Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:09 | 43.5% 64/147 | 31% 44/142 | 78.3% 83/106 | 1.3 0.1/1.2 | 1.2 | 0.6 | 2.5 | 0.1 | 0 | 2.9 | 2.8 | 11.4 | 5.1 | 30 » |
2021-2022: Plungės Olimpas (RKL)
2022-2023: Kauno Žalgiris-3 (RKL) ir Žalgiris-2 (NKL)
2023-2024: Kauno Žalgiris-2 (NKL)
2024-2025: Charleston Cougars (NCAA)
2025-2026: Nerungtyniavo
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:09 | 43.5% 64/147 | 31% 44/142 | 78.3% 83/106 | 1.3 0.1/1.2 | 1.2 | 0.6 | 2.5 | 0.1 | 0 | 2.9 | 2.8 | 11.4 | 5.1 | 30 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 08:44 | 46.2% 6/13 | 7.1% 1/14 | 75% 3/4 | 0.8 0.1/0.7 | 0.9 | 0.3 | 1.1 | 0 | 0.1 | 0.9 | 0.7 | 1.8 | 0.3 | 10 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-11 | Kauno Žalgiris-2 | 83-87 | 25 | 60% 3/5 | 66.7% 2/3 | 66.7% 4/6 | 2 1/1 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 16 | 12 | |
| 03-09 | Kauno Žalgiris-2 | 72-88 | 20 | 0% 0/1 | 28.6% 2/7 | 87.5% 7/8 | 1 0/1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 7 | 13 | 12 | |
| 03-07 | Kauno Žalgiris-2 | 64-67 | 22 | 50% 2/4 | 33.3% 2/6 | 100% 1/1 | 0 0/0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 11 | 3 | |
| 03-02 | Kauno Žalgiris-2 | 61-56 | 22 | 60% 3/5 | 28.6% 2/7 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 12 | 3 | |
| 02-29 | Kauno Žalgiris-2 | 65-79 | 14 | 50% 2/4 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | |
| 02-22 | Kauno Žalgiris-2 | 81-63 | 27 | 33.3% 1/3 | 40% 2/5 | 100% 8/8 | 3 0/3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 4 | 16 | 12 | |
| 02-17 | Kauno Žalgiris-2 | 73-70 | 24 | 50% 4/8 | 14.3% 1/7 | 66.7% 6/9 | 2 0/2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 8 | |
| 02-15 | Kauno Žalgiris-2 | 87-84 | 21 | 57.1% 4/7 | 0% 0/5 | 100% 7/7 | 2 0/2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | |
| 02-10 | Kauno Žalgiris-2 | 94-79 | 18 | 0% 0/5 | 0% 0/4 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | -15 | |
| 02-08 | Kauno Žalgiris-2 | 94-87 | 18 | 33.3% 1/3 | 20% 1/5 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 6 | -1 | |
| 02-03 | Kauno Žalgiris-2 | 61-64 | 27 | 33.3% 2/6 | 16.7% 1/6 | 50% 2/4 | 1 0/1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 9 | 0 | |
| 01-27 | Kauno Žalgiris-2 | 71-77 | 15 | 0% 0/4 | 0% 0/2 | 83.3% 5/6 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | 0 | |
| 01-25 | Kauno Žalgiris-2 | 65-67 | 19 | 0% 0/3 | 42.9% 3/7 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 11 | 2 | |
| 01-20 | Kauno Žalgiris-2 | 63-67 | 23 | 33.3% 1/3 | 20% 1/5 | 75% 9/12 | 3 0/3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 9 | 14 | 11 | |
| 01-18 | Kauno Žalgiris-2 | 78-76 | 21 | 42.9% 3/7 | 20% 1/5 | - 0/0 | 2 1/1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 9 | -1 | |
| 01-09 | Kauno Žalgiris-2 | 74-75 | 10 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | 3 0/3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 2 | |
| 11-30 | Kauno Žalgiris-2 | 68-79 | 23 | 28.6% 2/7 | 40% 2/5 | 100% 6/6 | 3 0/3 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 16 | 13 | |
| 11-25 | Kauno Žalgiris-2 | 62-88 | 15 | 33.3% 2/6 | 0% 0/3 | 100% 3/3 | 1 0/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 7 | 1 | |
| 11-23 | Kauno Žalgiris-2 | 69-96 | 23 | 57.1% 4/7 | 100% 5/5 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 23 | 16 | |
| 11-11 | Kauno Žalgiris-2 | 77-88 | 19 | 40% 2/5 | 25% 2/8 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 12 | 2 | |
| 11-09 | Kauno Žalgiris-2 | 75-74 | 19 | 75% 3/4 | 20% 1/5 | 100% 4/4 | 1 0/1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 13 | 5 | |
| 11-07 | Kauno Žalgiris-2 | 76-63 | 15 | 33.3% 2/6 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | 1 0/1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 13 | 7 | |
| 10-28 | Kauno Žalgiris-2 | 75-77 | 24 | 66.7% 2/3 | 42.9% 3/7 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 14 | 7 | |
| 10-26 | Kauno Žalgiris-2 | 77-98 | 18 | 66.7% 2/3 | 40% 2/5 | - 0/0 | 2 0/2 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 10 | 8 | |
| 10-21 | Kauno Žalgiris-2 | 85-72 | 12 | 66.7% 2/3 | 0% 0/2 | 100% 4/4 | 2 0/2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 8 | 10 | |
| 10-14 | Kauno Žalgiris-2 | 72-75 | 21 | 25% 1/4 | 37.5% 3/8 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 13 | 1 | |
| 10-12 | Kauno Žalgiris-2 | 79-70 | 11 | 80% 4/5 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | 0 0/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 9 | 3 | |
| 10-09 | Kauno Žalgiris-2 | 73-82 | 20 | 50% 2/4 | 75% 3/4 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 14 | 4 | |
| 10-07 | Kauno Žalgiris-2 | 87-72 | 20 | 50% 6/12 | 0% 0/2 | 62.5% 5/8 | 2 0/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | 17 | 14 | |
| 10-05 | Kauno Žalgiris-2 | 72-55 | 23 | 50% 4/8 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | 2 0/2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 11 | 5 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 18:48 | 48.1% 38/79 | 39.4% 26/66 | 76.9% 30/39 | 1.2 0/1.2 | 1.3 | 0.4 | 2.3 | 0.1 | 0 | 2.9 | 2.4 | 12.3 | 6.5 | 15 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 21:09 | 36.2% 21/58 | 20% 12/60 | 78.8% 41/52 | 1.5 0.2/1.3 | 0.8 | 0.8 | 2.4 | 0 | 0 | 3.2 | 3 | 9.9 | 2.4 | 12 » |
| Atkrintamosios varžybos | 22:54 | 50% 5/10 | 37.5% 6/16 | 80% 12/15 | 1 0.3/0.7 | 1.7 | 1 | 3.7 | 0 | 0 | 2.3 | 4 | 13.3 | 9 | 3 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 16 | Kauno Žalgiris-2 | 2023-11-23 | |
| Taškai | 23 | Kauno Žalgiris-2 | 2023-11-23 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 1 | Kauno Žalgiris-2 | 2022-11-24 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 3 | Kauno Žalgiris-2 | 2023-11-30 | |
| Atkovoti kamuoliai | 3 | Kauno Žalgiris-2 | 2023-11-30 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 3 | Kauno Žalgiris-2 | 2023-10-26 | |
| Perimti kamuoliai | 2 | Kauno Žalgiris-2 | 2023-10-09 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Kauno Žalgiris-2 | 2023-10-21 | |
| Minutės | 27 | Kauno Žalgiris-2 | 2024-02-03 | |
| Dvitaškių pataikė | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2023-10-07 | |
| Dvitaškių metė | 12 | Kauno Žalgiris-2 | 2023-10-07 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2023-11-23 | |
| Tritaškių metė | 8 | Kauno Žalgiris-2 | 2023-10-14 | |
| Baudų pataikė | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2024-01-20 | |
| Baudų metė | 12 | Kauno Žalgiris-2 | 2024-01-20 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2023-10-09 | |
| Išprovokuotas pražangos | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2024-01-20 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2023-10-09 | |
| Gauti blokai | 1 | Kauno Žalgiris-2 | 2022-11-17 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.