Skip to main content

URBO-NKL

Justas
Stonkus

STATISTIKA / 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL08:4446.2%
6/13
7.1%
1/14
75%
3/4
0.8
0.1/0.7
0.90.31.100.10.90.71.80.310 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
01-05 130%
0/1
0%
0/2
-
0/0
1
0/1
210001101
01-03 1250%
1/2
33.3%
1/3
-
0/0
1
0/1
102001152
12-21 60%
0/1
-
0/0
-
0/0
0
0/0
100000101
12-15 1066.7%
2/3
0%
0/1
100%
1/1
1
0/1
010002154
11-24 110%
0/1
0%
0/2
-
0/0
2
1/1
11400200-5
11-17 1760%
3/5
0%
0/4
66.7%
2/3
0
0/0
103011380
11-03 0-
0/0
-
0/0
-
0/0
0
0/0
000000000
10-13 5-
0/0
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
00100100-3
10-08 7-
0/0
-
0/0
-
0/0
1
0/1
201001001
10-06 3-
0/0
0%
0/1
-
0/0
2
0/2
100000002
APIE

2021-2022: Plungės Olimpas (RKL)
2022-2023: Kauno Žalgiris-3 (RKL) ir Žalgiris-2 (NKL)
2023-2024: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2024-2025: Charleston Cougars (NCAA)
2025-2026: Nerungtyniavo

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:0943.5%
64/147
31%
44/142
78.3%
83/106
1.3
0.1/1.2
1.20.62.50.102.92.811.45.1 30 »
STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL08:4446.2%
6/13
7.1%
1/14
75%
3/4
0.8
0.1/0.7
0.90.31.100.10.90.71.80.3 10 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 22/23
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
01-05 Kauno Žalgiris-2 78-58130%
0/1
0%
0/2
-
0/0
1
0/1
210001101
01-03 Kauno Žalgiris-2 69-651250%
1/2
33.3%
1/3
-
0/0
1
0/1
102001152
12-21 Kauno Žalgiris-2 68-6460%
0/1
-
0/0
-
0/0
0
0/0
100000101
12-15 Kauno Žalgiris-2 63-741066.7%
2/3
0%
0/1
100%
1/1
1
0/1
010002154
11-24 Kauno Žalgiris-2 84-52110%
0/1
0%
0/2
-
0/0
2
1/1
11400200-5
11-17 Kauno Žalgiris-2 68-801760%
3/5
0%
0/4
66.7%
2/3
0
0/0
103011380
11-03 Kauno Žalgiris-2 67-770-
0/0
-
0/0
-
0/0
0
0/0
000000000
10-13 Kauno Žalgiris-2 93-855-
0/0
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
00100100-3
10-08 Kauno Žalgiris-2 81-647-
0/0
-
0/0
-
0/0
1
0/1
201001001
10-06 Kauno Žalgiris-2 69-723-
0/0
0%
0/1
-
0/0
2
0/2
100000002
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas08:4446.2%
6/13
7.1%
1/14
75%
3/4
0.8
0.1/0.7
0.90.31.100.10.90.71.80.310 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas16 Kauno Žalgiris-2 2023-11-23
Taškai23 Kauno Žalgiris-2 2023-11-23
Atkovoti kamuoliai puolime1 Kauno Žalgiris-2 2022-11-24
Atkovoti kamuoliai gynyboje3 Kauno Žalgiris-2 2023-11-30
Atkovoti kamuoliai3 Kauno Žalgiris-2 2023-11-30
Rezultatyvūs perdavimai3 Kauno Žalgiris-2 2023-10-26
Perimti kamuoliai2 Kauno Žalgiris-2 2023-10-09
Blokuoti metimai1 Kauno Žalgiris-2 2023-10-21
Minutės27 Kauno Žalgiris-2 2024-02-03
Dvitaškių pataikė6 Kauno Žalgiris-2 2023-10-07
Dvitaškių metė12 Kauno Žalgiris-2 2023-10-07
Tritaškių pataikė5 Kauno Žalgiris-2 2023-11-23
Tritaškių metė8 Kauno Žalgiris-2 2023-10-14
Baudų pataikė9 Kauno Žalgiris-2 2024-01-20
Baudų metė12 Kauno Žalgiris-2 2024-01-20
Pražangos5 Kauno Žalgiris-2 2023-10-09
Išprovokuotas pražangos9 Kauno Žalgiris-2 2024-01-20
Prarasti kamuoliai5 Kauno Žalgiris-2 2023-10-09
Gauti blokai1 Kauno Žalgiris-2 2022-11-17
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2022/2023 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.