Skip to main content

URBO-NKL

Nikas
Stuknys

STATISTIKA / 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:2658.9%
86/146
25%
15/60
55.2%
16/29
4.3
1.2/3.1
7.31.81.90.20.31.42.211.717.920 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-22 2440%
2/5
28.6%
2/7
50%
1/2
3
1/2
3110011118
03-19 2966.7%
8/12
40%
2/5
0%
0/2
3
2/1
81202422219
03-14 3360%
9/15
20%
1/5
50%
1/2
10
3/7
53110212228
03-12 1733.3%
1/3
0%
0/3
-
0/0
5
1/4
5541012210
03-07 3166.7%
4/6
20%
1/5
-
0/0
3
0/3
91300011116
03-05 3062.5%
5/8
11.1%
1/9
-
0/0
7
2/5
23201221311
02-28 3083.3%
5/6
100%
1/1
-
0/0
6
2/4
151210131335
02-26 3087.5%
7/8
0%
0/1
60%
3/5
3
0/3
91101041728
02-07 2957.1%
4/7
0%
0/1
100%
2/2
5
2/3
124400121024
01-27 3560%
6/10
33.3%
1/3
-
0/0
5
1/4
73200311520
APIE
Nėra duomenų apie žaidėją.
NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA / 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL27:2658.9%
86/146
25%
15/60
55.2%
16/29
4.3
1.2/3.1
7.31.81.90.20.31.42.211.717.920 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 25/26
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-22 Vilniaus Rytas-2 94-802440%
2/5
28.6%
2/7
50%
1/2
3
1/2
3110011118
03-19 Vilniaus Rytas-2 87-932966.7%
8/12
40%
2/5
0%
0/2
3
2/1
81202422219
03-14 Vilniaus Rytas-2 87-783360%
9/15
20%
1/5
50%
1/2
10
3/7
53110212228
03-12 Vilniaus Rytas-2 88-651733.3%
1/3
0%
0/3
-
0/0
5
1/4
5541012210
03-07 Vilniaus Rytas-2 94-903166.7%
4/6
20%
1/5
-
0/0
3
0/3
91300011116
03-05 Vilniaus Rytas-2 79-583062.5%
5/8
11.1%
1/9
-
0/0
7
2/5
23201221311
02-28 Vilniaus Rytas-2 94-873083.3%
5/6
100%
1/1
-
0/0
6
2/4
151210131335
02-26 Vilniaus Rytas-2 87-743087.5%
7/8
0%
0/1
60%
3/5
3
0/3
91101041728
02-07 Vilniaus Rytas-2 62-802957.1%
4/7
0%
0/1
100%
2/2
5
2/3
124400121024
01-27 Vilniaus Rytas-2 71-673560%
6/10
33.3%
1/3
-
0/0
5
1/4
73200311520
01-22 Vilniaus Rytas-2 78-842871.4%
5/7
0%
0/2
0%
0/2
3
0/3
81000221016
01-17 Vilniaus Rytas-2 102-8726100%
4/4
0%
0/1
100%
4/4
3
0/3
110100141227
01-10 Vilniaus Rytas-2 100-552360%
3/5
33.3%
1/3
-
0/0
5
1/4
12120001922
01-08 Vilniaus Rytas-2 80-582544.4%
4/9
0%
0/1
-
0/0
6
4/2
6110104817
01-03 Vilniaus Rytas-2 71-742433.3%
2/6
0%
0/1
0%
0/2
4
2/2
331001247
12-20 Vilniaus Rytas-2 73-943244.4%
4/9
0%
0/1
50%
1/2
6
0/6
7230015918
12-04 Vilniaus Rytas-2 80-761528.6%
2/7
100%
1/1
-
0/0
2
1/1
300000178
11-20 Vilniaus Rytas-2 105-913160%
3/5
100%
2/2
75%
3/4
3
0/3
131300321525
11-13 Vilniaus Rytas-2 81-672255.6%
5/9
25%
1/4
-
0/0
3
2/1
41200211311
11-08 Vilniaus Rytas-2 67-932460%
3/5
25%
1/4
50%
1/2
1
0/1
4230022108
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas26:4654.2%
45/83
29.2%
7/24
61.1%
11/18
3.8
1.1/2.8
7.51.61.800.11.32.310.216.912 »
Reguliarusis sezonas – II etapas28:5667.4%
31/46
16.7%
4/24
57.1%
4/7
5.7
1.3/4.3
7.52.32.20.50.312.21321.36 »
Atkrintamosios varžybos26:5958.8%
10/17
33.3%
4/12
25%
1/4
3
1.5/1.5
5.511.5012.51.516.513.52 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas35 Vilniaus Rytas-2 2025-02-13
Taškai24 Vilniaus Rytas-2 2025-02-13
Atkovoti kamuoliai puolime4 Vilniaus Rytas-2 2026-01-08
Atkovoti kamuoliai gynyboje9 Vilniaus Rytas-2 2025-02-11
Atkovoti kamuoliai11 Vilniaus Rytas-2 2025-02-11
Rezultatyvūs perdavimai15 Vilniaus Rytas-2 2026-02-28
Perimti kamuoliai5 Vilniaus Rytas-2 2026-03-12
Blokuoti metimai1 Vilniaus Rytas-2 2025-01-14
Minutės36 Vilniaus Rytas-2 2025-02-22
Dvitaškių pataikė10 Vilniaus Rytas-2 2025-02-13
Dvitaškių metė15 Vilniaus Rytas-2 2026-03-14
Tritaškių pataikė2 Vilniaus Rytas-2 2024-12-14
Tritaškių metė9 Vilniaus Rytas-2 2026-03-05
Baudų pataikė8 Vilniaus Rytas-2 2025-02-08
Baudų metė8 Vilniaus Rytas-2 2025-02-08
Pražangos4 Vilniaus Rytas-2 2024-11-28
Išprovokuotas pražangos6 Vilniaus Rytas-2 2024-12-14
Prarasti kamuoliai7 Vilniaus Rytas-2 2024-11-23
Gauti blokai2 Vilniaus Rytas-2 2026-03-19
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2025/2026 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.