakių Vytis-VDU | 75-83 | 40 | 25% 2/8 | 30% 3/10 | 50% 4/8 | 4 0/4 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 8 | 17 | 13 | |
| 02-01 | Šakių Vytis-VDU | 88-98 | 38 | 66.7% 8/12 | 38.5% 5/13 | 28.6% 2/7 | 1 0/1 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 7 | 33 | 22 | |
| 01-31 | Šakių Vytis-VDU | 92-85 | 38 | 25% 1/4 | 30% 3/10 | 100% 2/2 | 7 3/4 | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 4 | 13 | 13 | |
| 01-24 | Šakių Vytis-VDU | 94-88 | 36 | 57.1% 4/7 | 25% 2/8 | 50% 1/2 | 6 0/6 | 5 | 1 | 6 | 0 | 0 | 4 | 1 | 15 | 8 | |
| 01-18 | Šakių Vytis-VDU | 80-88 | 36 | 28.6% 2/7 | 0% 0/5 | 100% 1/1 | 2 1/1 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | 0 | |
| 01-17 | Šakių Vytis-VDU | 87-83 | 36 | 42.9% 3/7 | 62.5% 5/8 | 66.7% 2/3 | 3 0/3 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 23 | 28 | |
| 01-11 | Šakių Vytis-VDU | 67-71 | 34 | 33.3% 1/3 | 25% 3/12 | 50% 1/2 | 4 0/4 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 12 | 10 | |
| 01-10 | Šakių Vytis-VDU | 95-89 | 28 | 50% 1/2 | 50% 3/6 | - 0/0 | 5 0/5 | 9 | 1 | 5 | 0 | 0 | 3 | 1 | 11 | 15 | |
| 12-21 | Šakių Vytis-VDU | 78-92 | 34 | 50% 1/2 | 38.5% 5/13 | 83.3% 5/6 | 1 0/1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 | 22 | 16 | |
| 12-20 | Šakių Vytis-VDU | 86-75 | 34 | 80% 4/5 | 57.1% 4/7 | 50% 3/6 | 5 0/5 | 3 | 0 | 5 | 1 | 0 | 2 | 3 | 23 | 21 | |
| 12-14 | Šakių Vytis-VDU | 84-75 | 36 | 75% 3/4 | 21.4% 3/14 | - 0/0 | 7 2/5 | 3 | 2 | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 | 15 | 11 | |
| 12-13 | Šakių Vytis-VDU | 111-71 | 20 | 100% 4/4 | 20% 1/5 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 12 | 15 | |
| 11-29 | Šakių Vytis-VDU | 75-82 | 30 | 33.3% 1/3 | 36.4% 4/11 | - 0/0 | 3 1/2 | 3 | 0 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 14 | 3 | |
| 11-23 | Šakių Vytis-VDU | 85-72 | 37 | 0% 0/4 | 43.8% 7/16 | 33.3% 2/6 | 5 2/3 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 23 | 16 | |
| 11-16 | Šakių Vytis-VDU | 66-65 | 24 | 50% 2/4 | 16.7% 1/6 | 80% 4/5 | 7 0/7 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 11 | 15 | |
| 11-15 | Šakių Vytis-VDU | 68-83 | 27 | 20% 1/5 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | |
| 11-09 | Šakių Vytis-VDU | 75-79 | 30 | 66.7% 2/3 | 0% 0/5 | 75% 9/12 | 4 0/4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 13 | 13 | |
| 11-08 | Šakių Vytis-VDU | 102-96 | 34 | 100% 3/3 | 50% 3/6 | 75% 9/12 | 5 2/3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7 | 24 | 28 | |
| 10-26 | Šakių Vytis-VDU | 93-74 | 31 | 40% 2/5 | 33.3% 3/9 | 50% 2/4 | 4 0/4 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 | 15 | 11 | |
| 10-25 | Šakių Vytis-VDU | 77-70 | 36 | 40% 2/5 | 11.1% 1/9 | - 0/0 | 3 0/3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 2 | 7 | -3 | |
| 10-19 | Šakių Vytis-VDU | 79-67 | 32 | 40% 2/5 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 2 1/1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 13 | 9 | |
| 10-18 | Šakių Vytis-VDU | 73-80 | 31 | 50% 4/8 | 44.4% 4/9 | 83.3% 5/6 | 5 3/2 | 3 | 3 | 3 | 0 | 1 | 3 | 2 | 25 | 21 | |
| 10-12 | Šakių Vytis-VDU | 85-81 | 30 | 75% 3/4 | 20% 2/10 | 66.7% 4/6 | 4 0/4 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 16 | 14 | |
| 10-11 | Šakių Vytis-VDU | 76-74 | 34 | 40% 2/5 | 57.1% 4/7 | 100% 4/4 | 1 0/1 | 3 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 20 | 23 | |
| 10-05 | Šakių Vytis-VDU | 64-88 | 24 | 33.3% 1/3 | 20% 1/5 | - 0/0 | 4 0/4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | |
| 10-04 | Šakių Vytis-VDU | 78-67 | 29 | 20% 1/5 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 5 1/4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 6 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 32:48 | 45.9% 61/133 | 32.6% 74/227 | 64.3% 63/98 | 3.9 0.6/3.3 | 3.3 | 1.4 | 2.8 | 0.1 | 0.2 | 2 | 3.2 | 15.1 | 12.3 | 27 » |
| Atkrintamosios varžybos | 36:17 | 51.6% 16/31 | 34.2% 13/38 | 41.7% 5/12 | 5.8 0.6/5.2 | 4.8 | 1.4 | 3.6 | 0 | 0.2 | 3.6 | 4 | 15.2 | 14.4 | 5 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 40 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 2024-12-14 | |
| Taškai | 40 | Šakių Vytis-VDU | 2019-03-02 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 3 | Šakių Vytis-VDU | 2013-10-18 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 10 | Šakių Vytis-VDU | 2014-03-01 | |
| Atkovoti kamuoliai | 11 | Šakių Vytis-VDU | 2014-03-01 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 13 | Šakių Vytis-VDU | 2020-12-10 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | Šakių Vytis-VDU | 2015-01-23 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Šakių Vytis-VDU | 2016-04-07 | |
| Minutės | 49 | Šakių Vytis-VDU | 2021-01-26 | |
| Dvitaškių pataikė | 8 | Šakių Vytis-VDU | 2014-02-01 | |
| Dvitaškių metė | 12 | Šakių Vytis-VDU | 2014-02-01 | |
| Tritaškių pataikė | 10 | Šakių Vytis-VDU | 2019-03-02 | |
| Tritaškių metė | 20 | Šakių Vytis-VDU | 2019-03-02 | |
| Baudų pataikė | 11 | Šakių Vytis-VDU | 2016-12-27 | |
| Baudų metė | 12 | Šakių Vytis-VDU | 2013-11-08 | |
| Pražangos | 5 | Šakių Vytis-VDU | 2016-04-05 | |
| Išprovokuotas pražangos | 10 | Šakių Vytis-VDU | 2018-12-07 | |
| Prarasti kamuoliai | 8 | Šakių Vytis-VDU | 2015-02-20 | |
| Gauti blokai | 3 | Šakių Vytis-VDU | 2019-02-09 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.